Przegląd LiquidVPN 2020 – przewodnik porównawczy

Firma LiquidVPN została założona na początku 2013 r., A jej główna siedziba znajduje się w Michigan w USA. W przypadku firmy, która została założona dopiero niedawno, LiquidVPN ma się naprawdę dobrze pod względem wzrostu i rentowności. Oznacza to, że coraz więcej klientów nadal ufa temu dostawcy usług VPN. W tym przeglądzie omówię kilka kluczowych czynników, które moim zdaniem przyczyniły się do popularności tej firmy, a także rzucił nieco światła na jakość usług, których powinieneś szukać, szukając wiarygodnego dostawcy usług VPN . Rozpoczniemy tę recenzję LiquidVPN od podsumowania zalet i wad.


Przegląd LiquidVPN 2020

Plusy i minusy LiquidVPN:

Plusy

 • Blokada cieczy
 • Zoptymalizowane serwery P2P
 • Odblokuj amerykańskie kanały, takie jak Netflix USA i Hulu
 • Nieograniczone przełączniki serwerów
 • Nieograniczone przełączanie portów
 • Zabezpieczone połączenia DDoS VPN
 • Nieograniczone torrentowanie
 • Zero logów
 • 8 Multi-loginów
 • Inteligentne przesyłanie strumieniowe
 • Specjalne topologie sieci
 • Modulowanie serwerów IP VPN
 • Łączna przepustowość 65 Gb / s
 • 41 serwerów VPN w 13 krajach
 • 2168 Publiczne adresy IP

Cons

 • Brak czatu na żywo
 • 7-dniowa polityka zwrotów
 • Brak bezpłatnego okresu próbnego.

Przewodnik po cenach

LiquidVPN oferuje swoim klientom trzy plany cenowe, aby zapewnić elastyczność, a także zaoferować szereg usług w zależności od przystępności cenowej. Trzy plany to:

 • SideKick: 7 USD / miesiąc, 57 USD za rok
 • Wojownik drogowy: 10 USD / miesiąc, 69 USD rocznie
 • Ostateczny: 18 USD / miesiąc, 106 USD rocznie

Przegląd LiquidVPN 2017 Plany i ceny

Przegląd LiquidVPN 2020 Plany i ceny

Sidekick

Dzięki LiquidVPN wciąż zyskujesz dzięki najbardziej przystępnemu pakietowi. Jednym z dodatków związanych z płaceniem 57 USD rocznie za ten pakiet jest to, że będziesz w stanie podłączyć do 2 urządzeń jednocześnie.

Wojownik drogowy

Jest to pakiet z największą liczbą subskrybentów spośród wszystkich trzech. Cena 10 USD miesięcznie jest dość łatwa do przewidzenia, ale z drugiej strony płacenie 69 USD za cały rok kończy się dużą oszczędnością. Dzięki temu planowi będziesz mógł zalogować się do 4 urządzeń za pomocą jednego konta.

Ostateczny

W górnej części pakietu mamy plan Ultimate, który za 18 USD miesięcznie lub 106 USD rocznie umożliwia podłączenie do 8 urządzeń za pomocą jednego konta. Subskrybuj ten plan, jeśli planujesz mieć wspólne połączenie VPN między małą grupą użytkowników.

Metody Płatności

Przegląd LiquidVPN - metody płatności

Przegląd LiquidVPN – metody płatności

LiquidVPN pozwala klientom płacić różnymi metodami:

 • karta MasterCard
 • PayPal
 • Gotówkowy
 • JCB
 • American Card
 • Diners Club
 • W drodze
 • Bitcoin

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Podobnie jak w przypadku większości innych wiarygodnych dostawców VPN, LiquidVPN zapewnia swoim użytkownikom 7-dniowy okres próbny, przez który mogą wypróbować usługę, którą otrzymują, i zdecydować, czy warto za nią zapłacić. Jeśli zdecydujesz, że tak nie jest, możesz poprosić o zwrot w ciągu 7 dni; ale z drugiej strony musisz zużyć mniej niż 5 GB, ponieważ jest to limit użycia. Należy pamiętać, że dostawcy VPN, tacy jak ExpressVPN i BulletVPN oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Nadal jednak wystarczy 7 dni, aby przetestować dowolną usługę VPN.

Serwery & Ich lokalizacje

Recenzja LiquidVPN - Lokalizacje serwerów

Recenzja LiquidVPN – Lokalizacje serwerów

LiquidVPN ma serwery w około 50 krajach, w tym w Kanadzie, Niemczech, Szwecji, Rosji, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Singapurze, Holandii, Rumunii i USA. Można to uznać za kilka, ale z drugiej strony LiquidVPN stara się rozszerzyć swoją sieć do większego zasięgu w pewnym okresie czasu.

Obecnie wszystkie ich serwery działają na dedykowanych serwerach z połączeniami sieciowymi 1 lub 10 Gb / s. gdzie niektóre serwery są zoptymalizowane pod kątem ochrony przed DDoS (biznes i gry), podczas gdy inne są dostosowane do ruchu P2P (miłośnicy torrentów). Ponad 50 serwerów zapewnia do 400 adresów IP, które obejmują dedykowane, współdzielone, dynamiczne i modulowane adresy IP.

Recenzja LiquidVPN – unikalne funkcje

Dzięki ciężkiej pracy i innowacjom LiquidVPN mógł opracować funkcje, które mogą spodobać się wielu umysłom technicznym. Zobaczmy, co mają w sklepie.

Blokada cieczy

Liquid Lock pozwala na wznowienie aktywności w Internecie na wypadek, gdyby połączenie VPN zostało z jakiegokolwiek powodu przerwane. Zapobiega również wyciekom z WebRTC, IPv4 i IPv6; i pozwala ci zezwolić lub zabronić niektórym adresom IP, lokalnym lub określonemu ruchowi online inicjowanie blokady płynnej. Pamiętaj, że ta usługa działa tylko wtedy, gdy używasz komputera stacjonarnego; tj. Windows lub Macintosh.

Modulowanie adresu IP

Ta funkcja działa poprzez automatyczną i ciągłą zmianę adresu IP w ramach tej samej sesji połączenia VPN. Oznacza to, że serwer, którego używasz, pozostaje taki sam, aby uniknąć problemów z rozłączeniem lub stabilnością. Dzięki temu może również blokować hakerów i cyber-intruzów, uniemożliwiając identyfikację użytkownika.

Inteligentne przesyłanie strumieniowe

Inteligentne przesyłanie strumieniowe pozwala ograniczyć ataki DDoS nawet przy 10 000 Mb / s bez spowalniania lub zatrzymywania prędkości Internetu.

Comodo Firewall

Jest to połączenie przełącznika zabijania VPN i zapory ogniowej, dzięki czemu jedynym ruchem internetowym, który można do Ciebie dostać, jest ruch przychodzący przez serwery VPN. Zapobiega również wszelkim wyciekom DNS, zezwalając tylko na zatwierdzone żądania DNS.

P2P Wszędzie

Serwery LiquidVPN są specjalnie zoptymalizowane pod kątem użycia P2P i torrentów, ponieważ nie nakładają żadnych ograniczeń na przepustowość, umożliwiając w ten sposób swobodne wysyłanie i pobieranie torrentów.

Topologie sieci

LiquidVPN obsługuje cztery topologie tuneli VPN, z których mogą korzystać tylko klienci korzystający z protokołu OpenVPN:

 • Topologia publicznego adresu IP: Nadaje się do pobierania P2P, VOIP i gier, ta topologia nie obsługuje żadnej zapory NAT dla twojego urządzenia & dlatego nie nadaje się do smartfonów lub innych urządzeń przenośnych.
 • Wspólna topologia IP: Gwarantuje to ochronę przez zaporę ogniową i pozwala na współdzielenie jednego adresu IP przez kilku użytkowników, co dezorientuje każdego, kto chce cię zhakować.
 • Modulowanie topologii IP: Twój adres IP stale się moduluje, co gwarantuje wysoką anonimowość (działa tylko dla użytkowników w UE i USA).
 • Statyczna topologia IP: Tutaj zawsze masz ten sam adres IP & jest to korzystne, jeśli chcesz utrzymywać to samo połączenie (np. konfigurację biznesową) zdalnie, ponieważ umożliwia przekierowanie portów dla określonego ruchu.

Klient LiquidVPN

Jest to w pełni funkcjonalne oprogramowanie, które może łatwo łączyć się z dowolną siecią VPN za pomocą OpenVPN, SSTP lub L2TP. Interfejs użytkownika jest łatwy w obsłudze i regularnie aktualizowany. Byliśmy w stanie odblokować amerykańskie strony, takie jak Netflix, Hulu i Amazon Prime, będąc połączonym z amerykańskimi serwerami VPN VPN firmy LiquidVPN.

Recenzja LiquidVPN - Klienci i aplikacje

Recenzja LiquidVPN – Klienci & Aplikacje

Zgodność

LiquidVPN jest w pewien sposób ograniczony pod względem dostępności klienta. Możesz pobrać ich klienta VPN na Windows i Macintosh OS X. Użytkownicy Androida mogą korzystać z Android VPN, które można znaleźć w Google Play Store. Jednak użytkownicy iOS i Linux będą musieli poczekać trochę dłużej. Szczerze mówiąc, brak dedykowanej aplikacji LiquidVPN na iPhone’a i iPada był nieco rozczarowujący.
Pamiętaj, że ręczna konfiguracja VPN dla LiquidVPN jest również możliwa, jeśli możesz wykonać pomocne instrukcje zawarte w ich instrukcjach instalacji.

Bezpieczeństwo i prywatność

Oto, co LiquidVPN ma do zaoferowania pod względem zakresu poziomu szyfrowania i polityki prywatności. Można śmiało powiedzieć, że ta konkretna usługa VPN ceni znaczenie anonimowości i bezpieczeństwa online.

Protokoły & Szyfrowanie

LiquidVPN obsługuje protokoły L2TP / IPSec, OpenVPN i SSTP. Tunel SSTP VPN pozwala ominąć najsilniejsze zapory ogniowe dzięki ochronie AES. 256-bitowe szyfrowanie AES CBC stosowane przez OpenVPN jest uważane za najbardziej pożądane narzędzie ochrony klienta, ponieważ może ono ograniczyć do 2048 bitów klucza RSA.

Polityka prywatności

Polityka prywatności przedstawiona przez LiquidVPN jest uważana za jasną i zwięzłą, głównie dlatego, że ich główna siedziba w USA zmusza ich do przestrzegania wysokiego poziomu surowości przepisów i jurysdykcji dotyczących prywatności.

LiquidVPN przechowuje tylko statystyki użytkowania i identyfikatory serwerów sesji użytkownika & zastrzegają sobie prawo do zawieszenia konta każdego, kto narusza ich warunki świadczenia usług.

Obsługa klienta

LiquidVPN polega na szybkim i responsywnym systemie biletów do rozwiązywania problemów swoich klientów. Zespół pomocy technicznej szybko rozwiązuje wszelkie zapytania, a nawet oferuje zdalne sesje dla Twojego urządzenia w celu uzyskania dalszej pomocy. Brakuje jednak funkcji obsługi czatu na żywo.

Z drugiej strony, witryna LiquidVPN jest nieco nasycona informacjami, więc chociaż na początku może być dużo do zrobienia, prawdopodobnie znajdziesz tam to, czego szukasz w porównaniu do innych stron pomocy.

Liquid VPN Review 2020 – Podsumowanie

Jako nowy uczestnik na zatłoczonym rynku dostawców usług VPN, LiquidVPN stosunkowo dobrze sobie radzi. Wynika to z usług na najwyższym poziomie i dodanych funkcji, które nie są wspólne z innymi dostawcami. Wypróbuj i przekonaj się, czy spełni twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy chcesz odblokować amerykańskie kanały, takie jak Netflix USA i Hulu, czy po prostu chcesz pozostać anonimowy podczas torrentowania, ta usługa VPN Cię obejmuje. Mamy nadzieję, że ta recenzja LiquidVPN pozwoliła lepiej zrozumieć zalety i wady tej sieci VPN i ostatecznie pomogła Ci zdecydować, czy LiquidVPN jest odpowiednią usługą dla Ciebie, czy nie. Jeśli wypróbowałeś tego konkretnego dostawcę VPN, podziel się doświadczeniem poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map