Jak kupować taniej gry online za pomocą VPN

Jak kupować taniej gry online na platformie Steam, Blizzard lub Origin? Jak każda inna technologia, gry ewoluowały również przez lata. Od wyboru sklepu lokalnego do zakupu gry wideo do grania w gry online, internet naprawdę ułatwi miłośnikom gier grę tak, jak chcą. Internet miał również duży wpływ na rozwój i marketing gier. Większość obecnie tworzonych gier odbywa się online, co pozwala graczom konkurować z przeciwnikami z dowolnej części świata. Doprowadziło to również do rozwoju społeczności graczy i pobudziło gry takie jak Overwatch, FIFA, League of Legends i inne.
Jak kupować taniej gry online za pomocą VPN


Jak kupować taniej gry online za pomocą VPN

Zakupy gier online

Zakupy online są dziś normą, nawet w przypadku gier (nie ma nic złego w oszczędzaniu pieniędzy, ponieważ nie trzeba tak często chodzić na stację benzynową!). Obecnie nikt nie chodzi do sklepu, aby kupić fizyczną kopię gry, nie kiedy każda najnowsza gra jest dostępna do zakupu online. Istnieje kilka popularnych sklepów z grami, w których dostępne są najnowsze gry, a Steam jest najbardziej znany spośród nich.

Podobnie jak oglądanie filmów i strumieniowe przesyłanie programów telewizyjnych online, gry są również w większości oparte na Internecie. Za każdym razem, gdy nowa gra jest w sprzedaży, możesz ją kupić online za pomocą kilku prostych kliknięć.

Ale gry nie są tanie. Im bardziej popularna gra, tym wyższa jest jej cena. Gry wideo są czterokrotnie droższe niż filmy. Prosty powód jest taki, że ich opracowanie zajmuje dużo czasu. Opracowanie gry może zająć lata ze względu na złożoną technologię.

Czytać: Najlepsza sieć VPN do gier

Im bardziej wciągające wrażenia z gry, tym dłużej trzeba się rozwijać i tym więcej kosztuje. Niektóre z najdroższych gier w historii wymagały milionów dolarów, co jest stratą pieniędzy, jeśli nie ma w tym żadnej substancji, jak Gwiezdne Wojny Ostatni Jedi lub wiele dziwnych aspektów, takich jak w przypadku filmu 22 Jumpstreet (nakładanie balsamu na każdy inny?). Podczas gdy gracze nie muszą płacić milionów dolarów, aby kupić grę, spodziewaj się wydania co najmniej kilkuset dolarów.

Niektóre z najdroższych gier, jakie kiedykolwiek sprzedano, to E.T .: The Extra-Terrestrial za około 1500 USD; Super Copa, który kosztuje od 400 do 6900 USD; Atlantis II, który wahał się między 5000 a 7000 USD; oraz przeprawa przez Morze Czerwone, która kosztowała aż 14 000 USD.

Istnieją rzadkie gry, które kosztują fortunę, ale nie są już dostępne, a filmy są również przekształcane w gry wideo, w których ulubione postacie, takie jak Deadpool, Wolverine i Wonder Woman, rozwiązują problemy i pokonują złoczyńców.

Do grania w gry potrzebujesz również silnego i solidnego urządzenia. Twój netbook studencki lub budżetowy smartfon nie jest w stanie grać w większość gier, więc musisz zainwestować w wydajne, wytrzymałe urządzenie.

Ceny gier wideo różnią się w poszczególnych krajach. Jeśli jesteś w krajach rozwiniętych, takich jak USA lub Wielka Brytania, musisz zapłacić wyższą cenę niż w krajach rozwijających się, takich jak Meksyk czy Indie. Dotyczy to również zakupów w grze. Miłośnicy gier będą wiedzieć, że w niektóre gry nie można grać bez zakupów w grze (takich jak dodatkowa broń, życie lub ruchy), więc boli kieszeń, gdy trzeba dużo wydać.

Ceny nie są takie same w każdym kraju. Jeśli znasz cenę pewnej gry w Azji, uderzysz się w głowę i zastanawiasz się, dlaczego musisz płacić więcej w USA.

Jak kupować tańsze gry dzięki VPN

Pewnie słyszałeś, że możesz obniżyć ceny biletów lotniczych za pomocą wirtualnej sieci prywatnej. To samo dotyczy gier i zakupów w grze. Za pomocą VPN możesz zmienić swój adres IP lub lokalizację na regiony o niższej cenie za zakupy w grze.

Kilka osób korzysta już z VPN w celu obniżenia cen lotów lub zakupów po niższej cenie. Częste ulotki są w stanie zaoszczędzić dużo pieniędzy, wybierając lokalizację, w której loty są tanie. To samo można zrobić w przypadku gier.

Kiedy wybierasz witrynę internetową, taką jak Steam, do kupowania gier online lub dokonywania zakupów w grze, VPN pozwala zmienić adres IP, łącząc się z serwerem w regionie, w którym cena jest niska. Możesz zmieniać serwery, dopóki nie znajdziesz najniższej ceny. Przy pomocy VPN możesz także znaleźć gry, które nie są dostępne w Twoim kraju. Wykonaj następujące kroki, aby kupić tańsze gry online:

 1. Przede wszystkim musisz zarejestrować się u usługodawcy VPN. ExpressVPN jest wysoce zalecane
 2. Następnie pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się.
 4. Teraz połącz się z serwerem VPN w regionie, w którym gra, którą chcesz kupić, jest tańsza. Meksyk i Indie to dobre zakłady.
 5. Na koniec przejdź do witryny, w której chcesz kupić grę online. Szczęśliwe oszczędności!

Cechy VPN

VPN służy głównie do ochrony danych i bezpieczeństwa online. Poprzez routing ruchu przez zaszyfrowany tunel VPN VPN ukrywa Twój adres IP i chroni twoje dane.

Jednak dla maksymalnego bezpieczeństwa i jak największej liczby serwerów zawsze używaj płatnej sieci VPN. Znakomite sieci VPN zawsze mają swoją cenę, a także oferują najlepszą obsługę. Gdy znajdziesz sposoby kupowania tańszych gier za pomocą VPN, Twoje wrażenia z gry już nigdy nie będą takie same.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map