ExpressVPN vs CyberGhost: Która sieć VPN jest najlepsza?

Próbuję zdecydować, która sieć VPN (ExpressVPN lub CyberGhost) jest lepiej, może być zagadkowa sytuacja. Można w nim wyrazić słowo „ekspres”, co musi znaczyć to jest super szybkie. Drugi jednak zawiera słowo duch, co musi znaczyć niewidzialność online.


Ale który z nich jest kombinacją obu? Z myślą o zakończeniu zamieszania skonstruowaliśmy to przegląd porównawczy i zdecydowałem się na zwycięzcę. Czy potrafisz zgadnąć?? 

ExpressVPN vs CyberGhost

ExpressVPN vs CyberGhost

ExpressVPN vs CyberGhost – Funkcje i usługi

Aby objąć większość podstaw VPN, sprawdziłem zarówno ExpressVPN, jak i CyberGhost na podstawie Ceny, obsługa klienta, szybkość, obsługa urządzeń, ochrona przed wyciekiem DNS, i Prywatność.

cennik

Omówmy plany cenowe każdego ExpressVPN i CyberGhost. Wiadomo, że ExpressVPN jest jednym z droższe usług, podczas gdy CyberGhost zajmuje pozycję tańsza opcja. Obie sieci VPN oferują 3 pakiety, w których ceny maleją, im dłużej subskrybujesz.

Z kolei CyberGhost oferuje:

 • 11,99 USD miesięcznie (abonament miesięczny)
 • 4,99 USD miesięcznie (abonament roczny – 59,88 USD)
 • 2,74 USD miesięcznie (plan trzyletni – opłata 99 USD)

Oczywiste jest, że CyberGhost ma lepsze opcje z perspektywy finansowej, as 3-letnia subskrypcja z CyberGhost kosztuje 0,95 USD mniej niż roczna subskrypcja ExpressVPN. Obie sieci VPN mają 30-dniową zasadę zwrotu pieniędzy. CyberGhost akceptuje karty kredytowe (Visa / Mastercard) i PayPal, a ExpressVPN akceptuje Bitcoin, PayPal, karty kredytowe (Visa / Mastercard / American Express / Discover / itp …) i więcej.

Werdykt cenowy ExpressVPN vs CyberGhost: CyberGhost

Obsługa klienta

Obsługa klienta jest bardzo ważna, gdy patrzysz na VPN. Jako produkt oparty na usługach sieci VPN powinny mieć dedykowane i kompetentny zespół obsługi klienta aby upewnić się, że potrzeby klientów są posortowane jak najszybciej. Zarówno CyberGhost, jak i ExpressVPN mają opcja czatu na żywo 24/7 dla swoich klientów. Obie sieci VPN również mają sekcja FAQ na odpowiednich stronach internetowych i przewodnikach, które pomagają wyjaśnić, jak korzystać z usług VPN.

Werdykt obsługi klienta ExpressVPN vs CyberGhost: Wiązanie

Prędkość

Oczywiście sieci VPN zakłócają szybkość Internetu z powodu przeprowadzania procesów szyfrowania. W rezultacie uzyskujesz niższe prędkości internetu. To wyjaśnia, dlaczego powinieneś wybrać VPN, który posiada szybkie serwery, oferuje stałą prędkość pobierania i obsługuje udostępnianie P2P. Po przetestowaniu zarówno prędkości ExpressVPN, jak i CyberVPN, znaleźliśmy:

ExpressVPN: prędkość spadła o 11% dla serwera amerykańskiego i 11,9% dla serwera brytyjskiego, podczas gdy prędkość wysyłania spadła o 13,8% dla serwera amerykańskiego i 19,9% dla serwera brytyjskiego.

CyberGhost: prędkość połączenia spadła o 71,1% dla serwera amerykańskiego i 12% dla serwera brytyjskiego, podczas gdy prędkość wysyłania spadła o 30,7% dla serwera amerykańskiego i 10,5% dla serwera brytyjskiego.

Dla nas istniała duża rozbieżność między różnymi serwerami CyberGhost. ExpressVPN utrzymywał względną średnią stratę na testowanych serwerach.

Werdykt testu prędkości ExpressVPN a CyberGhost: ExpressVPN

Obsługa urządzeń

Porównaliśmy obsługiwane urządzenia dla Express VPN i CyberGhost, aby zobaczyć, która sieć VPN oferuje większą różnorodność urządzeń.

ExpressVPN:

 • Windows
 • iOS
 • Linux
 • Android
 • Routery
 • Prochowiec

CyberGhost:

 • Windows
 • Prochowiec
 • Linux
 • Android
 • iOS

Werdykt na temat obsługi urządzeń ExpressVPN vs CyberGhost: ExpressVPN

Serwery

Zarówno ExpressVPN, jak i CyberGhost są znane ze swoich duża liczba serwerów na całym świecie. ExpressVPN oznacza ponad 2000 serwerów w ponad 94 krajach, podczas gdy CyberGhost ma ponad 2000 serwerów w ponad 60 krajach. Oczywiste jest, że ExpressVPN ma szerszy zasięg globalny niż CyberGhost.

Werdykt serwera ExpressVPN vs CyberGhost: ExpressVPN.

Test szczelności DNS

Jedną z funkcji oferowanych przez większość sieci VPN jest Ochrona przed wyciekiem DNS. Istnieje wiele stron internetowych, które testują pod kątem wycieków DNS, i radziłbym każdemu użytkownikowi VPN, aby sprawdzał pod kątem wycieków na pół-regularnie. Jeśli chodzi o ExpressVPN i CyberGhost, obie sieci VPN pozytywnie przetestowały funkcję ochrony przed wyciekiem DNS.

Werdykt testu szczelności DNS ExpressVPN a CyberGhost DNS: Wiązanie

Prywatność

Gdy spojrzysz na pomiary prywatności VPN, sprawdzasz, jakiego rodzaju protokołów VPN używają, jakie szyfrowania są wdrażane i czy mają polityka zerowego dziennika. Nasza lista ustaleń wygląda następująco:

ExpressVPN:

 • Protokoły VPN: OpenVPN z TCP / UDP – SSTP – L2TP / IPsec – PPTP
 • Szyfrowanie: 256-bitowe szyfrowanie AES, AES-256-CBC, symetryczny schemat szyfrowania kanałów danych i szyfrowanie do przodu.
 • Zero-Log policy: ExpressVPN stwierdza, że ​​mają ścisłą politykę braku logów i na szczęście dla nas istnieją dowody, które to potwierdzają.

CyberGhost:

 • Protokoły VPN: OpenVPN – L2TP / IPsec – PPTP
 • Szyfrowanie: 256-bitowe szyfrowanie AES z kluczem 2048-bitowym i MD5 do uwierzytelniania HMAC.
 • Polityka zerowego dziennika: CyberGhost obiecuje ścisłą politykę zerowego dziennika. Niestety na stronie jej warunków znajdują się dowody potwierdzające, że jest inaczej.

Werdykt zasad ExpressVPN a CyberGhost Zero-Log: ExpressVPN

ExpressVPN vs CyberGhost – Werdykt

Po przetestowaniu każdej sieci VPN osobno doszliśmy do wniosku, że ExpressVPN to lepsza sieć VPN. CyberGhost jest przyzwoity i bardziej przystępny cenowo, ale ExpressVPN zdołał utrzymać dobrą reputację nie bez powodu.

Ponadto ewentualne problemy z polityką prywatności CyberGhost wydają się nieco sprzeczne z intuicją dla dostawcy VPN. Jeśli utkniesz między CyberGhost a ExpressVPN, nie wahaj się wybrać tego pierwszego. Mimo że ExpressVPN jest drogi, dobrze wykonuje swoją pracę. Czy zgadzasz się z naszym zwycięzcą? Daj nam znać, dlaczego tak czy inaczej, w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map