Najlepsze VPN dla Samsung Smart TV i jak je zainstalować

Jaki jest najlepszy VPN dla telewizorów Samsung Smart? Czy to rzeczywiście możliwe zainstaluj VPN na Samsung Smart TV? Na początek aplikacje VPN są zaprojektowane głównie do pracy Windows PC, Mac, Android i iOS. Oznacza to, że możesz potencjalnie zainstalować VPN na Smart TV, o ile jest on oparty na Androidzie. A co z telewizorami Samsung Smart? Cóż, południowokoreański producent elektroniki wykorzystał Orsay system operacyjny od 2012 do 2015 r. Od tego czasu telewizory Samsung Smart są dostarczane z Tizen OS zainstalowany. Chociaż ten system operacyjny nie jest natywnie kompatybilny VPN, istnieje kilka sposobów obejścia tego problemu skonfiguruj połączenie VPN w telewizorze Samsung Smart.


Najlepsze VPN dla Samsung Smart TV i jak je zainstalować

Najlepsze VPN dla Samsung Smart TV i jak je zainstalować

Najlepszy Samsung Smart TV VPN – przegląd

Poniższy przewodnik wyjaśnia szczegółowo, jak skonfigurować VPN w telewizorze Samsung Smart. Jeśli masz wcześniejszą wiedzę na temat korzystania z VPN na Smart TV, może nie być konieczne przejście pełnej recenzji. Oto lista najlepsze sieci VPN, których możesz użyć na dowolnym telewizorze Samsung Smart TV:

Czy telewizory Samsung Smart są kompatybilne z VPN??

Jak wspomniałem powyżej, telewizory Samsung Smart TV nie są kompatybilne z VPN. Zasadniczo oznacza to, że nie możesz bezpośrednio skonfigurować VPN na nich. Możesz jednak zamiast tego skonfigurować adresy serwerów DNS telewizora Inteligentne serwery proxy DNS. Inteligentny DNS proxy to kolejne narzędzie, którego można użyć do ominięcia regionalnych ograniczeń i odblokowania kanałów transmisji strumieniowej z USA, Wielka Brytania, Australia i reszta świata.

W przeciwieństwie do VPN, Smart DNS nie szyfruje twojego ruchu, chociaż. Ma to zarówno zalety, jak i zalety. Po pierwsze, niezaszyfrowany ruch jest nadal podatny na różne zagrożenia online. Jednak fakt, że jest twój ruch internetowy nieszyfrowane oznacza również, że nie doświadczysz Prędkość Internetu spada z którym musisz się zmagać podczas korzystania z VPN.

Zadbaliśmy o to, aby wszyscy dostawcy usług VPN wymienieni w topowej recenzji Samsung Smart TV VPN oferowali swoim użytkownikom inteligentne serwery proxy DNS, które mogą skonfigurować na swoim telewizorze.

Jak zainstalować Smart DNS na Samsung Smart TV – VPN Alternative

Poniższe kroki ułatwiają proces, przez który przeszliśmy, aby skonfigurować adresy serwerów DNS w telewizorze Samsung Smart TV użytym podczas tej recenzji.

 1. Najpierw włącz telewizor Smart TV.
 2. Naciśnij Menu na pilocie zdalnego sterowania.
 3. Następnie przejdź do sieci.Samsung Smart TV DNS
 4. Wybierz Status sieci.Status sieci
 5. Następnie wybierz Ustawienia IP.
 6. Stąd zmień Ustawienia DNS na Wprowadź ręcznie.Wprowadź Smart DNS ręcznie
 7. Teraz wprowadź adresy serwera DNS dostawcy usług VPN, który subskrybujesz.
 8. wciśnij OK.
 9. Uruchom ponownie telewizor Smart TV po zakończeniu testu połączenia z Internetem.

Pamiętaj, że nadal musisz zmienić region telewizora Samsung Smart TV, aby zainstalować na nim aplikacje do przesyłania strumieniowego z innych regionów. Innymi słowy, nie będziesz mieć dostępu do amerykańskich aplikacji takich jak HBO, Hulu lub Amazon Prime jeśli najpierw nie zmienisz kraju telewizora na USA. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak to zrobić, zapoznaj się z tym samouczkiem.

Jak uzyskać VPN na Samsung Smart TV za pomocą routera

Pomimo braku natywnej zgodności z dostawcami VPN, zawsze możesz skorzystać z routera i zainstaluj VPN bezpośrednio na tym. W ten sposób wszystkie urządzenia podłączone do routera będą dzielić to samo połączenie VPN.

Korzystając z routera, nie jesteś związany z usługodawcą limit równoczesnych połączeń. Każde urządzenie, które łączy się z Wi-Fi, skorzysta z szyfrowanego połączenia routera, w tym twoje Smart TV.

Muszę stwierdzić, że nie wszystkie routery VPN są kompatybilny z VPN. Aby dowiedzieć się więcej na temat VPN w konfiguracji routera, zapoznaj się z tym przewodnikiem. Chociaż proces wymaga trochę zaplecze techniczne, skonfigurowanie połączenia VPN na routerze jest warte wysiłku.

Włącz VPN w Samsung Smart TV poprzez udostępnianie połączenia sieciowego

Możesz użyć komputera PC lub Mac do udostępniania połączenia internetowego komputera Smart TV. Dzięki temu Samsung Smart TV skorzysta z Połączenie VPN na PC lub Mac.

Chociaż ta metoda nie jest ani prosta, ani łatwa do wdrożenia, jest osiągalna. Nadal zalecamy próbę skonfigurowania połączenia VPN na routerze lub zamiast tego skorzystanie ze Smart DNS.

Najlepsze VPN dla Samsung Smart TV

Używamy złożone kryteria aby ustalić, które sieci VPN są lepsze od innych. W przypadku telewizorów Samsung Smart główne funkcje, których powinieneś szukać u dostawcy VPN, to prędkość, lokalizacje serwerów, dostępność Smart DNS, i zdolność do uzyskać dostęp do treści zablokowanych geograficznie.

Innymi słowy, możesz znaleźć tańsze VPN niż te, które wymieniliśmy poniżej, ale może im brakować jednej, jeśli nie wszystkich wyżej wymienionych funkcji. Jeśli chodzi o dostawców VPN, prawie zawsze dostajesz to, za co płacisz.

1. ExpressVPN – wybór redaktora

Okładka ExpressVPN

ExpressVPN, ręce w dół, są ekspertami. Według przeprowadzonych przez nas testów ten dostawca VPN z brytyjskiej wyspy Virginia wyszedł z doskonałymi wynikami w zakresie:

 • Prędkość: Po wykonaniu kilku badania wydajności prędkości, moje połączenie internetowe przeszło 7% spadek prędkości podczas połączenia z serwerami VPN ExpressVPN. Innymi słowy, jeśli masz szybkie połączenie internetowe, nadal będziesz mógł przesyłać strumieniowo połączenie 4K podczas korzystania z ExpressVPN.
 • Sieć serwerów: Ten dostawca ma Serwery VPN w kluczowych lokalizacjach na całym świecie (160 lokalizacji VPN). Sieć serwerów dostawcy VPN ma krytyczne znaczenie, ponieważ określa, które usługi przesyłania strumieniowego można odblokować.
 • Inteligentny DNS: ExpressVPN zapewnia tę technologię w postaci MediaStreamer. Usługa uruchamia swój własny DNS na każdym serwerze VPN, co oznacza, że ​​uzyskasz dodatkowe bezpieczeństwo, nawet jeśli używasz tylko MediaStreamer.
 • Dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi: Usługa jest również jedną z niewielu sieci VPN, które pozwalają modyfikować i zmieniać region Netflix na USA. Możesz także odblokować główne usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Hulu, HBO, DAZN, Amazon Prime i BBC iPlayer.

Z ExpressVPN Inteligentna funkcja DNS, możesz ominąć regionalne ograniczenia na telewizorze Samsung Smart w ciągu kilku minut. Pamiętaj, że kanały, które możesz odblokować, powinny być obsługiwane przez dostawcę, nie działa to jako VPN robi.

Z drugiej strony firma obiecuje swoim użytkownikom politykę zerowego dziennika, której towarzyszy wsparcie 24/7. Ponadto możesz użyć do pięć jednoczesnych połączeń z tą subskrypcją.

Koszty ExpressVPN 12,95 USD / miesiąc. Jeśli jednak zdecydujesz się na abonament roczny, opłata miesięczna wynosi 6,67 USD / miesiąc wraz z 3 dodatkowe bezpłatne miesiące. Ponadto dostawca oferuje 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy polisa, która pozwala przetestować swoje usługi bez ryzyka.

Plusy

 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Pięć jednoczesnych połączeń.
 • Ponad 160 lokalizacji VPN.
 • Obsługa torrentów / P2P.
 • Odblokowuje amerykański serwis Netflix.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Funkcja Smart DNS (MediaStreamer).
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • Łatwe w użyciu aplikacje.
 • Rozszerzenie przeglądarki
 • Tunelowanie podzielone.

Cons

 • Trochę drogie.
 • Bezpłatna wersja próbna tylko dla użytkowników iOS.

2. BulletVPN

Przegląd BulletVPN

Siedziba główna BulletVPN znajduje się w Estonii; pozytywnym aspektem jest brak przepisów dotyczących zatrzymywania danych obowiązujących w tym kraju. Oto, jak radził sobie BulletVPN pod względem funkcji VPN o kluczowym znaczeniu dla telewizorów Samsung Smart.

 • Prędkość: Nasze badanie prędkości wykazało, że BulletVPN nie ma dużego wpływu na szybkość połączenia internetowego użytkowników. Po podłączeniu do serwera w Wielkiej Brytanii: 6% spadek prędkości wystąpił. Szybkie serwery VPN BulletVPN rozproszone w kilku krajach pomagają subskrybentom przesyłać treści UHD na ich urządzeniach strumieniowych bez obniżania jakości wideo.
 • Sieć serwerów: Sieć serwerów BulletVPN pasuje do innych najlepszych usług VPN. Dostawca ma więcej niż Ponad 114 serwerów w ponad 47 krajach dystrybuowane w kluczowych regionach na całym świecie.
 • Inteligentny DNS: BulletVPN oferuje użytkownikom bezpłatną opcję Smart DNS, która działa bezproblemowo na telewizorach Samsung Smart TV.
 • Odblokowywanie ograniczonej zawartości: BulletVPN pozwala użytkownikom odblokować wszystkie główne usługi przesyłania strumieniowego, w tym podobne Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime i DAZN.

Usługa oferuje funkcje chroniące Twoją prywatność. Podczas naszych testów były brak wycieków IP lub DNS. Ponadto BulletVPN ma dwie główne funkcje prywatności w postaci Wyłącznik awaryjny i Tarcza Kuli.

Pierwszy kończy się twoje połączenie internetowe, jeśli VPN spadnie, a następnie drugie nie pozwala na ponowne połączenie chyba że połączenie VPN jest obecne.

BulletVPN nie jest tak drogi. To cię kosztuje 10,98 USD / miesiąc i 3,75 USD / miesiąc jeśli subskrybujesz ich plan roczny (Będziesz korzystać z 1 bezpłatnego dodatkowego roku).

Jeśli chcesz wypróbować ich usługę, dostawca ma 30-dniowa polityka zwrotów bez zadawania pytań, a także 1-dniowy bezpłatny okres próbny dla Android użytkownicy i klienci, którzy kontaktują się z Grupa wsparcia.

Plusy

 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Sześć jednoczesnych połączeń.
 • Ponad 70 serwerów w ponad 41 krajach.
 • Wsparcie P2P.
 • Obsługuje US Netflix.
 • Wyłącznik awaryjny
 • Inteligentna funkcja DNS.
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • Łatwe w użyciu aplikacje.
 • Tarcza Kuli.

Cons

 • Tylko 1-dniowy bezpłatny okres próbny.
 • Brak tunelowania podzielonego (metoda, która pozwala wybrać, który ruch jest szyfrowany, a co nie).

3. Unlocator

Przegląd Unlocator 2019

Unlocator uruchomiona ponownie 2013 jako usługa proxy Smart DNS. Unlocator ma siedzibę w Danii, która jest częścią sojuszu z 9 oczami, co w gruncie rzeczy jest przedłużeniem notorycznego sojuszu z 5 oczami. Od 2019 r. Dodano Opcja VPN do swoich planów subskrypcji. Możesz wybrać Smart DNS (sam) lub oba. Oto, co pokazała nam ocena:

 • Szybkość: większość serwerów VPN Unlocatora tylko nieznacznie wpływa na prędkość Internetu. Podczas moich testów natknąłem się jednak na kilka serwerów (w tym jeden w Wielkiej Brytanii), które drastycznie zrzuciły moje połączenie (55%).
 • Serwery: Unlocator obsługuje sieć 41 serwerów w 36 krajach, co jest dobrą liczbą, biorąc pod uwagę, że obejmuje kraje, w których obecne są główne kanały przesyłania strumieniowego.
 • Inteligentny DNS: Unlocator został uruchomiony jako usługa Smart DNS, a ostatnio stał się dostawcą hybrydowym. Według strony internetowej Unlocator Smart DNS może odblokować ponad 235 kanałów na całym świecie.
 • Dostęp do kanałów z ograniczeniami: Kiedy wypróbowałem Netflix podczas korzystania z Unlocatora, usługa pozwoliła mi uzyskać dostęp niemal natychmiast, pomimo ścisłego blokowania VPN przez Netflix.

Pomimo tego, że jest nowy w branży VPN, Unlocator zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa – Szyfrowanie AES-256. Jego aplikacja jest przyjazna dla użytkownika i bardzo łatwa w użyciu.

Ceny są uczciwe w porównaniu do innych. W rzeczywistości subskrypcja dostawcy jest znacznie tańsza niż innych na naszej liście od ostatniej aktualizacji tej recenzji. Możesz uzyskać miesięczną subskrypcję na 9,99 USD / miesiąc (VPN i Smart DNS). Jeśli szukasz tylko Smart DNS, możesz go zdobyć 4,95 USD / miesiąc.

Ogólnie rzecz biorąc, prędkości Unlocatora są w porządku, nie świetne, w porządku. Ponadto Unlocator ma 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy, która zaczyna się po przetestowaniu ich usługi 7 dni, całkowicie za darmo.

Plusy

 • 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Pięć jednoczesnych połączeń.
 • Ponad 70 serwerów w 40 krajach.
 • Wsparcie P2P.
 • Odblokowuje amerykański serwis Netflix.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Funkcja Smart DNS (ponad 230 kanałów).
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • Łatwe w użyciu aplikacje.
 • Tarcza Unlocator.
 • 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Cons

 • Brak tunelowania Split
 • Niektóre serwery działają wolno.

4. NordVPN

Okładka NordVPN

NordVPN został wydany ponownie w 2012 i stał się jednym z najlepszych dostawców VPN w branży. Opiera się na Panama, który jest krajem, w którym nie obowiązują przepisy dotyczące zatrzymywania danych i nie jest objęty Pięć oczu lub Stowarzyszenia czternastu oczu. 

Sprawdzając usługi dostawcy, wymyśliłem następujące wyniki:

 • Prędkość: Kiedy podłączyłem się do serwera w USA, prędkość prawie nie spadła (9%). Jednak niektóre serwery wcale nie były szybkie. Powinny być dedykowane Streaming HD, ale moja jakość spadła za pomocą garstki z nich, szczególnie gdy aktywowałem Podwójna sieć VPN funkcja.
 • Sieć serwerów: Według swojej strony internetowej NordVPNs ma serwery w 59 krajach. To świetny zasięg dla serwerów, jeśli chcesz ominąć regionalne ograniczenia.
 • Inteligentny DNS: Funkcja SmartPlay to Inteligentny DNS usługa umożliwiająca odblokowywanie kanałów z ograniczeniami geograficznymi na telewizorze Smart TV bez potrzeby połączenia VPN.
 • Możliwość odblokowania: Podczas testowania kanałów, które dostawca może odblokować, wyniki były pozytywne. NordVPN pozwala ominąć regionalne ograniczenia nałożone na takie osoby Netflix, Hulu, HBO, CW TV, BBC iPlayer i CTV bez przeszkód.

Ten dostawca umożliwia użytkownikom anonimowe surfowanie po Internecie, zachowując przy tym ich prywatność Podwójna funkcja VPN. Usługa firmy jest odpowiednia dostęp do treści blokowanych geograficznie, streaming online i torrenting / P2P.

NordVPN posiada również narzędzie bezpieczeństwa, które usprawnia przeglądanie Internetu. To jest nazwane CyberSec, technologia używana do odparcia każdej złośliwe oprogramowanie, wirus lub złośliwe oprogramowanie które mogą być kierowane na twoje urządzenie.

Koszty NordVPN 11,95 USD / miesiąc, ale jeśli zdecydujesz się na nich 3-letni plan, Twoja miesięczna opłata spada do 3,49 USD / miesiąc wraz z 3 dodatkowe dodatkowe miesiące. 

Podobnie jak reszta na naszej liście, NordVPN oferuje 30-dniowa polityka zwrotów. Możesz więc wypróbować ich usługę, nie ryzykując nic. Jego zastosowania do iPad, iPhone, Android, PC i Mac są bardzo łatwe w użyciu.

Plusy

 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Sześć jednoczesnych urządzeń.
 • Serwery w ponad 60 krajach.
 • Dostęp do US Netflix.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • SmartPlay (Smart DNS).
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • Aplikacje przyjazne dla użytkownika.
 • Rozszerzenie przeglądarki
 • CyberSec
 • Podwójna sieć VPN

Cons

 • Darmowa wersja próbna wymaga danych karty kredytowej.
 • Brak tunelowania podzielonego.
 • Niektóre wolne serwery.

Jak zainstalować VPN na Samsung Smart TV – końcowe myśli

Więc masz to. Instalowanie sieci VPN na telewizorze Samsung Smart wymaga trochę wysiłku, ale można to osiągnąć. Aby uzyskać prostszy sposób omijania ograniczeń geograficznych w telewizorze, użyj Inteligentny DNS zamiast. Czy zastosowałeś którąś z metod opisanych powyżej? Odniosłeś sukces, czy miałeś kłopoty? Opowiedz nam o tym w formie komentarze poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map