Porównanie ExpressVPN vs BulletVPN 2020

W dzisiejszych czasach wybór właściwej sieci VPN może być dość trudny, ponieważ wielu dostawców usług premium VPN oferuje podobne specyfikacje. Właśnie dlatego podjęliśmy wysiłek, aby zebrać tę analizę porównawczą między ExpressVPN i BulletVPN.  Celem tego porównania jest ułatwienie ci ustalenia, który z nich jest dla Ciebie odpowiedni.


ExpressVPN vs BulletVPN

ExpressVPN vs BulletVPN

Krótki przegląd ExpressVPN i BulletVPN

Zarówno BulletVPN, jak i ExpressVPN oferują swoim użytkownikom łatwe w użyciu aplikacje VPN dostępne na PC, Mac, Android, iPhone, i nawet Amazon Fire Stick.

ExpressVPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, natomiast BulletVPN ma swoją siedzibę główną w Estonii. Żaden kraj nie wdrożył żadnych przepisów dotyczących zatrzymywania danych, nie są one częścią sojuszu 5-eye.

Obaj dostawcy usług VPN przestrzegają ścisłej zasady braku dzienników, która jest wyraźnie określona w ich polityce prywatności. Innymi słowy, nie śledzą odwiedzanych witryn ani aplikacji, z których korzystasz, gdy masz połączenie z ich serwerami VPN.

ExpressVPN istnieje już nieco dłużej niż BulletVPN. Jednak drastyczne ulepszenia, które BulletVPN wdrożył na swojej stronie internetowej, lokalizacjach VPN, a także różnych aplikacjach, sprawiły, że stał ramię w ramię z innymi popularnymi usługami VPN.

Funkcje premium, takie jak szyfrowanie na poziomie wojskowym, nieograniczona liczba przełączników serwerów VPN, przełącznik Kill, obsługa klienta na żywo oraz serwery proxy Smart DNS są dostępne w obu usługach VPN.

Podczas gdy strony BulletVPN i ExpressVPN są łatwe w nawigacji, jedną z funkcji, którą naszym zdaniem brakuje w obu witrynach, jest Kanarek Warrant. Zasadniczo jest to metoda, która umożliwia VPNom i innym usługom internetowym informowanie użytkowników, że otrzymali wezwanie do sądu bez łamania nakazów sądowych.

Sprawdź nasze obszerne Przegląd BulletVPN i Przegląd ExpressVPN do dogłębnej analizy tego, co każda z tych dwóch sieci VPN przedstawia w tabeli.

cennik

Opłaty za usługi BulletVPN 10,98 USD co miesiąc 89,98 USD rocznie lub 54,98 USD co sześć miesięcy. Możesz zapłacić za pośrednictwem PayPal, karty kredytowe, Bitcoin lub przelew, karty przedpłacone i portfele elektroniczne.

Podczas gdy ich bezpłatny okres próbny jest krótki (1 dzień), Gwarancja zwrotu pieniędzy pozwala uzyskać subskrypcja miesięczna dzięki czemu możesz wypróbować cały pakiet. Bez względu na plan subskrypcji, otrzymujesz szyfrowanie na poziomie wojskowym, nieograniczoną liczbę przełączników serwerów i nieograniczoną przepustowość oraz Opcja inteligentnego DNS.

Dzięki ExpressVPN jest to „dostajesz to, za co zapłaciłeś”. Ten dostawca pobiera wyższą cenę za swoje usługi premium. ExpressVPN abonenci rachunków 12,95 USD / miesiąc, i 99,95 USD rocznie, co jest dalekie od tego, co uważa się za budżet. Podobnie ExpressVPN oferuje 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy a także Inteligentny DNS opcja. 

Zwycięzca: BulletVPN 

Polityka prywatności

Obie usługi mają siedzibę w krajach, w których nie obowiązują przepisy dotyczące przechowywania. Centrala ExpressVPN znajduje się w Brytyjskie Wyspy Dziewicze, podczas gdy BulletVPN są w Estonia. To sprawia, że ​​są daleko od zasięgu Stowarzyszenie Five Eyes. Każdy z nich ma określoną politykę prywatności, ale efekt końcowy jest taki sam nigdy nie zbieraj swoich danych.

Według strony ExpressVPN:

„ExpressVPN NIE i NIGDY nie rejestruje adresów IP, historii przeglądania, miejsca docelowego ruchu i zapytań DNS”.

Podczas gdy wiele VPN twierdzi, że nie rejestruje działań użytkowników, większość z nich ma bardzo wątpliwe zasady rejestrowania. Ale nie jest tak w przypadku ExpressVPN, ponieważ ich zasady są bardzo jasne. Ten dostawca przestrzega raczej surowej zasady Polityka „Brak logowania”, co oznacza, że ​​oni nie śledź ani nie przechowuj Twoje dane osobowe, gdy korzystasz z ich usług.

Polityka prywatności BulletVPN jest jak przezroczysty i jasne, jak to możliwe. Oto ich oficjalna strona internetowa:

„Nie zbieramy żadnych dzienników historii przeglądania użytkowników, historii połączeń, ruchu i transferu danych ani zapytań DNS, ani nie przechowujemy żadnych dzienników połączeń VPN. Oznacza to, że nie przechowujemy adresu IP i portu użytkownika, adresu IP i portu serwera VPN ani próby połączenia VPN, daty i godziny nawiązania lub rozłączenia połączenia ”.

Innymi słowy, BulletVPN nie zbiera twoich danych nie robi tego przechowuj wszystko ze swoich działań związanych z przeglądaniem.

Zwycięzca: oba 

Bezpieczeństwo

BulletVPN korzysta z szerokiej gamy protokołów (w tym OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 i PPTP), 256-bitowe szyfrowanie, i 4096-bitowe klucze RSA.

BulletVPN to wysokiej jakości VPN, który ma wyłącznik awaryjny, oraz najlepsza technologia prywatności o nazwie Tarcza Kuli, co nie pozwala użytkownikom łączyć się z Internetem, jeśli nie są oni podłączeni do serwera BulletVPN. Masz swobodę włączania i wyłączania obu tych funkcji w ustawieniach aplikacji BulletVPN, ale zalecamy ich włączenie, ponieważ zapewnią bezpieczeństwo danych na wypadek nieoczekiwanego zerwania połączenia VPN.

ExpressVPN oferuje również bardzo przydatne wyłącznik awaryjny który automatycznie rozłącza wszelkie oprogramowanie, którego używałeś z Internetu na wypadek, gdyby Twoje połączenie VPN nagle przestało działać. ExpressVPN korzysta z silnego 256-bitowe szyfrowanie AES także.

W rzeczywistości, gdy CIA lub FBI decydują się na ochronę transmisji wrażliwych danych, korzystają z nich Szyfrowanie AES-256. Podczas gdy większość użytkowników nie będzie potrzebować więcej niż „OpenVPN”, Oferty ExpressVPN SSTP, L2Tp / IPsec i PPTP obsługa protokołu.

Zwycięzca: oba 

Kompatybilne urządzenia

Obie usługi mają dedykowane aplikacje dla prawie każdego większego systemu operacyjnego. Obejmuje to systemy Windows, Mac, iOS, Android i inne. Jednak dzięki funkcji Smart DNS możesz odblokować regionalne ograniczenia na wielu urządzeniach, nawet jeśli nie są one natywnie kompatybilne z klientami VPN. Zobaczmy, jakie urządzenia obsługuje każdy z tych najlepszych konkurentów VPN.

BulletVPN

 • Windows
 • Prochowiec
 • Android
 • iPhone i iPad
 • Amazon Fire TV
 • Linux
 • Routery
 • Streamingowe konsole multimedialne (przez Smart DNS):
  • Telewizor apple
  • Roku
  • Smart TV
  • PS4
  • PS3
  • Xbox One
  • Xbox 360

Zwycięzca: ExpressVPN 

Obsługa klienta

Dedykowana załoga wsparcia jest niezbędna dla każdej usługi online, w tym również dla dostawców VPN. Możesz napotkać problemy podczas próby skonfigurowania aplikacji VPN na jednym ze swoich urządzeń lub po prostu chcesz uzyskać więcej informacji na temat terminu subskrypcji VPN. Cokolwiek by to nie było, chcesz, aby ktoś odpowiedział na wszystkie twoje pytania.

BulletVPN oferuje następujące opcje obsługi klienta: czat na żywo, baza danych FAQ, przewodniki konfiguracji, rozwiązywanie problemów i bilety pomocy technicznej. Jeśli chcesz zadać pytanie zespołowi wsparcia BulletVPN, możesz skorzystać z Wielojęzyczny system biletowy. Czasy, w których odpowiedzi nadejdą, zależą od złożoności pytania. Możesz znaleźć zielony Przycisk czatu na żywo w prawym dolnym rogu strony BulletVPN. Możesz również wysłać bilet bezpośrednio za pośrednictwem aplikacji BulletVPN. W skrócie, BulletVPN oferuje Wsparcie Premium 24/7 nad E-mail lub czat na żywo.

ExpressVPN może pochwalić się 24/7 365 funkcja czatu na żywo, też. Firma oferuje inne tradycyjne metody obsługi klienta, w tym formularze kontaktowe, sekcja FAQ i e-maile dotyczące pomocy technicznej. Teraz, jeśli napotkasz jakiekolwiek komplikacje, gdy wybierzesz jedną z tych staromodnych metod, ExpressVPN przekieruje Cię do ich zespół wsparcia na żywo.

Żadna z usług VPN nie oferuje wsparcia telefonicznego. Chociaż niektórzy użytkownicy mogą preferować komunikowanie swojego problemu za pośrednictwem rozmowy telefonicznej, może nie zapewniać najlepszego sposobu pomocy w kwestiach technicznych. Dlatego większość sieci VPN prawdopodobnie nie skorzystała z tego szczególnego sposobu wspierania swojej bazy użytkowników.

Zwycięzca: oba 

Szybkość i serwery

ExpressVPN jest jednym z niewielu dostawców VPN, którzy faktycznie zapewniają szybkość i niezawodność. Po przetestowaniu oba prędkości pobierania i wysyłania były na najwyższym poziomie i były spójne. Ten dostawca może się również pochwalić większą siecią serwerów (160 lokalizacji w 94 krajach) z szybkimi serwerami o stałej prędkości.

BulletVPN przedstawia się jako VPN z „niesamowicie szybkimi prędkościami”. Według testów, BulletVPN wykazywał stałe prędkości, szczególnie, gdy korzystaliśmy z ich wysoka prędkość oznaczone serwery.

Ich sieć serwerów stale się rozwija. Od czasu ich pierwszego przeglądu dodali około 21 kolejnych krajów. To wciąż mniej niż oferuje ExpressVPN, ale na pewno się tam dostaną. Do czasu pisania BulletVPN ma 111 lokalizacji serwerów w 47 krajach.

Zwycięzca: ExpressVPN 

ExpressVPN vs BulletVPN – Werdykt

BulletVPN byłoby świetną opcją dla dużego streamera lub torrenta. Przejrzystość dostawcy sprawia, że ​​jest to niezawodna opcja użytkownicy dbający o prywatność. Nie wspominając o przyzwoitym specyfikacje dotyczące prywatności i bezpieczeństwa ma do zaoferowania. Ten łatwy w użyciu dostawca jest obiecujący, ale wszystko zostało powiedziane, ExpressVPN jest zwycięzcą tego porównania. Po prostu ExpressVPN oferuje fantastyczną usługę, która obejmuje szeroki zakres funkcji, które z pewnością zadowolą wszystkich. ExpressVPN to szybki, bezpieczny, bezpieczny i niezawodny. Ale w końcu możesz je wypróbować i sam osądzić. Jak myślisz, która VPN powinna była wygrać? Którą VPN wybrałbyś? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Możesz znaleźć najlepsze alternatywy ExpressVPN korzystny.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map