7 sztuczek Roku, które powinieneś wiedzieć

Wraz ze wzrostem strumieniowania online szeroka gama urządzeń do strumieniowania zalała rynek. Istnieją urządzenia do przesyłania strumieniowego i bardziej przenośne urządzenia do przesyłania strumieniowego, a wszystkie pozwalają oglądać ulubione programy w dowolnym miejscu. Spośród wszystkich dostępnych obecnie urządzeń do przesyłania strumieniowego, Roku jest najpopularniejszą opcją, częściowo ze względu na przystępność cenową, a częściowo ze względu na różnorodność urządzeń Roku. Masz Roku Premiere, Roku Premiere +, Roku Express, Roku Express +, Roku Ultra i Roku Streaming Stick. Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem, prawdopodobnie używasz urządzenia Roku jak wszyscy inni. Ale o każdym urządzeniu Roku można odkryć o wiele więcej. Istnieją ukryte wskazówki i triki, które zaskoczą Cię różnymi sposobami ulepszenia urządzenia i usługi na swoją korzyść. Oto sześć ukrytych sztuczek Roku, których możesz użyć w celu lepszego przesyłania strumieniowego.


7 sztuczek Roku, które powinieneś wiedzieć

7 sztuczek Roku, które powinieneś wiedzieć

7 sztuczek Roku, które powinieneś wiedzieć

Kanał Roku

Choć usługi przesyłania strumieniowego są świetne, kosztują trochę pieniędzy. Zastanawiasz się, czy istnieje bezpłatna alternatywa dla usług przesyłania strumieniowego? Tak jest. Roku Channel to całkowicie darmowa usługa, w której można oglądać filmy z kanałów partnerskich, takich jak Metro-Goldwyn-Mayer, Sony Pictures Entertainment, Warner Brothers i Lionsgate. 

Jeśli nie masz nic przeciwko kilku reklamom, ta niesamowita darmowa usługa, którą otrzymujesz tylko z Roku, praktycznie nie ma innych wad. Nie musisz podawać żadnych danych logowania ani informacji o płatności. Najlepszą rzeczą jest to, że ten kanał, który został wprowadzony ostatniej jesieni, jest dostępny na każdym urządzeniu Roku.

Skrót do kanału

Roku jest podzielone na kanały, a czasem, gdy spieszysz się, by obejrzeć swój ulubiony program, poruszanie się po kanałach może być kłopotliwe. Jeśli masz aplikację Roku, możesz rozwiązać ten problem. U dołu ekranu znajduje się ikona What’s On, która jest zasadniczo skrótem do filmów i programów uporządkowanych w kategorie.

Gdy masz ten skrót, nie musisz klikać wszystkich kanałów, aby znaleźć dobry program do oglądania. Po prostu kliknij ikonę Co jest włączone, a zobaczysz listę wszystkiego, co jest aktualnie włączone.

Streaming mobilny

Aplikacja mobilna Roku na iOS lub Android to nie tylko zdalne sterowanie urządzeniem Roku, ale także mnóstwo funkcji, które pozwalają w pełni korzystać z usługi. Jedną z najważniejszych funkcji aplikacji jest Play On Roku, która umożliwia strumieniowe przesyłanie zdjęć, muzyki i treści wideo przechowywanych w telefonie na urządzenie Roku. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do menu rozwijanego w aplikacji i kliknąć „Graj w Roku”.

Musisz wybrać rodzaj treści, które chcesz przesyłać strumieniowo i jesteś gotowy. Pamiętaj jednak, że podczas przesyłania strumieniowego z telefonu do urządzenia Roku, każda inna aplikacja, do której masz dostęp w telefonie, jest widoczna na ekranie telewizora.

Inteligentne wygaszacze ekranu

Jeśli zatrzymasz to, co oglądasz, zwykle po pewnym czasie na ekranie pojawi się logo Roku. To nie jest najlepszy wygaszacz ekranu do obejrzenia. Możesz to łatwo zmienić i wybrać inteligentniejszy wygaszacz ekranu, przechodząc do wygaszaczy ekranu & Aplikacje z urządzenia Roku. Wybierz jedną z wielu wygaszaczy ekranu, od galerii sztuki po najnowsze aktualizacje pogody.

Grać w gry

Nawet jeśli nie jest na poziomie XBox, twoje Roku oferuje wiele zabawnych gier. Wybierz Gry z menu, aby cieszyć się różnymi grami, takimi jak Pac-Man, Chop Chop Runner i Jeopardy. Możesz także cieszyć się grą z kontrolą ruchu dzięki opcji wyszukiwania głosowego na Roku Enhanced Gaming Remote. A dzięki niższym podatkom, większej liczbie miejsc pracy i tym wszystkim bonusom, więcej takich gier jest teraz w menu dla tak wielu osób.

Natychmiastowa odpowiedź

Nie rozumiesz, co mówią aktorzy na ekranie? Bez obaw. Przechodząc do Ustawień > Podpisy > Natychmiastowa powtórka, możesz wyświetlać napisy na ekranie, ilekroć użyjesz przycisku Natychmiastowej powtórki na pilocie. Można to zrobić, jeśli oglądasz program w języku obcym.

Dostęp do kanałów amerykańskich podczas pobytu za granicą

Planujesz pracować za granicą lub spędzić krótkie wakacje za granicą? Prawdopodobnie myślisz o zabraniu ze sobą urządzenia do przesyłania strumieniowego Roku. Niestety, z powodu ograniczeń geograficznych, większość, jeśli nie wszystkie kanały, które zainstalowałeś na swoim Roku, po prostu nie będą działać poza USA. Aby ominąć regionalne ograniczenia, musisz sfałszować swoją lokalizację online za pomocą dostawców usług VPN, takich jak ExpressVPN.

7 sztuczek Roku, które powinieneś wiedzieć – podsumowanie

Uzbrojeni w te ukryte wskazówki, nie używaj swojego Roku jak wszyscy inni. Wyprzedź wszystkich, stosując te sześć wskazówek i sztuczek, aby lepiej przesyłać strumieniowo i jak najlepiej wykorzystać Roku.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map