Jak odblokować połączenia WhatsApp w Zjednoczonych Emiratach Arabskich?

Dużo słyszałem o Surowe ograniczenia internetowe w ZEA, i zanim postawię stopę w kraju, chcę się upewnić, że mogę nawiązywać połączenia wideo i głosowe za pośrednictwem Whatsapp. Po nadmiernych badaniach dowiedziałem się, że Zjednoczone Emiraty Arabskie są notorycznie znane znany z blokowania usług VoIP. Ale odkryłem również, że istnieje to narzędzie online, które może mi pomóc uzyskać dostęp do usług VoIP w ZEA, i to jest dostawca usług VPN.


Dzięki VPN, turyści, goście, emigranci w Wielkiej Brytanii, Wielkiej Brytanii, Australii lub Indiach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich mogą łatwo wykonywać połączenia głosowe lub wideo WhatsApp. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, prawdopodobnie powinieneś przeczytać ten artykuł.

Jak odblokować połączenia WhatsApp w Zjednoczonych Emiratach Arabskich?

Jak odblokować połączenia WhatsApp w Zjednoczonych Emiratach Arabskich?

Dlaczego nie możesz używać połączeń WhatsApp w Zjednoczonych Emiratach Arabskich??

Jeśli mieszkasz w ZEA lub planujesz odwiedzić kraj, prawdopodobnie powinieneś wiedzieć, że rząd jest bardzo surowy jeśli chodzi o to, co można uzyskać w Internecie. Innymi słowy, ma ścisła przyczepność do dostępu do Internetu. Wysyłanie SMS-ów do swoich bliskich nie rekompensuje ich nieobecności. Musisz zobaczyć swoich bliskich i usłyszeć ich głosy. Niestety ZEA blokuje niektóre usługi VoIP, takie jak WhatsApp, z kilku powodów.

W regionie działa dwóch dostawców Internetu, Du i Etisalat. Jeśli usługa nie jest własnością tych dwóch, możesz zapomnieć o korzystaniu z niej. Ilekroć kraj zezwala na korzystanie z takich bezpłatnych usług, te dwie firmy tracą duże przychody. Z tego powodu rząd blokuje korzystanie z Facebooka, WhatsApp, Snapchat, Skype i Viber. W ten sposób możesz wydać pieniądze na to, co Du i Etisalat mają do zaoferowania w zakresie międzynarodowych połączeń telefonicznych.

Prawdopodobnie znasz C’Me i BOTIM. Aplikacje te są dostarczane przez obie firmy telekomunikacyjne. Jednak nie są tak dobre w użyciu. Po pierwsze, nie znajdziesz użytkowników, którzy faktycznie korzystają z aplikacji, więc z kim będziesz się komunikować? Po drugie, od czasu do czasu pojawia się wiele raportów i skarg dotyczących awarii obu aplikacji.

I w końcu są zbyt drogie w porównaniu z bezpłatną usługą, która faktycznie działa dobrze jak WhatsApp. Wyobraź sobie, że płacisz od 52,50 do 105 AED za usługę, która nie gwarantuje Twojej satysfakcji? A co jeśli rząd celowo zapewnił użytkownikom te aplikacje do monitorowania ich danych? Właśnie dlatego potrzebujesz połączenia z WhatsApp w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Jak odblokować połączenia WhatsApp w Zjednoczonych Emiratach Arabskich?

Usługi „Voice over Internet Protocol” są zablokowane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Według władz Emiratu usługi VoIP są niebezpieczne. Rząd obawia się próby włamania, phishingu i naruszenia bezpieczeństwa jeśli pozwalają użytkownikom korzystać z VoIP w danym kraju. Oznacza to, że usługi takie jak Skype, Whatsapp i Viber są zablokowane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Połączenie z wirtualną siecią prywatną, zwaną potocznie VPN, umożliwia odblokowanie dowolnej aplikacji, strony internetowej lub usługi online w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Niezależnie od tego, czy jesteś w Dubaju, Sharjah, Ajman, Ras Al Khaimah, Abu Zabi, kroki te są ustalone. Aby odblokować połączenia WhatsApp w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, wykonaj poniższe czynności.

 1. Poszukaj niezawodnego dostawcy VPN inwestować w. Moja rada, idź do Konto ExpressVPN.
 2. Ściągnij i zainstaluj aplikacja VPN na wybranym urządzeniu do przesyłania strumieniowego: PC, Mac, Android, iPhone i iPad
 3. Uruchom aplikację po zakończeniu procesu instalacji i zaloguj się.
 4. Nawiąż połączenie z jeden z wielu serwerów ExpressVPN.
 5. Nawiązuj połączenia wideo i głosowe za pośrednictwem WhatsApp wniosek w ZEA

VPN ma również wiele innych zalet. Dopóki masz połączenie z serwerem VPN, cały ruch internetowy jest szyfrowany, I twój publiczny adres IP jest ukryty. Oznacza to, że nie musisz się martwić potencjalnymi podsłuchami szpiegującymi Twoje działania online. Spójrz na najlepsze VPN dla ZEA.

RankVPN ProviderLink
rangadostawca VPN
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • nieograniczona przepustowość
 • Aplikacje na wszystkie Twoje urządzenia
 • Wsparcie 24/7 na żywo
 • Ekskluzywne 49% zniżki!

Odwiedź ExpressVPN

rangadostawca VPNOdwiedź BulletVPN
rangadostawca VPNOdwiedź NordVPN
4dostawca VPNOdwiedź Surfshark

Co jest zablokowane w ZEA?

WhatsApp to tylko jedna z aplikacji, nad którymi ZEA ma kontrolę. Kraj blokuje również Skype i witryny zawierające treści nieodpowiednie, antyislamskie, antyreżimowe i hazardowe. Można śmiało powiedzieć, że region cierpi z powodu niesamowity brak wolności w Internecie.

Użytkownicy Internetu mogą zostać skazani na co najmniej sześć miesięcy więzienia lub zapłacić grzywnę w wysokości od 150 000 do 1 miliona dirhamów, jeśli nie będą ostrożni online. Władze lokalne stale monitorują użytkowników Internetu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, aby upewnić się, że nikt nie odwiedza nieodpowiednich stron internetowych, takich jak pornografia dziecięca lub hazard.

Najlepsza sieć VPN dla połączeń WhatsApp w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Powinieneś to wiedzieć nie wszystkie usługi VPN działają w ZEA, niektóre z nich mogą nawet znaleźć się na czarnej liście. Dostawcy treści mogą blokować dostęp do swoich treści przez VPN typu ceratin z określonymi adresami IP. Ale bez względu na przypadek powinieneś nigdy nie zamieniaj się w darmową sieć VPN. To tylko strata czasu i zagrożenie dla bezpieczeństwa online. Przez cały czas musisz unikać darmowych VPN.

Jeśli szukasz VPN, który może odblokować WhatsApp Calling lub inne usługi VoIP w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, sugeruję zwrócenie się do ExpressVPN. Dzięki takiej subskrypcji możesz to zrobić odblokuj treści zagraniczne, zabezpiecz swoje dane, ukryj swoją prawdziwą lokalizację, i wiele więcej. Mający 30-dniowa polityka zwrotów jest niezbędny dla tych, którzy potrzebują czasu przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji. Jeśli nie chcesz trzymać się ExpressVPN, możesz sprawdzić najlepsze VPN dla ZEA.

ExpressVPN

Przycisk ExpressVPN

ExpressVPN z pewnością Ci pomoże, gdy podróżujesz do ZEA. To ma serwery w ponad 94 krajach dookoła świata. Dla użytkowników z krajów, w których istnieje bardzo wysoka cenzura, takich jak ZEA, ExpressVPN ma szereg ukrytych serwerów że mogą się łączyć i maskować. Usługa pozwala również na maksymalnie 5 jednoczesnych połączeń z jednym kontem.

 • 148 lokalizacji serwerów
 • polityka zero logów
 • darmowy Smart DNS
 • AES z 256-bitowym szyfrowaniem kluczy
 • za wyłącznik awaryjny dla ochrony.
 • Firma oferuje nieograniczoną przepustowość.
 • dostępność wsparcia czatu na żywo przez całą dobę
 • 30-dniowa polityka zwrotów

NordVPN

Recenzja NordVPN

NordVPN to VPN, który warto subskrybować. Oferuje więcej niż Ponad 4000 serwerów na całym świecie, co ułatwia internautom pokonanie ograniczeń i przejście przez setki kanałów. Ten dostawca VPN pozwala również na korzystanie z niego Inteligentna usługa DNS.

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i prywatności oraz transmisji strumieniowej, NordVPN będzie dla Ciebie idealny. To idealna metoda dla Ciebie. Oto więcej:

 • Ponad 4900 serwerów w 62 różnych krajach
 • zasady braku dziennika
 • silne algorytmy szyfrowania
 • podwójna funkcja VPN
 • przełącznik zabijania
 • sześć jednoczesnych połączeń
 • Nagradzane wsparcie 24/7

BulletVPN

Przegląd BulletVPN

BulletVPN jest nowy, ale potężny. Ma jeden problem i jest to liczba serwerów. Jednak to, czego brakuje w numerach serwerów, rekompensuje to usługami i korzyściami. Ten dostawca VPN koncentruje się bardziej na bezpieczeństwo i ceni prywatność użytkowników.

Dostawcy aplikacja jest prosta, dopracowana i łatwa w użyciu. Nie musisz być geniuszem technologii, aby z niego korzystać. Oto inne funkcje, które otrzymasz po subskrypcji:

 • 52 serwery w 30 krajach
 • nie prowadzi dzienników
 • darmowy Smart DNS
 • Kill Switch
 • Nieograniczona przepustowość
 • Trzy jednoczesne urządzenia
 • 30-dniowy zwrot pieniędzy

SurfShark

Recenzja SurfShark VPN

Recenzja SurfShark VPN

SurfShark jest jedną z najlepszych sieci VPN do zastosowania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ze względu na jej wyjątkowe funkcje. Bycie nowym nie powinno odciągać Cię od tej sieci VPN, ponieważ ma więcej niż 800 serwerów w 50 krajach. Ich zastosowanie to szczególnie przyjazny dla użytkownika dla tych, którzy nie znają się na sprawach technicznych.

Najlepsze w tym dostawcy jest to, że oferuje nieograniczona liczba jednoczesnych połączeń. Oznacza to, że możesz udostępniać swoje konto wszystkim, na których Ci zależy, aby mogli korzystać ze stabilnego połączenia VPN. To nie wszystko; jest więcej:

 • Ponad 800 serwerów
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • protokoły bezpieczeństwa wysokiego poziomu
 • przestrzega ścisłej zasady braku dzienników
 • 30-dniowa polityka zwrotu pieniędzy
 • dostępność przełącznika zabijania
 • akceptuje płatności kryptowalutowe

Jeśli korzystasz z bezpłatnych sieci VPN, aby uzyskać dostęp do połączeń WhatsApp w Zjednoczonych Emiratach Arabskich?

Odpowiedź brzmi nie. Bezpłatne sieci VPN są prawie przeciwieństwem tego, o co chodzi w sieci VPN. Użytkownicy Premium dbają o prywatność swoich użytkowników i oferują im wszystkie funkcje, których potrzebują, aby je zabezpieczyć. Z drugiej strony darmowe, zwykle sprzedajesz swoje dane siostrzanym firmom zarobić z tego trochę dochodów.

Zauważysz, że jesteś bombardowany niechcianymi reklamami i linkami przekierowującymi. Zastanów się? W ten sposób zarabiają… na danych osobowych. Uważaj więc na to, z czego zdecydujesz się korzystać, szczególnie w kraju o surowych nawykach związanych z monitorowaniem, takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wykonaj następujące czynności najlepszy darmowy przegląd VPN.

Połączenia z WhatsApp zbanowane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – końcowe myśli

Jeśli nie masz dostępu do Skype’a, możesz przegapić spotkania, rozmowy wideo itp. Z drugiej strony Whatsapp pozostaje doskonałą aplikacją do komunikowania się z przyjaciółmi i rodziną w domu. W obu przypadkach obie usługi VoIP są zablokowane w ZEA.

Chcę móc nawiązywać połączenia wideo, nie mówiąc już o prostych połączeniach głosowych, gdy jestem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, dlatego zamierzam zapisać się na VPN. Jak o tobie? Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w komentarzach; Chciałbym usłyszeć od ciebie.

powiązane posty

 • 9 powodów, dla których musisz ukryć swój adres IP

  9 powodów, dla których musisz ukryć swój adres IP

  Brak komentarzy | 28 sierpnia 2018 r

 • Jak oglądać mistrzostwa Europy w piłce ręcznej EHF 2020 na żywo w Internecie

  Jak oglądać mistrzostwa Europy w piłce ręcznej EHF 2020 na żywo w Internecie

  Brak komentarzy | 6 stycznia 2020 r

 • Jak uzyskać argentyńskie IP za granicą

  Jak uzyskać argentyński adres IP za granicą

  Brak komentarzy | 3 lipca 2018 r

 • Oglądaj American Horror Story Stream Season VPN / DNS Proxy

  Oglądaj American Horror Story Stream AHS Sezon 6 proxy VPN / DNS

  Brak komentarzy | 15 września 2016 r

O autorze

Charles

Maniak przesyłania strumieniowego gadżetów. Zainteresowany każdą drobną rzeczą, którą należy wiedzieć o obchodzeniu regionalnych ograniczeń. Zapalony wyznawca prawa do ochrony prywatności w Internecie. Charles dokonał również przeglądu wielu dostawców usług VPN i wie, jak oddzielić dobre jabłka od złych.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map