Jak odblokować FaceTime w ZEA?

Facetime jest jednym z powodów, dla których ludzie kupują iPady i iPhone’y. Jednak w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ta popularna usługa Voice over Internet Protocol (VoIP), która umożliwia bezpłatne połączenia za pośrednictwem połączenia internetowego, jest zabroniona. W związku z tym mieszkańcy ZEA są zobowiązani do płacenia za drogie usługi telefoniczne, zamiast korzystać z bezpłatnych usług oferowanych przez inne kraje, takie jak USA. Niestety właściciele iPhone’ów i iPadów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie mogą doświadczyć interaktywności, jaką oferuje Facetime. Jak długo obywatele ZEA będą musieli trwać, nie będąc w stanie zobaczyć ludzi, z którymi rozmawiają? Jak długo będą na łasce dostawców usług telekomunikacyjnych Etisalat i Du? Czy jest jakiś sposób obejścia zakazu Facetime??


Jak odblokować FaceTime w ZEA?

Jak odblokować FaceTime w Zjednoczonych Emiratach Arabskich?

Co to jest FaceTime?

FaceTime to wbudowana aplikacja opracowana przez Apple Inc. w celu obsługi usługi połączeń wideo i audio. Można go używać z dowolnego iPhone’a, iPada, iPoda Touch lub Maca, aby dzwonić do tych, którzy posiadają podobne urządzenia. Facetime uważa się za skuteczny w wizualnej i dźwiękowej interakcji z tymi, którzy chcą połączyć się z innymi w zabawny i nietradycyjny sposób. Niezależnie od tego, czy są w drodze, czy też chcą sprawdzić deszcz w różnych sprawach, Facetime stanowi idealną aplikację do wykonywania wszystkich tych czynności.   

Dlaczego FaceTime jest zablokowany?

Najbardziej prawdopodobny powód zablokowania Facetime w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ma związek z przepisami telekomunikacyjnymi ZEA. Zasadniczo przepisy te wymagają licencji od Urzędu Regulacji Telekomunikacji (TRA) dla firm w celu prowadzenia usług VoIP w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jednak Akhil George ma powody, by sądzić, że zablokowanie Facetime ma na sobie całą sprawę. Uważa on, że zakaz FaceTime jest decyzją gospodarczą podjętą przez rząd w celu przekierowania dochodów do tradycyjnych krajowych przewoźników, a nie spadku zysków telekomunikacyjnych w tym kraju.

Jak odblokować FaceTime za pomocą VPN

1- Zmień region App Store

FaceTime nie jest dostępny na urządzeniach iOS zakupionych lub używanych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, dlatego obywatele ZEA muszą zmienić region sklepu z aplikacjami, aby uzyskać do niego dostęp. Mogą to zrobić poprzez:

 1. Najpierw wyloguj się z ich rachunku bieżącego.
 2. Następnie wybierz region inny niż bieżący.
 3. Po wykonaniu tej czynności mogą znaleźć aplikację Facetime w swoim sklepie. Następnie będą musieli utworzyć kolejne konto z nową nazwą użytkownika i hasłem, wybierając opcję „bez karty”.  
 4. Następnie muszą wprowadzić adres specyficzny dla regionu, który wcześniej wybrali.
 5. Na koniec logują się przy użyciu nowego konta i voila! Mogą teraz otworzyć aplikację FaceTime i zalogować się przy użyciu swojego Apple ID.

2- Zainstaluj VPN

Po pomyślnej zmianie regionu App Store nadszedł czas, aby odblokować aplikacje, które zostały Ci udostępnione. Można to łatwo zrobić za pomocą VPN. Wirtualna sieć prywatna umożliwia zmianę adresu IP na kraj należący do kraju, w którym aplikacja działa. Aby to zrobić, musisz:

 1. Zarejestruj się w celu uzyskania dostawcy VPN działającego w ZEA (ExpressVPN na przykład).
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz korzystać z Facetime.
 3. Połącz się z serwerem innego kraju, w którym oferowana jest sieć VPN.
 4. Teraz uzyskaj dostęp do Facetime i wykonuj połączenia.

Wykonując te proste kroki, możesz odblokować ograniczone aplikacje, takie jak Facetime, i uzyskać dostęp do kanałów i sieci, takich jak Netflix, Amazon Instant Video, Vudu, Hulu, HBO GO, HBO Now, Showtime i wiele innych z dowolnego miejsca na świecie. Oto niektóre z naszych sugestii dla dostawców VPN.

RankVPN ProviderLink
rangadostawca VPN
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • nieograniczona przepustowość
 • Aplikacje na wszystkie Twoje urządzenia
 • Wsparcie 24/7 na żywo
 • Ekskluzywne 49% zniżki!

Odwiedź ExpressVPN

rangadostawca VPNOdwiedź BulletVPN
rangadostawca VPNOdwiedź NordVPN
4dostawca VPNOdwiedź Surfshark

VPN do odblokowania FaceTime

Nie musisz mi mówić, dlaczego FaceTime jest ważny, wszyscy już to wiecie. Tworzy solidne podstawy do budowania relacji i skutecznej komunikacji, a aby czerpać korzyści z tych korzyści, musisz uzyskać VPN. Daj nam znać, którą VPN wybrałeś w sekcji komentarzy poniżej.

powiązane posty

 • Jak zmienić region Amazon Prime Video na USA

  Jak zmienić region Amazon Prime Video na USA

  9 komentarzy | 14 grudnia 2016 r

 • Najlepszy przewodnik po przeglądach TV VPN 2017

  Najlepszy VPN na teraz TV – Przewodnik po opiniach 2020

  2 komentarze | 10 stycznia 2017 r

 • Jak odblokować brytyjskie kanały na Apple TV 4 za pomocą VPN lub Smart DNS Proxy

  Jak odblokować brytyjskie kanały na Apple TV 4 poza Wielką Brytanią przez VPN lub serwer proxy DNS

  Brak komentarzy | 6 stycznia 2016 r

 • Jak oglądać sieć BET poza USA

  Jak oglądać sieć BET poza USA

  1 komentarz | 26 lipca 2018 r

O autorze

Charles

Maniak przesyłania strumieniowego gadżetów. Zainteresowany każdą drobną rzeczą, którą należy wiedzieć o obchodzeniu regionalnych ograniczeń. Zapalony wyznawca prawa do ochrony prywatności w Internecie. Charles dokonał również przeglądu wielu dostawców usług VPN i wie, jak oddzielić dobre jabłka od złych.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map