Przegląd najlepszych VPN według użytkowników Trustpilot

Jedną z pierwszych stron, które przychodzą na myśl, gdy masz dylemat technologiczny, jest Trustpilot. Zawiera recenzje z całego świata, łączące doświadczenie użytkowników i osoby znające się na technologii. W dzisiejszych czasach rynek VPN jest najczęściej omawiany, jeśli chodzi o Internet. Dlatego sam trochę kopałem. To jest przegląd VPN oparty na tym, co powiedział Trustpilot.


Najlepszy przegląd VPN według Trustpilot

Najlepszy przegląd VPN według Trustpilot

Zanim zaczniemy

Trustpilot to strona z recenzjami konsumenckimi założona w Danii w 2007 roku. Strona jest bezpłatna dla konsumentów i oferuje usługi freemium dla firm.

Witryna ma ponad 700 osób pracujących przez całą dobę, ponieważ co miesiąc przyjmuje ponad milion recenzji. Niektórzy mogą wątpić w przejrzystość witryny, ponieważ mogą być publikowane fałszywe recenzje.

Jednak Trustpilot zastrzega sobie prawo do usuwania recenzji bez wyjaśnienia. Podkreśla, że ​​zawsze dokłada starań, aby przestrzegać prawa i opublikowanych zasad, aby na stronie pozostały tylko autentyczne recenzje.

Dzisiejsza recenzja podsumuje najlepsze VPN na Trustpilot. Zanim zaczniemy, sprawdź je w poniższej tabeli, aby mieć wgląd w to, co będzie dalej.

Najlepsze recenzje VPN na Trustpilot

Na rynku jest wielu dostawców VPN. Jednak nie wszystkie z nich mogą odpowiadać Twoim potrzebom i zapewniać to, czego szukasz. Trustpilot to jeden z najważniejszych punktów, do którego większość z nas zwraca się, gdy chcemy ocenić konkretny produkt. Dlatego, w oparciu o to, czego nauczyłem się dla witryny, oto pełna recenzja najlepszych VPN:

ExpressVPN

ExpressVPN Trustpilot

ExpressVPN jest naprawdę dobrym dostawcą VPN. Zajmuje pierwsze miejsce na naszej liście ze względu na ranking „Doskonały” na portalu Trustpilot. Ich serwery są zawsze uruchomione i mają dobrą prędkość Internetu do przesyłania strumieniowego i tym podobne. Usługa obejmuje serwery na całym świecie.

Ten dostawca VPN oferuje najwyższej jakości środki bezpieczeństwa, które pomagają zapewnić bezpieczeństwo urządzenia za każdym razem, gdy łączysz się z Internetem. Dzięki protokołom wojskowym wysokiego poziomu jesteś całkowicie chroniony przed cyberatakami i próbami monitorowania.

Ponadto ExpressVPN pozwala podłączyć trzy urządzenia w ramach tej samej subskrypcji, co oznacza, że ​​możesz udostępnić swoje dane uwierzytelniające VPN 2 członkom rodziny i znajomym, oczywiście z wyłączeniem ciebie.

ExpressVPN wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES, które działa w tandemie z protokołami VPN, takimi jak SSTP, PPTP, L2TP / IPSec. Bardzo polecam OpenVPN, ale i tak jest domyślnie. Jeśli chodzi o prywatność, ta sieć VPN przyjmuje surowe zasady braku logów. Możesz więc mieć pewność, że nikt nie zapozna się z twoją historią. W przypadku polityki zerowego dziennika, w jaki sposób rząd zamierza poprosić o coś, czego nie ma w ogóle?

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy i skontaktujesz się z obsługą klienta, za każdym razem otrzymasz doskonałą pomoc! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź Recenzja ExpressVPN Trustpilot.

IPVanish

IPVanish Trustpilot

IPVanish to kolejny niezawodny dostawca, w który warto zainwestować. Ta sieć VPN jest druga na naszej liście. Chociaż ma ocenę „Doskonałą”, podobnie jak ExpressVPN, ta ocena pochodzi z mniejszej liczby recenzji.

Działa zgodnie z reklamą i nie będziesz mieć problemów podczas obsługi jej aplikacji. Prosta łatwa instalacja i interfejs użytkownika sprawiają, że jest bardzo przyjemny w użyciu. IPVanish jest godny polecenia dla wszystkich.

Wynika to głównie z tego, że VPN obejmuje ponad tysiąc serwerów w swojej sieci. Możesz nawigować między ponad 40000 adresami IP, co pozwala na dostęp do setek kanałów z ograniczeniami geograficznymi bez względu na to, gdzie się znajdują. IPVanish oferuje możliwość podłączenia 10 urządzeń za pomocą jednej subskrypcji. Oznacza to, że możesz dosłownie zabezpieczyć 10 urządzeń jednocześnie.

VPN zapewnia nieograniczoną przepustowość i przełączanie serwerów. jeśli potrzebujesz pomocy w instalacji lub w przypadku napotkanego problemu, zawsze możesz skontaktować się z ich zespołem pomocy technicznej, który jest dostępny 24/7. Przyjrzyj się bliżej Recenzja IPVanish firmy Trustpilot.

BulletVPN

BulletVPN Trustpilot

BulletVPN to świetny VPN do wykorzystania. Serwery mają strategicznie wybrane serwery na całym świecie, a także błyskawicznie płoną. Możesz dostroić się do kanałów z ograniczeniami geograficznymi w 30 krajach w zależności od serwera, z którym się łączysz. Chociaż jest nowa, ta sieć VPN okazała się godna pozycji na szczycie rynku VPN.

Jak widać, recenzja Trustpilot oznacza ją jako „świetną”, co jest całkiem przyzwoite dla dostawcy VPN, który nie był przez długi czas. Ich obsługa klienta jest znakomita. Szybkie odpowiedzi na pytania i problemy! Odpowiedzi trwają jeden dzień lub krócej. I 99% czasu, pierwsza sugestia, którą mają dla ciebie, naprawi problem.

Z drugiej strony streamery, które nie mają nic przeciwko eksponowaniu w Internecie, mogą korzystać z funkcji Smart DNS. Dzięki temu nie będzie zapewnione szyfrowanie. Oznacza to, że nie dodasz dodatkowej warstwy ochrony, ale będziesz działał z pełną prędkością internetu. Możesz dowiedzieć się więcej o tej sieci VPN, sprawdzając Recenzja BulletVPN Trustpilot.

SurfShark

SurfShark Trustpilot

Surfshark to ostatnia sieć VPN, którą omówimy w tej recenzji. Posiadanie doskonałej oceny na stronie internetowej takiej jak Trustpilot to całkiem spore osiągnięcie. Ten dostawca VPN jest nowy w branży, ale doczekał się burzy.

Sieć serwerów SurfShark obejmuje ponad 800 serwerów w 50 różnych krajach. To nie jest mała kwota dla początkującego, prawda? Najlepsze w tym dostawcy jest to, że możesz korzystać z nieograniczonej liczby podłączonych urządzeń w ramach jednej subskrypcji. Zapłać raz, a Twoja rodzina i przyjaciele będą mogli korzystać z tej sieci VPN bez dodatkowych kosztów.

Oprócz nieograniczonej liczby jednoczesnych połączeń będziesz traktowany z nieograniczoną przepustowością i przełączaniem serwerów. I nie zapominajmy, że SurfShark przyjmuje również system zasad braku logowania, którego szuka każdy poszukujący prywatności.

nie było go od dawna, ale w krótkim czasie stworzyli potężną sieć VPN. Ten nowicjusz zaatakował branżę VPN z zaskoczenia dzięki funkcjom, które oferuje swoim użytkownikom po subskrypcji.

Oprócz tego oferują wsparcie na czacie na żywo przez całą dobę i jest najlepszym kandydatem do odblokowania takich serwisów jak HBO, Netflix, Hulu i wielu innych kanałów. Chcieć wiedzieć więcej? Sprawdź to Recenzja SurfShark Trustpilot.

Czy pokładamy „zaufanie” w Trustpilot

Problem polega na tym, że nie jesteśmy tego pewni. Witryna jest znana jako bezstronna strona z recenzjami. bierze wszystkie doświadczenia użytkowników i dodaje je, aby dać wyniki, których każdy chce. Jednak nigdy nie wiadomo, czy opinie przesyłane na stronie są zgodne z prawem. Mogą być fałszywe tylko w celu podniesienia statusu określonego produktu. Niezależne dochodzenia ujawniły, że strony internetowe z recenzjami, takie jak Trustpilot, mają fałszywe recenzje na skalę niemal przemysłową, ale Trustpilot nalega, aby dążyły one do zamieszczania wyłącznie autentycznych recenzji.

Weźmy na przykład NordVPN, strona internetowa stwierdza, że ​​ta VPN używa fałszywych recenzji, aby uzyskać wyższą pozycję. Nie wiemy, czy to prawda, czy nie, ale wiemy, że Trustpilot ukarał jedną z najlepszych sieci VPN w branży i nadał jej bardzo niski ranking „Słaby”. Manipulowanie recenzjami nie jest dobrą rzeczą, jeśli chcesz w coś zainwestować. Każdy z nas zwraca się do recenzji użytkowników, aby ułatwić ich wyszukiwanie. Najwyraźniej Trustpilot nie toleruje fałszywych recenzji i postanowił odpowiednio obniżyć NordVPN.

NordVPN Trustpilot

Na podstawie tego, co widziałem do tej pory, Trustpilot jest dość uczciwy w recenzjach. Mam na myśli ExpressVPN, jest to jedna z najlepszych usług VPN na świecie i ma ocenę „Doskonałą”.

Najlepsze VPN oparte na Trustpilot

Proszę, ludzie. Najlepsze sieci VPN w branży są w pełni weryfikowane na podstawie tego, co ma do powiedzenia Trustpilot. Jeśli chcesz zainwestować w jeden, przeczytaj ten artykuł, dokładnie sprawdź funkcje, sprawdź, co mają do powiedzenia użytkownicy, a następnie zdecyduj. Nie podejmuj pochopnych decyzji, prywatność i bezpieczeństwo w Internecie nie są zagrożeniem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map