Jak odblokować MédiaKlikk poza Węgrami

Nadrabianie zaległości z najnowszymi odcinkami ulubionego kanału telewizyjnego to jedna z prostych przyjemności, które wszyscy lubimy. Jest to świetny sposób na relaks po długim dniu w pracy. Dzięki wielu kanałom dostępnym dla użytkowników z całego świata, istnieje szeroki wybór programów do wyboru. Jedyny problem, który pojawia się, to być może podróżujesz poza krajem ojczystym i nie możesz już oglądać ulubionych kanałów, tak jak kiedyś. Weźmy na przykład węgierskie kanały M1 i M2. Te dwa kanały są obsługiwane przez krajowego nadawcę. Oznacza to, że prawdopodobnie są one ograniczone tylko do widzów mających siedzibę w tym kraju.


Jak odblokować MédiaKlikk poza Węgrami

Jak odblokować MédiaKlikk poza Węgrami

Czy MédiaKlikk jest dostępna poza Węgrami

Kanały M1 i M2 MédiaKlikk dodają do listy kanałów z ograniczeniami geograficznymi, do których nie można uzyskać dostępu z zagranicy. Prawdopodobnie zastanawiasz się, w jaki sposób kanał może dowiedzieć się, że mam siedzibę poza Węgrami? Prosty. Za każdym razem, gdy jesteś w trybie online, Twoje urządzenie jest identyfikowane poprzez określony adres protokołu internetowego. Ten adres IP zawiera szczegółowe informacje, takie jak Twoja lokalizacja lub tożsamość, i właśnie to sprawdza większość witryn i kanałów, gdy poprosisz o ich odwiedzenie. Jedynym sposobem obejścia dowolnego bloku ograniczającego geograficznie jest ukrycie adresu IP. Najlepszym sposobem na to jest VPN.

Korzystanie z VPN do oglądania MédiaKlikk poza Węgrami

VPN to w zasadzie wirtualna sieć prywatna, która pozwala łączyć się z różnymi serwerami rozproszonymi na całym świecie. Twoje połączenie z tymi serwerami przez większość czasu jest szyfrowane. Szyfrowanie powstaje, ponieważ dane są kodowane przez klienta VPN. W ten sposób niektóre aspekty dotyczące twoich danych, takie jak twoja lokalizacja, zostaną zmienione lub nawet całkowicie ukryte. Twój adres IP również ulega zmianie za każdym razem, gdy łączysz się z serwerem, który ma siedzibę w nowej lokalizacji. Dlatego, aby oglądać M1 lub M2 poza Węgrami, wystarczy połączyć się z serwerem, który się tam znajduje.

Podstawowym zadaniem usługi VPN jest zapewnienie bezpieczeństwa online. Odbywa się to poprzez uczynienie twojego połączenia prywatnym. Gdy to zrobisz, będziesz mógł połączyć się z Internetem, a nikt tak naprawdę nie wie, co porabiasz. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chcesz obejść jakąkolwiek formę ograniczania przepustowości, którą Twój dostawca usług internetowych może na ciebie rzucić. Dostawcy usług internetowych znają dławienie połączenia, zwłaszcza jeśli wykonujesz dużo pracy online wymagającej dużej przepustowości, na przykład transmisji strumieniowej. VPN działa, aby uniemożliwić ci tego typu dławienie, ukrywając twoje połączenie. Zapobiegasz również podsłuchiwaniu Twojego połączenia internetowego przez ISP.

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN, który ma serwery VPN na Węgrzech.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 4. Teraz połącz się z węgierskim serwerem VPN.
 5. Na koniec obejrzyj M1 lub M2 z dowolnego miejsca na świecie.

Posiadanie niezawodnego źródła bezpieczeństwa online pozwala robić o wiele więcej rzeczy online z większą pewnością. Możesz robić zakupy online, bankowość, a nawet rezerwować tańsze bilety lub pokoje hotelowe. Możliwość łączenia się z różnymi wersjami strony daje szerszą perspektywę i pozwala zobaczyć, gdzie możesz zaoszczędzić więcej pieniędzy dzięki zniżkom specyficznym dla regionu.

Najlepsze sieci VPN do streamowania MédiaKlikk poza Węgrami

Korzystanie z VPN ma wiele wspaniałych zalet, ale musisz dokonać właściwego wyboru, subskrybując jedną z nich. Aby Ci w tym pomóc, przygotowaliśmy listę usług, które uważamy za najlepsze w branży. Spójrz poniżej:

1. ExpressVPN

Po pierwsze na naszej liście jest ExpressVPN. Jest to niezawodny dostawca z Brytyjskich Wysp Dziewiczych, który ma niezawodną sieć ponad 2000 serwerów. Serwis zdobył wiele nagród, więc możesz być pewien, że jego oferta jest najwyższej jakości. Ze względów bezpieczeństwa usługa stosuje 256-bitowe szyfrowanie AES i umożliwia jednoczesne podłączenie maksymalnie 3 urządzeń. Usługa zapewnia również protokoły VPN, takie jak OpenVPN, PPTP, SSTP i L2TP / IPSec, do wyboru.

Funkcje dostarczane z subskrypcją ExpressVPN obejmują narzędzie do dzielonego tunelowania, które pomaga oddzielić normalny ruch od ruchu szyfrowanego. Istnieje również pełne wsparcie dla połączenia Tor przez VPN, a także automatyczny Internet Kill Switch. ExpressVPN oferuje również serię zaciemnionych serwerów do łączenia się z Internetem, gdy mieszkasz w kraju nieprzyjaznym VPN. Możesz korzystać z VPN bez wykrycia. W zakresie obsługi klienta ExpressVPN ma zespół specjalistów, z którymi można się skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej, mediów społecznościowych, wiadomości na żywo, a nawet biletów. Subskrybenci mogą również korzystać z usługi DNS o zerowej wiedzy, która ukrywa ich lokalizację i ułatwia dostęp do witryn i kanałów z ograniczeniami geograficznymi. Zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN, aby uzyskać więcej informacji.  

2. IPVanish

IPVanish to kolejna usługa, która z pewnością ukryje Twoją tożsamość. Z siedzibą w Stanach Zjednoczonych dostawca udostępnia do 1500 serwerów dla swoich abonentów. Do tej sieci można podłączyć około 40 000 adresów IP. IPVanish przestrzega również ścisłej zasady zerowego logowania. Jest to zgodne z tym, że jest to jeden z najbezpieczniejszych dostawców, do którego może się zwrócić każdy, kto szuka torrenta. Usługa w pełni obsługuje torrenty, a także pozwala na nieograniczony transfer plików P2P.

Użytkownicy IPVanish mogą także cieszyć się nieograniczoną przepustowością i nieograniczonymi przełącznikami serwerów. Jest to dodatek do pojemności do 10 jednoczesnych połączeń, które oferuje również usługa. Korzystanie z IPVanish oznacza również, że możesz zdecydować, czy chcesz pobrać jego klienta VPN. Klient jest zgodny z platformami takimi jak Android, iOS, Linux i Windows. Możesz również zdecydować się na internetowy serwer proxy SOCKS5, abyś mógł z niego korzystać tylko w trybie online. Korzystanie z IPVanish jest również świetne, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo treści, ponieważ ma jeden z najszybszych serwerów, do którego możesz się zwrócić. Aby dowiedzieć się więcej o tym, czego możesz oczekiwać od usługi, zapoznaj się z naszą recenzją IPVanish.

3. NordVPN

Nasza lista kończy się na NordVPN; usługa, która ma ponad 4000 serwerów rozproszonych po całym świecie. To samo odróżnia go od tak wielu innych dostawców, których można by rozważyć na jego miejscu. Tak szeroka sieć oznacza, że ​​nigdy nie będziesz mieć problemów z łącznością. Ze swojej bazy w Panamie NordVPN oferuje standardowy poziom 256-bitowego szyfrowania AES. Jest to wspierane przez podwójny protokół szyfrowania VPN oferowany przez usługę. W nim możesz przekierować swoje połączenie przez dodatkowy serwer, tym samym dodając poziom szyfrowania.

NordVPN pozwala także na ustanowienie połączenia nawet 6 wielu urządzeń. Dostawca ma całkiem sporo schludnych funkcji. Obsługa Tora przez VPN zapewnia zwiększoną anonimowość, a także dedykowane adresy IP użytkownikom, którzy wolą to od ciągłego przełączania. Duża gama serwerów dostawcy pozwala abonentom wybrać rodzaj pracy do wykonania, ponieważ istnieją serwery zoptymalizowane do określonych funkcji. Istnieją również serwery, które pomagają ukryć połączenie VPN, szczególnie w krajach, w których korzystanie z VPN jest ograniczone. NordVPN ma o wiele więcej do zaoferowania, których nie uwzględniliśmy w tej recenzji. Aby uzyskać pełny obraz tego, czego można się spodziewać po rejestracji, zapoznaj się z naszą recenzją NordVPN.

Oglądanie M1 i M2 poza Węgrami – podsumowanie

Twoja lokalizacja nigdy nie powinna stanowić przeszkody między tobą a rozrywką. Zarejestruj się za pomocą VPN, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mógł oglądać M1 i M2 poza Węgrami, bez względu na to, dokąd się wybierasz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map