Najlepszy przegląd VPN

Czy patrzysz ExpressVPN, NordVPN, IPVanish, VyprVPN, do BulletVPN, HideMyAss VPN i Ivacy VPN, Sieci VPN przejęły rynek. Możliwości jest wiele, ale który z nich jest najlepszy dla twoich potrzeb? Czy chcesz odblokować kanały przesyłania strumieniowego? Zwiększyć swoją prywatność? Dostawca VPN, któremu możesz zaufać? A może szukasz dobrej ogólnej sieci VPN? Wybór może być trudny; dlatego w TheVPN.Guru stworzyliśmy rozbudowaną procedurę VPN test i przegląd Dostawcy VPN.


Najlepszy przegląd VPN 2019

Najlepszy przegląd VPN 2019

Nie wszystkie VPN są tworzone podobnie. Masz dobre, złe i brzydkie. Gdy wpiszesz słowo VPN w wyszukiwarce, będziesz mieć nieograniczone możliwości w VPNach i recenzjach.

Właśnie dlatego tutaj theVPN.guru, podjęliśmy się przetestowania jak największej liczby dostawców VPN. Jesteśmy poważnymi rzecznikami prywatności; w istocie sieci VPN dotyczą prywatności; w sercu jest wielu podejrzanych dostawców VPN.

Na początku naszych badań celowaliśmy darmowe VPN ponieważ słowo „bezpłatny” zawsze przyciąga uwagę użytkownika. Każdy lubi darmowe rzeczy. W miarę postępu testów stało się oczywiste, że darmowe serwery VPN mają albo bardzo ograniczone opcje lub szybkość, albo są po prostu zainfekowane złośliwym oprogramowaniem i powodują więcej szkody niż pożytku.

Gdy uderzyliśmy w ścianę darmowymi VPNami, przystąpiliśmy do oceny dostawców VPN opartych na subskrypcji. Podczas naszych badań przetestowaliśmy setki dostawców VPN i podzieliliśmy ich na kategorie w oparciu o 50 różnych wskaźników.

Szczyt 10 czynników które sprawiają, że VPN jest wystarczająco wiarygodny, aby nasza lista do dzisiejszego przeglądu była prędkość, ograniczenia przepustowości, stosowane protokoły VPN, obsługa klienta, lokalizacje serwerów, zasady logowania, odblokowane kanały strumieniowe, obsługiwane urządzenia, wycieki DNS / WebRTC i stosunek jakości do ceny. 

Krótko mówiąc, używamy niezależny testerzy, którzy korzystają z naszych wypracowana metodologia testować VPN. Nie przeszkadzamy w testowaniu ani nie zmieniamy wyniku. Nasi testerzy subskrybują każdą ocenioną sieć VPN i przeglądają nasze 50 wskaźników, aby uzyskać ostateczny wynik i ocenę.

Powiedziawszy to wszystko, mamy o wiele więcej informacji poniżej. Możesz iść dalej i czytać dalej lub wybrać krótką ścieżkę i wybrać z tej tabeli:

Każdy chce kawałek twoich prywatnych danych

Z dużych korporacji takich jak Facebook i Google, zewnętrzne agencje reklamowe, a nawet twój dostawca usług internetowych, wszyscy szukają twoich prywatnych danych i czynności związane z przeglądaniem.

Wzrasta również cenzura rządowa, nawet w krajach pierwszego świata. Istnieją setki różnych VPN do wyboru; niektóre są bezpłatne, a inne są płatne.

Tak jak w normalnym życiu, znajdziesz dobre i złe jabłka. W tym przewodniku porównawczym mamy sprawdził najlepszych dostawców VPN. Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże ci w wyborze dostawca VPN który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Czy tego szukasz przeglądać internet anonimowo, Chroń swoją prywatność, lub pomiń ograniczenia geograficzne, zawsze masz VPN.

Co to jest VPN?

Jeśli szukasz „Najlepsza sieć VPN” prawdopodobnie już wiesz, czym jest VPN i co robi. Jeśli potrzebujesz wprowadzenia do wirtualnej sieci prywatnej, przeczytaj tę część. Jeśli wiesz, czym jest i czym jest VPN, pomiń ją.

 • VPN to zaszyfrowany prywatny tunel. Gdy połączysz się z dowolnym z jego serwerów, Twoje dane przejdą przez ten prywatny tunel. W takim przypadku nikt, nawet twój dostawca usług internetowych, nie może podsłuchiwać na temat Twojej aktywności online. To sprawia, że ​​VPN jest idealnym narzędziem do chroń swoją prywatność online.
 • Dodatkowo VPN pomaga ominąć geobloki nałożone na kanały przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, Hulu, HBO GO, Amazon Prime, CW TV, Showtime, Sky Go, Now TV, BeIN Sports, pośród innych. Te kanały są wszystkie ograniczona geograficznie poza USA i Wielką Brytanią. Wybierz serwer, na którym są dostępne, wciśnij Połącz i są dostępne wszędzie.
 • VPN jest również korzystny dla Amerykanie i Kanadyjczycy. Ograniczenia zaciemnienia na NFL GamePass, MLB.tv, NBA League Pass, NHL.tv i MLS są dziś powszechną praktyką. VPN pozwala uniknąć te zaciemnienia i obserwuj swoją ulubioną drużynę na żywo w Internecie.
 • Jeśli konkretny strony z torrentami są lokalnie blokowane w swoim kraju masz do nich łatwy dostęp pobieraj pliki torrent bez śledzenia.

Jak wybrać odpowiednią usługę VPN?

Wybierając najlepsza usługa VPN oznacza przejrzenie szeregu pozycji z listy kontrolnej, których można użyć do zmierzenia wydajności usługi. W tym przewodniku wymienimy 7 i, miejmy nadzieję, wszyscy dadzą wgląd w to, co powinieneś rozważyć:

Wspierane urządzenia

Przekonasz się, że większość dostawców VPN wysokiej jakości ma klientów na różnych platformach urządzeń. Obejmują one Linux, Mac OS, Windows, iOS i Android.

Kilka innych może oferować funkcję Smart DNS, która obejmuje inne platformy, w tym Apple TV, Chromecast, Smart TV i wiele innych. Pamiętaj, aby szybko przesłać listę obsługiwanych urządzeń, aby upewnić się, że wszystkie urządzenia są kompatybilne, zanim zapłacisz za tę subskrypcję.

Lokalizacje serwerów

Chcesz poradzić sobie z usługą, która ma więcej niż wystarczającą liczbę serwerów rozproszonych w różnych krajach. Jest to bardzo ważne, jeśli chcesz uzyskać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi. Rozumiemy przez to takie jak BBC iPlayer, Hulu, HBO Go, Netflix US i tym podobne.

ZA minimum 100 serwerów to dobry numer na początek jako próg dla twojego dostawcy VPN. Im więcej serwerów ma dostawca, tym łatwiej jest mu zarządzać dużą liczbą użytkowników zależnych od jego usług.

Jakość połączenia

Upewnij się, że wybrana usługa VPN utrzymuje się prędkości połączeń które spełniają lub przekraczają limit prędkości podany przez Twojego dostawcę usług internetowych. W ten sposób upewnimy się, że Twoje połączenie internetowe jest w pełni wykorzystywane, gdy masz uruchomioną usługę VPN.

Jeśli jesteś wśród użytkowników, którzy mają tendencję do przesyłania strumieniowego wielu filmów HD, możesz zasubskrybować kanał Sieć VPN poziomu 1. Powinno to kosztować o kilka groszy więcej, ale jest naprawdę dobre. Szukasz tańszej usługi VPN, ponieważ duży użytkownik może cię sfrustrować z powodu wolne prędkości buforowania.

Podczas testowania prędkości serwerów VPN często spotykamy się z serwerami, które znacznie spowalniają naszą prędkość Internetu. Niektóre usługi VPN ograniczają nawet prędkości pobierania użytkowników.

Możliwości odblokowania

W tej sekcji masz dwa kluczowe punkty, na których możesz się skupić. Po pierwsze, musisz upewnić się, że VPN, z którym kończysz, może odblokuj główne usługi przesyłania strumieniowego dookoła świata.

Widzisz, większość kanałów używa teraz Ban VPN, co oznacza, że ​​niewiarygodni dostawcy nie będą mogli uzyskać dostępu do ich treści. Weźmy za przykład ban Netflix. Jeśli usługa nie jest dobrze wyposażona, nie otrzymujesz katalogu z USA.

Chociaż VPN to idealny sposób na dostęp do materiałów objętych ograniczeniami geograficznymi, nie jest to jedyna metoda. Niektórzy z was tak naprawdę nie dbają o dodatkowe bezpieczeństwo, które zapewnia VPN.

Chcesz tylko przesyłać strumieniowo swoje ulubione programy telewizyjne z całego świata. Dlatego Inteligentne serwery proxy DNS istnieć. Powinieneś wiedzieć, że Smart DNS nie szyfruje twoich danych, służy jedynie do ominięcia regionalnych ograniczeń.

Dobrą rzeczą jest to, że nie tracisz prędkości połączenia. Nie tylko to, ale także nie zmienia twojego adresu IP w procesie, dzięki czemu możliwe dostęp do lokalnych kanałów w tym samym czasie. Jednak, jak wspomniano, nie dodasz dodatkowej warstwy ochrony podczas pracy ze Smart DNS, będziesz całkowicie otwarty.

Najlepsza usługa Smart DNS

Porozmawiajmy o inteligentnych serwerach proxy DNS trochę więcej poniżej:

 • Dzięki Smart DNS proxy uzyskasz większy zasięg urządzenia niż VPN. Tak, dodaj PlayStation, Apple TV, Nintendo Switch, Chromecast, Xbox, Smart TV, i więcej do miksu. Możesz skonfigurować DNS na dowolnym urządzeniu.
 • Po zmianie ustawień DNS nie musisz ponownie przechodzić przez ten proces. Pozostaje tak, jak jest. Jednak to, co odblokujesz, zależy od usługodawcy, tj., dostajesz to, co obsługuje usługa.
 • Pamiętaj, że Smart DNS może nie działać, jeśli masz ISP przejmuje kontrolę nad Twoim DNS lub używa przejrzyste proxy.

Wybierając najlepsza usługa Smart DNS nie różni się zbytnio od VPN. Potrzebujesz wiarygodnego dostawcy, aby móc odblokować jak najwięcej kanałów.

Większość sieci VPN w tym przeglądzie oferuje usługę Smart DNS. Możesz je sprawdzić i zobaczyć, co najbardziej Ci odpowiada.

Anonimowe torrentowanie

Istnieje wiele usług VPN, które nie obsługują peer to peer udostępnianie plików. Wynika to z faktu, że większość treści udostępnianych przez torrenty to nielegalne lub pirackie.

Jeśli jesteś typem użytkownika, który często pobiera pliki przez torrenty, powinieneś poszukać VPN, który obsługuje udostępnianie P2P. Najlepsza usługa działa bez ograniczania przepustowości, a także pozwala ogólnie torrentować swoje serwery.

Szyfrowanie

Większość użytkowników korzysta z VPN, ponieważ to im gwarantuje pełna anonimowość online. VPN, z którego zdecydujesz się skorzystać, powinien oferować standard branżowy 256-bitowe szyfrowanie AES.

Ponadto usługa VPN powinna zapewniać różne protokoły bezpieczeństwa, takie jak L2TP / IPSec, PPTP i OpenVPN. Zalecamy trzymać się OpenVPN ponieważ jest najbezpieczniejszy spośród wszystkich pozostałych.

Prywatność

Nigdy nie rejestruj się w usłudze VPN, która prowadzi dzienniki twoich działań związanych z przeglądaniem. Większość sieci VPN premium nie śledzi witryn, które odwiedzają ich użytkownicy, gdy są oni połączeni z serwerami VPN. Istnieją jednak pewne wyjątki od zasad. Aby dowiedzieć się, czy twoja sieć VPN ma zasadę zerowego logowania, czy nie, dokładnie zapoznaj się z jej polityką prywatności w celu ustalenia, które dane gromadzi i do jakich celów.

Staraj się trzymać z dala od sieci VPN, które mają siedziby główne w krajach, w których przechowywanie danych jest obecny. Kraje takie jak USA, Wielka Brytania i Kanada są częścią tego kraju Pięć oczu. Sojusz. Oznacza to, że agencje rządowe są uprawnione do monitorowania tego, co robisz online.

Kolejną kluczową cechą zapewniającą prywatność jest to, czy VPN ma Warrant Canary albo nie. Najlepsi dostawcy VPN dążą do ochrony Twojej prywatności, nawet jeśli rząd wydaje rozkazy. Robią to za pomocą Wyspy Kanaryjskie Warrant. To rzadki przypadek w sieciach VPN, ale niektóre usługi oferują funkcję Camary.

Recenzje użytkowników

Ważne jest, aby zobaczyć, co mają do powiedzenia poprzedni użytkownicy doświadczenie z usługą. To da ci lepszy pomysł na to, czego możesz się spodziewać, zanim wydasz pieniądze.

Upewnij się, że czytana recenzja jest wystarczająco wiarygodna. Istnieje wiele zaufanych stron internetowych, które zapewniają bezstronne opinie na podstawie opinii użytkowników na temat produktu. Witryny z recenzjami VPN są liczne, ale ponieważ większość z nich jest powiązanych z VPN, nie wszystkim można zaufać. Jeśli szukasz oryginalnych źródeł, które dostarczają prawdziwej opinii użytkowników na temat różnych usług VPN, zawsze możesz sprawdzić, jak TrustPilot, Reddit i Quora.

Jeśli masz zamiar pobrać i zainstalować aplikację VPN na swoim Androidzie lub iPhonie, oczywiście najlepiej udać się do Google Play Store lub Apple App Store i zobacz, co inni użytkownicy, którzy faktycznie pobrali aplikację określonej usługi VPN na swój smartfon, mają do powiedzenia na temat tej konkretnej aplikacji.

Zasady zwrotu pieniędzy

Wiarygodny dostawca usług VPN ma wystarczające zaufanie do swojego produktu, aby zaoferować użytkownikom Gwarancja zwrotu pieniędzy. Zasadniczo oznacza to, że możesz odzyskać swoje pieniądze, jeśli nie będziesz zadowolony z usług, które otrzymujesz.

Sieci VPN, takie jak ExpressVPN i BulletVPN, mają 30-dniowe zasady zwrotu pieniędzy. Z drugiej strony IPVanish oferuje 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

5 powodów, dla których wszyscy potrzebują VPN

Korzystanie z VPN podczas przeglądania sieci jest bardzo ważne dla zachowania prywatności i bezpieczeństwa. Bez niego możesz być łatwym celem dla hakerów, spamerów i wszelkich innych zagrożeń online. Ale jest więcej. Sieć VPN ma wiele do zaoferowania, a poniższe informacje rzucą nieco światła na tę sprawę:

Powód 1: Unikaj nadzoru i cenzury

Każdy kraj na świecie ma swoje zasady. To nie wyklucza internetu. Czy kiedykolwiek byłeś w Chiny, ZEA lub Rosja? Czy wiesz, jakie są te kraje pod względem dostępu do Internetu?

Te regiony nie toleruj nieograniczonego korzystania z Internetu. Istnieje prawdopodobieństwo, że nie wolno odwiedzać setek stron internetowych. Na przykład w ZEA nie można używać Usługi VoIP.

W Chinach dzięki Świetna zapora ogniowa, kraj ten jest obecnie najlepiej ocenzurowanym krajem nr 1 na świecie. Chiny kontynentalne blokują wszelkie witryny przeciwne reżimowi komunistycznemu, a także te, które promują to, co nazywają „Zachodni”Mentalność.

VPN może ci pomóc obchodzić takie cenzury i uzyskać dostęp do stron internetowych / aplikacji, które normalnie nie byłyby dostępne w danym kraju.

Zalecana: Jak unikaj cenzury internetowej za pomocą VPN.

Powód 2: Unikaj bloków geograficznych

Ta część dotyczy szczególnie podróżników, nomadów i byłych klepsydrów, którzy zostawiają wszystko za sobą i osiedlają się w nowym kraju. Za każdym razem, gdy korzystasz z Internetu w określonym kraju, Twój adres IP zmienia się na inny ważny w nowym regionie.

Na przykład, jeśli mieszkałeś w USA i podróżowałeś do Wielkiej Brytanii, Twój Amerykański adres IP stanie się brytyjską, gdy tylko połączysz się z Internetem.

Adresy IP są używane do wskaż swoją lokalizację; w ten sposób witryny i kanały przesyłania strumieniowego określają, czy zezwolić na dostęp do ich treści, czy nie. Ten proces nazywamy blokowanie geograficzne.

Jeśli mieszkasz poza krajem kanału, zostaniesz natychmiast zablokowany. Jednak dzięki VPN możesz uzyskać wokół tych bloków zmieniając adres IP (lokalizację) na ten, na którym kanał jest dostępny. Dzięki temu będziesz mógł przesyłać strumieniowo kanał gdziekolwiek będziesz.

Zalecana: Ograniczenia regionalne Cirvumvent.

Powód 3: Anonimizuj swoje podejście internetowe

Niezależnie od tego, jaką stronę odwiedzasz, jesteś śledzone, Kropka. Najbardziej znaczące wyszukiwarki, serwisy społecznościowe, a nawet twój rząd zawsze szpiegują twoje działania związane z przeglądaniem.

Bez względu na to, co robisz, niezależnie od tego, czy pobierasz określone pliki, odwiedzasz witryny, a nawet streaming online, jesteś obserwowany.

Gdy połączysz się z serwerem VPN, będziesz szyfruj swoje dane i ukryj swój adres IP. W ten sposób będziesz przeglądać internet anonimowo, nie będąc śledzonym przez nikogo, kto się czai.

Zalecana: Jak chronić swoje prywatne dane online.

Powód 4: Obejście ograniczeń zaciemnienia

Amerykańscy fani sportu od lat cierpią z powodu awarii zasilania. Ograniczenia zaciemnienia oznaczają, że nie można przesyłać strumieniowo ulubionych Mecze MLB, NFL, NHL, MLS lub NBA.

To dlatego, że twój lokalny dostawca telewizji kablowej transmituje te gry sportowe. Aby uniknąć takich awarii, skorzystaj z VPN, aby oszukać kanały transmisji strumieniowej w USA i Kanadzie, które obecnie przebywasz w stanie, w którym gra nie jest zaciemniona.

Zalecana: Jak uniknąć awarii zasilania za pomocą VPN.

Powód 5: Bezpieczne korzystanie z publicznych hotspotów WiFi

Punkty dostępowe Wi-Fi to już coś. Dlaczego spędzasz swoje dane mobilne, sprawdzając Facebooka i Instagram, kiedy możesz korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Widzisz, większość użytkowników po prostu wychodzi do restauracji i kawiarni i łączy się z Internetem.

Nie wiedzą jednak, że tak podatne na ataki hakerów i cyberprzestępców. Dosłownie narażasz swoje dane osobowe na ryzyko. Każdy może zdobyć twoje e-maile, hasło, dane karty kredytowej, a nawet konto bankowe.

Bądź ostrożny i użyj VPN za każdym razem, gdy łączysz się z takimi sieciami. Nie wiesz, kto czeka na Twoje dane.

Zalecana: Niebezpieczeństwa związane z publicznymi hotspotami WiFi

Najlepsza sieć VPN – szczegółowa recenzja

Zanim przejdziemy do plusów i minusów najlepsza usługa VPN, oto tabela podsumowująca poniższą recenzję. Pamiętaj, że wszystkie te sieci VPN są niezawodne i godne zaufania. Jeśli szukasz usługi freemium VPN, takie jak Hola, Radzę ci nie iść tą drogą. Darmowe VPN nigdy nie są bezpieczne w użyciu.

Zrzeczenie się: Nasza strona internetowa generuje przychody dzięki różnym programom partnerskim, co oznacza, że ​​otrzymujemy prowizje od niektórych dostawców VPN, jeśli odwiedzasz ich witrynę za pośrednictwem naszego. Dzięki temu możemy zachować VPN.guru bez reklam. Te programy partnerskie nie wpływają jednak w żaden sposób ani na nasze recenzje VPN. Oceny różnych dostawców usług VPN przeprowadzane przez TheVPN.guru zawsze pozostaną obiektywne, a także przejrzyste.

Biorąc to pod uwagę, poniżej znajduje się pełna recenzja najlepszych sieci VPN w 2020 roku:

1. ExpressVPN – najlepsze VPN i wybór redaktora

Ten dostawca VPN jest w zasadzie numerem jeden na świecie. Opiera się na Brytyjskie Wyspy Dziewicze, który jest daleko od Zasięg stowarzyszenia 14 oczu. Mają też ścisłe zasady braku logów.

Kilka lat temu tureckie władze celowały w ExpressVPN w kraju, który, jak twierdzą, był wykorzystywany do maskowania szczegółów dotyczących zabójstwo ambasadora Rosji w Turcji, Andrei Karlov. Nie byli jednak w stanie znaleźć żadnych dzienników, które mogłyby pomóc w ich dochodzeniu.

ExpressVPN ma więcej niż Ponad 150 lokalizacji w 94 krajach. Nie zabraknie opcji, jeśli chodzi o odblokowanie ograniczonej zawartości. Szybkość VPN jest kluczowym czynnikiem decydującym o jej wiarygodności.

Właśnie dlatego my wykonał kilka testów aby zobaczyć, jak szybko może działać ExpressVPN. Wyniki były imponujące. Gdy podłączyliśmy się do pobliskiego serwera, nasza prędkość Internetu spadła 6% tylko. Udało nam się przesyłać strumieniowo Netflix w rozdzielczości 4K bez żadnych problemów z buforowaniem.

Dostawca udostępnia dedykowane aplikacje dla iOS, Android, Windows, macOS, a także FireStick. Aplikacja ExpressVPN okazała się jedną z najbardziej przetestowanych przez nas funkcji. Obejmuje to test prędkości oprócz sprawdzania adresu IP, test szczelności DNS i test szczelności WebRTC

Ale to nie koniec. Próbowaliśmy ich Usługa Smart DNS MediaStreamer i byliśmy w stanie odblokować zawartość na innych platformach, które nie są natywnie kompatybilne z VPN. To obejmuje PlayStation, Xbox, Chromecast, Apple TV, Samsung Smart TV i wiele innych.

ExpressVPN ma automatyczny przełącznik zabijania który zatrzymuje ruch internetowy w przypadku nieoczekiwanego zerwania połączenia VPN. Możesz włączyć / wyłączyć przełącznik „zabicia”, nazwany „Blokada sieci”, w „Preferencjach” -> „Ogólne” w aplikacji ExpressVPN.

Pod względem subskrypcji ExpressVPN jest nieco drogi. Ale sądząc po jego cechach, jest wart każdego grosza. Oferują również 30-dniowa polityka zwrotów na wypadek, gdybyś nie planował korzystać z jego usługi VPN przez dłuższy czas.

Plusy

 • 160 lokalizacji serwerów w 94 krajach..
 • Bezpłatny Smart DNS (MediaStreamer).
 • 30-dniowa polisa zwrotu pieniędzy.
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Pięć jednoczesnych połączeń.
 • Obsługa torrentów P2P.
 • Polityka braku dzienników.
 • Dostęp do American Netflix.
 • Blokada sieci (Kill Switch).
 • Rozszerzenia przeglądarki dla przeglądarki Firefox i Chrome.
 • Podział tunelowania.

Cons

 • Dość drogi.
 • Bezpłatna wersja próbna tylko dla użytkowników iOS.

2. BulletVPN

BulletVPN - Najlepszy MLB.TV VPN 2017

BulletVPN – Najlepsza sieć VPN

BulletVPN to kolejny najlepszy kandydat na naszej liście. Usługa ma siedzibę w Estonia, gdzie nie stosuje się zatrzymywania danych. Dzięki temu prywatne informacje użytkowników nie są gromadzone przez rząd i Stowarzyszenie 14 oczu.

Podobnie jak w przypadku każdej innej VPN, którą sprawdzamy, przeszliśmy przez politykę prywatności BulletVPN, aby sprawdzić, czy w jakikolwiek sposób gromadzą dane użytkowników. BulletVPN wyraźnie to stwierdza nie zbiera ani nie prowadzi dzienników dowolnej aktywności użytkownika. Przeprowadziliśmy pewne badania w tej sprawie i nie pojawiły się żadne raporty stwierdzające, że dostawca ma jakieś nieszczelne incydenty.

Podobnie jak ExpressVPN, BulletVPN oferuje Wyłącznik awaryjny. Różnią się jednak tym, że mają nową technologię o nazwie Tarcza Kuli. Wyłącznik awaryjny odcina dostęp do Internetu, jeśli połączenie VPN zostanie zerwane. Z drugiej strony Bullet Shield, nie pozwala się połączyć z powrotem do Internetu, jeśli jeszcze nie korzystasz z jednego z serwerów BulletVPN.

BulletVPN chwali się bardzo szybkie serwery na całym świecie, obejmując więcej niż 47 krajów. Podczas naszych testów dostawca wykazywał spójność prędkości, ponieważ maksymalny spadek połączenia wynosił do 9%.

Konfigurowanie aplikacji BulletVPN jest dość proste. Sama aplikacja jest bardzo prosty w użyciu. Jednak pomimo swojej prostoty; BulletVPN okazał się jednym z najbardziej zaawansowanych dostawców na rynku bezpieczeństwo.

Udało nam się odblokować Netflix na wszystkich urządzeniach, na których skonfigurowaliśmy serwer proxy Smart DNS BulletVPN, w tym Apple TV, PlayStation, Xbox, Chromecast i Smart TV.

BulletVPN nie jest najtańszą siecią VPN, ale zgodnie z tym, co zbadaliśmy, warto. Plus jest 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy na wypadek, gdybyś chciał je wypróbować przed wybraniem usługi.

Plusy

 • Szybkie serwery w 47 krajach.
 • Darmowy inteligentny serwer proxy DNS.
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Sześć jednoczesnych połączeń.
 • Przyjazny dla P2P.
 • Zero dzienników ruchu.
 • Odblokowuje amerykański serwis Netflix.
 • Dostępny przełącznik zabijania.
 • Tarcza Kuli.

Cons

 • Brak rozszerzeń przeglądarki.
 • 1-dniowy bezpłatny okres próbny dla Androida i użytkowników, którzy kontaktują się z obsługą klienta.
 • Tunelowanie dzielone jest niedostępne.

3. Unlocator

Unlocator VPN Cover

Unlocator początkowo uruchomiony w 2013 jako Inteligentna usługa proxy DNS. Obecnie zapewnia zarówno usługi proxy VPN, jak i Smart DNS. Jako VPN, mając siedzibę w Kopenhaga, Dania, nie jest dobrym czynnikiem dla prywatności. Dania jest częścią 9 Eyes, rozszerzonej wersji stowarzyszenia 5 Eyes.

Unlocator ma Ponad 41 serwerów w 36 krajach. Teraz przeprowadziliśmy kilka testów, aby zobaczyć jego wydajność prędkości. Niektóre z nich przyniosły dobre wyniki, podczas gdy inne spowodowały drastyczne zerwanie połączenia internetowego (rzadkie przypadki).

Wypróbowaliśmy ich aplikację, nic wielkiego. To jest bardzo przyjazny użytkownikowi a każdy bez wiedzy technicznej powinien być w stanie poruszać się po funkcjach bez większych przeszkód.

Podczas sprawdzania aplikacji znaleźliśmy zoptymalizowane serwery dedykowane do utrzymania prędkości. Są oznaczone jako (Wysoka prędkość) na liście serwerów. Przetestowaliśmy serwer w USA, aby sprawdzić, czy odcinek Netflix buforuje się, ale nie zrobił tego.

Jak wspomnieliśmy, Unlocator zaczął działać jako usługa Smart DNS. Możesz go kupić za pomocą Unlocator VPN lub indywidualnie.

Ponadto Unlocator ma automatyczny przełącznik zabijania poparte tym, co nazywają Tarcza Unlocator, co uniemożliwia połączenie z Internetem, jeśli nie masz połączenia z serwerem VPN. Obie te funkcje można włączyć lub wyłączyć w aplikacji Unlocator.

Unlocator oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny przetestować swoje usługi. Następnie użytkownicy otrzymują również 30-dniowa polityka zwrotów. Zrób więc 37 dni bezobsługowej usługi Unlocator.

Plusy

 • Ponad 70 serwerów w 41 krajach.
 • Inteligentna funkcja DNS.
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Pięć jednoczesnych połączeń.
 • Wsparcie P2P.
 • Zero dzienników ruchu.
 • Dostęp do American Netflix.
 • Dostępny przełącznik zabijania.
 • Tarcza Unlocator.
 • Siedmiodniowy bezpłatny okres próbny.

Cons

 • Brak rozszerzeń przeglądarki.
 • Brak dzielonego tunelowania
 • Niektóre prędkości nietrzymania moczu.

4. NordVPN

NordVPN - najlepsze VPN w przeglądzie w 2017 roku

NordVPN – Top 5 VPN

NordVPN uruchomiony w 2012 i stał się jednym z najlepszych dostawców VPN, jeśli chodzi o prywatność i bezpieczeństwo. Siedziba dostawcy znajduje się w Panama, kraj, w którym nie obowiązują przepisy dotyczące zatrzymywania danych.

Sieć serwerów NordVPN jest dość szeroka. Mają około 81 lokalizacji serwerów. Dostawca jest znany jako największy spośród wszystkich na naszej liście, obejmujący więcej niż 60 krajów.

Jednak jeśli chodzi o szybkość, ich serwery nie zawsze były spójne. Według test prędkości wykonaliśmy, niektóre serwery przyniosły świetne wyniki, podczas gdy inne serwery Tor przez VPN zmniejszyły prędkość połączenia o 40%. Najprawdopodobniej ma to związek z faktem, że uzyskujesz dodatkowe szyfrowanie / bezpieczeństwo podczas połączenia z tymi serwerami.

NordVPN ma Funkcja SmartPlay. Ta technologia jest własną usługą Smart DNS. Wypróbowaliśmy kilka kanałów i wyniki były pozytywne. Korzystając z jego kodów DNS, byliśmy w stanie odblokować takie Netflix, BBC iPlayer i Amazon Prime Video.

Jeśli chodzi o dodatkową prywatność, NordVPN ma automatyczny Kill Switch a także niektóre unikalne funkcje, których nie mogliśmy znaleźć u innych dostawców. Po pierwsze, jest Technologia podwójnego VPN.

Dzięki niemu ruch użytkowników zostanie przekierowany nie przez jeden, ale dwa serwery jednocześnie. Innymi słowy, twoje dane są pobierane szyfrowane dwukrotnie. Jednak podczas wypróbowywania zauważyliśmy ogromny spadek połączenia internetowego z powodu podwójnego szyfrowania. Ta funkcja jest wyraźnie skierowana do użytkowników, którzy cenią sobie prywatność i bezpieczeństwo online, a nie tych, którzy szukają sposobu na obejście niektórych bloków geograficznych.

Technologia CyberSec to kolejna funkcja bezpieczeństwa NordVPN. Zasadniczo chroni urządzenie przed wpływem złośliwe oprogramowanie lub dowolny złośliwe oprogramowanie podczas gdy jest aktywowany.

NordVPN oferował bezpłatny 3-dniowy okres próbny. Jednak od grudnia 2019 r. NordVPN nie oferuje bezpłatny okres próbny. Kiedy zapytaliśmy NordVPN, dlaczego bezpłatna wersja próbna nie jest już dostępna, stwierdzili, że niektórzy użytkownicy nadużywali jej i dlatego nie mieli innej możliwości, jak ją usunąć. Nadal możesz z nich korzystać 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy chociaż.

Plusy

 • 81 lokalizacji serwerów w ponad 60 krajach.
 • Smart DNS (SmartPlay).
 • 30-dniowa polisa zwrotu pieniędzy.
 • 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Sześć jednoczesnych połączeń.
 • Serwery przyjazne P2P.
 • Zero-logs policy.
 • Odblokowuje amerykański serwis Netflix.
 • Automatyczny przełącznik zabijania.
 • Rozszerzenia przeglądarki są dostępne.
 • Warrant Canary.
 • CyberSec.
 • Podwójna sieć VPN.

Cons

 • Problemy z prędkością na niektórych serwerach.
 • Brak bezpłatnego okresu próbnego.
 • Brak tunelowania podzielonego.

5. SurfShark

Recenzja SurfShark VPN

Recenzja SurfShark VPN

Chociaż jest stosunkowo nowy, nie ma wątpliwości Surfshark ma znaczny zestaw funkcji. SurfShark jest oparty na Brytyjskie Wyspy Dziewicze, tzn. nie ma go w kraju, w którym Sojusz 14-Oczny może uzyskać informacje o swoich użytkownikach.

Według swojej strony internetowej SurfShark ma wiele lokalizacji VPN w ponad 60 krajach. Podczas naszej testy prędkości, niektóre serwery wykazały świetne wyniki (tylko spadek o 2%), ale dostawca wykazał niespójne prędkości na kilka innych.

SurfShark ma Inteligentna funkcja DNS który sprawdził się podczas pracy z głównymi platformami streamingowymi. Należy jednak pamiętać, że podczas tego procesu nie będą stosowane żadne dodatkowe środki ochronne.

Skonfigurowaliśmy klienta VPN Surfshark na Windows PC, Mac, Android i iOS i okazało się, że jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Aplikacja zawiera automatyczny przełącznik zabijania. Ponadto, podobnie jak NordVPN, SurfShark pozwala na ruch użytkowników przechodzący przez wiele serwerów dzięki ich uprzejmości Funkcja „multi-hop”. Dzięki temu zwiększa się Twój ruch szyfrowane dwukrotnie a może trzy razy, zwiększając Twoje bezpieczeństwo do maksimum.

Z CleanWeb, użytkownicy mogą temu zapobiec złośliwe oprogramowanie lub złośliwe oprogramowanie przed zainfekowaniem urządzenia podczas przeglądania sieci.

Wreszcie, SurfShark oferuje Ci 30-dniowa gwarancja zwrotu gotówki. W ten sposób użytkownicy mogą przetestować swoje usługi, zanim podejmiesz decyzję i zainwestujesz w dostawcę.

Plusy

 • Serwery w ponad 61 krajach.
 • Inteligentne serwery proxy DNS.
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Nieograniczone jednoczesne połączenia.
 • Wsparcie P2P.
 • Zero dzienników ruchu.
 • Dostęp do American Netflix.
 • Dostępny przełącznik zabijania.
 • Warrant Canary.
 • Whitelister (tunelowanie podzielone)
 • CleanWeb.
 • Multi-hop.
 • Rozszerzenia przeglądarki.

Cons

 • Niektóre wolne serwery.
 • Brak bezpłatnego okresu próbnego.

6. IPVanish

IPVanish Cover

IPVanish jest znany głównie z tego doskonałe prędkości. Jeśli lubisz Udostępnianie plików Kodi lub P2P, IPVanish jest jedną z sieci VPN, z których zalecamy korzystać. Przydaje się ich ścisła polityka braku logów, ponieważ dostawca ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych – jednym z wiodących krajów stowarzyszenia Five Eyes. W przeszłości dostawcą był oskarżony o prowadzenie dzienników. Ale teraz twierdzą, że już nie.

IPVanish ma więcej niż 1000 serwerów w 60 krajach. Ich oficjalna strona internetowa twierdzi, że oferują najlepsze prędkości w branży. Według naszych testów prędkości dostawca pokazał: 10% spadek, co jest bardzo dobre, szczególnie w przypadku przesyłania strumieniowego HD.

Dzięki IPVanish możesz odblokować dziesiątki kanałów na całym świecie, ale Nie ma wśród nich US Netflix. Jest to jedna z głównych wad tego dostawcy, ponieważ żaden z amerykańskich serwerów nie przeniknął do zakazu VPN Netflix. Nie byliśmy również w stanie uzyskać BBC iPlayer działać poza Wielką Brytanią.

IPVanish nie ma Inteligentna funkcja DNS zarówno. Dlatego użytkownicy mogą uciekać się do swoich serwerów VPN tylko wtedy, gdy chcesz odblokować zawartość ograniczoną geograficznie.

Z drugiej strony aplikacja dostawcy nie jest trudna w nawigacji. Niektóre funkcje, w tym konfigurowanie OpenVPN w systemie Windows 10 może wymagać trochę wiedzy technicznej.

Zaskoczyło nas, że IPVanish nie blokuje pobierania P2P na żadnym ze swoich serwerów. W przypadku torrentowania jest to jeden z dostawców usług VPN, który warto rozważyć.

Aby zwiększyć prywatność, IPVanish ma funkcję automatyczną wyłącznik awaryjny, podobnie jak wszystkie VPN na naszej liście dzisiaj. Jeśli chodzi o zasady zwrotu pieniędzy, nie byliśmy zbyt optymistyczni w kwestii zasad IPVanish. Oferują tylko 7-dniowy okres zwrotu pieniędzy, co blednie w porównaniu z innymi dostawcami na liście.

Plusy

 • Ponad 75 lokalizacji serwerów.
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Dziesięć jednoczesnych połączeń.
 • Wsparcie P2P.
 • Polityka braku dzienników.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Serwer proxy SOCK5.
 • Rozszerzenie Chrome
 • SugarSync (Bezpieczne przechowywanie, synchronizowanie, udostępnianie i tworzenie kopii zapasowych plików).

Cons

 • Brak tunelowania Split.
 • Nie odblokowuje Netflix i BBC iPlayer.
 • Brak inteligentnego DNS.
 • Brak bezpłatnego okresu próbnego.
 • 7-dniowa polityka zwrotów.

7. CyberGhost

CyberGhost VPN Review 2017

CyberGhost VPN Review

CyberGhost opiera się na obu Rumunia i Niemcy. Rumunia jest krajem, w którym nie obowiązują ścisłe przepisy dotyczące cenzury i nadzoru. Niemcy, jest jednak jednym z Kraje 14 oczu. Rodzi to pewne obawy dotyczące prywatności użytkowników.

CyberGhost ma pokrywające się lokalizacje VPN 30 krajów dookoła świata. Przeprowadzone przez nas testy prędkości dały zadowalające wyniki. Niektóre serwery nie miały większego wpływu na nasze połączenie internetowe, podczas gdy inne upuściły je maksymalnie 12%.

Większość sieci VPN Inteligentny DNS pełnomocnicy, ale CyberGhost nie ma wśród nich. Tak więc technicznie serwery CyberGhost są jedynym sposobem na odblokowanie ograniczonej zawartości.

Ich aplikacja jest bardzo łatwy w użyciu i jest pełen funkcji, które pomogą osobom nie znającym się na technologii. Istnieje opcja, która naprawdę przykuła naszą uwagę podczas egzaminu. CyberGhost ma funkcję, w której użytkownicy mogą wybrać kanał, który chcą odblokować.

Istnieje kilka opcji do wyboru. Użyliśmy (Do przesyłania strumieniowego) i pojawiła się lista kanałów. Po kliknięciu na BBC iPlayer aplikacja automatycznie łączy się z serwerem w Wielkiej Brytanii. Ta funkcja jest naprawdę dobra, ponieważ użytkownicy nie muszą dowiedzieć się, które serwery odblokowują usługi przesyłania strumieniowego.

Jeśli chodzi o prywatność, CyberGhost zapewnia użytkownikom zasady braku logowania. Ale jest też wyłącznik awaryjny aby zachować tę prywatność, nawet jeśli połączenie VPN nagle spadło.

Chcielibyśmy powiedzieć, że CyberGhost miał pewne problemy w przeszłości ze względu na jego przejęcie przez Izraelska firma Kape Technologies. Firma kiedyś tworzyła złośliwe oprogramowanie w przeszłości. Ale na razie żadne złośliwe oprogramowanie nie zostało dedykowane, a jakość dostawcy jest jedną z najlepszych.

Możesz wypróbować CyberGhost bez ryzyka ponieważ oferują najdłuższą politykę zwrotów spośród wszystkich sieci VPN na naszej liście. Ty masz 45 dni aby sprawdzić usługę i poprosić o zwrot pieniędzy, jeśli nie spełniła twoich oczekiwań.

Plusy

 • 112 lokalizacji serwerów w ponad 90 krajach.
 • 45-dniowa polityka zwrotów.
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Siedem jednoczesnych połączeń.
 • Wsparcie P2P.
 • Polityka braku dzienników.
 • Obsługuje US Netflix.
 • Automatyczny przełącznik zabijania.
 • Rozszerzenia Chrome i Firefox.
 • Serwery NoSpy VPN (Niezależnie obsługiwane serwery VPN).

Cons

 • Brak inteligentnego DNS.
 • Brak bezpłatnego okresu próbnego.
 • Podział tunelowania niedostępny.

Najlepsze VPN – godne uwagi

Poniższe sieci VPN nie zrobią na Tobie takiego wrażenia, jak te opisane powyżej. Jednak te sieci VPN nie są w żaden sposób „słabe”, ale pozostają w tyle za takimi ExpressVPN i inne w niektórych aspektach.

Większość z nich nie ma zasad refundacji, nie mówiąc już o 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Wsparcie dla Netflix USA jest również trudny do znalezienia. Im więcej lokalizacji VPN oferuje usługa VPN, tym szybciej będą działać ich serwery. Wynika to z faktu, że serwery te nie zostaną przeciążone.

Nie sugerujemy, że ci dostawcy VPN nie wykonają zadania, ale masz wrażenie, że powyższe usługi mają naprawdę doskonałe produkty. Dotyczy to w szczególności jakości serwery, wsparcie i prywatność.

8. VyprVPN

Okładka VyprVPN

VyprVPN jest wiodącym dostawcą z siedzibą w Szwajcarii. Jeśli chodzi o kwestie dotyczące prywatności, kraj ten jest daleki od tego, ponieważ jest uważany za jeden z najbardziej otwartych krajów na świecie z brak przepisów ograniczających prywatność w miejscu.

Zdarza się, że dostawca jest właścicielem wszystkich swoich serwerów. Oznacza to, że oni i tylko oni mogą zarządzać swoim bezpieczeństwem i prędkością w całej sieci serwerów. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp Ponad 50 lokalizacji serwerów na całym świecie w ponad 70 krajach dookoła świata.

Dostawca twierdzi, że jest najszybszym dostawcą VPN. Jednak może istnieć tylko jedna najszybsza usługa, i niestety dla VyprVPN tak nie jest. Przynajmniej według naszych testów.

Wypróbowaliśmy około czterech serwerów w USA (Nowy Jork), Holandii, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Wyniki nie były złe, ale nie były też tak świetne. Niektóre serwery wykazały 47% spadek, podczas gdy inni tylko dławili nasze połączenie 6%.

Dostawca ma usługę Smart DNS (VyprDNS), która jest również dobrze wyposażona, aby chronić użytkowników przed Ataki MITM. VyprVPN również aplikacje przyjazne dla użytkownika które mogą działać w systemach Windows, iOS, Mac i Linux. Użytkownicy mogą również zainstaluj swoją usługę na routerze, i jest to łatwiejsze dzięki aplikacji routera VPN.

Nawet jeśli kraj zakazuje korzystania z VPN, jest Protokół Chameleon używa niezmodyfikowanego 256-bitowy protokół OpenVPN i szyfruje pakiety metadanych, aby upewnić się, że nie są one rozpoznawalne, szczególnie podczas głębokiej inspekcji pakietów DPI. Tak więc Wielki Fire Wall nie jest już problemem. Nie przetestowaliśmy jeszcze tej funkcji, ale o tym informuje kilka raportów.

Aby uzyskać próbkę tego wszystkiego, możesz się zarejestrować 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy i zobacz, jak dobrze działa odblokowywanie witryn z ograniczeniami geograficznymi.

Plusy

 • 112 lokalizacji serwerów w ponad 90 krajach.
 • Smart DNS (VyprDNS).
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Ruch P2P jest dozwolony.
 • Polityka braku dzienników.
 • Obsługuje US Netflix.
 • Automatyczny przełącznik zabijania.
 • Protokół Chameleon (omija restrykcyjne sieci w krajach wysoce cenzurowanych).

Cons

 • Równoległe połączenia zależą od susbcription (3 dla podstawowego, 5 dla premium).
 • Niespójne prędkości.
 • Brak bezpłatnego okresu próbnego.

9. PureVPN

PureVPN

PureVPN uruchomiona ponownie 2007. Ta usługa ma siedzibę w Hongkongu w Chinach. To powoduje, że użytkownicy pytają, czy dostawca jest wystarczająco wiarygodny, jeśli chodzi o zachowanie prywatności.

Powrót w 2017 roku, PureVPN przekazał informacje do Federalnego Biura Śledczego pomagającego im w aresztowaniu mężczyzny z Massachusetts za cyberstalking. Jednak później nie zgłoszono dalszych incydentów.

Od tamtej pory debiut, PureVPN udało się zapewnić użytkownikom długą listę funkcji, o których każdy może sobie życzyć. Po pierwsze, oferują serwery w 140+ krajów. To doskonałe rozszerzenie serwera na wypadek, gdyby użytkownicy tego chcieli odblokuj treści z ograniczeniami geograficznymi.

Prędkość nie jest aż tak duża, mimo że twierdzą, że są najszybsi na świecie. Po podłączeniu do serwera w USA nasz plik do pobrania był 34,2% wolniej, a przesyłanie pomijane 30,8%. Jednak niektóre serwery dawały dobre wyniki.

Mają także funkcję Smart DNS, którą można łatwo skonfigurować na niekompatybilnych urządzeniach VPN, takich jak Apple TV, Chromecast, PlayStation, Xbox i Samsung Smart TV.

Ich aplikacje są bardzo przyjazne dla użytkownika i kompatybilne z prawie każdym większym systemem operacyjnym, w tym Windows, Mac, iOS, Android i Linux. 

Inne funkcje „bezpieczeństwa i prywatności” obejmują Torrentowanie P2P, ochrona przed wyciekiem DNS i IPv6, Kill Switch i więcej. Również PureVPN pozwala dzielone tunelowanie gdzie użytkownicy mogą decydować, który ruch przechodzi przez serwery VPN, a którzy używają ich dostawców usług internetowych.

PureVPN ma 31-dniowa polityka zwrotów. Dlatego możesz sprawdzić, o co chodzi w usłudze i poprosić o zwrot pieniędzy, jeśli nie spełni twoich oczekiwań.

Plusy

 • Serwery w ponad 140 krajach.
 • Inteligentna funkcja DNS.
 • 31-dniowa polityka zwrotów.
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Pięć jednoczesnych połączeń.
 • Wsparcie P2P.
 • Polityka braku dzienników.
 • Odblokowuje amerykański serwis Netflix.
 • Automatyczny przełącznik zabijania.
 • Podział tunelowania.
 • Rozszerzenia przeglądarki.

Cons

 • Kilka wolnych serwerów.
 • Brak bezpłatnego okresu próbnego.

10. HideMyAss HMA VPN

HideMyAss Cover

Pomimo tego, że opiera się na Wielka Brytania (Five Eyes), HideMyAss twierdzi, że jego ścisła polityka braku logów gwarantuje, że nic nie jest do ciebie odsyłane, ponieważ na początku nie ma żadnych informacji do prześledzenia. Przynajmniej tak mówią.

Jakiś czas temu FBI aresztowało dwóch podejrzanych hakerów który rzekomo uczestniczył w atakach Anonymous i LulzSec. Jeden z nich, Cody Kretsinger, został skazany na 15 lat więzienia.

Skąd FBI uzyskało informacje? Użył Serwer HideMyAss aby ukryć swój adres protokołu internetowego i włamać się na stronę Sony Pictures. Haker został złapany dzięki usłudze, która, jak sądził, ochroniłaby go. Później nie znaleziono dalszych raportów dotyczących prywatności.

W 2015 roku HMA została przejęta przez AVG, programistę antywirusowego. Rok później Avast zakończył przejęcie AVG. Krótko mówiąc, HideMyAss VPN jest obecnie własnością Avast. Popularny producent oprogramowania antywirusowego miał dość krytyki ze strony zwolenników prywatności ze względu na to, że tak było gromadzenie danych przeglądania użytkowników i sprzedawanie ich stronom trzecim.

Poza tym HMA ma serwery Ponad 290 lokalizacji w ponad 190 krajach; które pozwalają użytkownikom obchodzić ograniczenia geograficzne i uzyskiwać dostęp do treści z całego świata. Serwery są dość szybkie, bez względu na to, jak daleko są.

Przeprowadziliśmy kilka testów prędkości, a wyniki były satysfakcjonujące. Odkryliśmy, że jest niewielki spadek w prędkościach, ale nadal byliśmy w stanie przesyłać strumieniowo Treści 4K podczas połączenia z HMA.

Ich zastosowanie to przyjazny użytkownikowi, i każdy może poruszać się po jego funkcjach, nawet jeśli nie jest zaznajomiony z technologią. Zgodnie z tym, co przetestowaliśmy, HMA ma trochę ekskluzywne funkcje spróbować.

Oprócz ich automatycznego przełącznika zabójstw, masz ich Inteligentny przełącznik zabijania. Ta funkcja automatycznie uruchomi HMA VPN po aktywacji aplikacji, która Twoim zdaniem stanowi zagrożenie dla Twojej prywatności.

HMA oferuje funkcję o nazwie IP Shuffle, technologia, która okresowo zmienia Twój adres IP, co jeszcze bardziej utrudnia śledzenie aktywności użytkowników.

Potrzebny byłby jednak ich wskaźnik odpowiedzi w przypadku problemów klientów. Biorą całkiem długo odpowiadać na zapytania, ale kiedy to robią, jest to rozwiązanie, które całkowicie wyeliminuje problem.

Wreszcie HideMyAss zapewnia 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. W ten sposób, jeśli usługa nie okazała się tym, czego szukasz, możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy i odzyskać swoje pieniądze.

Plusy

 • 290 lokalizacji serwerów w 190 krajach..
 • 30-dniowa polisa zwrotu pieniędzy.
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Pięć podłączonych urządzeń jednocześnie.
 • Serwery zoptymalizowane pod kątem P2P.
 • Polityka braku dzienników.
 • Dostęp do American Netflix.
 • Wyłącznik awaryjny
 • Rozszerzenia przeglądarki dla przeglądarki Firefox i Chrome.
 • Podział tunelowania.
 • Inteligentny przełącznik zabijania.
 • IP Shuffle.

Cons

 • Brak inteligentnego DNS.
 • Problemy z prędkością na niektórych serwerach.
 • Brak bezpłatnego okresu próbnego.
 • Powolne odpowiedzi na wsparcie.

11. Prywatny dostęp do Internetu (PIA)

PIA

PIA jest solidnym dostawcą pomimo tego, że nie jest szybki, tani lub potężny w porównaniu do innych gigantów w branży. Jednak z naszej listy trafił na naszą listę i zamierzamy rzucić nieco światła na tę sprawę.

Najpierw porozmawiajmy o trosce o prywatność tego dostawcy. PIA ma siedzibę w Indiana, USA, co oznacza, że ​​rząd USA może w dowolnym momencie nałożyć nakaz PIA na PIA.

W końcu znajduje się na nieruchomości w USA (część Five Eyes). Według kilku testów i recenzji dostawca jest surowy zasady braku dziennika jest prawdziwy. Brak doniesień o wycieki danych przed.

Z drugiej strony prywatny dostęp do Internetu ma serwery w 32 krajach, co nie jest takie złe. Jednak to, co nie okazało się tak wspaniałe, należało do dostawcy wydajność prędkości.

Podczas przeprowadzonych testów kilka serwerów miało duży wpływ na połączenie internetowe. Mówiąc ściślej, użycie serwera w USA spowodowało 30,7% upuść, podczas gdy serwer w Indiach pokazał 37,79% spadku. Ale w Wielkiej Brytanii i we Włoszech prędkości były stałe, ponieważ połączenie uległo jedynie awarii Uderzenie prędkości o 6%.

PIA ma dedykowane aplikacje dla Linux, iOS, PC, Mac, Android, a także rozszerzenia przeglądarki dla Chrome, Mozilli i Opery. Ich aplikacja jest łatwa w użyciu, nawet w wersji na Androida nie pozwala oznaczać serwerów jako ulubionych.

Prywatny dostęp do Internetu polega wyłącznie na swoich serwerach, aby pomóc użytkownikom odblokować ograniczoną zawartość. Jeśli chodzi o inne funkcje, takie jak inteligentne proxy DNS, PIA nie ma takiej technologii.

PIA ma jednak Internet wyłącznik awaryjny dla zwiększenia prywatności. Żadne dane nie wrócą do serwerów ISP, jeśli VPN nagle się rozłączy.

Podsumujemy to ich polityką zwrotów. Gwarancja zwrotu pieniędzy PIA nie wykracza poza okres 7 dni. To bardzo krótki czas w porównaniu do innych.

Plusy

 • Serwery w ponad 30 krajach.
 • 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Dziesięć jednoczesnych połączeń.
 • Udostępnianie P2P jest dozwolone.
 • Zero dzienników ruchu.
 • Dostęp do American Netflix.
 • Dostępny przełącznik zabijania.
 • Rozszerzenia przeglądarki.
 • Serwer proxy SOCK5.
 • MACE (ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i Adblocker).
 • Wiele bram VPN.

Cons

 • Niektóre wolne serwery.
 • Brak bezpłatnego okresu próbnego.
 • 7-dniowa polityka zwrotów
 • Brak inteligentnego DNS.

Najlepsze urządzenia kompatybilne z VPN

Oto lista urządzeń, które obsługują korzystanie z VPN:

 • Komputer z systemem Windows
 • System operacyjny Mac
 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • Tarcza Nvidii
 • Android TV Box
 • Raspberry Pi
 • Routery
 • FireStick
 • PS4 *
 • Xbox One *
 • Smart TV*
 • Telewizor apple*
 • Roku *
 • Chromecast *

* Aby włączyć VPN na tych urządzeniach, musisz skonfigurować połączenie VPN na routerze. Widzieć ten przewodnik.

Możesz alternatywnie zmień swój komputer w wirtualny router i udostępnij swoje połączenie VPN nieobsługiwanym urządzeniom. Jeśli nie masz komputera, ale operujesz Prochowiec, możesz również łatwo udostępniać połączenie VPN.

Ponadto, jeśli twój dostawca ma funkcję Smart DNS, możesz skonfiguruj te kody na dowolnym urządzeniu dostępne w twoim domu.

Najlepszy przewodnik przeglądu VPN – końcowe myśli

Mamy nadzieję, że ten przewodnik z recenzjami wyjaśnił, która sieć VPN jest najbardziej odpowiednia dla Ciebie potrzeby przesyłania strumieniowego, anonimowego przeglądania lub torrentowania. Jak zapewne zauważyłeś, idealna sieć VPN może różnić się między osobami w zależności od tego, co próbują osiągnąć. Stale edytujemy tę „najlepszą analizę VPN”, aby była na bieżąco. Na wypadek gdybyś znalazł jakieś informacje, które są nieaktualne, po prostu zostaw komentarz w polu poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map