Jak obejść ograniczenia zaciemnienia i oglądać gry zaciemniające na żywo

Jak obejść zaciemnienia nałożone na NCAA College Football, MLB, NHL, NFL, NBA, MLS, ESPN, Hulu, Sling TV, DirecTV Now, PS Vue, YouTube TV, Fox Sports lub NBC Sports? Dla amerykańskich fanów sportu przecięcie sznurka, jedynym ograniczeniem są ograniczenia dotyczące zaciemnienia. Dowiedz się więcej o tym, jak możesz oglądać gry zaciemniające poniżej.


Unikaj awarii zasilania w USA i Kanadzie

Jak ominąć ograniczenia zaciemnienia

Ze względu na prawa do transmisji dostawcy telewizji kablowej nie zezwalają kanałom transmisji strumieniowej na pokazywanie gry, którą chcesz oglądać na żywo w Internecie w niektórych regionach. Na szczęście istnieją dwa sposoby obejścia tego problemu ominąć ograniczenia zaciemnienia w USA lub Kanadzie. W tym samouczku pokażę, jak używać VPN lub Inteligentne serwery proxy DNS aby przesyłać strumieniowo dowolną grę w baseball, piłkę nożną, koszykówkę lub piłkę nożną, która ma być wolna od zaciemnienia online.

Ograniczenia dotyczące zaciemnienia – krótkie wyjaśnienie

Odkąd w Stanach Zjednoczonych pojawiły się sportowe kanały strumieniowe, były one ograniczone grami, które mogą transmitować online. Zasadniczo subskrybujesz internetowy kanał sportowy, taki jak MLB.tv lub NFL Game Pass, ale nie możesz oglądać gier, które chcesz, ponieważ są one również wyświetlane w telewizji kablowej. Ta zasada zaciemnienia ma na celu przede wszystkim ochronę amerykańskich dostawców kabli Comcast, Verizon, AT&T., i Time Warner.

Chociaż na przestrzeni lat istniało kilka planów zniesienia zasad dotyczących zaciemnienia, żaden z tych planów nigdy nie został zrealizowany. Ale to nie tylko Amerykanie. Wiele gier nie jest również dostępnych w telewizji internetowej w Kanadzie, ponieważ główne kanadyjskie sieci telewizyjne mają zapewnione do nich prawa i uniemożliwiają dystrybutorom telewizji internetowej ich dystrybucję. Nożyce do kabli zostały sfrustrowane, szukając alternatywnych sposobów oglądania swoich ulubionych gier na żywo w Internecie. W końcu zaczęli używać wirtualnych sieci prywatnych (VPN) i serwerów proxy Smart DNS jako sposobu na obejście zaciemnień narzuconych na gry na rynku.

Jak uniknąć ograniczeń związanych z zaciemnieniem za pomocą VPN

Za każdym razem, gdy łączysz się z Internetem, twój dostawca Internetu zapewnia adres IP, który umożliwia interakcję z witrynami internetowymi i usługami online. Ten adres IP pozwala tym stronom niejasno określić, gdzie aktualnie jesteś. Kanały transmisji strumieniowej, takie jak MLB.tv i NHL.tv, mogą określić Twoją bieżącą lokalizację, sprawdzając również adres IP.

Tak długo, jak aplikacja do przesyłania strumieniowego nie korzysta z GPS ani innych usług lokalizacyjnych, możesz manipulować swoim adresem IP za pomocą VPN i tym samym ominąć ograniczenia zaciemnienia. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami.

 1. Najpierw zarejestruj się u dostawcy VPN. Upewnij się, że ten dostawca faktycznie ma kilka serwerów w USA i za granicą. Możesz przeskoczyć do ExpressVPN, na przykład.
 2. Po utworzeniu konta VPN pobierz i zainstaluj Aplikacja VPN. PC, Mac, iOS i Android wszystkie urządzenia są obsługiwane.
 3. Uruchom aplikację i połącz się z Amerykański serwer VPN w stanie, w którym dostępna jest gra, którą chcesz obejrzeć. Możesz także połączyć się z serwerem VPN poza USA.
 4. Ostatnim krokiem jest udanie się do MLB.tv, NFL Game Pass, NHL.tv lub skorzystanie z ich natywnych aplikacji.
 5. Przesyłaj strumieniowo dowolną grę, którą chcesz zaciemnić za darmo.

Aby zaoszczędzić czas i wysiłek, przetestowaliśmy jednych z największych dostawców VPN. Oto nasza lista najlepsze usługi VPN możesz użyć do ominąć przerwy w dostawie prądu MLB, NBA, MLS, NHL lub NFL w USA i Kanadzie.

Najlepsza sieć VPN na obejście awarii

Chociaż istnieją setki dostawców VPN do wyboru, możesz chcieć wiedzieć, że niektórzy z nich są uważani za bardziej wydajnych niż inni, jeśli chodzi o obchodzenie zaciemnień. Znajdziesz bezpłatne, które faktycznie działają z ograniczeniami geograficznymi. Jednak niektóre, jeśli nie wszystkie ich serwery, mogą nie mieć dostępu do kanału transmisji strumieniowej w przypadku awarii zasilania. To wystarczający powód, aby zainwestować w renomowaną sieć VPN premium. Poszedłem i wypróbowałem 4 najlepsze VPN, aby pomóc Ci pozbyć się ograniczeń zaciemnienia. Sprawdź je w szczegółowej analizie poniżej.

ExpressVPN

ExpressVPN - Najlepsza sieć VPN na rok 2017

ExpressVPN – Najlepsza sieć VPN

Z ExpressVPN, masz do wyboru ponad 1000 serwerów w 94 krajach, w tym dziesiątki w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że masz kilka opcji maskowania swojej lokalizacji i dostępu do zaciemnionych kanałów na żywo, gdziekolwiek jesteś. Ponadto po podłączeniu do dowolnego serwera otrzymasz 256-bitowe szyfrowanie AES. Twoje urządzenie będzie przez cały czas chronione, a twoja tożsamość będzie maskowana. Możesz surfować po Internecie anonimowo, nie martwiąc się o to, że Twój ISP szpieguje Twoje działania w Internecie. Oto więcej:

Plusy

 • Łatwy dostęp do Netflix.
 • Działa w Chinach.
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu gotówki.
 • Obsługa klienta 24/7.
 • Wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Nieograniczony dostęp do wideo, mediów społecznościowych, muzyki i gier.
 • Połącz się z ponad 90 krajami.
 • Pozwala P2P / Torrenting.
 • Ponad 128 lokalizacji serwerów.

Cons

 • Trochę drogie.

NordVPN

NordVPN - najlepsze VPN w przeglądzie w 2017 roku

NordVPN – Top 5 VPN

NordVPN oferuje jedne z najbardziej unikalnych funkcji i technologii bezpieczeństwa w celu zapewnienia prywatności. Oferują Cybersec, funkcję, która chroni urządzenie przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami i wszelkim złośliwym oprogramowaniem. Ponadto możesz przekierować ruch przez dwa serwery VPN jednocześnie. Podwój serwery, dwukrotnie szyfruj.

Pobieranie aplikacji jest dość łatwe. Wystarczy, że wejdziesz na ich oficjalną stronę, a znajdziesz wersję dla wszystkich głównych systemów operacyjnych. Gdy go zdobędziesz, zauważysz, jak bardzo jest przyjazny dla użytkownika. Zaloguj się i wybierz lokalizację z 52 krajów na liście. Wszystko gotowe. Sprawdź więcej o tej imponującej sieci VPN poniżej:

Plusy

 • Brak zasad logów.
 • Podłącz 6 urządzeń jednocześnie.
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.
 • Uzyskaj dostęp do ponad 5100 serwerów na całym świecie.
 • Podwójna sieć VPN.
 • Cybersec.

Cons

 • Ma wolne chwile.

BulletVPN

BulletVPN - Najlepszy MLB.TV VPN 2017

BulletVPN – Najlepsza sieć VPN

BulletVPN podnosi bezpieczeństwo na zupełnie nowy poziom. Jest całkiem nowy na rynku, więc nie znajdziesz tak wielu serwerów na liście. Jest to jednak nadal jedna z najszybszych sieci VPN, jakie kiedykolwiek testowałem. Nie tylko to, ale ich stosowanie jest takie proste. Nie daj się zwieść prostocie. Ma wszystko, czego potrzebujesz i możesz łatwo łączyć się bez problemu. Jestem pewien, że ta sieć VPN będzie miała znacznie więcej do zaoferowania w nadchodzących latach. Po prostu daj nam trochę więcej serwerów, a będziesz na szczycie w mgnieniu oka. Więcej informacji o BulletVPN:

Plusy

 • 3 urządzenia mogą być podłączone jednocześnie.
 • Prosty i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika.
 • Szybkie i elastyczne wsparcie.
 • Darmowy inteligentny DNS.
 • Polityka zerowych dzienników
 • Nieograniczona prędkość / przepustowość / przełączanie serwerów

Cons

 • Nie ma zbyt wielu serwerów do pracy.

SurfShark

Recenzja SurfShark VPN

Recenzja SurfShark VPN

SurfShark jest jednym z nowych wpisów w świecie prywatności online. Jednak wywarł on wpływ, odkąd uruchomił oferowane usługi. Dzięki ultraszybkim serwerom i łatwym w użyciu aplikacjom ten dostawca VPN stopniowo dogania weteranów.

SurfShark oferuje ponad 800 serwerów na całym świecie, co oznacza, że ​​możesz nacisnąć setki kanałów z ograniczeniami geograficznymi. Co więcej, masz nieograniczoną liczbę połączeń w ramach jednej subskrypcji. Innymi słowy, możesz udostępnić swoje konto wszystkim znajomym i rodzinie. Ale czekaj, jest więcej:

Plusy

 • Serwery w ponad 50 krajach.
 • Dostępny przełącznik zabijania.
 • Nieograniczone jednoczesne połączenia.
 • Przechowuje zero dzienników.
 • Współpracuje z Netflix i BBC iPlayer.
 • Super szybkie prędkości.
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.
 • Proste, ale w pełni funkcjonalne aplikacje.

Cons

 • Ich miesięczna subskrypcja jest dość droga.

Jak obejść awarie za pomocą inteligentnych serwerów proxy DNS

Możesz także skorzystać z usług proxy Smart DNS, aby uniknąć zaciemnienia. W takim przypadku nie otrzymasz nowego adresu IP. Tylko adresy URL, które ujawniają Twoją lokalizację w oglądanym kanale transmisji strumieniowej, są przekierowywane.

Podobnie jak w przypadku VPN, nie można ominąć awarii zasilania, jeśli aplikacja do przesyłania strumieniowego korzysta z GPS lub usług lokalizacyjnych. Na przykład aplikacja MLB.tv na urządzeniach z systemem iOS i Android może wykryć Twoją lokalizację za pomocą GPS. Nadal jednak możesz ominąć przerwy w dostawie MLB na PC, Mac, PS4, Xbox, Roku, Apple TV, a nawet Smart TV, postępując zgodnie z tymi instrukcjami.

 1. Najpierw musisz zarejestrować się w usłudze Smart DNS proxy, która obsługuje pomijanie awarii.
 2. Po utworzeniu konta Smart DNS musisz zmienić główny i pomocniczy adres serwera DNS swojego urządzenia do przesyłania strumieniowego. Alternatywnie możesz skonfigurować Smart DNS bezpośrednio na routerze. Postępuj zgodnie z tymi filmami / samouczkami.
 3. Teraz przejdź do MLB.tv, NFL Game Pass, NHL.tv lub użyj ich natywnych aplikacji.
 4. Oglądaj dowolną grę bez awarii.

Unlocator to inteligentna usługa proxy DNS, która obsługuje unikanie ograniczeń zaciemnienia NHL, NFL, UFC, NBA i MLB. Możesz wypróbować je za darmo, zapisując się na 7-dniowy okres próbny. Aby zarejestrować się, nie musisz nawet podawać danych karty kredytowej.

Przesyłanie strumieniowe kanałów z ograniczeniami zaciemnienia

Podczas przesyłania strumieniowego następujących kanałów mogą wystąpić awarie:

 • NCAA College Football
 • miSPN3
 • Fox Sports Go
 • NBC Sports 
 • UFC.TV 
 • Karnet Ligi NBA
 • NHL.TV
 • MLS
 • MLB.TV
 • Karnet NFL Game Pass
 • Hulu Live TV
 • FuboTV
 • Sling TV
 • DirecTV Now
 • PS Vue
 • YouTube TV

Jak obejść ograniczenia zaciemnienia w USA – końcowe myśli

Jeśli więc zastanawiasz się nad przecięciem przewodu, ale boisz się stracić możliwość oglądania na żywo swoich ulubionych drużyn, usługi takie jak ExpressVPN lub Unlocator pomoże ci. Mimo że za kanał przesyłania strumieniowego trzeba płacić za te usługi, jest to wciąż znacznie tańsze niż drogie pakiety kablowe i ich długoterminowe umowy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że możesz anulować te subskrypcje poza sezonem lub w dowolnym innym momencie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map