Jak odblokować amerykańskie strony internetowe poza USA?

Jak odblokować amerykańskie strony internetowe poza USA? Jeśli jesteś poza USA, istnieje spora szansa, że ​​będziesz mógł uzyskać dostęp do którejkolwiek z jego stron internetowych z miejsca, w którym się znajdujesz. Netflix USA? HA! HBO Go? Nuh-ah. MTV? Zgadnij jeszcze raz. Żadna z tych amerykańskich stron internetowych nie jest dostępna z Australii, Kanady, Niemiec, Włoch ani Wielkiej Brytanii ze względu na ścisłe ograniczenia geograficzne. Można by pomyśleć, że ponieważ świat jest globalny, wszystko jest dostępne dla wszystkich, ale nie mogło być dalej od rzeczywistości, szczególnie w przypadku treści amerykańskich. Prawa autorskie i zasady dystrybucji są czynnikami wpływającymi na blokowanie geograficzne, co oznacza najprostszy sposób ograniczenia dostępu ludzi do treści krajowych.


Ale nawet z ograniczeniami geograficznymi do amerykańskich stron internetowych nadal można uzyskać dostęp za pośrednictwem VPN lub inteligentnego serwera proxy DNS. Łącząc się z jednym z tych dwóch, uzyskasz dostęp do witryn i usług specyficznych dla regionu, takich jak Amazon, Pandora, Spotify i Hulu, niezależnie od bieżącej lokalizacji. Możesz także odblokować witryny e-commerce, takie jak Target, Wallmart, Bestbuy.com i Shop.com na komputerze PC, Mac, Android i iOS. Dowiedz się, jak to zrobić w samouczku poniżej.

Jak odblokować amerykańskie strony internetowe poza USA

Jak odblokować amerykańskie strony internetowe poza USA

Jak odblokować amerykańskie strony internetowe poza USA za pomocą VPN

Może być bardzo frustrujące, że nie można złapać najnowszego odcinka serialu, który przegapiłeś w Hulu, ani streamować nowo wydanej piosenki w Spotify, gdy jesteś za granicą. Możesz mieć konto w USA, roczną subskrypcję i tak dalej, ale to nie miałoby znaczenia. Z drugiej strony, Twoje IP. Twoje IP jest bezpośrednio skorelowane z Twoją lokalizacją, więc jeśli amerykańska witryna, do której próbujesz uzyskać dostęp, nie wykryje amerykańskiego adresu IP, szanse na otwarcie tej witryny są bardzo niewielkie. Oczywiście, jeśli używasz VPN, to zupełnie inna historia. Właśnie dlatego ta technologia została zaprojektowana przede wszystkim, aby pomóc użytkownikom w odblokowaniu zastrzeżonych stron internetowych w bezpieczny sposób.

Jak działa VPN?

VPN, wirtualna sieć prywatna, tworzy cyfrowy tunel, przez który twoje urządzenie uzyskuje dostęp do Internetu. Wszystkie dane są szyfrowane podczas podróży przez ten tunel do innych sieci. Twoje połączenie jest przekierowywane przez wyznaczony serwer w wybranym kraju, w ten sposób przyznając Ci adres IP tego kraju. Poziom prywatności i bezpieczeństwa uzyskiwany dzięki połączeniu VPN zachęca do odblokowywania stron internetowych i surfowania w sieci, jak chcesz, z pełną anonimowością. Oto jak korzystasz z VPN:

 1. Najpierw musisz subskrybować dostawcę usług VPN. Będziesz potrzebował dobrego, dlatego musisz iść ExpressVPN.
 2. Kliknij link wysłany przez usługodawcę, a następnie pobierz i zainstaluj aplikację.
 3. Uruchamiasz aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz odblokować amerykańskie strony internetowe.
 4. Następnie łączysz się z amerykańskim serwerem, aby uzyskać zmianę adresu IP. Połączenie z serwerem w USA da ci amerykański adres IP, dzięki czemu będziesz wyglądać, jakbyś mieszkał w Stanach Zjednoczonych.
 5. Z nowym adresem IP przejdź do witryny amerykańskiej. Usługa wykryje amerykański adres IP, a tym samym zapewni ci dostęp do wszystkich amerykańskich treści.
 6. Uzyskaj dostęp do Crunchyroll, ABC i FOX w dowolnym miejscu poza USA.

Aby odblokować ograniczenia geograficzne, zalecamy zasubskrybowanie ExpressVPN. Z tym usługodawcą upewnij się, że otrzymasz pełny i nieograniczony dostęp do Internetu. W przypadku serwerów w ponad 94 krajach musi istnieć serwer, który zaspokoi Twoje potrzeby i odblokuje amerykańskie strony internetowe, do których chcesz uzyskać dostęp. Sprawdź innego usługodawcę zdolnego do wykonywania tej samej funkcji w poniższej tabeli.

Jak odblokować amerykańskie strony internetowe poza USA za pomocą Smart DNS

Wraz ze wzrostem aktywności blokowania geograficznego musiała zostać opracowana inna technologia, aby internauci nie mieli żadnych blokad. Smart DNS proxy to kolejne narzędzie, które pomaga uzyskać dostęp do stron z ograniczeniami geograficznymi, takich jak Hulu, BBC iPlayer, BeInSports i wiele innych. Czyni to poprzez przekierowanie ruchu wymaganego do określenia twojej geolokalizacji poprzez dedykowany serwer, który jest dogodnie zlokalizowany w kraju, w którym znajduje się strona, do której próbujesz uzyskać dostęp. To nie to samo co VPN, ponieważ nie szyfruje twoich danych ani nie zapewnia nowego i tymczasowego adresu IP. Wyniki są jednak bardzo podobne pod względem odblokowania ograniczonych stron internetowych. Oto jak:

 1. Najpierw przejdź do Unlocator i zarejestruj się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Wykonaj te filmy instruktażowe / konfiguracyjne, aby skonfigurować Smart DNS w urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Na koniec przejdź do amerykańskiej witryny, do której chcesz uzyskać dostęp.
 4. Ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich amerykańskich treści, o które możesz poprosić.

Unlocator to inteligentny serwer proxy DNS, który pozwala oglądać ponad 200 kanałów z dowolnego miejsca na świecie. Inteligentne serwery proxy DNS są zwykle szybsze niż VPN, ponieważ normalny ruch danych pozostaje nietknięty, a tylko kontrole geograficzne są przekierowywane. Dzięki Unlocator nie musisz się już martwić blokadami geograficznymi lub zaciemnieniami z ulubionych wydarzeń, programów i programów..

20 najpopularniejszych stron internetowych w USA

 • American Netflix
 • HBO Go
 • Hulu
 • ABC GO
 • ESPN
 • Fox Sports
 • NBC Sports
 • American Amazon Prime Video
 • MTV
 • Cartoon Network
 • Sieć żywności
 • Disney
 • PBS
 • Sieć USA
 • tekstura
 • VH1
 • Trzask
 • CNN Go
 • AdultSwim
 • Do Twojej wiadomości

Odblokuj amerykańskie strony internetowe

Najpopularniejsze witryny są dostępne tylko dla określonych krajów, w tym przypadku mówimy o USA. Przyczyny blokowania tych witryn są różne, ale nie powinny mieć już tak dużego znaczenia, kiedy nauczyłeś się już dwóch metod ich obejścia. Jeśli jesteś amerykańskim emigrantem, który chce odzyskać dostęp do wszystkich swoich ulubionych kanałów, stron internetowych i usług w Stanach Zjednoczonych, wszystko, co musisz zrobić, to zasubskrybować VPN lub Smart DNS. Pamiętaj, że są to jedyne narzędzia, których potrzebujesz, aby uzyskać wszystkie pożądane amerykańskie witryny za granicą. Którą VPN polecasz? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map