Jak odblokować TextNow z dowolnego miejsca

Wykorzystanie wiadomości bezpośrednich (SMS) znacznie spadło, szczególnie wśród większości dzisiejszych użytkowników, ale to nie znaczy, że nie jest to już opłacalna opcja. Wiadomości tekstowe to coś, do czego możesz się zwrócić, jeśli odbiorca nie korzysta z innych popularnych aplikacji, takich jak Whatsapp lub Messenger. Największą konkurencją jest fakt, że aplikacje te mają niższy koszt użytkowania w porównaniu do bezpośrednich wiadomości. Wymagają jedynie połączenia z Internetem, a liczba wiadomości, które można wysłać za ich pośrednictwem, jest praktycznie nieograniczona. Są to prawdopodobnie dwa główne powody, które również znacznie przyczyniły się do wzrostu użycia TextNow.


TextNow

Co to jest TextNow?

Podobnie jak Messenger i Whatsapp, TextNow to aplikacja, która pozwala również na przesyłanie wiadomości dzięki Twojemu połączeniu internetowemu. Ponadto oferuje również płatną wersję o nazwie TextNow Wireless, która umożliwia wykonywanie nieograniczonej liczby połączeń i SMS-ów. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej usługi, otrzymasz bezpłatny prywatny numer telefonu, z którego będą nawiązywane lub wysyłane połączenia i SMS-y. Może to być bardzo wygodne, szczególnie jeśli jesteś w obszarze, w którym nie ma połączenia szerokopasmowego i chcesz się z kimś komunikować. Rejestracja w usłudze jest również bezproblemowa, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, to adres e-mail lub konto na Facebooku.

Gdzie jest dostępny TextNow?

Jedyny problem, który może przeszkadzać, to fakt, że usługa jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Łączność i korzystanie są ograniczone do tych dwóch regionów, ale nie musi tak być. Z tej usługi można korzystać poza Kanadą i USA, ale tylko wtedy, gdy możesz zastosować rozwiązanie, które może ukryć Twoją rzeczywistą lokalizację. Jest to coś, co można zrobić za pośrednictwem VPN.

Jak odblokować TextNow z dowolnego miejsca za pomocą VPN

Aby odblokować TextNow poza USA lub Kanadą, wykonaj następujące kroki:

 1. Zarejestruj się w celu uzyskania dostawcy VPN (ExpressVPN byłby świetnym wyborem).
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz używać TextNow.
 3. Połącz się z serwerem VPN w USA lub Kanadzie.
 4. Wygląda na to, że przeglądasz Internet tak, jakbyś był w Stanach Zjednoczonych.
 5. Uzyskaj dostęp do TextNow z dowolnego miejsca na świecie.

TextNow próbował również utrzymać poziom prywatności wśród swoich użytkowników, ponieważ oferują ci inny numer do wykorzystania zamiast prawdziwego. Usługa VPN dodaje do tego wszystkiego, szyfrując połączenie internetowe. Rejestracja w VPN umożliwia szyfrowanie ruchu. Otrzymasz pełną ochronę i anonimowość od stron trzecich, które mogą chcieć śledzić Twoją aktywność. Możesz także ominąć wszelkie bloki sieciowe, które mogły zostać wprowadzone przez sieć twojej szkoły lub pracodawcy.

Najlepsze VPN dla TextNow

Na początek zebraliśmy trzy dobrze znane usługi, dzięki którym Twoje połączenie pozostanie prywatne, a twoje bezpieczeństwo utrzymane. Oto nasza lista najlepszych VPN do odblokowania TextNow z dowolnego miejsca:

1. ExpressVPN

ExpressVPN zaczyna się od naszej listy jako najlepiej prosperujący dostawca, wielokrotnie nagradzany za doskonałą obsługę. W oparciu o Brytyjskie Wyspy Dziewicze ExpressVPN nadzoruje ponad 2000 serwerów, rozproszonych w ponad 90 krajach. Usługa stosuje 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej, aby zapewnić bezpieczeństwo i dobrą ochronę. Umożliwia także do 3 jednoczesnych połączeń dla użytkowników posiadających wiele urządzeń. Jeśli te 3 nie wystarczą, możesz pobrać klienta VPN bezpośrednio na router, aby chronić jeszcze więcej urządzeń.

ExpressVPN oferuje znakomite funkcje, takie jak dzielone tunelowanie, przełącznik zabijania Internetu, obsługa Tora przez VPN, a także ochrona przed wyciekiem DNS. Użytkownicy ExpressVPN mogą również wybierać spośród OpenVPN, SSTP, PPTP i L2TP / IPSec jako protokołów VPN, których mogliby użyć. Zespół obsługi klienta ExpressVPN jest zawsze pod ręką, aby zaspokoić potrzeby swoich subskrybentów. Możesz się z nimi skontaktować za pośrednictwem usługi przesyłania wiadomości na żywo, poczty elektronicznej, a nawet mediów społecznościowych. Dla tych z krajów mocno cenzurowanych ExpressVPN oferuje również serię zaciemnionych serwerów, które umożliwiają potajemne korzystanie z ich usług. Aby zobaczyć, co jeszcze może zrobić ExpressVPN, spójrz na dobrze ułożoną recenzję ExpressVPN.

2. IPVanish

Na tej liście znajduje się również IPVanish; amerykański dostawca, który obiecuje skutecznie ukryć twój prawdziwy adres IP. Usługa jest oparta w szczególności na Florydzie, ale ma ponad 1500 serwerów rozproszonych po całym świecie. Zdarza się również, że dostawca jest bezpośrednio właścicielem wszystkich z nich, więc nie należy się martwić o ingerencję stron trzecich. IPVanish zapewnia również branżowy standard 256-bitowego szyfrowania AES, chociaż jego obsługa do 10 jednoczesnych połączeń wyróżnia go zupełnie inaczej. Usługa jest w stanie obsłużyć wszystkie te dodane połączenia, a także pozwala użytkownikom wybierać między IKEv2, OpenVPN i L2TP / IPSec dla wybranego protokołu VPN.

IPVanish obiecuje zarówno nieograniczoną przepustowość, jak i nieograniczone możliwości przełączania serwerów, ze szczególnym uwzględnieniem użytkowników zamierzających torrent. W przypadku tej specjalnej grupy IPVanish obiecuje nieograniczone transfery plików między użytkownikami, a także całkowitą anonimowość. IPVanish ma również dobrze wykonaną usługę Smart DNS, która pozwala użytkownikom zmieniać ich lokalizację, zmieniając wiele różnych lokalizacji. Łącznie IPVanish zapewnia do 40 000 adresów IP ze swojej sieci serwerów, co oznacza, że ​​użytkownicy nie powinni mieć żadnych problemów ze znalezieniem, którego użyć. Aby uzyskać lepszy obraz tego, co oferuje ten dostawca, zapoznaj się z naszą recenzją IPVanish.

3. NordVPN

Nie przestrzegalibyśmy tej listy, gdybyśmy nie umieścili jednej z najbardziej zaufanych usług w branży. NordVPN istnieje już od prawie dekady, aw tym okresie usługa opracowała funkcje, które okazały się bardzo istotne dla bezpieczeństwa online. Ze swojej bazy w Panamie usługa kontroluje blisko 4400 serwerów w ponad 60 krajach. Duża liczba pozwala im oferować unikalne usługi, takie jak szyfrowanie DoubleVPN.

Użytkownicy mogą również decydować, z którym serwerem się połączyć, na podstawie aktywności przeprowadzanej online. Istnieją serwery do grania, przesyłania strumieniowego, pobierania zbiorczego oraz torrentowania. NordVPN w pełni obsługuje korzystanie z sieci Tor, a także oferuje oprogramowanie takie jak CyberSec i SmartPlay, aby wszystko było o wiele wygodniejsze. Użytkownicy NordVPN będą mogli skorzystać z obecności dedykowanych adresów IP, a także przełącznika zabijania w Internecie. 256-bitowe szyfrowanie AES jest oczywiste, a jego zdolność do obsługi do 6 urządzeń jest dużym plusem. Aby dowiedzieć się, co jeszcze możesz wydobyć z NordVPN, zapoznaj się z naszą recenzją NordVPN.

O sieciach VPN

VPN lub wirtualna sieć prywatna pozwala ukryć połączenie, zamaskowując adres protokołu internetowego. Twój adres IP to w zasadzie cyfrowy odcisk palca online. Zdarza się, że zawiera pewne informacje o tobie i twoim połączeniu. Dzięki identyfikacji Twojego adresu IP ktoś może dowiedzieć się o Twojej lokalizacji, a czasem nawet Twojej tożsamości. VPN pozwala to wszystko ukryć, oferując możliwość zmiany adresu IP. Można to zrobić, łącząc się z Internetem za pośrednictwem innego serwera, zamiast tego używanego przez usługodawcę internetowego.

Korzystanie z VPN oznacza również, że nie możesz być monitorowany przez swojego dostawcę usług internetowych. Wiadomo, że dostawcy usług internetowych wdrażają pewne środki, które wpływają na połączenie. Kiedy to robią, nazywa się to dławieniem. VPN pomaga uniknąć tego wszystkiego, ale aby był skuteczny, musisz upewnić się, że wybrałeś opłacalnego dostawcę. Pomożemy ci w tym.

Wniosek na temat najlepszej sieci VPN do odblokowania TextNow z dowolnego miejsca

Właśnie przeszliśmy przez trzy usługi VPN najwyższej klasy, które możesz subskrybować, i uzyskać dostęp do TextNow, nawet poza Kanadą i USA. Te usługi VPN są na najwyższym poziomie na różne sposoby, dlatego zalecamy przejrzenie ich indywidualnych recenzji, aby dowiedzieć się, co wybrać. Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, którymi chcesz się z nami podzielić, zostaw je w poniższej sekcji, a chętnie do Ciebie odezwiemy..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map