Jak naprawić błąd wykryty w Hotstar VPN

Coraz więcej kanałów przesyłania strumieniowego stosuje podejście czarnej listy VPN jako sposób na zminimalizowanie naruszeń praw autorskich. Wielu indyjskich emigrantów zgłosiło błędy VPN podczas próby uzyskania dostępu do Hotstar z zagranicy i po to tu jesteśmy. Dowiedz się, jak naprawić błąd wykryty przez Hotstar VPN w poniższym przewodniku.


Jak naprawić błąd wykryty w Hotstar VPN

Jak naprawić błąd wykryty w Hotstar VPN

Dlaczego dostaję błąd Hotstar VPN?

Wiele platform przesyłania strumieniowego blokuje dostęp do swoich usług, a Hotstar nie jest wyjątkiem. Gigant transmisji strumieniowej nałożył ograniczenia geograficzne w celu spełnienia wymagań producenta treści, ograniczenia naruszeń praw autorskich i uniknięcia piractwa treści. Z tych wszystkich powodów pojawi się następujący komunikat o błędzie „Treść niedostępna. Treść jest obecnie niedostępna w twoim regionie.”

Ewentualnie może pojawić się komunikat „Uh-oh, nie możemy odtwarzać z powodu ograniczeń geograficznych”.

Każdy, kto spróbuje uzyskać dostęp do Hotstar z zagranicy, zostanie zablokowany. Chyba że uczyni nas elfami dostawcy usług VPN. VPN gwarantuje obejście ograniczeń nałożonych na Hotstar, umożliwiając użytkownikom dostęp do jego usług bez względu na okoliczności. Ci międzynarodowi użytkownicy nie wiedzieli, że nawet przy VPN mogą natknąć się na inny komunikat o błędzie: „Wygląda na to, że używasz odblokowanego lub proxy. Wyłącz te usługi i spróbuj ponownie. Jeśli nadal widzisz to po wyłączeniu serwera proxy, skontaktuj się z nami pod adresem [chroniony pocztą e-mail] ”.

VPN wykrył błąd Hotstar

VPN wykrył błąd Hotstar

Skąd Hotstar wie, że korzystam z VPN?

Najwyraźniej Hotstar zaczęła umieszczać na czarnej liście adresy IP VPN tak jak BBC iPlayer i Sky Go. Oznacza to, że nawet jeśli masz połączenie z VPN, nadal możesz otrzymywać powyższe komunikaty o błędach. Nie oznacza to jednak, że twoja sieć VPN nie działa.

Wygląda na to, że łączysz się z internetem, jakbyś był w Indiach, ale VPN po prostu nie działa z Hotstar. Łączenie się z innym serwerem VPN w Indiach może pomóc rozwiązać problem. Ale jeśli nie, możesz zacząć szukać nowego dostawcy usług VPN. Rzućmy okiem na najlepsze usługi VPN które współpracują z Hotstar.

Najlepsza sieć VPN dla Hotstar

Istnieje wiele sieci VPN, które obiecują doskonałe usługi, a także gwarantowane wyniki, ale bardzo niewiele spełnia ich roszczenia. Aby odblokować główne usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Hotstar, potrzebujesz najwyższej jakości dostawcy VPN. Po dokładnych badaniach i testach doszliśmy do wniosku, że  ExpressVPN to najlepsza usługa VPN, której możesz użyć do pokonania regionalnych ograniczeń. Sprawdź niektóre z najważniejszych funkcji tego dostawcy:

 • Pomyślnie odblokowuje treści zagraniczne
 • Zapewnia łatwe w użyciu oprogramowanie dla urządzeń z systemem Android, Linux, Windows, Mac i iOS
 • Oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy
 • Umożliwia do 3 jednoczesnych połączeń VPN
 • Oferuje całodobową obsługę klienta

Teraz, jeśli nadal jesteś na ogrodzeniu, czy powinieneś subskrybować ExpressVPN, sprawdź poniższą tabelę.

Smart DNS Alternative

Inteligentny serwer proxy DNS to opcja, której nie możesz przeoczyć, jeśli VPN nie przypadnie Ci do gustu. Połączenie ze Smart DNS umożliwia odblokowanie witryn z ograniczeniami geograficznymi z całego świata. Ten dostawca jest kompatybilny z prawie każdym urządzeniem do przesyłania strumieniowego. Możesz przesyłać strumieniowo Hotstar na iPhone, Mac, Apple TV, Roku, Chromecast, PS3 / PS4, Amazon Fire TV i Xbox. Oto kilka informacji o Smart DNS:

 • Smart DNS nie zmienia twojego adresu IP.
 • Ten dostawca nie szyfruje twojego ruchu internetowego.
 • Nie zyskujesz anonimowości dzięki Smart DNS.
 • Jeśli Twój dostawca usług internetowych korzysta przejrzyste proxy lub Przejęcie DNS, wtedy Smart DNS prawdopodobnie nie będzie dla ciebie dobrze działał.

Jeśli chcesz wypróbować Smart DNS, zalecamy podjęcie decyzji Unlocator na spin. Firma oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny i wspiera odblokowywanie głównych platform.

Co jest takiego specjalnego w Hotstar?

Ustaliliśmy już, że Hotstar to najpopularniejsza usługa przesyłania strumieniowego w całych Indiach. W rzeczywistości dla indyjskich emigrantów mieszkających w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie lub w dowolnym miejscu na świecie stało się niemal koniecznością. Istnieje wiele powodów, dla których ktoś chciałby odblokować Hotstar i usunąć przerażający błąd. Mówimy o usłudze, która może konkurować z Netflix, Hulu i BBC iPlayer.

Chociaż głównym celem Hotstar są filmy Bollywood i indyjskie programy telewizyjne, ma wiele treści do zaoferowania swoim widzom, takich jak Game of Thrones. Jeśli jesteś także fanem sportu, który nie jest blisko granicy z Indiami, w Hotstar znajdziesz usługę spełniającą Twoje sportowe oczekiwania. Piłka nożna, tenis, krykiet, Kabaddi, hokej, Formuła 1 to tylko niektóre z wydarzeń, które możesz transmitować na żywo online z Hotstar.

Dodatkowe pomocne wskazówki

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uzyskać dostępu do Hotstar, a usługa nadal nie działa dla Ciebie, możesz wypróbować następujące łatwe do wdrożenia obejścia:

 • Jeśli używasz VPN, spróbuj połączyć się z innym serwerem VPN. Czasami Hotstar blokuje kilka adresów IP VPN.
 • Jeśli próbujesz oglądać Hotstar na komputerze PC lub Mac, przełącz przeglądarkę internetową, której używasz. Używaj Chrome, FireFox, Edge lub Safari.
 • Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej VPN i zapytaj, czy mogą pomóc ci ominąć zakaz Hotstar.
 • Możesz rozważyć rejestrację u innego dostawcy usług VPN, jeśli wszystko inne zawiedzie.

Napraw wykryty błąd Hotstar VPN – wniosek

Wypróbuj VPN, które wymieniliśmy w powyższym artykule. Jeśli nadal nie współpracują z Hotstar, być może będziesz musiał kopać dalej i przejść do planu B. Daj nam znać, zostawiając komentarz poniżej, jak pomocny był dla ciebie ten przewodnik. Jeśli znasz jakieś VPN, które tak naprawdę nie działa z Hotstar, daj nam znać.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map