Jak odblokować Skype w ZEA?

Skype odblokowany w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na smartfonie, komputerze z systemem Windows lub Mac OS? Jesteś w Dubaju lub Abu Zabi i zamierzasz wykonywać ważne rozmowy głosowe lub wideo za pomocą aplikacji Skype. Zwykle byłby to prosty proces. Jednak w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Skype jest blokowany zarówno w sieciach danych mobilnych, jak i sieciach WiFi / Lan. To nie pierwszy raz, gdy popularna usługa VoIP zostaje zablokowana w krajach arabskich i na pewno nie będzie ostatnia. Jako emigrant z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii lub Indii fakt, że Skype jest zablokowany, może być dość denerwujący. Można jednak obejść cenzurę internetową, korzystając z wirtualnych sieci prywatnych.


Jak odblokować Skype w ZEA?

Jak odblokować Skype w ZEA?

ZEA blokuje Skype

Skype jest jedną z wielu usług zablokowanych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Głównym powodem jest to, że posiadanie bezpłatnych usług VoIP w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przyniesie firmom telekomunikacyjnym ucieczkę za swoje pieniądze. Nacisk na „pieniądze”. Firmy takie jak Etisalat i du są wiodącymi firmami telekomunikacyjnymi w kraju. Dlatego rząd blokuje wszelkie usługi, które mogłyby zagrozić ich strumieniom dochodów.

Jeśli jesteś subskrybentem tych firm telekomunikacyjnych, naliczane będą opłaty za połączenia międzynarodowe. Mogę powiedzieć, że takie połączenia to najlepszy sposób, w jaki dostawcy korzystają z użytkowników. Jeśli więc będziesz korzystać z bezpłatnej usługi, uderzysz ich tam, gdzie najbardziej boli, ich dochód. Właśnie dlatego du wymyślił usługę płatnych połączeń wideo. Tak, może zgadłeś od razu, wcale nie jest tanie.

Według Etisalat, największego dostawcy usług telekomunikacyjnych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich: „Dostęp do aplikacji Skype jest zablokowany, ponieważ zapewnia ona nielicencjonowaną usługę Voice over Internet Protocol (VoIP), która podlega klasyfikacji zabronionych treści zgodnie z ramami regulacyjnymi Zjednoczonych Emiratów Arabskich. ”

Z drugiej strony Skype stwierdził na swojej stronie internetowej, że „Zwrócono nam uwagę, że nasza strona internetowa i usługi zostały zablokowane przez dostawców usług internetowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Oznacza to, że nie będziesz mógł używać Skype’a w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. ”

Jak odblokować Skype w ZEA za pomocą VPN

Voice over Internet Protocol (VoIP) jest technicznie zabroniony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Według władz Emirate usługi VoIP wiążą się z kilkoma zagrożeniami, takimi jak hakowanie, phishing i luki w ochronie prywatności. Oznacza to, że usługi takie jak Skype, Whatsapp i Viber są zablokowane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Na szczęście istnieje obejście, którego można użyć w celu obejścia cenzury internetowej i uzyskania dostępu do wszystkich witryn i aplikacji, do których zwykle można uzyskać dostęp z powrotem do domu. Wszystko czego potrzebujesz to VPN. Niezależnie od tego, czy obecnie mieszkasz Dubaj, Sharjah, Ajman, Ras Al Khaimah, Abu Zabi, wykonaj następujące kroki, aby odblokuj Skype w ZEA.

 1. Najpierw musisz zarejestrować się u wiarygodnego dostawcy VPN. Tworzenie Konto ExpressVPN jest wysoce zalecane, ponieważ korzystam z niego osobiście podczas wizyty w kraju.
 2. Będąc na swojej stronie internetowej, przejdź do sekcji aplikacji, w której możesz wybrać urządzenie, na które chcesz pobrać ich klienta. Aplikacja ExpressVPN jest dostępna na Androida, iOS, PC, Mac i Fire Stick.
 3. Pobieranie i zainstaluj aplikacje VPN na urządzeniu, na którym zamierzasz używać Skype.
 4. Teraz zaloguj się za pomocą konta VPN.
 5. Przejdź do listy serwerów i nawiguj po niej.
 6. Połączyć do jednej ze 145 lokalizacji serwerów VPN ExpressVPN na całym świecie.
 7. Używaj Skype bez ograniczeń. Możesz teraz wykonywać połączenia wideo i głosowe za pomocą aplikacji Skype.

Należy zauważyć, że nie wszystkie usługi VPN działają w ZEA. Jeśli szukasz najlepszej sieci VPN do odblokowania Skype lub innych usług VoIP w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zalecamy użycie ExpressVPN. Oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu zawsze możesz odzyskać pieniądze na wypadek, gdyby coś Ci się nie podobało. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą najlepsze VPN dla ZEA w 2019 r.

RankVPN ProviderLink
rangadostawca VPN
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • nieograniczona przepustowość
 • Aplikacje na wszystkie Twoje urządzenia
 • Wsparcie 24/7 na żywo
 • Ekskluzywne 49% zniżki!

Odwiedź ExpressVPN

rangadostawca VPNOdwiedź BulletVPN
rangadostawca VPNOdwiedź NordVPN
4dostawca VPNOdwiedź Surfshark

Dostęp do Internetu w ZEA

Wolności w Internecie nie można znaleźć w wielu regionach na całym świecie, zwłaszcza jeśli chodzi o Zjednoczone Emiraty Arabskie. W kraju obowiązują surowe przepisy ustawowe i wykonawcze, które nakładają natychmiastowe blokowanie witryn zawierających treści pornograficzne, antyreligijne lub antyislamskie, a także wszelkie tematy podważające rząd kraju i rodziny królewskie.

Te blokady stały się problemem dla podróżnych i emigrantów przejeżdżających przez kraj lub mieszkających w tym kraju, w szczególności dla osób z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady i Indii, oczywiście. Życie za granicą może być trudne, ponieważ nie masz tylu możliwości skontaktowania się z rodziną w domu. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest to prawie niemożliwe, ponieważ kraj blokuje połączenia WhatsApp Calling, Viber i Skype, a także funkcję połączeń wideo Instagram i Snapchat.

Rząd może nawet zakazać strony internetowej bez konkretnego powodu. Nawet jeśli wyczuje potencjał przyszłego problemu ze stroną internetową, władze blokują go na miejscu. Właśnie dlatego potrzebujesz VPN odblokować witryny w kraju takim jak Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Najlepsza sieć VPN do odblokowania Skype w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Oto lista działających sieci VPN, których można używać do wykonywania połączeń Skype w Zjednoczonych Emiratach Arabskich:

1. ExpressVPN

Przycisk ExpressVPN

ExpressVPN pochodzi prosto z Brytyjskich Wysp Dziewiczych, co stanowi ulgę, ponieważ nie podlega żadnej jurysdykcji w zakresie danych. Jesteś bezpieczny, jeśli chodzi o ochronę prywatności. Rząd nie będzie w stanie sprawdzić, co robisz online, ponieważ nie ma nic do przesłania. To jest surowa zasada braku logów.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ExpressVPN używa jednego z najlepszych szyfrów, jakie kiedykolwiek istniały, 256-bitowego AES, który doskonale współpracuje z protokołami VPN, takimi jak SSTP, PPTP, L2TP / IPSec. Co więcej, ta sieć VPN jest w stanie odblokować Netflix bez względu na to, gdzie jesteś na mapie. Oprócz ochrony otrzymasz transmisję strumieniową, której nigdy wcześniej nie widziałeś. To nie wszystko, ExpressVPN ma więcej do zaoferowania:

 • Tysiące serwerów na całym świecie.
 • Polityka braku dziennika.
 • Ponad 40000+ adresów IP.
 • Inteligentna funkcja DNS.
 • Kill Switch.
 • 5 urządzeń w ramach jednej subskrypcji.
 • Obsługa czatu na żywo.
 • 30-dniowy zwrot pieniędzy.

2. NordVPN

Recenzja NordVPN

NordVPN to renomowana sieć VPN, która ma niewyobrażalną liczbę adresów IP dla subskrybentów. To na pewno pochodzi z ponad 4000 serwerów rozproszonych po całym świecie. Jego serwery są zoptymalizowane do różnych zastosowań, w tym strumieniowania HD, torrentowania i gier online. Ponadto serwery te są dobrze wyposażone, więc użytkownik może na nich polegać, jeśli znajduje się w krajach o wysokiej cenzurze, takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie. To nie jest nawet połowa historii, sprawdź więcej funkcji poniżej:

 • Błyskawicznie szybkie serwery w ponad 60 krajach.
 • Surowe zasady braku logów.
 • Szyfrowania klasy wojskowej.
 • Podwójna sieć VPN.
 • Przełącznik zabijania.
 • Łączy 6 urządzeń w ramach jednej subskrypcji.
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7.

3. BulletVPN

Przegląd BulletVPN

BulletVPN z pewnością posiada miejsce na naszej najlepszej liście VPN, biorąc pod uwagę szybkość ich usługi. Nie ma znaczenia, czy chcesz odblokować witrynę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich lub uzyskać dostęp do międzynarodowych, ta sieć VPN może to wszystko zrobić. Jednak nie ma jeszcze tak wielu serwerów, ponieważ wciąż jest nowym dzieckiem w bloku, ale umieścił je strategicznie na całym świecie. Ich aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu, jeśli nie jesteś specjalistą od technologii. Wystarczy się zalogować, wybrać serwer i połączyć, to wszystko. Obejrzyj jego funkcje tutaj:

 • Obsługa czatu na żywo.
 • Nieograniczona przepustowość.
 • Opcja inteligentnego DNS.
 • Automatyczny przełącznik zabijania.
 • Serwery w 30 krajach.
 • Zero dzienników zasad.
 • Łączy 5 urządzeń jednocześnie.

4. SurfShark

Recenzja SurfShark VPN

Recenzja SurfShark VPN

SurfShark przykułem moją uwagę, gdy tylko dowiedziałem się, że oferuje nieograniczoną liczbę połączeń. Ku mojemu zdziwieniu, nie była to jedyna dobra cecha, którą ma w kieszeniach. Rozwijający się dostawca usług VPN ma świeżo wyglądającą stronę internetową, przyjazną obsługę klienta, a jej aplikacja jest bardzo przyjazna dla użytkownika. Ma serwery w 50 różnych krajach, w tym w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, na Bliskim Wschodzie i Azji i Pacyfiku. Jeśli to nie wystarczy, aby zakochać się w tej sieci VPN, dowiedz się więcej poniżej:

 • Szybkie serwery w 50 krajach.
 • Protokoły bezpieczeństwa wysokiego poziomu.
 • Nie prowadzi dzienników.
 • Obsługa czatu na żywo.
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu gotówki.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Ochrona przed wyciekiem DNS.

Darmowe VPN w Zjednoczonych Emiratach Arabskich?

To ważna część, więc proszę dobrze przeczytać. Technicznie możliwe jest korzystanie z bezpłatnej sieci VPN w celu odblokowania usług takich jak Skype w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Należy jednak zachować ostrożność, ponieważ bezpłatne VPN są obecnie dość niebezpieczne. Poza tym, że są powolne i nie mają serwerów, mogą zagrażać twojej prywatności.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak darmowy VPN zbiera swoje długi do końca dnia? Jeśli jest darmowy, to w jaki sposób płaci za serwery, które oferuje użytkownikom? Proste, zbiera i sprzedaje twoje dane stronom trzecim. Darmowe sieci VPN nie mają motywacji, by faktycznie chronić twoje informacje, ponieważ mogą zarobić znacznie więcej pieniędzy na sprzedaży danych dla oferenta, który zaoferuje najwyższą cenę. 

Uważaj więc, co robisz, korzystając z bezpłatnej sieci VPN. Jeśli nie jesteś przekonany i nadal chcesz korzystać z usługi gratis, zapoznaj się z tym przewodnikiem na najlepsze darmowe VPN dla lepszego pomysłu.

Skype zbanowany w ZEA – jak odblokować za pomocą VPN

Podczas gdy Whatsapp pozostaje świetną aplikacją do komunikowania się z przyjaciółmi i rodziną, Skype jest bardziej zorientowany na biznes. Bez dostępu do Skype’a możesz przegapić ważne spotkania online ze swoimi klientami lub współpracownikami. Na szczęście zawsze możesz korzystać z VPN, aby ominąć te bloki i uzyskać dostęp do dowolnej witryny lub aplikacji, niezależnie od tego, gdzie obecnie mieszkasz.

powiązane posty

 • Jak oglądać NHL na Roku Live

  Jak oglądać NHL na Roku Live

  5 komentarzy | 14 września 2018 r

 • Odblokuj Youku poza Chinami - oglądaj z VPN Proxy

  Odblokuj Youku poza Chinami – proxy VPN

  1 komentarz | 1 grudnia 2015 r

 • Jak oglądać ITV w Południowej Afryce

  Brak komentarzy | 12 grudnia 2018 r

 • Jak odblokować i oglądać Hulu na Smart TV poza USA dzięki Smart DNS proxy lub VPN

  Jak oglądać Hulu na Smart TV poza USA za pośrednictwem VPN lub serwera proxy DNS

  Brak komentarzy | 21 stycznia 2016 r

O autorze

Charles

Maniak przesyłania strumieniowego gadżetów. Zainteresowany każdą drobną rzeczą, którą należy wiedzieć o obchodzeniu regionalnych ograniczeń. Zapalony wyznawca prawa do ochrony prywatności w Internecie. Charles dokonał również przeglądu wielu dostawców usług VPN i wie, jak oddzielić dobre jabłka od złych.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map