Jak obejść Cyberoam w 3 łatwych krokach

Jeśli pracujesz w instytucji, w której korzystanie z Internetu jest ściśle monitorowane przez administratora sieci, istnieje duże prawdopodobieństwo, że korzystają z Cyberoam, aby upewnić się, że wszyscy dobrze korzystają z połączenia. Oprogramowanie to jest produktem Cyberoam Technologies, firmy z siedzibą w Indiach, która oferuje rozwiązania bezpieczeństwa sieci użytkownikom z ponad 125 krajów na całym świecie. Oprogramowanie oferuje szeroką gamę ofert, takich jak narzędzie antywirusowe, filtr zawartości, narzędzie antyspamowe, a także mechanizm ograniczania przepustowości. Oprócz nich istnieje również zapora internetowa, która służy do ograniczania tego, co może lub nie może być dostępne w danym momencie, lub tylko przez osoby o określonych poświadczeniach.


Jak obejść Cyberoam w 3 łatwych krokach

Jak obejść Cyberoam w 3 łatwych krokach

Czy rzeczywiście można uniknąć Cyberoamu?

Usługa jest znana jako dość restrykcyjna, zwłaszcza gdy konfiguracja jest wykonana poprawnie. Jednak większość ludzi może nie wiedzieć, że pomimo ścisłych środków nadal istnieją pewne luki, które pozwalają użytkownikom obejść wiele ograniczeń. Obejście wielu ograniczeń może być bardzo przydatne, szczególnie gdy jest trochę informacji, które chciałbyś uzyskać z Internetu, ale źródłem jest jedna z filtrowanych witryn.

Jak obejść Cyberoam

Oto kilka wskazówek, których możesz użyć i zastosować, aby ominąć ograniczenia Internetu w Cyberoam:

 • Użyj VPN: Najbardziej efektywnym sposobem uniknięcia Cyberoamu jest użycie VPN. Skrót od wirtualnej sieci prywatnej, VPN zasadniczo pozwala ominąć wszelkiego rodzaju ograniczenia Internetu i cenzurę. Możesz nawet używać VPN do anonimowego przeglądania stron internetowych, tj. Nikt nie będzie w stanie określić, które strony odwiedzasz lub jakich aplikacji używasz.
 • Użyj adresu IP witryny zamiast jej adresu URL: Może się okazać, że Cyberoam zablokował tylko adres URL witryny, ale nie jej adres IP. 
 • Wypróbuj przeglądarkę Tor: Korzystanie z Tora zapewnia całkowitą anonimowość podczas przeglądania Internetu. Jest tak, ponieważ duża część ruchu przechodzi przez węzły znajdujące się w różnych miejscach na całym świecie.
 • Uzyskaj dostęp do innej wersji witryny: jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, by znać dwa języki, a strona, której szukasz, ma wersję napisaną w języku, który możesz zrozumieć, Tłumacz Google może ci w tym pomóc.
 • Korzystanie ze stron w pamięci podręcznej: jest to bardzo tymczasowa poprawka, ponieważ może się okazać, że witryna, do której uzyskujesz dostęp jako strona w pamięci podręcznej, może bardzo szybko przestać być aktualizowana.

Jak obejść Cyberoam przy użyciu VPN

Jedną z najbardziej skutecznych rzeczy, które możesz zrobić, aby obejść Cyberoam, jest rejestracja u dostawcy VPN. Większość ograniczeń nałożonych przez oprogramowanie jest naprawdę możliwa ze względu na tunele, przez które następuje przekierowanie ruchu. Jednak w przypadku VPN ruch odbywa się przez zdalne serwery i tunele, dlatego jest szyfrowany, nawet zanim Cyberoam zaimplementuje własne bloki i środki.

Subskrybowanie wirtualnej sieci prywatnej powinno pomóc Ci odzyskać wszystkie przywileje, z których korzystałeś podczas swobodnego korzystania z Internetu. Aby obejść Cyberoam, wykonaj następujące czynności:

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN, takiego jak ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android, iPhone lub iPad. Zamiast tego możesz użyć rozszerzenia Chrome ExpressVPN.
 3. Uruchom aplikację VPN i połącz się z serwerem VPN od wewnątrz.
 4. Wreszcie, przeglądaj Internet swobodnie i anonimowo.

To w zasadzie wszystko, czego potrzeba, aby ominąć Cyberoam za pomocą aplikacji VPN.

Najlepsze VPN dla Cyberoam

Po zapoznaniu się z niektórymi wskazówkami, które możesz zastosować w celu obejścia większości ograniczeń Cyberoam, przyjrzyjmy się teraz najbardziej wiarygodnym usługom VPN dla Cyberoam, które zapewniłyby jeszcze lepsze wrażenia podczas przeglądania.

1. ExpressVPN

ExpressVPN z pewnością nie rozczaruje, jeśli chodzi o jakość i świadczone przez nich usługi. Dostawca jest najczęściej nagradzany w branży, co jest szczególnie przydatne dla użytkowników szukających najwyższej jakości. Dostawca ma około 2000 serwerów w swoim zakresie, a także kolejny znaczny fragment nazwany „serwerami ukrytymi”, na których użytkownicy mogą polegać, łącząc się z krajami, w których ich usługa VPN nie jest tak dobra.

ExpressVPN oferuje łatwy w obsłudze klient VPN, który jest kompatybilny z wieloma różnymi urządzeniami i platformami. Usługa umożliwia do 3 jednoczesnych połączeń, a także obsługuje takie działania, jak torrentowanie, gry i pobieranie dużych plików. ExpressVPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i jest to region, który nie jest objęty programem nadzoru „14 oczu”. To pozwala im zaoferować niezawodne zasady zerowego logowania. ExpressVPN ma również zerową wiedzę DNS, co zapewnia użytkownikom, że ich ruch DNS zawsze pozostanie bezpieczny. Aby dowiedzieć się więcej o funkcjach umożliwiających obejście Cyberoam, zapoznaj się z naszą dogłębną recenzją ExpressVPN.

2. BulletVPN

BulletVPN zajmuje drugie miejsce na naszej liście jako dostawca, którego głównym celem jest zapewnienie, że ich szyfrowanie zmniejsza najmniejszą prędkość twojego połączenia. Sieci VPN mają tendencję do pochłaniania prędkości ze względu na warstwę szyfrowania, przez którą musi przejść Twój ruch, ale dzięki BulletVPN działania, takie jak przesyłanie strumieniowe, torrentowanie lub pobieranie, powinny być nadal wykonywane bez konieczności czekania tak długo.

Usługa obejmuje wszystkie główne protokoły i pozwala klientom wybierać między OpenVPN, PPTP, SSTP, IKEv2 i L2TP / IPSec na podstawie ich preferencji. Usługa ma również ofertę Smart DNS, w której użytkownicy mogą wybrać, skąd chcą być. Usługa jest obecna w ponad 25 krajach i stale rośnie. Z każdym kontem użytkownik może podłączyć do 3 innych urządzeń. Aplikacja BulletVPN jest bardzo lekka i łatwa w nawigacji, ale jeśli napotkasz problemy podczas korzystania z niej, istnieje zespół obsługi klienta, z którym można się skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej, mediów społecznościowych, a nawet biletów. Aby dowiedzieć się więcej o usłudze, zapoznaj się z naszą recenzją BulletVPN.

3. NordVPN

Wreszcie mamy NordVPN; wybitny dostawca z siedzibą w Panamie, który ma około 4000 serwerów w swojej sieci. Jego idealne położenie zapobiega wszelkim ingerencjom organów regulacyjnych danych, a to pozwala im lepiej utrzymywać i wdrażać politykę zerowego rejestrowania. NordVPN jest również w stanie obsługiwać jednoczesne urządzenia, ponieważ może ominąć Cyberoam dla maksymalnie 6 podłączonych urządzeń na jednym koncie.

Usługa ma wiele funkcji zaprojektowanych w celu zapewnienia bezpieczeństwa ruchu przez cały czas, a jedną z ich najbardziej popularnych jest podwójne szyfrowanie VPN. Ten poziom szyfrowania oznacza, że ​​Twoje dane przechodzą przez dwa serwery zamiast jednego, zwiększając tym samym poziom bezpieczeństwa do punktu, do którego niewielu innych dostawców jest w stanie osiągnąć. Usługa oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej, a także obsługę Tora przez VPN i dedykowane adresy IP dla poważniejszych użytkowników. NordVPN zapewnia, że ​​możesz przeglądać nieprzerwanie przez ich oprogramowanie CyberSec, które jest odpowiedzialne za blokowanie wszelkich reklam lub złośliwego oprogramowania. Aby zobaczyć, co więcej ten dostawca może dla Ciebie zrobić, znajdź trochę czasu na przejrzenie naszego przeglądu NordVPN.

Najlepsza sieć VPN na obejście Cyberoamu – podsumowanie

Jeśli Twój pracodawca lub instytucja egzekwuje surowe zasady dotyczące tego, co możesz lub nie możesz uzyskać dostępu online, korzystanie z VPN nie powinno być złym pomysłem. Przed ustaleniem, z którego dostawcy należy skorzystać, należy wypróbować bezpłatny okres próbny lub gwarancję zwrotu pieniędzy. W ten sposób dowiesz się, co robisz, zanim będziesz musiał rozstać się z ciężko zarobionymi pieniędzmi.  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map