Serwer US VPN

Serwer US VPN


Serwer US VPN

Serwer sieci VPN w USA – Indeks treści

Połączenie z serwerem VPN z siedzibą w Stanach Zjednoczonych może otworzyć więcej treści, aby ułatwić korzystanie z Internetu. Nie masz pojęcia, jak ograniczone były moje opcje przesyłania strumieniowego przed nauczeniem się łączenia z serwerem w USA. Dlatego chciałbym pokazać, jak to zrobić:

 • Dlaczego potrzebujesz amerykańskiego serwera VPN??
  • Dostęp do treści zastrzeżonych w USA
  • Przeglądaj anonimowo
  • Zwiększ swoje bezpieczeństwo
  • Ominięcie regionalnych zaciemnień
  • Kupuj za mniej
 • Jak połączyć się z serwerem amerykańskim?
 • Najlepsze VPN z najlepszymi amerykańskimi serwerami
  • ExpressVPN
  • NordVPN
  • BulletVPN
  • SurfShark
  • IPVanish
  • VyprVPN
 • Jakie treści otrzymam z amerykańskim serwerem??
 • Serwer w Stanach Zjednoczonych – Wylogowywanie

Dlaczego potrzebujesz VPN z US Server?

Istnieje wiele powodów, dla których należałoby połączyć się z serwerem w USA. Dla kogoś, kto znajduje się poza USA, połączenie z serwerem w USA jest koniecznością.

Dostęp do treści online tylko w USA

Jeśli chcesz dostęp NAS-zawartość oparta potrzebujesz serwer z siedzibą w USA z wystarczającą przepustowością przesyłania i pobierania. Po połączeniu z serwerem w USA zyskujesz uprawnienia do uzyskać dostęp do wszystkich treści z USA. Nie będziesz już mieć trudności z uzyskaniem dostępu do amerykańskich witryn, kanałów lub usług.

Przeglądaj sieć anonimowo

Poza tym będziesz mógł przejść do trybu online z anonimową tożsamością. Posiadanie twojego ruch przekierowany przez serwer amerykański lub dowolny serwer szyfruje twoje dane i zmienia twój adres IP. W ten sposób nikt nie może dowiedzieć się, kim jesteś ani skąd się łączysz.

Lepsze bezpieczeństwo

Przekierowywanie ruchu przez serwer amerykański szyfruje go. Oprócz maskowanie, kim jesteś i gdzie jesteś, zapewnia wszystkie korzyści bezpieczeństwa, o które możesz poprosić. Żadna strona trzecia nie może uzyskać dostępu do twoich danych lub zmodyfikuj to. Chociaż USA mogą nie mieć takiej samej kontroli jak kraj taki jak Chiny, rząd USA monitoruje aktywność online swoich mieszkańców.

Escape Blackouts

Jeśli masz dość tego, że nie możesz oglądać ulubionej gry sportowej online tylko dlatego, że jest ona transmitowana w telewizji, podłączasz konkretny serwer w USA jest rozwiązaniem. Jeśli gra jest zaciemniona na danym obszarze, nie można jej przesyłać strumieniowo na żywo za pośrednictwem określonego kanału lub usługi. Jednak VPN przekierowuje cały ruch internetowy urządzenia przez serwer amerykański. Zależy od gdzie serwer znajduje się w USA, możesz ominąć zaciemnienia i wygodnie przesyłaj strumieniowo żądane treści.

Kupuj za mniej

Zakupy online stają się dla Ciebie zbyt drogie? Więc dlaczego nadal robisz to bez VPN? Kiedy łączysz się z niektórymi serwerami, dostajesz się kupuj online po niższych cenach.

Zależy to od kraju, w którym znajduje się serwer. Załóżmy, że dwa różne kraje oferują ten sam produkt, ale z różne ceny. Wszystko co musisz zrobić to połączyć się z serwerem w kraju, w którym cena towaru jest niższa i będzie można go kupić za pożądaną wartość.

Jak połączyć się z amerykańskim serwerem VPN?

Narzędzie internetowe, które chroni Twoje bezpieczeństwo online i pomaga uzyskać dostęp do treści, których szukasz? To proste, VPN. Wirtualna sieć prywatna zmienia kanał i ukrywa Twoją tożsamość ponieważ wydaje się, że uzyskujesz dostęp do Internetu z innego kraju. To dlatego, że będziesz używać serwera dedykowanego w określonym kraju.

Po nawiązaniu połączenia dojdziesz do uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści regionu ponieważ będziesz działał z prawidłowym adresem IP. Pozwól mi rozwinąć więcej. Jeśli połączysz się z serwerem w USA, otrzymasz Amerykański adres IP. Tak więc treści takie jak HBO, US Netflix i ABC można oglądać na dowolnym terytorium, na którym mieszkasz. To takie proste. Jeszcze łatwiej jest to zrobić. Nauczymy się jak połączyć się z serwerem w USA? Chodźmy:

 1. Zanim zacznę, musisz wybrać renomowana sieć VPN pracować z. Sprawdzę niektóre z najlepszych w branży, aby ułatwić wyszukiwanie.
 2. Gdy spojrzysz na dostawcę VPN, Subskrybuj do ich usług, odwiedzając ich oficjalną stronę internetową.
 3. Po tym, pobierz ich aplikację na twoim urządzeniu. Sieci VPN mają klientów w większości systemów operacyjnych, w tym iPhone’ów, iPadów, Androida, macOS i Windows. Och, jest też Fire Stick.
 4. Jeśli sieć VPN jest wystarczająco wiarygodna, przekonasz się, że jej lista serwerów jest ułożona z opcjami połączenia. W naszym przypadku potrzebujemy Amerykański serwer.
 5. Znajdź jeden i naciśnij przycisk łączenia. Musisz nawiązać połączenie przez kilka sekund.
 6. Gdy aplikacja poinformuje Cię o istnieniu połączenia, użyj tego Weryfikator IP dwukrotnie sprawdzić.
 7. gratulacje, masz teraz amerykański adres IP i mogę przeglądać internet jako użytkownik amerykański.

Najlepsze sieci VPN z serwerami amerykańskimi

Morze VPN jest pełne ryb do wyboru, ale który z nich może zaspokoić Twój apetyt online? Większość sieci VPN obiecuje te same usługi i gwarantuje wyniki. jednak, Natknąłem się na wiele z nich, które nie dotrzymują okazji. 

Niektóre są dobre, inne złe. Właśnie dlatego szczególnie ostrożnie przy wyborze VPN jest wysoce zalecane. Nie martw się, twoja praca nie będzie tak trudna, jak myślisz.

Jest kilka aspektów VPN, na które należy zwrócić uwagę. Oprócz posiadania Serwery w USA, wybrana sieć VPN musi mieć funkcje bezpieczeństwa ukrycia, doskonała prędkość, a co najważniejsze brak dzienników polityka. Na szczęście przeprowadziłem dla ciebie badania i oto, co wymyśliłem. Są to najlepsi dostawcy VPN, którzy mają doskonałe amerykańskie serwery.

ExpressVPN

VPN z doskonałymi serwerami w USA? Wchodzić ExpressVPN. Firma korzysta z 256-bitowe szyfrowanie AES z domyślnie protokołem OpenVPN. To sprawia, że ​​dostawca jest doskonałym wyborem pod względem bezpieczeństwa. Chociaż ten dostawca nie prowadzi żadnych dzienników, niektóre metadane są rejestrowane. Ponadto firma jest znajduje się w BVI, poza jurysdykcją rządu USA i Wielkiej Brytanii.

Oznacza to, że firma nie podlega żadnym przepisom dotyczącym przechowywania. Firma nie ma nic do przekazania rządowi, jeśli zostanie zapytana o dzienniki użytkowników. Wszystkie serwery używają współdzielonych adresów IP, więc udostępniasz adres IP setkom innych użytkowników. Ponadto ExpressVPN ma dostępne aplikacje Windows, MacOS, Android, iOS, Linux (wiersz poleceń) i niektóre routery. Dodałem Przegląd ExpressVPN aby uzyskać szczegółowe spojrzenie na dostawcę.

Plusy

 • Tam są 34 lokalizacje serwerów ExpressVPN w Ameryce Północnej,
 • Z siedzibą poza Pięciu Oczami
 • Zapewnia silną ochronę i bezpieczeństwo danych.
 • Ponad 1000 superszybkich serwerów rozmieszczonych w ponad 90 krajach.
 • Najlepsze protokoły szyfrowania zapewniające solidne bezpieczeństwo i prywatność
 • Świetny w płynnym odblokowywaniu treści.

Cons

 • Jego usługi są oferowane za dość drogą cenę.

NordVPN

Następnie znajduje się w Panamie NordVPN co uważam za bardzo pomocne, jeśli chodzi o dostęp do treści w USA. Ta sieć VPN szanuje prywatność użytkowników, ponieważ oferuje zasady braku logowania. Oznacza to, że żadne dane użytkownika nie są przechowywane. W rzeczywistości ta sieć VPN znana jest ze swojego bezpieczeństwa. Najważniejszą funkcją jest jego podwójna sieć VPN. Serwery z podwójnym przeskokiem kierują twój ruch przez dwie sieci VPN. ZA Opcja Tor przez VPN który wysyła ruch przez sieć Tor po wyjściu z serwera VPN.

Większość adresów IP jest współdzielona, ​​ale niektóre dedykowane serwery IP są dostępne w razie potrzeby. Używa protokołu OpenVPN 256-bitowe szyfrowanie standard. To tylko pokazuje, jak bezpieczny jest ten VPN. Ponadto ten dostawca ma aplikacje dla Windows, MacOS, Android i iOS. Przeczytaj cały Recenzja NordVPN tutaj.

Plusy

 • NordVPN ma 1817 serwerów w Stanach Zjednoczonych Ameryki.
 • Ten dostawca ma reputację prywatności.
 • Zapewnia bezpieczne i szyfrowane połączenie
 • Zdolny do odblokowania szerokiej gamy stron zablokowanych geograficznie
 • Oferuje całodobowy czat na żywo i przyjazną obsługę klienta

Cons

 • Nie przepadam za szybkością ich serwerów.
 • Poprosili o podanie danych mojej karty kredytowej, aby aktywować bezpłatny okres próbny.

BulletVPN

W mojej opinii, BulletVPN może być nieco za VPN na naszej liście, ale wciąż jest jednym z najbardziej bezpiecznych i niezawodnych VPN, jakie możesz uzyskać. Ten dostawca zarządza siecią serwerów we wszystkich częściach świata i stale się rozwija. Ponadto BulletVPN bardzo się przejmuje bezpieczeństwo i szybkość.

Firma korzysta z przemysłu najlepsze protokoły bezpieczeństwa zabezpieczyć swoich klientów, gdy uzyskują dostęp do sieci. BulletVPN następuje bez dzienników polityka. Nie rejestruje ani nie przechowuje aktywności online użytkowników. Ponieważ szybkość jest ważna, firma upewnia się, że jej serwery nie są przeciążone. Firma jest znana jako jeden z niewielu dostawców najszybsze dostępne prędkości. Ponadto BulletVPN ma również aplikacje na wszystkie platformy. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o tej niezawodnej sieci VPN, sprawdź to Przegląd BulletVPN.

Plusy

 • Działa 12 serwerów w Stanach Zjednoczonych Ameryki.
 • Obejmuje Killswitch.
 • Ma doskonałe protokoły VPN.
 • VPN Alternative? Opcja inteligentnego DNS.
 • Obejmuje 29 krajów z wyłączeniem Stanów Zjednoczonych.
 • Niezawodne wsparcie.

Cons

 • Nie mam wystarczającej liczby opcji na liście serwerów.

Surfshark

Kolejny z moich ulubionych byłby Surfshark. Jest to wielokrotnie nagradzany VPN, który szyfruje twoje dane online i zapewnia bezpieczeństwo bez żadnych problemów. Dla dostawcy usług VPN, który nie był na rynku od dłuższego czasu, lista serwerów Surfshark jest dość zróżnicowana geograficznie. Firma działa 800 serwerów w 50 krajach dookoła świata. Eksperci uważają, że usługi Surfshark są porównywalne z uznanymi liderami branży, którzy działają na rynku od dłuższego czasu.

Surfshark dzieli dom z ExpressVPN, Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Inne funkcje, takie jak szybkość i lokalizacja serwerów, dają Surfshark przewagę konkurencyjną. Z Surfshark możesz być pewien Twoja lokalizacja jest prywatna, a Twoje wrażliwe dane są bezpieczne, w każdym momencie. Surfshark ma znacznie więcej do zaoferowania klientom. Odkryć w tej recenzji.

Plusy

 • 15 lokalizacji serwerów Surfshark w Ameryce Północnej.
 • Obsługuje udostępnianie plików P2P
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • Polityka braku dzienników i przełącznik zabicia
 • DNS bez wiedzy i silne szyfrowanie

Cons

 • Odkryłem, że ich miesięczny plan jest zawyżony.

IPVanish

Z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, IPVanish to VPN o silnej reputacji w branży VPN. Firma twierdzi, że jest jedyną usługą VPN najwyższego poziomu na rynku, która może pochwalić się czymś więcej niż 1300 serwerów zlokalizowanych w ponad 60 krajach. Ta sieć VPN zapewnia również użytkownikom więcej niż 40 000 różnych adresów IP.

IPVanish ma przewagę nad konkurentami. To jest Sieć Tier1, co oznacza, że ​​jest właścicielem swoich serwerów. Ten dostawca jest właścicielem i działa serwery w ponad 80 miastach, największy koncentracja serwerów VPN znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Uzyskaj więcej informacji o IPVanish w ta recenzja.

Plusy

 • 18 serwerów w Stanach Zjednoczonych.
 • Ponad najwyższe wsparcie
 • Łączy się z dziesięcioma urządzeniami na konto.
 • Ponad 1000 serwerów w 60 krajach.
 • Dostępny przełącznik zabijania Internetu.

Cons

 • Nie można uzyskać dostępu do Netflix za pomocą tego.

VyprVPN

Wreszcie dochodzimy do naszej ostatniej sieci VPN, która ma prywatny i bezpieczny Internet napisany na całej jej powierzchni, VyprVPN. Ten dostawca oferuje ekskluzywne funkcje, w których możesz się zabezpieczyć. kiedy jesteś online.

Ten dostawca oferuje swoim klientom dostęp do najwyższej linii funkcjonalność związana z bezpieczeństwem, za duży park serwerów, i przyzwoity obsługa klienta. Nie wspominając o tym, że może się poszczycić 17 amerykańskich serwerów do którego możesz się podłączyć.

Nasz Przegląd VyprVPN poda więcej szczegółów na temat tego renomowanego VPN. Oto krótkie spojrzenie na funkcje VyprVPN.

Plusy

 • To ma 17 amerykańskich serwerów VPN.
 • Niezależnie kontrolowane w celu udowodnienia, że ​​nie prowadzą rejestrów.
 • Posiada łatwe w użyciu aplikacje dla każdego urządzenia.
 • VyprVPN pokonuje dławienie.
 • Dla VyprVPN nieograniczony oznacza nieograniczony.
 • Ten dostawca używa wielu protokołów do szyfrowania.

Cons

 • Chciałbym bardziej, jeśli doda więcej serwerów.

Lista popularnych amerykańskich treści

Co z tego wyciągniesz po połączeniu z serwerem w USA? Zaufaj mi bardzo. Sprawdź je sam:

 • Netflix
 • Amazon Prime Video
 • Hulu
 • Reddit
 • Youtube Live
 • ABC
 • NBC
 • Lis
 • Spotify
 • Czas na przedstawienie
 • CW TV
 • TruTV
 • Sieć żywności
 • TNT
 • MLB
 • SyFy
 • Planeta zwierząt

Amerykański serwer VPN – końcowe słowa

Nie jest tajemnicą, że USA są źródłem najpopularniejszej rozrywki na świecie. Nikt nie zdziwi się, gdy usłyszy o użytkownikach szukających amerykańskiego serwera VPN. Celem sieci VPN, które omówiliśmy powyżej, jest tunel do Stanów Zjednoczonych dostarczając Amerykański adres IP. Wiele powodów powoduje, że użytkownicy wybierają amerykański serwer VPN. Czy tego chcą dostęp do American Netflix lub uciec przed blackoutami, połączenie z serwerem w USA może ci pomóc. Czy myślisz, że osiągnąłem cel dzięki VPNom, o których wspomniałem? Daj mi znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map