ExpressVPN vs Unlocator VPN – który wybrać?

Obie ExpressVPN i Unlocator są wiodącymi dostawcami odpowiednio w polach VPN i Smart DNS. Niedawno Unlocator uruchomił usługę VPN i biorąc pod uwagę status Unlocator na rynku, możemy założyć, że w krótkim czasie będzie konkurować z ExpressVPN. Dlatego potrzebujemy odpowiedzi. Która sieć VPN jest lepsza? W tej recenzji, przejdziemy przez atrybuty każdego z tych dwóch gigantów i zobacz, który z nich jest drugim jako usługa VPN.


ExpressVPN vs. Unlocator

ExpressVPN vs. Unlocator

ExpressVPN vs Unlocator VPN – Szybkie porównanie

Zanim przejdziesz dalej i zagłębisz się w specyfikacje każdej z tych sieci VPN, zapewniłem Ci kompleksową tabelę porównawczą, aby rzucić nieco światła na tę sprawę.

ExpressVPNUnlocator
Kwatera głównaBrytyjskie Wyspy DziewiczeDania
Jednoczesne połączenia55
Okres zwrotu30 dni30 dni
Zasady rejestrowaniaBrak dziennikówBrak dzienników
Liczba serwerów200041
Lokalizacje serwerów94 kraje36 krajów
Cena £12,95 USD / miesiąc9,99 USD / miesiąc
Inteligentny DNStaktak
Bezpłatna wersja próbnaNietak
Stronie internetowejOdwiedź ExpressVPNOdwiedź Unlocator

Nie wszystkie funkcje omówiliśmy w tych artykułach. To tylko szybsze podejście, jeśli chcesz je ocenić. Jeśli odwiedzisz dowolną witrynę VPN, znajdziesz informacje o tym, że jesteś najlepszy w branży. Jesteśmy tutaj, aby udowodnić, czy ich twierdzenia są prawdziwe, czy nie. Pod koniec tej recenzji zobaczysz, że nasz punkt widzenia może wskazywać, że jeden dostawca jest lepszy z dwóch.

Nie oznacza to jednak, że ten drugi nie jest tak dobry. Wszystko zależy od tego, czego użytkownik w końcu szuka. Po przetestowaniu szybkości, kompatybilności z Netflix, wsparcia i innych usług Unlocator oraz oferty ExpressVPN, opracowaliśmy całkiem przyzwoitą recenzję. Zacznijmy od tego?

Zapłata & cennik

Przed sprawdzeniem jakichkolwiek funkcji przejdź do sekcji cenowej, aby sprawdzić, czy plany VPN odpowiadają Twojemu budżetowi. To nie wszystko, musisz też upewnić się, że obsługują metodę płatności, której faktycznie używasz. Zrobiłem małe porównanie między nimi i oto, co wymyśliłem.

ExpressVPN

ExpressVPNCeny są nieco droższe niż Unlocator, ale z oczywistego powodu. W dalszej części tego artykułu dowiesz się, że ExpressVPN oferuje znacznie więcej usług niż Unlocator. ExpressVPN kosztuje 12,95 $ miesięcznie, 9,99 $ z abonamentem 6-miesięcznym i 8,32 $ z abonamentem rocznym. Roczny plan wydaje się być bardzo dobrym pomysłem, jeśli chcesz zainwestować w ich usługi przez długi czas.

Przegląd ExpressVPN - plany cenowe

Przez ograniczony czas online, an ekskluzywna zniżka ExpressVPN dla każdego, kto zdecyduje się na subskrypcję ExpressVPN za pośrednictwem naszej strony internetowej. Możesz teraz zaoszczędzić 49% swojej subskrypcji ExpressVPN, korzystając z naszej wyjątkowej zniżki. Co więcej, otrzymasz 3 dodatkowe miesiące za darmo.Zniżka ExpressVPN

Jeśli chodzi o metody, ExpressVPN pozwala płacić za swoje usługi za pośrednictwem Visa, Mastercard, PayPal, i więcej. Możesz nawet używać bitcoinów, jeśli martwisz się o swoje bezpieczeństwo.

Przegląd ExpressVPN - Opcje płatności

Unlocator VPN

Unlocator był i nadal jest usługą Smart DNS, dlatego utrzymywał subskrypcję obok VPN na wypadek, gdyby nikt z was tak naprawdę nie chciał dodatkowego bezpieczeństwa VPN. Możesz subskrybować usługę Smart DNS za 4,95 $ miesięcznie wraz z innymi planami.

Cena Unlocator Smart DNS

Jeśli chodzi o subskrypcję VPN, jest nieco droższa niż oferuje Unlocator. Przepraszam, nie chcę być stronniczy, po prostu oceniamy dwa. Możesz kupić Subskrypcja Unlocator za 9,99 $ na miesiąc, 8,17 $ na 6 miesięcy i 6,58 $ na rok.Koszt Unlocator VPN

Teraz dla metod płatności Unlocator ma mniej opcji niż ExpressVPN. Po pierwsze, brak opcji Bitcoin, która jest dość niezbędna dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo w Internecie. Możesz subskrybować Unlocator VPN za pomocą Visa, MasterCard, Amex, Discover, Google Pay i Apple Pay.Metody płatności Unlocator

Werdykt: ExpressVPN wygrywa w obu domenach „Cennik” i „Metody płatności. Mimo że jest droższy niż Unlocator VPN, ExpressVPN faktycznie zapewnia to, za co płacisz. Moim zdaniem Unlocator ładuje za dużo i daje za mało.

Bezpieczeństwo i prywatność

Dostawcy VPN istnieją przede wszystkim w celu zapewnienia bezpieczeństwa i prywatności. Możesz mieć pewność, że zarówno ExpressVPN, jak i Unlocator bardzo poważnie podchodzą do swoich standardów bezpieczeństwa. Obaj dostawcy VPN obsługują kilka protokołów bezpieczeństwa do wyboru, jeszcze jeden lepszy od drugiego.

Jedynym problemem związanym z Unlocatorem jest to, że nie wszystkie protokoły są obsługiwane, gdy korzystasz z ich aplikacji. Jeśli chcesz skorzystać z tych protokołów, musisz ręcznie skonfigurować połączenie w swoim urządzeniu. Jedynymi 2 urządzeniami, które mogą przełączać się między protokołami, są Windows i iOS. Na Jasnej stronie, zarówno ExpressVPN, jak i Unlocator korzystają z najnowszego wojskowego szyfrowania AES-256.

Jeśli chodzi o prywatność, nie było żadnych skarg dotyczących ExpressVPN. Ten dostawca jest dobrze znany z tego, co twierdzi na swojej stronie internetowej. Z drugiej strony Unlocator trochę mnie przeraził, gdy zauważyłem wyciek DNS podczas pracy na jednym z ich serwerów. Wsparcie poinformowało mnie, że wydaje się tak z powodu ich Technologia hybrydowa, gdzie jednocześnie używają swoich serwerów Smart DNS. Dlatego dostawca usług internetowych nie będzie w stanie nic zobaczyć, ponieważ Twoje dane przeciekają przez własne serwery. To trochę dotyczy rozważania tego, o czym wspominali na swojej stronie internetowej.

„Nasze łatwe w użyciu aplikacje VPN dla komputerów Mac, Windows, IOS i Androida zapewnią bezpieczeństwo i ochronę prywatności przed wścibskimi oczami i złymi facetami”.

Nie jestem jednak pewien, czy część wścibskich oczu jest częścią. Ale hej, dajmy im na razie wątpliwości.

Werdykt: ExpressVPN również przoduje w Unlocator VPN w tej domenie.

Sieć serwerów

Słyszałeś kiedyś o „im więcej, tym lepiej”? Właśnie tego należy szukać w sieci VPN, jeśli chodzi o ich sieć serwerów. Im więcej serwerów ma VPN, tym większe są szanse na odblokowanie ograniczonych kanałów na całym świecie. W tej sekcji, właściwie nie ma między nimi porównania. Unlocator jest wciąż młodym i porywającym VPNem z ogromnymi ambicjami, ale wciąż jest bardzo mały, aby konkurować z gigantem takim jak ExpressVPN.

Czy możesz porównać sieć serwerów 2000+ z siecią, która ma tylko 41? Oczywiście, że nie, i byłoby to stratą czasu. Pamiętaj jednak, że Unlocator VPN działa na swoich serwerach Smart DNS, więc możesz powiedzieć, że nadal są w stanie odblokować ogromną liczbę kanałów z ograniczeniami geograficznymi, bez względu na to, ile serwerów VPN mają.

Unlocator VPN obejmuje 41 krajów, który blednie w porównaniu do dystrybucji ExpressVPN na serwerze. Wiodący dostawca rozprasza około 145 lokalizacji serwerów dookoła świata. Dotyczy to 94 krajów.

Werdykt: jeśli chcesz zagwarantować dobrą transmisję strumieniową podczas odblokowywania treści z ograniczeniami geograficznymi z całego świata, sieć serwerów ExpressVPN pomoże Ci to zrobić z łatwością.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – Szybkość działania

Na tę część wszyscy czekali. Wszyscy wiemy, że szyfrowanie VPN obniży prędkość Internetu. Ale pytanie brzmi: na ile wpływa to na twoje połączenie? Ta odpowiedź polega na tym, czy serwery VPN są szybkie, czy nie. W tym starciu ExpressVPN wygrywa ponownie, ponieważ spada tylko o 7% po podłączeniu do serwera VPN.

Test prędkości ExpressVPN

Możesz zobaczyć wyniki mojego testu prędkości, gdy korzystałem z ExpressVPN:

 • Po pierwsze, zarejestrowałem wydajność mojego urządzenia bez połączenia z serwerem VPN.
  Test prędkości bez ExpressVPN
 • Następnie uruchomiłem ExpressVPN i podłączyłem się do serwera blisko mojego miejsca pobytu. W ten sposób zapewniamy najszybsze prędkości. Oto co mam:
 • Kiedy podłączyłem się do odległego serwera, połączenie nieco spadło. Jednak prędkość wysyłania wzrosła.

Test prędkości Unlocator VPN

Jak powiedziałem wcześniej, ExpressVPN wygrywa ten, ponieważ Unlocator drastycznie ingerował w moje połączenie. Pozwól, że poprowadzę cię przez to, co zrobiłem:

 • Ponownie zarejestrowałem wydajność mojego urządzenia bez połączenia VPN, aby później porównać.Wyniki bez Unlocatora
 • Następnie podłączyłem się do serwera w Londynie, co było dość złe. Mam na myśli spadek prędkości pobierania i wysyłania.Serwer Unlocator w Londynie
 • Następnie połączyłem się z innym serwerem, aby sprawdzić, czy to właśnie ten. Nie, okazało się, że jest tak samo.Kolejny Unlocator VPN

Werdykt: ExpressVPN wygrywa tę rundę, jeśli chodzi o szybkość urządzenia.

Obsługa klienta

Jeśli masz dobrą obsługę klienta, jesteś na najlepszej drodze, aby stać się jedną z najlepszych firm w branży. Na szczęście jest to dopasowanie między nimi. Oba oferują doskonałą obsługę klienta, a także opcja czatu na żywo.

Pracownicy obsługi klienta ExpressVPN są bardzo wydajni i profesjonalni, gdy rozwiązują problemy. Z drugiej strony, Wsparcie Unlocatora odpowiedziało na moje pytanie w ciągu kilku sekund. To było całkiem fajne, biorąc pod uwagę, że większość najlepszych VPN wymaga kilku minut, zanim odpowiedzą ci.

Obie strony VPN zawierają przewodniki, które mogą pomóc w łatwej konfiguracji urządzenia. Nie ma znaczenia, czy jest to VPN, czy Smart DNS, istnieją samouczki konfiguracji dotyczące wszystkiego, co musisz wiedzieć na stronach internetowych.

Werdykt: Obie sieci VPN mają świetne usługi wsparcia. Jest remis.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – Kompatybilność urządzeń & App

Przeważnie wszyscy dostawcy VPN obsługują tę samą liczbę platform. Znajdziesz klientów zarówno ExpressVPN, jak i Unlocatora na głównych systemach operacyjnych, takich jak Windows, Mac, Android, iOS, a także Amazon Fire TV.

Nie możesz ustawić połączenia VPN na konsolach do gier, takich jak PlayStation i Xbox, ponieważ nie są one natywnie kompatybilne z klientami VPN. Jeśli chcesz współdzielić połączenie z takimi platformami, musisz zainstalować VPN na swoim routerze i tak, możesz to zrobić.

Jedną z rzeczy, które ExpressVPN jest lepszy od Unlocatora, jest to, że oferuje rozszerzenia przeglądarki. Były one równe w tej kategorii, ale ExpressVPN znów się wyróżnia.

ExpressVPN ma elegancki wygląd i łatwy w obsłudze interfejs. Aplikacja Unlocator VPN nie jest prosta, ale bardzo prosta. Jeśli wystarczająco nawigujesz w aplikacji, możesz zobaczyć, że nie wykonano zbyt wiele pracy.

Aplikacja ExpressVPN jest prosta, ale bardzo skuteczna. Sekcja ustawień oferuje tak wiele do wyboru i korzystania, a Unlocator oferuje tylko wtedy, gdy chcesz połączyć się automatycznie lub włączyć Kill Switch. Otóż ​​to. Co jest dobre i wspólna między nimi jest jednak łatwość łączenia. Wystarczy wybrać serwer i nacisnąć przycisk Połącz. To takie proste.

Werdykt: Ze względu na brak rozszerzeń i opcji Unlocatora w dedykowanej aplikacji, ExpressVPN triumfuje.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – usługi przesyłania strumieniowego

Po pierwsze, obaj dostawcy VPN są w stanie odblokować wiodącą platformę streamingową US Netflix. Netflix może blokować dostęp VPN i robi to już od dłuższego czasu. Nawet jedna z najlepszych sieci VPN, takich jak IPVanish nie może korzystać z amerykańskiej biblioteki kanału. Unlocator może, mimo że jest nowy w branży VPN.

Wiadomo, że ExpressVPN ominął próby zablokowania VPN przez usługi przesyłania strumieniowego. Możesz więc na to liczyć. Oba działały bardzo dobrze, omijając wszelkiego rodzaju ograniczenia geograficzne nałożone na Netflix i to ważny czynnik do rozważenia.

ExpressVPN ma serwery w 94 krajach, co oznacza, że ​​możesz odblokować setki kanałów, korzystając z jego usługi. Nie wspominając już o jego funkcji Smart DNS. Z drugiej strony Unlocator działa na swoich serwerach Smart DNS. Możesz dosłownie uzyskać dostęp do wszystkich kanałów obsługiwanych przez usługę podczas korzystania z jednego serwera VPN. Sprawdź ich stronę internetową, aby zobaczyć, które ponad 230 kanałów obsługuje Unlocator.

Będziesz mógł odblokować:

 • Hulu
 • ITV
 • NBC Sports
 • Teraz telewizja
 • Spotify
 • Starz
 • Być w sporcie
 • Canal Play
 • FuboTV
 • Epix
 • ESPN
 • Fox Sports
 • Netflix US
 • AMC
 • ZA&mi
 • BBC iPlayer
 • BlinkBox
 • Prime Video
 • Sieć WWE
 • Kanał 4
 • CW
 • CBC
 • BT Sport
 • CTV

Werdykt: Oba mogą odblokować amerykański serwis Netflix i setki kanałów na całym świecie. Ta kategoria dotyczy zarówno ExpressVPN, jak i Unlocator VPN.

Unlocator VPN vs ExpressVPN – ostateczny werdykt

Zarówno Unlocator, jak i ExpressVPN to znakomici dostawcy VPN. Oferują szeroki zakres funkcji, są przyjazne dla użytkownika bez względu na to, jakiego rodzaju jesteś użytkownikiem, i są bardzo niezawodne, jeśli chodzi o odblokowywanie treści ograniczonych geograficznie. Po tej pouczającej recenzji pozwól nam lepiej przyjrzeć się, czym wyróżnia się każda z tych sieci VPN i czego może im brakować.

ExpressVPN

Plusy

 • Ponad 2000 serwerów.
 • MediaStreamer Smart DNS.
 • Niezawodna obsługa czatu przez całą dobę
 • Nieograniczone przełączanie serwerów.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Pięć jednoczesnych połączeń.
 • Polityka zerowania dziennika.
 • Odblokowuje amerykański serwis Netflix.
 • Split Tunneling.

Cons

 • Drogie plany.

Unlocator

Plusy

 • 30-dniowa gwarancja zwrotu gotówki.
 • Bezpłatna wersja próbna.
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • Nieograniczona przepustowość.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • 5 jednoczesnych połączeń.
 • Inteligentny DNS.
 • Działa z Netflix

Cons

 • Trochę drogo.
 • Mała sieć serwerów.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – końcowe myśli

Gdybyśmy wydali ostateczny werdykt, ExpressVPN okazuje się być lepszym VPN dla tych dwóch. Nie chcemy eliminować faktu, że Unlocator jest wciąż nowy i ma wiele do zrobienia, aby dostać się na szczyt. Przynajmniej ten może odblokować Netflix tam, gdzie niewielu z najlepszych nie może. Sprawdź, co miałem do powiedzenia w tej recenzji, i wybierz, która sieć VPN jest lepsza. Kto wyjdzie jako zwycięzca w tym sporze o ExpressVPN vs. Unlocator. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych dwóch, sprawdź to Przegląd ExpressVPN lub Recenzja Unlocator VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map