Najlepsza sieć VPN dla RaiPlay

Większość treści, które znajdziesz zarówno we włoskiej telewizji, jak i radiu, jest w dużej mierze produkowana, dystrybuowana i regulowana przez Rai, włoski nadawca krajowy. Rai istnieje już od dłuższego czasu, Wykorzystanie ponad 35,9% udziału w widowni RAI we Włoszech. Cóż, to tylko we Włoszech Rai ma ograniczenia geograficzne. Najlepszym sposobem na dostęp do niego za granicą jest VPN. Ale pytanie brzmi: Która sieć VPN jest najlepsza dla Rai Play? Dowiedz się w tej pełnej recenzji.


Najlepsza sieć VPN dla RaiPlay

Najlepsza sieć VPN dla RaiPlay

Czy RaiPlay jest dostępny poza Włochami?

Niezależnie od tego, czy chodzi o sport, seriale, filmy czy programy dla dzieci, Rai TV ma to wszystko. Jednak ma to tylko w Region włoski. Widzisz, podobnie jak każdy kanał transmisji strumieniowej na całym świecie, Rai Play musi go chronić prawa do transmisji jakoś.

Najlepszym sposobem na to jest złożenie wniosku ograniczenia geograficzne, mechanizm obronny nałożony w celu ograniczenia dostępu użytkowników zgodnie z ich położenie geograficzne.

Geoblokowanie występuje, gdy kanał sprawdza Twój adres IP – pozwala określić, gdzie jesteś fizycznie na mapie. W przypadku Rai musisz być obecny we Włoszech, tj Włoski adres IP.

Jeśli tak nie jest, to będziesz natychmiast zablokowane. Kiedy odwiedziliśmy kanał, padliśmy również ofiarą takiego incydentu blokującego, ponieważ znajdujemy się za granicą.

Oto co otrzymaliśmy:

„Contenuto non può essere eseguito perchè non disponibile or non supportato.”Błąd RaiPlay

Może to być ogromne niepowodzenie, szczególnie dla Włochów, którzy zostali wysłani do innych krajów jako emigrantów lub nawet te, które latały gdzie indziej jako turyści

Ograniczenia geograficzne można łatwo ominąć za pomocą Wirtualnej sieci prywatnej, o czym będziemy mówić szczegółowo w następnej części tej recenzji.

Korzystanie z VPN dla RaiPlay

Przesyłanie strumieniowe RaiPlay poza terytorium Włoch jest rzeczywiście możliwe, ale tylko jeśli subskrybujesz usługę wirtualnej sieci prywatnej. VPN, jak większość ludzi by to nazywała, to usługa, która przekazuje ruch przez kilka serwerów rozsianych po całym świecie, powodując, że zbacza ono z trasy wyznaczonej pierwotnie przez twojego dostawcę usług internetowych.

W ten sposób użytkownik z siedzibą w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii lub gdziekolwiek indziej mógłby połączyć się z serwerem we Włoszech i uzyskaj włoski adres IP.

Platforma strumieniowania RaiPlay wydaje się, jakbyś był oparty na Granice włoskie. Dzięki temu będziesz mógł przesyłać strumieniowo tyle treści, ile chcesz, bez obaw ograniczenia geograficzne.

Wspaniałą rzeczą w subskrybowaniu sieci VPN jest to, że nie tylko będziesz mieć dostęp do RaiPlay, ale także będziesz mógł odblokować inne platformy, takie jak Netflix, BBC iPlayer i Hulu, wszystko bez względu na to gdzie jesteś.

Inną zaletą usługi VPN, która może być dla Ciebie bardzo korzystna, jest zabezpieczanie Twoich działań online szyfrowanie połączenia.

Jest to w rzeczywistości główna funkcja usługi VPN, a dzięki szyfrowaniu zwiększa się ruch internetowy całkowicie ukryty nawet od twojego dostawcy usług internetowych.

Ukrywanie ruchu od twojego dostawcy usług internetowych ma pewne realne korzyści, ponieważ nie są już w stanie zobaczyć, co robisz online, a zatem nie są w stanie wdrożyć środków, które ograniczają sposób korzystania z Internetu.

Takie środki obejmują ograniczanie prędkości lub blokowanie dostępu do niektórych konkretnych stron.

Uzyskaj RaiPlay za granicą

To proste, szybkie i możesz to zrobić za jednym naciśnięciem przycisku. Oto, co musisz zrobić:

 1. Pierwszy, Subskrybuj do dostawcy usług VPN. W artykule tym przejrzeliśmy cztery najpopularniejsze sieci VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj VPN podanie na twoim urządzeniu.
 3. Uruchom aplikację i Zaloguj się z nazwą użytkownika i hasłem VPN.
 4. Połącz z Serwer włoski.
 5. Poczekaj kilka sekund, aż aplikacja nawiąże połączenie.
 6. Uruchom Rai Play strona internetowa lub jej dedykowana aplikacja.
 7. Stream Rai TV gdziekolwiek poza Włochami.

To takie proste, ale potrzebujesz wiarygodnego dostawcy, o którym będziemy mówić w następnej sekcji.

Najlepsze VPN dla RaiPlay

Wybór usługi VPN może czasami powodować ból głowy, ponieważ nie masz pojęcia, czego szukać i co porównać.

Aby wybrać najlepszą usługę VPN dla RaiPlay, musisz wiedzieć o takich rzeczach, jak ta, która ma dobrą obecność we Włoszech, jak dobre są ich prędkości serwerów i czy obsługują cokolwiek wspólnego z przesyłanie strumieniowe nawet w jakości HD. 

Aby upewnić się, że nie odejdziesz zbyt daleko od najskuteczniejszych dostawców usług, przygotowaliśmy listę, którą prawdopodobnie powinieneś wybrać najlepsza VPN dla RaiPlay od. Sprawdziliśmy je ścisły proces oceny a wyniki były takie:

1. ExpressVPN

Okładka ExpressVPN

ExpressVPN jest największym dostawcą, z którym radzimy korzystać, ponieważ oferuje usługi na światowym poziomie i ma bardzo rzetelny zespół obsługi klienta.

W rzeczywistości zdobyli kilka nagród za doskonałą obsługę, więc naprawdę trudno pomylić się z takim dostawcą.

 • Serwery: ExpressVPN zapewnia dostęp do około 2000 serwerów, w tym wiele we Włoszech, i może obsłużyć do 5 wielu połączeń w ramach jednej subskrypcji.
 • Prywatność: Z siedzibą w Brytyjskie Wyspy Dziewicze, ExpressVPN nie musi podlegać żadnym przepisom dotyczącym danych. Ponadto usługa ma ścisłą politykę braku dzienników, która zapewnia, że ​​żadne dane nie są gromadzone ani przechowywane. Korzystanie z funkcji takich jak tunelowanie dzielone, automatyczny Internet wyłącznik awaryjny, prywatność jest zawsze gwarantowana
 • Bezpieczeństwo: ExpressVPN zapewnia bezpieczeństwo poprzez 256-bitowe szyfrowanie AES, z preferencją dla OpenVPN protokół, ponieważ jest najbezpieczniejszy. Mimo to subskrybenci nadal mogą je mieć PPTP, L2TP, IKEv1 lub IKEv2 jako ich wybrany protokół.
 • Prędkość: Na podstawie tego, co przetestowaliśmy, ExpressVPN utrzymywał doskonałe prędkości, szczególnie podczas korzystania z odległych serwerów.
 • Zdolność odblokowania: Serwery ExpressVPN są więcej niż w stanie odblokować takie jak Rai Play. Ponadto z ich Inteligentna usługa DNS, możemy przesyłać strumieniowo treści z ograniczeniami geograficznymi bez konieczności obserwowania utraty prędkości z powodu zastosowanego szyfrowania.

Wreszcie, miesiąc próby bez ryzyka (Zasady zwrotu kosztów) przyznane każdemu, kto się zarejestruje. Jesteśmy pod wrażeniem usługi i aby uzyskać lepszy pomysł na ten temat, zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN.

Cons

 • Troszkę drogo

2. BulletVPN

Przegląd BulletVPN

To Na bazie estońskiej dostawca znajduje się również na tej liście jako jeden dostawca, na którym możesz polegać, aby zapewnić, że pozostaniesz niewykrywalny w Internecie. 

BulletVPN ma wbudowane wersje swojego klienta, które umożliwiają pracę na urządzeniach Windows, FireStick, Android, iOS, Linux lub Mac.

Oto, o co chodzi w BulletVPN:

 • Serwery: Dostawca ma więcej niż 100 serwerów w ponad 50 krajach, które uznaliśmy za całkiem interesujące. To przyzwoita dystrybucja, która obejmuje wszystkie kluczowe miejsca na całym świecie.
 • Prywatność: BulletVPN ma siedzibę w Estonia, region, w którym nie stosuje się żadnych przepisów dotyczących zatrzymywania danych. Usługa nie gromadzi danych użytkownika ani nie przechowuje ich do wykorzystania w przyszłości. Ponadto mają wyłącznik awaryjny z I Tarcza Kuli, co nie pozwala użytkownikom łączyć się z Internetem bez połączenia VPN.
 • Bezpieczeństwo: Usługa ma również wiele protokołów, z których użytkownicy mogą korzystać, np OpenVPN, PPTP, L2TP i oba IKEv1 & IKEv2.
 • Prędkość: Usługa twierdzi, że oferuje nieograniczone prędkości, nieograniczoną przepustowość i nieograniczone przełączanie serwerów. Kiedy testowaliśmy ich prędkości, najwyraźniej twierdzą, że są na miejscu. Byliśmy w stanie przesyłać strumieniowo treści w jakości Full HD i UHD, korzystając z ich serwerów obsługi UltraHD.
 • Zdolność odblokowania: Rai Play, Netflix, Hulu, BBC Player, Disney + i wiele innych okazało się być łatwo dostępnymi przez BulletVPN, bez problemu podczas ich testowania.

BulletVPN oferuje 30-dniowa polityka zwrotów jako wyjście, jeśli nie podoba ci się jego usługa. Jeśli jednak używasz Androida, a 24-godzinny bezpłatny okres próbny jest również dostępny.

Zrobiliśmy bardziej kompleksowy przegląd BulletVPN, który naprawdę powinieneś przeczytać, jeśli możesz rozważyć zarejestrowanie się w usłudze.

Plusy

 • 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Sześć jednoczesnych połączeń.
 • Ponad 101 serwerów w ponad 50 krajach.
 • Wsparcie P2P.
 • Szybkie prędkości.
 • Wyłącznik awaryjny
 • Inteligentna funkcja DNS.
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • Łatwe w użyciu aplikacje.
 • Tarcza Kuli.
 • Bezpłatny okres próbny.

Cons

 • Brak tunelowania podzielonego
 • Brak rozszerzeń przeglądarki

3. Unlocator

Przegląd Unlocator 2019

Unlocator uruchomiona ponownie 2013, oferujący tylko usługę Smart DNS. Kilka lat później zmieniło się w hybrydowe, zapewniając również wirtualną sieć prywatną.

Użytkownicy mogą wybrać jedno z nich Inteligentny DNS (sam) lub oba. Teraz, ponieważ usługa VPN jest nowa, podjęliśmy się przetestowania jej oferty. Oto, co wymyśliliśmy:

 • Serwery: Unlocator nie ma największej sieci serwerów, ale obejmuje wszystko 50+ krajów. To wciąż dobry początek dla sieci VPN, która ujrzała światło dopiero w 2019 roku.
 • Prywatność: Byliśmy bardzo zaniepokojeni lokalizacją ich siedziby. Unlocator jest oparty na Dania, kraj w ramach sojuszu 14-Oczu. Jednak ich polityka braku dzienników nigdy nie był kwestionowany i żadne raporty nie zawierały danych ani danych. Ponadto ma przełącznik zabijania i tarczę Unlocator Shield dla dodatkowej prywatności.
 • Bezpieczeństwo: Unlocator korzysta ze standardowego w branży 256-bitowego szyfrowania AES wraz z protokołami takimi jak OpenVPN, L2TP-IPSec, PPTP i IKEv2.
 • Prędkość: Prędkość była w porządku, ale nie na każdym serwerze. Użyliśmy brytyjskiego serwera, który prawie zerwał nasze połączenie 50%, co jest nadal uważane za dopuszczalne. Oferują jednak serwery obsługujące przesyłanie strumieniowe Ultra HD.
 • Zdolność odblokowania: Testowaliśmy główne usługi przesyłania strumieniowego za pomocą Unlocatora. Udało się odblokować każdego z nich. Jeśli chodzi o funkcję Smart DNS, jest w stanie uzyskać dostęp do więcej niż 230 kanałów dookoła świata.

Unlocato ma 30-dniowa polityka zwrotów, ale zanim do tego dojdziesz, możesz użyć ich 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail, karta kredytowa nie jest wymagana. Aby uzyskać więcej informacji o dostawcy, sprawdź to Przegląd Unlocator.

Plusy

 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Pięć jednoczesnych połączeń.
 • Serwery w 50 krajach.
 • Wsparcie P2P.
 • Odblokowuje grę Rai.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Funkcja Smart DNS (ponad 230 kanałów).
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.
 • Tarcza Unlocator.
 • 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Cons

 • Niektóre wolne prędkości
 • Brak tunelowania Split
 • Brak rozszerzeń przeglądarki

4. NordVPN

Okładka NordVPN

Na koniec mamy naszą listę NordVPN; dostawca mający siedzibę w Panamie i prawdopodobnie jedną z największych sieci serwerów w branży VPN.

W przeszłości zdobył dziesiątki nagród, w tym najlepszego dostawcę VPN do obsługi klienta. NordVPN pozwala sześć jednoczesnych połączeń dla osób, które się zarejestrują i oferuje najlepsze usługi, w tym:

 • Serwery: Usługa ma więcej niż 4000 z nich w oparciu o ponad 60 krajów, utrudniając znalezienie witryny opartej na miejscu, do którego nie miałbyś dostępu. 
 • Prywatność: Ponieważ ma siedzibę w Panamie, użytkownicy mogą być pewni, że nie będzie żadnych zakłóceń ze strony Pięć oczu wystąpi. Nawet jeśli tak jest, NordVPN utrzymuje ścisłą politykę braku logów i nie gromadzi nic o swoich użytkownikach.
 • Bezpieczeństwo: NordVPN oferuje również takie funkcje, jak podwójna sieć VPN który kieruje twój ruch przez dwa serwery, podwajając twoje szyfrowanie. Nie wspominając o CyberSec oprogramowanie chroniące przed złośliwym oprogramowaniem i niechcianymi reklamami.
 • Prędkość: Dostawca ma zoptymalizowane serwery gry online, streaming, torrenty i również pobieranie dużych plików. Nie uzyskaliśmy prędkości, na jaką liczyliśmy na niektórych serwerach, ale NordVPN nie zawiódł się na innych.
 • Zdolność odblokowania: NordVPN odblokowuje Rai Play bez żadnych problemów, a także dziesiątki innych kanałów transmisji strumieniowej. Oferuje również SmartPlay oprogramowanie do pracy wokół granic geo-ograniczających.

NordVPN jest jednym z największych dostawców na świecie. Oferuje 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla tych, którzy zarejestrują się po raz pierwszy. Aby dowiedzieć się, czego możesz oczekiwać od usługi, zapoznaj się z naszą recenzją NordVPN.

Plusy

 • Szyfrowanie na wysokim poziomie.
 • 6 jednoczesnych urządzeń.
 • Serwery w ponad 60 krajach.
 • Dostęp do Rai Play
 • Wyłącznik awaryjny.
 • SmartPlay (Smart DNS).
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • Rozszerzenia przeglądarki
 • CyberSec
 • Podwójna sieć VPN

Cons

 • Brak tunelowania podzielonego.
 • Niektóre wolne serwery.

Rai TV – kanały

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, Rai Play pozwala na dostęp do kilku Kanały Rai, gdzie możesz przesyłać strumieniowo wszelkiego rodzaju treści, od sportu po programowanie dla dzieci. Aby uzyskać lepszy obraz, sprawdź Lista kanałów poniżej:

 • Rai 1
 • Rai 2
 • Rai 3
 • Rai 4
 • Rai 5
 • Film Rai (wcześniej znany jako Rai Cinema)
 • Rai News24
 • Rai Premium
 • Rai Sports
 • Rai Yoyo
 • Rai Italia
 • Rai Gulp

Co jest w RaiPlay?

Dlaczego ktoś miałby to wszystko robić, aby uzyskać dostęp do jednego kanału? To proste, wszystko zależy od treści. Sprawdź to:

 • TG1
 • Il Paradiso Delle Signore
 • Don Matteo
 • Inspektor Montalbano
 • Medici
 • Domenica in
 • Un Medico In Famiglia
 • Porta a Porta
 • Imię róży
 • Capri
 • Fuoriclasse
 • Zasady Angelo
 • Space: 1999
 • Czy boisz się ciemności?
 • Jezus z Nazaretu
 • Maryja z Nazaretu
 • Alergia na potwory

Najlepsza sieć VPN dla RaiPlay

Geobloki taki jak ten, z którym spotkasz się, jeśli spróbujesz przesyłać strumieniowo RaiPlay za granicą są dość normalne i istnieją z wielu różnych powodów.

Nie powinny one jednak stanowić wymówki, jeśli naprawdę chcesz kontynuować przesyłanie strumieniowe treści Rai TV będąc poza Włochami. Zdobądź VPN i przejmij kontrolę nad swoją swobodą online.

Na jakiej sieci VPN skończyłeś? Daj nam znać w sekcja komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map