Recenzja ExpressVPN – czy to najlepsza sieć VPN roku 2020?

Przegląd ExpressVPN


Przegląd ExpressVPN – Indeks treści

 • Przegląd
 • cennik
 • Metody Płatności
 • Serwery VPN i lokalizacje
 • Prywatność i ochrona
 • Aplikacje ExpressVPN
 • Test prędkości
 • Obsługa klienta
 • ExpressVPN Vs Inne sieci VPN
 • Dodatkowe funkcje
  1. Wyłącznik awaryjny
  2. Split Tunneling
  3. MediaStreamer
 • Bezpłatna wersja próbna ExpressVPN?
 • Plusy i minusy
 • Czy ExpressVPN jest tego wart?

Omówienie ExpressVPN

ExpressVPN jest obecnie wiodącym dostawcą w branży VPN. Jego sukces zależy od doskonałych funkcji, a także od niesamowitej obsługi klienta, którą oferuje.

Ultraszybkie prędkości, doskonała obsługa klienta 24/7, wojskowe techniki szyfrowania i przyjazne dla użytkownika aplikacje klienckie – wszystko to przyczynia się do zadowolenia klientów. Co więcej, ExpressVPN przestrzega surowej zasady braku logów, która poprawia Twoją anonimowość w Internecie. Co więcej, możesz użyć tej funkcji do torrentowania bez patrzenia przez ramię.

Jego 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy jest głównym atutem sprzedaży – ułatwia uzyskanie ExpressVPN bez ryzyka.

ExpressVPN ma jurysdykcję operacyjną na Brytyjskiej Wyspie Dziewiczej. Oznacza to, że VPN ma moc ochrony twoich informacji przed autorytarnymi reżimami dzięki swojej polityce zerowego logowania.

Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni
Dozwolone jednoczesne połączenia 5 urządzeń
Obsługiwane usługi przesyłania strumieniowego Netflix, BBC iPlayer, YouTube Red, Hulu i wszystkie inne główne serwisy streamingowe
Brak zasad logów tak
Szyfrowanie 256-bitowy AES klasy wojskowej
Protokoły OpenVPN, L2TP-IPSec, PPTP
Cechy szczególne Dzielone tunelowanie VPN, Kill Switch, maskowanie adresów IP, DNS bez wiedzy, test prędkości,
Obsługa klienta Wsparcie 24/7 na żywo
Lokalizacje serwerów Ponad 160 miast w ponad 94 krajach
Liczba serwerów Ponad 3000 serwerów
Przełączniki serwerów bez limitu
Ruch danych bez limitu
Wspierane urządzenia & rozszerzenia internetowe Windows, Linux, Mac, iOS, macOS, Apple TV, Amazon FireTV, Xbox, PlayStation, Routery Chrome, Firefox
Jurysdykcja prawna VPN Brytyjska wyspa Wirginii

Aby upewnić się, że wszystko zostało poprawnie wykonane, postanowiliśmy przeprowadzić pełny test na ExpressVPN. Zebraliśmy nasze doświadczenia związane z VPN i zebraliśmy rzetelną recenzję tego, czego się nauczyliśmy. Dlatego zalecamy kontynuowanie czytania, aby praktycznie doświadczyć wszystkich korzyści i wad, jakie ExpressVPN ma do zaoferowania.

Ceny i opcje płatności

Przegląd ExpressVPN - Ceny i plany

Podobnie jak inne najwyżej oceniane VPN, ExpressVPN oferuje trzy plany subskrypcji. I chociaż stawki w planie są na pozór wysokie, przyjrzyjmy się, jak sprzedaje się każdy z nich:

 • Tam jest plan miesięczny to sprzedaje o 12,95 USD każdego miesiąca – kosztowna opcja, chyba że potrzebujesz sieci VPN na mniej niż miesiąc.
 • Jego 6-miesięczny plan idzie po 9,99 USD miesięcznie, który jest rozliczany 59,95 $ co 6 miesięcy – nie godne polecenia.
 • Wreszcie jest plan roczny który sprzedaje o 8,32 USD co miesiąc – bardzo godne polecenia, ponieważ zapłacisz tylko 99,95 USD co 12 miesięcy.

Opcje płatności

Jeśli chodzi o opcje płatności, możesz zarejestrować się w ExpressVPN przy użyciu niemal dowolnej metody płatności, jaką możesz wymyślić. Bitcoin, Paypal, Visa, Mastercard, American Express i Discover są akceptowane.

Przegląd ExpressVPN - Metody płatności

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Gwarancja zwrotu pieniędzy
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy jest niewątpliwie jednym z głównych punktów sprzedaży ExpressVPN. Biorąc pod uwagę, że VPN nie daje bezpłatnego okresu próbnego, możesz skorzystać z tej funkcji, aby dowiedzieć się, co ma do zaoferowania, zanim na stałe się do niego zobowiązasz. Tak długo, jak zakończysz subskrypcję w ciągu pierwszych 30 dni subskrypcji, ExpressVPN zwróci ci pieniądze.

Recenzja ExpressVPN – serwery i lokalizacje

Lokalizacje serwerów ExpressVPN

ExpressVPN szczyci się imponującą dystrybucją serwerów i lokalizacji. VPN ma ponad 3000 serwerów w ponad 160 dużych miastach w ponad 94 krajach. Posiadanie tak rozległych, równomiernie rozmieszczonych serwerów i lokalizacji na całym świecie zapewnia szybkie połączenia – ponieważ unika się potencjalnych ograniczeń na konkretnym serwerze.

Podobnie szeroka dystrybucja serwerów na wszystkich kontynentach oznacza, że ​​możesz łączyć się z dowolnym regionem geograficznym. Ponadto zainteresowaliśmy się tym, że ExpressVPN obejmuje nawet kraje represyjne, takie jak Chiny, Turcja i Rosja. Niezależnie od tego, czy chcesz połączyć się z serwerem w Azji, Afryce, Europie, Ameryce Północnej czy Południowej, ExpressVPN zapewnia Ci ochronę. Co więcej, przewidujemy, że VPN rozszerzy swój zasięg tylko na potencjalnie każdy region na całym świecie.

wirtualne serwery

Warto zauważyć, że ExpressVPN posiada również kilka lokalizacji serwerów wirtualnych dla określonych krajów. Te wirtualne serwery pozwalają wybrać adres IP odległego kraju, takiego jak Bhutan lub Sri Lanka, podczas gdy ruch jest przekierowywany do innego regionu. Głównym celem tych serwerów jest zapewnienie dużych prędkości przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa.

Przegląd ExpressVPN – Prywatność i bezpieczeństwo

Prywatność

Z przyjemnością dowiedzieliśmy się, że ExpressVPN ma jurysdykcję prawną do działania z Brytyjskich Wysp Dziewiczych. Co więcej, Brytyjskie Wyspy Dziewicze nie podlegają ani amerykańskim przepisom dotyczącym zatrzymywania danych (DR), ani przepisom UE dotyczącym DR – wyłączonym z traktatu „14 Eye Eyes”. Oznacza to, że ExpressVPN nie jest powiązany z żadnym prawem w zakresie udostępniania danych użytkowników żadnym rządom ani reżimom – uzasadnia to twierdzenie o przestrzeganiu ścisłej zasady braku logów.

Co prawda, ExpressVPN zbiera minimalne dane użytkownika, ale służy tylko do identyfikowania i rozwiązywania problemów operacyjnych. Oznacza to, że British Virgin Island VPN nie gromadzi danych osobowych, które w przeciwnym razie mogłyby zagrozić Twojej prywatności w Internecie, w ogóle.

Bezpieczeństwo

Prawdopodobnie ExpressVPN wykorzystuje najlepsze wojskowe techniki szyfrowania, aby zabezpieczyć twoją aktywność online. VPN wykorzystuje modny szyfr AES-256 w połączeniu z uzgadnianiem RSA-406, a także techniki uwierzytelniania SHA-512 HMAC. Jest to najwyższy poziom bezpieczeństwa, jaki może zapewnić VPN. Co więcej, jest to również standard bezpieczeństwa stosowany przez organy takie jak rząd USA i ekspertów ds. Bezpieczeństwa.

Ponadto ExpressVPN pozwala na idealną tajemnicę przekazywania – wspólny klucz prywatny, który zmienia się co 60 sekund. Ta sztuczka systemowa utrudnia hakerom penetrację dowolnego z aktywnych szyfrowań – wszystko to jest możliwe dzięki wymianie kluczy Elliptic Curve Diffie-Hellman (ECDH).

Podczas gdy większość najwyżej ocenianych sieci VPN zwykle nie przestrzega takich standardów bezpieczeństwa – ponieważ wysokie szyfrowanie ma znaczący wpływ na prędkości, ExpressVPN w jakiś sposób zdołał połączyć swój rozległy system bezpieczeństwa z ultraszybkimi prędkościami. Żadna inna sieć VPN nie oferuje takiego połączenia wysokiego bezpieczeństwa i dużych prędkości.