Jak oglądać American Netflix na Tajwanie

Jeśli szukasz wysokiej jakości dostawcy treści, w tym programów telewizyjnych i filmów, o których prawdopodobnie słyszałeś Netflix, a w szczególności Amerykańska wersja tego. Netflix oferowane w NAS ma większy arsenał treści do oglądania według stałej stawki, że Netflix oferuje. Jeśli mieszkasz Tajwan, jednak nie będziesz w stanie tego zrobić zegarek wszelkie treści w Internecie American Netflix. Musisz tylko to zrobić ominąć ograniczenia geograficzne używając VPN lub Smart DNS Proxy aby uzyskać dostęp. Jeśli korzystasz z jednej z tych usług do odblokuj zawartość w American Netflix dostaniesz całą zawartość, którą ma do zaoferowania będąc w nim Tajwan. Treść na Netflix można przesyłać strumieniowo na wiele urządzenia w tym twój Mac, Android, PC, urządzenia iOS, Roku, Amazon Fire i Chromecast.


Obejrzyj American Netflix na Tajwanie Jak odblokować za pomocą VPN Smart DNS Proxy

Obejrzyj American Netflix na Tajwanie Jak odblokować za pomocą VPN Smart DNS Proxy

Oglądaj American Netflix na Tajwanie za pomocą VPN

Do odblokuj American Netflix na Tajwanie możesz użyć VPN, usługa ta jest naprawdę łatwa do wdrożenia i pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu. VPN z pewnością mogę ominąć ograniczenia geograficzne przez Netflix i pozwala na bezproblemowe przesyłanie treści. VPN po prostu musisz zmienić swój adres IP urządzenia do amerykański jeden, więc serwery myślą, że jesteś amerykański i dlatego zgadzają się przesyłać Ci treści, o które prosisz. VPN może być wykorzystywany do innych celów, w tym przesyłania strumieniowego w innych witrynach, takich jak Showtime, HBO Go, ABC Go i BBC iPlayer.

 • VPN wpłynie na prędkość Internetu i nie zapewni maksymalnej prędkości połączenia, ponieważ cały ruch jest szyfrowany.
 • Dzięki temu szyfrowaniu Twoje urządzenie i jego informacje stają się bardziej bezpieczne i prywatne podczas przeglądania lub przesyłania strumieniowego.
 • VPN pochodzi z aplikacją, którą należy zainstalować na każdym urządzenie chcesz streamować dalej. VPN wspierać wielu urządzenia w tym twój Komputery PC, Mac, Android i iOS.
 • VPN nie pozwoli również na ISP lub jakiekolwiek oprogramowanie śledzące, aby uzyskać dostęp do wszelkich informacji, które mogą być wykorzystane w Internecie.

Jeśli szukasz VPN usługa dla odblokować American Netflix na Tajwanie, możesz użyć ExpressVPN. ExpressVPN jest niezawodny VPN obejmujący pełny miesiąc, w którym możesz zwrócić usługę i odzyskać pieniądze. Gdyby ExpressVPN to nie twoja filiżanka herbaty, jest jeszcze wiele innych VPN dostępne po bardzo przystępnych cenach, które mogą również ominąć ograniczenia geograficzne amerykańskiego serwisu Netflix.

Jak odblokować American Netflix na Tajwanie za pomocą Smart DNS Proxy

Jeśli nie chcesz używać VPN masz drugą opcję, którą należy wykorzystać Inteligentny serwer proxy DNS. Ta metoda jest trudniejsza do skonfigurowania i będzie wymagała od ciebie pomocy urządzenia ustawienia sieci. Inteligentny serwer proxy DNS ma prostszą pracę niż VPN, i to jest przekierowywanie ruchu przychodzącego do Ciebie urządzenie do innego IP – an amerykański jeden. Inteligentny serwer proxy DNS powinien być również w stanie odblokować zawartość American Netflix będzie transmitowany na Tajwanie.

 • Inteligentny serwer proxy DNS nie wpłynie na prędkość twojego internetu i otrzymasz maksymalną przepustowość przydzieloną ci przez ciebie ISP.
 • Teraz Twoje informacje lub połączenie mogą nie być tak bezpieczne, jak gdybyś ich używał VPN, I twój ISP może przejąć połączenie i użyć przezroczystych serwerów proxy, aby uniemożliwić przesyłanie strumieniowe.
 • Inteligentny serwer proxy DNS może być zaimplementowany na kilku urządzenia w tym twój Urządzenia Mac, PC, Android i iOS.
 • Kolejna wspaniała rzecz Inteligentny serwer proxy DNS oznacza, że ​​nie musisz zmieniać ustawień sieci, aby zmieniać wirtualną lokalizację za każdym razem, gdy chcesz przesyłać strumieniowo na inną platformę.

Unlocator jest Inteligentny serwer proxy DNS usługa, która może ominąć ograniczenia geograficzne przez American Netflix w Tajwan. Unlocator ma pełną tygodniową wersję próbną, więc masz wystarczająco dużo czasu na przetestowanie usługi bez płacenia ani grosza. Usługa pochodzi z przewodniki i filmy nauczy cię, jak to skonfigurować na wszystkich urządzenia.

VPN lub Smart DNS Proxy do odblokowania amerykańskiego Netflix na Tajwanie?

Teraz nadszedł czas na ostateczne wezwanie, od którego zależą wszystkie przyszłe działania. Wybierać VPN jeśli chcesz bezpieczniejszego połączenia lub wybierz Inteligentny serwer proxy DNS jeśli chcesz szybszego połączenia. Obie usługi działają całkowicie dobrze, więc powinieneś dobrze się nimi posługiwać, co oznacza, że ​​tak naprawdę nie ma znaczenia, z czym się wybierasz. Spróbuj znaleźć usługę, która najbardziej Ci odpowiada, i wybierz tę opcję.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map