Jak obejść zaciemnienia ESPN (ESPN3, ESPN + i WatchESPN)


Jak obejść awarie ESPN


Jak obejść awarie ESPN

ESPN i ESPN + – Wiodące kanały sportowe

Logo ESPNESPN stał się jednym z najlepszych kanałów dla wszystkich wydarzeń sportowych. Jeśli nie wiesz, kanał ma miliony widzów w całych Stanach Zjednoczonych. W rzeczywistości badania to mówią 86 milionów gospodarstwa domowe w Stanach Zjednoczonych są subskrybentami ESPN. Liczba mówi sama za siebie.

Jeśli chodzi o ograniczenia dotyczące zaciemnienia, sam ESPN nie jest zaciemniony. Jeśli korzystasz z telewizji kablowej tak jak w telewizji, możesz oglądać gry. jednak, problemem jest streaming z usługą. Aplikacja ESPN pozwala dostroić i transmitować najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo i na żądanie.

Ale jeśli główny dostawca telewizji kablowej oferuje mecz w telewizji, zostanie zaciemniony. Przepraszam, wiem, że to frustrujące, ale tak już jest.

Jeśli chodzi o ESPN +, autonomiczną usługę przesyłania strumieniowego ESPN, problem również się utrzymuje. Ta usługa subskrypcyjna nie wymaga subskrypcji kablowej.

Jest to bardzo dobra alternatywa dla przecinarek do sznurków, ponieważ kosztuje tylko ciebie 4,99 USD miesięcznie i 49,99 USD rocznie. Usługa ma ponad 2 miliony subskrybentów od 2019 roku i wciąż rośnie. Dzięki ważnej subskrypcji możesz przesyłać strumieniowo najlepsze sporty Android, iOS, PC, Mac, PlayStation, Xbox, Apple TV, Roku, Android TV, Chromecast i Amazon Fire.

Jednak, mimo że te dwie aplikacje różnią się między sobą, ostatecznie dzielą ten sam los, zaciemnienia.

To było w przeszłości. Po zakończeniu korzystania z tego przewodnika możesz z łatwością uniknąć tych ograniczeń związanych z zaciemnieniem.

Jak unikać / omijać ESPN / ESPN + Awarie – obejście VPN

Jeśli zobaczysz tę przerażającą wiadomość „Te treści mogą ulec zaciemnieniu”, ESPN zablokował Ci możliwość oglądania gry z powodu Twojej lokalizacji.

Jak to określa twoją lokalizację? Prosty, to twój adres IP. To nie wszystko. Usługi przesyłania strumieniowego mogą ustalić dokładną lokalizację, przeglądarkę internetową, a nawet usługodawcę internetowego na podstawie kilku cyfr.

Gdy zobaczy twoje IP, ESPN zaciemnia grę. Ponieważ adres IP określa twoją lokalizację geograficzną, oznacza to, że zmiana adresu IP może Ci pomóc ominąć ESPN / ESPN + zaciemnienia. Jeśli na przykład mieszkasz na zachodnim wybrzeżu, wybierz serwer VPN na wschodnim wybrzeżu.

Kroki

To jedno kliknięcie, więc nie jest to takie trudne. Wykonaj następujące kroki, a wszystko będzie dobrze:

 1. Pierwszy, Zarejestruj się u dostawcy VPN.
 2. Zainstaluj aplikację VPN na swoim urządzeniu Android, iPhone, iPad, PC lub Mac.
 3. Połącz się z amerykańskim serwerem VPN gdzie żaden oficjalny nadawca nie ma prawa do gry.
 4. Zaloguj się u swojego operatora kablowego dla ESPN lub do swojego konta w ESPN+.
 5. Uruchom usługę strona internetowa lub aplikacja.
 6. Przesyłaj strumieniowo najlepsze sporty bez zaciemnienia gdziekolwiek jesteś.

ExpressVPN istnieje już od dłuższego czasu, oferując usługi najwyższej jakości w branży. Jednak sieci VPN nie są kompatybilne z wieloma platformami przesyłania strumieniowego. Więc jeśli chcesz przesyłać strumieniowo ESPN lub ESPN + dalej Xbox 360, Xbox One, Amazon Fire TV, Chromecast, Apple TV lub Roku, zamiast tego musisz zainstalować VPN na routerze.

To wszystko co musisz zrobić. Nadchodzi ExpressVPN z szybkimi serwerami w USA. Jeśli nie jest to twój wybór, są to najlepsze usługi VPN, aby ominąć awarie ESPN.

Alternatywa VPN – obejdź zaciemnienia ESPN za pomocą Smart DNS

Jest inny sposób na obejście Awarie ESPN i ESPN +, nosi nazwę Smart DNS Proxy. Ta usługa różni się znacznie od VPN, ale osiąga te same wyniki minus bezpieczeństwo.

Widzisz, Smart DNS istnieje wyłącznie ominąć ograniczenia regionalne i zaciemnienia. Nie zmienia twojego adresu IP, ale przekierowuje wymagany ruch który podkreśla twoją aktualną lokalizację.

W końcu będziesz transmitować mecze na ESPN bez zaciemnienia. Oto, co otrzymasz dzięki Smart DNS:

 • Usługa nie zmienia twojego adresu IP, co oznacza, że ​​będziesz mieć dostęp do kanały ograniczone i lokalne jednocześnie.
 • Nie będzie szyfrowania (bez dodatkowych zabezpieczeń), ale będziesz przesyłać strumieniowo treści HD na minimalna utrata prędkości.
 • ESPN i ESPN + są dostępne na prawie każdym urządzeniu do przesyłania strumieniowego. VPN obsługuje jednak tylko niektóre. Dzięki Smart DNS możesz przesyłać strumieniowo treści Android, iOS, PC, Mac, Android TV, Apple TV, Chromecast, Smart TV, PlayStation i Xbox.

Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, daj Unlocator próba. Od tego czasu usługa jest dostępna 2013 i stał się numerem jeden wśród inteligentnych usług DNS na świecie. Sprawdź recenzję, utworzą kopię zapasową tego, co mówię.

Usługa może odblokuj ponad 235 kanałów na całym świecie, a ostatnio dodałem funkcję VPN, aby zwiększyć Twoje bezpieczeństwo. Weź to na jazdę próbną, nie zadają żadnych pytań 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Relacja na żywo ESPN

Możesz zadać sobie pytanie, dlaczego mam te wszystkie problemy z dostępem do jednego kanału? Technicznie ta metoda omija przerwy w dostawie prądu we wszystkich głównych kanałach transmisji sportowej, to pierwszy. Po drugie, a co najważniejsze, ESPN ma wiele do zaoferowania pod względem sportowym. Możesz oglądać takie rzeczy jak:

 • NCAA College Football
 • MLS
 • NBA
 • WNBA
 • NCAA College Baseball
 • Bundesliga
 • Ligue 1
 • Koszykówka uczelni NCAA
 • La Liga i wiele więcej.

Poza tym ESPN stał się oficjalnym nadawcą UFC. Jeśli więc masz abonament ESPN, możesz oglądać największe wydarzenia UFC w historii. Ale tym razem mówiąc o zaciemnieniu, Karnet UFC Fight Pass będą podlegać awariom, dzięki uprzejmości ESPN.

Awarie ESPN – jak unikać / omijać za pomocą obejścia VPN

Ponownie upewnij się, że używasz szybki dostawca VPN, aby ominąć awarie ESPN. W przeciwnym razie będziesz cierpieć z powodu problemy z buforowaniem i słaba jakość strumieniowania. W przypadku innych pytań dotyczących jak ominąć i uniknąć awarii ESPN i ESPN + za pomocą obejścia VPN, zostaw komentarz poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map