Jak odblokować RARBG z dowolnego miejsca na świecie?

W szczytowym momencie Rarbg.com miał do 300 000 odwiedzin dziennie. Tak duży ruch sprawił, że znalazła się wśród najlepszych stron z torrentami, z których można pobierać pliki, a użytkownicy udali się na stronę udostępniania plików peer to peer, aby torrentować różne formy mediów. Witryna jest świetnym źródłem torrentów filmowych od 2008 roku, a ten status i popularność znalazły ją niestety w kilku kwestiach prawnych. Dostęp do strony został nawet cofnięty przez kilka krajów. Należą do nich Arabia Saudyjska, Wielka Brytania, Dania. Portugalia, Pakistan, Bułgaria, Maroko, Indie, Indonezja. Australia, ZEA, Finlandia i Irlandia.


Jak odblokować RARBG z dowolnego miejsca na świecie?

Jak odblokować RARBG z dowolnego miejsca na świecie?

Dlaczego RARBG jest zbanowany??

Większość z tych krajów podaje największy powód swojej cenzury jako naruszenie zasad praw autorskich. Podejrzewają, że większość treści hostowanych przez witrynę jest piracka. Chociaż może to być do pewnego stopnia prawdziwe, dla większości osób nie korzystanie z witryny rarbg.com pozostawia wiele innych możliwości wyboru wysokiej jakości treści.

Jeśli pomimo bloków nadal masz pewność, że chcesz skorzystać z usługi, musisz pokryć niektóre swoje bazy. Jestem pewien, że nie chciałbyś zostać oskarżony przez firmy naruszające prawa autorskie, jeśli okaże się, że pobrałeś pirackie treści. Twój dostawca usług internetowych może również blokować dostęp do witryny, zmuszając Cię do szukania innych opcji. Jeśli są to wszystkie sytuacje, w których nie chciałbyś się znaleźć, to czas, abyś poznał VPN.

Dlaczego potrzebujesz VPN dla RARBG

VPN oznacza Virtual Private Network. Jest to po prostu grupa dostawców należących do jednej firmy, przez którą możesz kierować ruchem po zakupie subskrypcji. Te połączenia pomagają ukryć wszystko, co robisz online, a także zapewniają, że nikt nie będzie w stanie śledzić twoich działań. Dzięki temu poziomowi anonimowości możesz swobodnie przeglądać dowolne witryny, a także mieć dostęp do stron z ograniczeniami geograficznymi.

Wszystko to jest możliwe dzięki zmianom dokonanym na twoim adresie IP. Po połączeniu się ze zdalnym serwerem możesz zmienić swój adres IP z rzeczywistego na wirtualny. Wirtualny zmienia szczegóły, takie jak twoja lokalizacja, i ukrywa twoją tożsamość, aby zachować profil prywatny.

Jak odblokować RARBG za pomocą VPN

Te zmiany umożliwiają dostęp do stron z ograniczeniami geograficznymi, a nawet zbanowanymi z dowolnego miejsca, a także ukrywają Twoją tożsamość. Przy takim poziomie anonimowości trudno będzie śledzić odwiedzane witryny, nie mówiąc już o rodzaju pobranych treści. Oto jak możesz użyć VPN, aby odblokować RARBG, na przykład:

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 4. Teraz połącz się z serwerem VPN.
 5. Na koniec uzyskaj dostęp do RARBG z dowolnego miejsca na świecie.

Korzystanie z VPN chroni Cię również przed usługodawcą internetowym. Wiadomo, że niektórzy dostawcy usług internetowych podsłuchują twoje działania online, a nawet stosują środki regulujące korzystanie z Internetu. Nazywa się to dławieniem, a usprawiedliwieniem, jakie daje większość dostawców usług internetowych, jest uregulowanie ich sieci. To naprawdę niesprawiedliwe, ponieważ oznacza to, że dostaniesz znacznie mniej niż zapłaciłeś za wybranie konkretnego pakietu szerokopasmowego. Wiarygodna usługa VPN pomaga zapobiegać tym efektom i pozwala cieszyć się pełną wydajnością połączenia.

Ranga
Dostawca VPN
Połączyć

ranga

dostawca VPN

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • nieograniczona przepustowość
 • Aplikacje na wszystkie Twoje urządzenia
 • Wsparcie 24/7 na żywo

Odwiedź ExpressVPN

ranga

dostawca VPN

Odwiedź BulletVPN

ranga

dostawca VPN

Odwiedź NordVPN

4

dostawca VPN

Odwiedź Surfshark

Najlepsze VPN do odblokowania RARBG

Wybór konkretnego dostawcy VPN do subskrypcji może stanowić ogromne wyzwanie, szczególnie dla użytkowników, którzy nigdy wcześniej tak naprawdę nie korzystali z tej usługi. Aby spróbować obejść ten problem, przygotowaliśmy krótką listę trzech wiodących dostawców, których możesz zasubskrybować. Spójrz na naszą listę 3 najlepszych VPNów do odblokowania rarbg.com poniżej.

1. ExpressVPN

ExpressVPN to rodzaj usługodawcy, który tak naprawdę nie korzysta ze skrótów dotyczących jakości usług. Usytuowana na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych usługa jest odpowiedzialna za ponad 2000 serwerów, które znajdują się w ponad 90 krajach. Pozwala to zaoferować ponad 200 000 adresów IP do wykorzystania przez dużą listę subskrybentów. Usługa obsługuje torrenty i ma niezawodny zespół obsługi klienta, który jest zawsze dostępny przez całą dobę. ExpressVPN oferuje również unikalne funkcje, takie jak dzielone tunelowanie, a także ma zaciemnione serwery, z którymi można się połączyć, jeśli mieszkasz w kraju, który nie obsługuje VPN.

ExpressVPN pozwala na maksymalnie 3 jednoczesne połączenia i zapewnia 256-bitowe szyfrowanie AES, aby zapewnić bezpieczeństwo danych użytkowników. Jest to również dodatek do zasady zerowego rejestrowania, którą dostawca w pełni stosuje. ExpressVPN oferuje również łatwego w użyciu klienta VPN, który można pobrać bezpośrednio na router, a liczba jednoczesnych połączeń wzrasta. Usługa obsługuje również protokoły VPN, takie jak OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP i SSTP do użytku przez swoich klientów. Dostawca doskonale nadaje się również do torrentowania, ponieważ jego serwery oferują wysokie prędkości i niezawodne połączenia. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co możesz zyskać po subskrypcji, zapoznaj się z naszą bardziej szczegółową recenzją ExpressVPN.

2. IPVanish

Niewielu dostawców jest tak zdolnych, jak IPVanish w zakresie obsługi torrentów. Dostawca ma nawet pewne elementy swojej usługi zbudowane wokół tego konkretnego działania. Twierdzą, że są najszybszymi torrentami, a nawet gwarantują anonimowe udostępnianie plików P2P każdemu, kto zdecyduje się je subskrybować. Usługa nie zależy również od bezpieczeństwa online. Ułatwia to ich 256-bitowa usługa szyfrowania AES klasy wojskowej.

IPVanish pozwala także mieć do 10 jednoczesnych połączeń w ramach jednej subskrypcji. Jest to idealne rozwiązanie dla małego biura, ponieważ pomaga obniżyć koszty. Korzystanie z usługi oznacza, że ​​będziesz mieć dostęp do legionu ponad 1500 serwerów, które zapewniają do 40 000 adresów IP do połączenia. Usługa działa również dobrze z protokołami VPN, takimi jak OpenVPN, L2TP / IPSec i IKEv2. Jest to obok obsługi nieograniczonej przepustowości, a także nieograniczonego przełączania serwerów. Aby zobaczyć, co jeszcze jest w stanie uzyskać ten dostawca, zapoznaj się z naszą bardzo szczegółową recenzją IPVanish.

3. NordVPN

NordVPN kończy naszą listę rekomendacji jako najlepszych sieci VPN do odblokowania Rarbg.com. Usługa oferuje do 4000 serwerów, zlokalizowanych w ponad 60 krajach. Jest to jeden z nielicznych dobrze połączonych dostawców, na którym można liczyć na kompleksową ochronę. Usługa zapewnia również 256-bitowe szyfrowanie AES, ale ma kilka innych narzędzi, które wzmacniają jej działanie. Po pierwsze, istnieje narzędzie do podwójnego szyfrowania, które kieruje dane przez dwa serwery zamiast jednego. Następnie możesz wybrać serwer, z którym chcesz się połączyć, na podstawie twoich działań online. Istnieją serwery zoptymalizowane do torrentowania, przesyłania strumieniowego, pobierania zbiorczego i grania online.

NordVPN pozwala użytkownikom skoncentrować się na pracy, eliminując rozproszenia za pomocą oprogramowania CyberSec. Dostępna jest również funkcja Smart Play, która pozwala łączyć się z witrynami z ograniczeniami geograficznymi, ukrywając swoją lokalizację. Usługa oferuje również dedykowane usługi IP i ma przełącznik zabijania Internetu, który chroni połączenie VPN przed wszelkimi zagrożeniami. Usługa akceptuje również do 6 jednoczesnych połączeń, dzięki czemu możesz chronić wszystkie swoje urządzenia. Aby zobaczyć, co jeszcze ma do zaoferowania NordVPN, zapoznaj się z naszą recenzją NordVPN.

Wniosek na temat najlepszej sieci VPN dla Rarbg.com

Korzystanie z VPN do torrenta pozwala ci zachować spokój podczas torrentowania plików. Dodatkowy poziom bezpieczeństwa utrzymuje połączenie anonimowe, więc nie musisz się martwić, że powiadomienia o naruszeniu praw autorskich trafią do Twojej skrzynki odbiorczej. Aby uzyskać więcej informacji na temat sieci VPN, o których wspomnieliśmy, poświęć trochę czasu na przejrzenie ich poszczególnych recenzji. Po zakończeniu będziesz wiedział, który wybrać.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map