Pobierz KickAss Torrents anonimowo przez VPN Proxy

KickAss Torrents, znany jako KAT, jest prawdopodobnie numerem jeden wyszukiwanie torrentów strona internetowa na świecie. Pliki torrentowe dla filmy, programy telewizyjne, gry, i oprogramowanie wszystkie są dostępne do pobrania. Problem z torrentami polega jednak na tym, że bardzo łatwo jest wyśledzić Adresy IP ludzi, którzy dzielą się pewnymi plik torrent. Jest tak głównie ze względu na sposób Bittorrent jest ustawiony. Kiedykolwiek zaczniesz pobieranie pliku torrent, Twój adres IP został dodany do rój torrentów wszystkich użytkowników siew / peering ten plik. Prawa autorskie trolle w ten sposób mogą uzyskać te adresy IP i skontaktować się z ich odpowiednimi Dostawcy usług internetowych. W celu ukryj swoją tożsamość, musisz sfałszuj swój adres IP. VPN jest najlepszym narzędziem do ochrony twojego prywatność w Internecie i pobierz KickAss Torrents anonimowo.


Pobierz KickAss Torrents anonimowo przez VPN Proxy

Pobierz KickAss Torrents anonimowo przez VPN Proxy

Pobierz KickAss Torrents anonimowo za pomocą VPN

Istnieje kilka metod wdrażania ukryj / zmień swój adres IP, ale najbardziej wiarygodny jest VPN. Wirtualna sieć prywatna pozwala szyfrować całe twoje połączenie internetowe. Po podłączeniu urządzenia do Serwer VPN, adres IP które pojawią się w rój torrentów to serwer VPN, a nie własny. Więc nie ma możliwości, aby ktokolwiek mógł cię wyśledzić na podstawie twojego adres IP. Innymi słowy, jeśli chcesz całkowicie ukryć swoją tożsamość online, skorzystaj z VPN.

 • VPN oferuje dodatkowe Prywatność i bezpieczeństwo do Twojej aktywności online.
 • Serwery VPN są rozmieszczone na całym świecie. Im bliżej serwera VPN, z którym się łączysz, tym szybsze będzie twoje połączenie internetowe.
 • Omijanie regionalnych ograniczeń jest również możliwe przy użyciu VPN. Połącz z Amerykański serwer VPN i dostać Adres IP w USA. To z kolei pozwoli ci oglądać ograniczona geograficznie Amerykańskie kanały strumieniowe takie jak Netflix, Hulu, HBO GO, Amazon Prime, Crackle, Playstation Vue, lub Trzask.
 • Aby skonfigurować VPN na swoim urządzeniu, pobierz i zainstaluj Aplikacja VPN. iPhone, iPad, Android, PC, i Prochowiec wszystkie mają aplikacje VPN.

Przed zarejestrowaniem się u dostawcy VPN upewnij się, że tak jest brak dzienników Twojej aktywności związanej z przeglądaniem. Sprawdź także, czy dostawca VPN narzuca bez ograniczeń pobierania. W przeciwnym razie ten dostawca VPN nie będzie realną opcją pobierania torrentów. Możesz użyć ExpressVPN lub dowolną z innych usług VPN wymienionych poniżej dla pobierz KickAss Torrents anonimowo.

Pobierz KickAss Torrents anonimowo – Usenet jako alternatywa

Usenet jest kolejną, choć mniej znaną metodą, której można użyć do pobrania wszelkiego rodzaju muzyka, wideo, gry, lub oprogramowanie pliki z Internetu. Ponadto Usenet nie używa protokół peer-to-peer jak Bittorrent. Wdraża się także Usenet Połączenia SSL. Oba te fakty sprawiają, że Usenet jest znacznie bezpieczniejszym wyborem w porównaniu do torrentów. Poniżej porównałem Usenet do Bittorrent pod względem szybkość, anonimowość, koszt, i protokoły używany.

Torrents Usenet
PrędkośćSzybkość pobierania torrentów zależy głównie od liczby nasion dostępnych dla pliku, który próbujesz pobrać. Im niższe nasiona, tym wolniejsze pobieranie.Usenet wykorzystuje maksymalną dostępną przepustowość.
AnonimowośćInni użytkownicy mogą zobaczyć twój adres IP. Możesz otrzymywać powiadomienia DMCA.Połączenia SSL oznaczają szyfrowane pobieranie. Upewnij się, że twój dostawca Usenet używa SSL.
Przekazać plikSiew / przesyłanie jest koniecznością. W przeciwnym razie pliki nie będą już dostępne do pobrania.Podczas pobierania nie ma potrzeby udostępniania pliku, tj. Przesyłania go. Żadna przepustowość nie jest marnowana.
ProtokółTorrent korzysta z protokołu P2P (Peer-to-Peer). Serwer centralny nie jest zaangażowany.Usenet wykorzystuje protokół NNTP. Pobieranie odbywa się bezpośrednio od dostawcy hosta Usenet.
KosztTorrenty są bezpłatne. Nie są wymagane żadne dodatkowe subskrypcje.Przyzwoici dostawcy Usenetu wymagają płatnej subskrypcji.

Być może koszt jest jedyną kategorią, w której Bittorrent przewyższa Usenet. Ale biorąc pod uwagę inne zalety Usenetu, prawdopodobnie warto. Przygotowałem listę najlepszych Dostawcy Usenet możesz odwiedzić, aby uzyskać więcej informacji i instrukcji, jak to wszystko skonfigurować. Pamiętaj, że za pomocą VPN nie jest tak konieczne podczas pobierania przy użyciu Usenetu, ale dodanie dodatkowej warstwy nie szkodzi Prywatność łącząc się z Serwer VPN uprzednio.

Link RankProvider
wizyty dostawców
14 dni darmowego okresu próbnego
2)wizyty dostawców
Darmowe 30 GB na 2 tygodnie
3)wizyty dostawców
Bezpłatna wersja próbna
4wizyty dostawców
Bezpłatna wersja próbna
5wizyty dostawców

Jak pobierać torrenty KickAss anonimowo za pomocą VPN

Krótko mówiąc, nigdy pobierz torrenty zanim połączysz się z Serwer VPN najpierw, czy używasz KickAss Torrents, Zatoka Piratów, lub dowolna inna strona z torrentami. Ochrona twojego Prywatność online zawsze powinno być twoim priorytetem.

Zrzeczenie się: Ani właściciel tej witryny, ani redaktor tego artykułu nie akceptują pobierania, udostępniania, udostępniania ani przeglądania materiałów chronionych prawem autorskim. Prawo międzynarodowe zabrania takich działań, które są nielegalne. Powyższy artykuł służy wyłącznie celom edukacyjnym.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map