ExpressVPN vs VyprVPN – Porównanie Porównanie

ExpressVPN vs VyprVPN, oba są bardzo dużymi nazwami w branży VPN, przy czym oba mają znaczną grupę lojalnych subskrybentów. Dla każdego, kto jest nowy w VPN, wybór między tymi dwoma może być nieco trudny, szczególnie jeśli nie masz pewności, co oferuje jedna z usług, a ponadto nie znasz tak dobrze terminów technicznych związanych z tą prostą technologią. Jeśli to brzmi jak Ty, pomożemy Ci przejść przez tę recenzję, porównując, czego możesz oczekiwać od obu usług, i pokażemy Ci czynniki, na które należy zwrócić uwagę, rozważając usługę VPN.


ExpressVPN vs VyprVPN

ExpressVPN vs VyprVPN

Przegląd porównawczy ExpressVPN vs VyprVPN

Należy pamiętać, że pomimo tego, że nasze ustalenia mogą wskazywać, że jeden konkretny dostawca jest lepszy z tych dwóch, wiemy, że każdy klient ma swoją szczególną potrzebę, która musi zostać zaspokojona. Dlatego nie powinieneś podlegać żadnej presji, jeśli uznamy, że dany dostawca przewyższa drugiego, ale ten drugi byłby najlepiej dostosowany do twoich potrzeb. Nie spiesz się i przetestuj obu dostawców, wykorzystując informacje z naszej recenzji jako ogólną wiedzę. Możesz również sprawdzić naszą recenzję ExpressVPN i recenzję VyprVPN, aby uzyskać więcej informacji. Zacznijmy nasze porównanie ExpressVPN vs VyprVPN.

cennik & Zapłata

Zaczniemy od czynnika, który naszym zdaniem bierze pod uwagę wielu klientów, zanim przejdziemy do tego, co każda usługa ma do zaoferowania; cena pakietu. Na jeden miesiąc subskrypcji, ExpressVPN pobiera 12,95 USD, podczas gdy VyprVPN pobiera 9,99 USD za ten sam okres. Opłata za 6 miesięcy i 1 rok wynosi odpowiednio 59,94 USD i 99,84 USD przez ExpressVPN oraz odpowiednio 59,94 USD i 80,04 USD odpowiednio VyprVPN. ExpressVPN jest zdecydowanie droższym wyborem, ale tylko dla pakietów na miesiąc i cały rok. Ich 6-miesięczny koszt subskrypcji jest taki sam dla obu pakietów, więc jeśli wypróbowałeś 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy oferowaną przez oba i dokonałeś już wyboru, opcja 6-miesięczna nie bierze pod uwagę współczynnika ceny.

Prywatność & Bezpieczeństwo

Jednym z elementów, na który powinieneś zwrócić uwagę, biorąc pod uwagę, jak prywatna jest twoja usługa VPN, powinno być to, czy przechowują Twoją historię przeglądania, czy nie. ExpressVPN ma swoją siedzibę główną na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, gdzie nie obowiązują żadne przepisy dotyczące zatrzymywania danych, ale VyprVPN ze względu na swoją siedzibę w USA może zostać zmuszona do przekazania danych swoich klientów. Oznacza to, że przy użyciu odpowiedniej technologii rząd może prześledzić historię przeglądania określonego użytkownika, nie czyniąc go anonimowym. Użytkownicy, którzy zarejestrują się u dostawcy VPN wyłącznie w celu zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa, mogą zostać przez to wyłączeni, więc ExpressVPN ma przewagę nad VyprVPN wyłącznie dlatego, że gwarantuje swoim klientom pełną prywatność, ponieważ nie loguje się ani nie rejestruje żadnej historii przeglądania.

Prędkość

Podczas gdy większość ludzi polega na testach online, aby ocenić, jak szybkie jest ich połączenie, poszedłem dalej i szukałem oprogramowania, które dałoby więcej informacji na temat prędkości, z którymi miałbym do czynienia. Okazuje się, że ExpressVPN był lepszym wyborem między nimi przy 100% prędkości w porównaniu do VyprVPN przyzwoite 80%. Pomimo faktu, że VyprVPN jest w pełni właścicielem wszystkich swoich serwerów, wciąż nie mogą dorównać jakości tych w sieci ExpressVPN. Serwery VyprVPN również doświadczają znacznej utraty prędkości, co daje ExpressVPN kolejny znak w stosunku do VyprVPN.

W przypadku szybkości serwerów ważna jest również spójność, a ExpressVPN wydaje się bardzo dobrze rozumieć ten fakt. Wszystkie lokalizacje serwerów oferują stałą szybkość połączenia z zerowymi przerwami w dostarczaniu. VyprVPN również nie ma żadnych rezygnacji, chociaż usługa nie może się równać z obniżonym poziomem spadków prędkości oferowanym przez ExpressVPN.

Sieć serwerów

Im większa liczba serwerów w usłudze VPN, tym dłuższa lista kanałów i witryn z ograniczeniami geograficznymi, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem tej sieci. ExpressVPN zrobili wiele, aby zapewnić, że ich serwery są dobrze dystrybuowane między krajami na całym świecie, a to przyczyniło się do przyciągnięcia dużej liczby klientów. Z drugiej strony fakt, że VyprVPN jest właścicielem wszystkich swoich serwerów, jest również imponujący, ponieważ mają one pełną kontrolę nad sposobem zarządzania ruchem klientów. Ogromną zaletą jest także ich lokalizacja w ponad 50 krajach

Ogólnie rzecz biorąc, ExpressVPN ma większą sieć serwerów, co oznacza, że ​​możesz uzyskać dostęp do treści z większej liczby krajów niż w sieci VyprVPN.

Obsługa klienta

Ważne jest, aby zespół obsługi klienta dowolnego usługodawcy był zawsze dostępny, aby udzielać pomocy w razie potrzeby i zapewniać rozwiązywanie wszystkich problemów klienta, gdy tylko się pojawią. W tym zakresie zarówno ExpressVPN, jak i VyprVPN zrobiły wiele, aby zapewnić szybkie rozwiązywanie problemów klientów oraz że zespoły składają się z dobrze wyszkolonych osób, gotowych poradzić sobie z wszystkim, co może zostać na nich rzucone. Obie usługi zapewniają swoim klientom usługi czatu na żywo, a nawet odpowiadają na bezpośrednie wiadomości e-mail. Możemy stwierdzić, że zarówno ExpressVPN, jak i VyprVPN są na równi, jeśli chodzi o dobrą obsługę klienta.

Kompatybilność urządzenia

Coraz więcej usług VPN ciężko pracuje, aby zapewnić, że całe ich oprogramowanie działa bezproblemowo na wszystkich urządzeniach, które klienci chcieliby szyfrować. ExpressVPN i VyprVPN nie są wyjątkami, ponieważ dwaj dostawcy zapewnili, że ich aplikacje działają na urządzeniach z systemem Windows, Android, iOS, PlayStation i Linux, zapewniając ochronę online niezależnie od wybranego urządzenia.

Jeśli wolisz, aby wszystkie Twoje urządzenia korzystały z połączenia VPN bez konieczności konfigurowania każdego z nich, to sprytnym sposobem na zrobienie tego byłoby skonfigurowanie routera za pomocą VPN, a następnie rozprowadzenie połączenia internetowego w całym twoim dom lub biuro przez Wi-Fi. W ten sposób wszystkie twoje urządzenia będą chronione i żadne z nich nie narazi Cię na żadne zagrożenia bezpieczeństwa w Internecie.

Dodatkowe cechy

Dzisiejsza technologia wciąż ewoluuje w bardzo szybkim tempie, dlatego firmy VPN mają obowiązek oferowania najnowszych i najważniejszych narzędzi i funkcji, jeśli w ogóle dbają o to, aby pozostać pierwszym wyborem klienta. ExpressVPN i VyprVPN są tu prawie na karku, a VyprVPN jest omijany przez jedną szczególną funkcję, którą ma ExpressVPN, a nie ma. To byłby wybór, aby zapisać adres IP swojego ulubionego serwera. W przeciwnym razie obaj dostawcy oferują funkcje, takie jak przełącznik zabijania, przyjazne dla użytkownika interfejsy, tryb ukrycia i ustawienia przyjazne torrentowi.

Wniosek: ExpressVPN vs VyprVPN

Jeśli utrzymujesz wynik, ExpressVPN okazuje się być lepszym VPN dla tych dwóch, ale tak naprawdę nie pokonuje VyprVPN z dużym marginesem. Jeśli szukasz opcji przyjaznej dla kieszeni, która nie idzie na kompromis pod względem wartości, to VyprVPN powinien być Twoim wyborem, ale ogólnie ExpressVPN utrzymuje wysoki standard i poziom usług, uzasadniając to dość drogą ceną za subskrypcję.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map