Jak korzystać z VPN z PlayOn

W dzisiejszym świecie tak wiele treści jest tak łatwo dostępnych za jednym kliknięciem przycisku. Tak długo, jak masz połączenie z Internetem, masz dostęp do filmów, programów, filmów dokumentalnych, seriali, muzyki i niekończącego się strumienia informacji dostępnych w różnych formatach. Dla osób, które zwykle mają bardzo napięty harmonogram, czasem może być trudno nadążyć za różnymi terminami, w których uwalniane są ich media. W przypadku tego rodzaju problemu potrzebujesz rozwiązania, które przywróci kontrolę w twoich rękach.


Najlepsza sieć VPN dla PlayOn

Jak korzystać z VPN z PlayOn

Co to jest PlayOn?

Uruchomiony początkowo w 2016 r. PlayOn jest bardziej opartym na chmurze serwerem multimediów, który umożliwia nagrywanie treści z ulubionej witryny do przesyłania strumieniowego. Mówimy o takich serwisach jak Netflix, HBO Now, Amazon Instant Video, Pluto TV, YouTube i tak wiele innych. Przechowywanie wszystkich treści w jednym miejscu sprawia, że ​​rzeczy są znacznie wygodniejsze. Dzięki aplikacji PlayOn możesz przesyłać strumieniowo swoje treści na inne urządzenia do odtwarzania lub streamery multimediów, takie jak Roku, Smart TV, Chromecast lub Amazon Fire TV. Nagrane treści można oglądać w dowolnym momencie, nawet przy braku połączenia z Internetem. Co więcej, możesz również pominąć reklamy i przejść bezpośrednio do transmisji strumieniowej.

PlayOn zdecydowanie zdobył wiele serc dzięki poziomowi wygody, jaki zapewnia użytkownikom. Zapewnia jeden z najlepszych sposobów zarządzania biblioteką multimediów. Oprogramowanie można kupić za jednorazową opłatą, a to dodaje niezmiennie więcej innych funkcji, na które usługa może sobie pozwolić.

Aplikacje PlayOn i zgodność

Dla tych, którzy martwią się o kompatybilność, PlayOn ma długą listę obsługiwanych urządzeń i platform. Są iOS, Kindle Fire, Xbox 360, Roku, Chromecast, Windows Phone 8, PS3, PS4, a także Smart TV. Procedura konfiguracji jest również prosta i bezpośrednia, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto oraz podłączyć i grać.

Ze wszystkimi zaletami, jakie zapewnia PlayOn, jednym z problemów, które możesz znaleźć w celu rozwiązania problemu, jest treść ograniczona geograficznie. Są to programy i platformy, których nie możesz odblokować ani uzyskać dostępu wyłącznie z powodu swojej lokalizacji. Wszystkie subskrybowane platformy transmisji strumieniowej wyświetlają tylko treści dostępne dla Twojego regionu. Jeśli podróżujesz lub mieszkasz poza USA, Wielką Brytanią lub Europą, prawdopodobnie brakuje Ci wszystkich dobrych rzeczy. Czy istnieje sposób na uzyskanie dostępu do tego rodzaju treści pomimo pobytu za granicą? Z pewnością jest. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się za pomocą VPN.

Korzystanie z PlayOn z VPN do odblokowywania treści z ograniczeniami geograficznymi

VPN lub wirtualna sieć prywatna to usługa, która umożliwia dostęp do wielu treści objętych ograniczeniami geograficznymi poprzez ukrycie twojego protokołu internetowego lub adresu IP. Jest to adres, który urządzenie rejestruje za każdym razem, gdy logujesz się do określonej witryny. Zawiera szczegóły, takie jak twoja aktualna lokalizacja, a czasem twoja tożsamość. Aby uzyskać dostęp do treści niedostępnych w Twojej lokalizacji, musisz ukryć swój adres IP. VPN pomaga to zrobić, łącząc się z serwerami w różnych lokalizacjach. Na przykład po nawiązaniu połączenia z serwerem z siedzibą w USA będziesz mógł odblokować pożądaną treść, ponieważ będziesz wyglądać, jakbyś tam był. 

Jak zainstalować VPN na PlayOn

Cały proces konfiguracji PlayOn VPN jest dość prosty. Wszystko zależy od urządzenia, na którym zamierzasz korzystać z PlayOn. Na przykład, jeśli obecnie korzystasz z PlayOn na swoim laptopie, musisz również pobrać VPN na to urządzenie. Oto jak włączyć VPN za pomocą PlayOn:

 1. Przede wszystkim zarejestruj się u dostawcy VPN. Obecnie używam ExpressVPN.
 2. Następnie pobierz i zainstaluj aplikację VPN na tym samym urządzeniu, na którym zwykle używasz PlayOn. Android, PC, Mac, iOS, a nawet FireStick mają aplikacje VPN.
 3. Teraz uruchom aplikację VPN i połącz się z serwerem VPN. Region serwera VPN, z którym się łączysz, określi, do których kanałów z ograniczeniami geograficznymi masz dostęp, tj. W przypadku kanałów amerykańskich połącz się z serwerem VPN w USA.
 4. Na koniec pozostaw aplikację VPN działającą w tle i otwórz aplikację PlayOn.

Jeśli chodzi o zalecane sieci VPN, których możesz używać z PlayOn, sugeruję wypróbowanie ExpressVPN. Pozwalają użytkownikom odblokować prawie wszystkie kanały geoblokowane. Mają także 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Nie ma więc ryzyka, że ​​spróbujesz.

Najlepsze VPN dla PlayOn

Aby mieć pewność, że uzyskasz odpowiedni rodzaj usługi, aby to ułatwić, przygotowaliśmy już listę najlepszych dostawców VPN, z których możesz korzystać w PlayOn. Spójrz na naszą listę poniżej.

1. ExpressVPN

Jeśli jest jedna usługa premium, za którą możemy zagwarantować z pełnym przekonaniem, jest nią tylko ExpressVPN. Ta wielokrotnie nagradzana usługa ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i ma ponad 2000 serwerów rozproszonych w ponad 90 krajach. Dostawca oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES, co jest wystarczające do ochrony danych & ukryj to przed dostawcami usług internetowych. Pomaga to uniknąć jakiegokolwiek ograniczenia przepustowości podczas przesyłania strumieniowego. ExpressVPN ma również zaciemnione serwery, z którymi możesz się połączyć, jeśli mieszkasz w kraju, który nie obsługuje VPN.

Usługa w pełni obsługuje OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP / IPSec i IKEv2 jako protokoły VPN. Po zasubskrybowaniu możesz też podłączyć do 3 urządzeń jednocześnie. ExpressVPN jest również dobrze znany ze swojego zespołu obsługi klienta na najwyższym poziomie. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, nie wahaj się skontaktować z nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych, wiadomości na żywo, biletów lub nawet e-mailem. ExpressVPN ma również szereg dodatkowych funkcji, takich jak możliwość dzielonego tunelowania, automatyczny przełącznik zabijania, ochrona przed wyciekiem DNS i obsługa Tora przez VPN. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak wszystkie one działają razem, aby zapewnić przyzwoitą jakość przeglądania, zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish to jedna z najlepszych usług VPN dla PlayOn. Dostawca ma w swojej sieci ponad 1500 serwerów; więcej niż wystarczająco, aby zapewnić ci bezpieczeństwo i wyżywienie. IPVanish jest również w stanie obsłużyć wszelkie inne posiadane urządzenia. Pozwala na maksymalnie 10 wielu połączeń dla każdego abonenta. Bezpieczeństwo jest również wodoodporne dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES.

IPVanish jest dobrze znany z wysokiej prędkości przeglądania, którą zapewnia. Dlatego działa naprawdę dobrze z użytkownikami, którzy chcą przesyłać strumieniowo w jakości HD, ponieważ nie czekają długo. Po zasubskrybowaniu masz prawo do nieograniczonego wykorzystania przepustowości, a także do zerowych limitów przełączania serwerów. Jest to dodatek do obsługi zapewnianej przez użytkowników, którzy chcą torrentować. IPVanish obiecuje anonimowe torrentowanie, a także nie ma żadnych ograniczeń w udostępnianiu plików P2P. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co otrzymasz po zasubskrybowaniu, zapoznaj się z naszą recenzją IPVanish.

3. NordVPN

Ostatni wpis na naszej krótkiej liście to NordVPN. Do tego dostawcy usług, do którego najlepiej się zwrócić, zwłaszcza jeśli nie jesteś przekonany o jakości bezpieczeństwa zapewnianej przez innych dostawców. Na początek NordVPN oferuje swoim abonentom do 4000 serwerów. Oznacza to, że nigdy nie będą mieli sytuacji, w której ich serwery zostaną zatłoczone. Jego pojemność do 6 jednoczesnych połączeń pozwala również zabezpieczyć wszystkie urządzenia.

NordVPN ma również pewne funkcje bezpieczeństwa, których prawdopodobnie nie znajdziesz u innych dostawców usług. Jedną z takich usług jest funkcja podwójnego szyfrowania. Oprócz zwykłego 256-bitowego szyfrowania AES, NordVPN pozwala podwoić poziom ochrony, kierując ruch przez dwa serwery zamiast jednego. Dostawca chroni również niechciane reklamy i złośliwe oprogramowanie za pośrednictwem swojego doskonałego oprogramowania Cybersec. Dzięki NordVPN otrzymasz także pełne możliwości Tora przez VPN, przełącznik Kill Internet, dedykowaną usługę IP oraz pełną ochronę przed wyciekiem DNS. Jeśli wszystko to brzmi interesująco, zapoznaj się z naszą bardziej szczegółową recenzją NordVPN i zobacz, co ten dostawca może naprawdę dla Ciebie zrobić.

Wniosek dotyczący korzystania z PlayOn z VPN

PlayOn naprawdę zmienił grę, szczególnie dla użytkowników, którzy cenią sobie możliwość lepszego zarządzania zawartością. Ci, którzy chcą mieć naprawdę globalny wybór źródła rozrywki, mogą zmienić to, subskrybując VPN. Trzy usługi, które tu opisaliśmy, są w stanie ułatwić połączenie. Ponieważ wszystkie z nich mają serwery na całym świecie, gwarantujemy, że zostaniesz zepsuty do wyboru.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map