Jak oglądać American Netflix w Grecji

Wprowadzenie amerykańskiego serwisu Netflix do Grecji nie jest mitem greckim, to prawdziwi ludzie! VPN może to umożliwić i nie zajmuje to dużo czasu ani wysiłku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak uzyskać Netflix US w Grecji.


Jak oglądać American Netflix w Grecji

Jak oglądać American Netflix w Grecji

Jak oglądać American Netflix w Grecji za pomocą VPN

Jedynym narzędziem, którego potrzebujesz, aby oglądać American Netflix za granicą, jest wirtualna sieć prywatna. Dzięki funkcjom zabezpieczeń i prywatności VPN, międzynarodowi subskrybenci Netflix korzystają z nich, aby sfałszować swoją lokalizację, aby wyglądała jak ich lokalizacja w Stanach Zjednoczonych. Po aktywacji VPN możesz połączyć się z amerykańskim serwerem VPN. Po nawiązaniu połączenia z serwerem VPN będziesz mieć dostęp do Netflix USA z Grecji. A jeśli uda ci się oszukać Netflix, że myślisz, że jesteś w USA, będziesz mógł oglądać ponad 1100 programów telewizyjnych i ponad 4500 filmów.

Wirtualna sieć prywatna działa poprzez utworzenie sieci prywatnej, za pośrednictwem której Twoje urządzenie uzyskuje dostęp do Internetu. VPN łączy twoje urządzenie z jednym z jego serwerów, w wyniku czego twoje połączenie zostaje przekierowane przez ten serwer w wybranym przez ciebie kraju. W rezultacie otrzymujesz adres IP wybranego kraju, który zapewnia dostęp do wszystkich treści tego kraju. Oto jak możesz oglądać amerykańską wersję Netflix za pomocą VPN w Grecji:

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 4. Teraz połącz się z amerykańskim serwerem.
 5. Odwiedź stronę Netflix lub otwórz aplikację Netflix.
 6. Zobacz całą treść, którą Netflix US ma do zaoferowania w Grecji.

Z czterech wyżej wymienionych usług VPN, ExpressVPN jest najlepszym wszechstronnym wyborem. Najważniejsze, że podoba mi się to, że zasługuje na swoją nazwę. To bardzo szybka usługa VPN. Szybkość prawdopodobnie ma coś wspólnego ze sposobem, w jaki ExpressVPN skonfigurował niestandardowe serwery zaprojektowane specjalnie do przesyłania strumieniowego.

Dlaczego amerykański serwis Netflix jest zablokowany za granicą??

Powodem, dla którego amerykański serwis Netflix jest blokowany za granicą, jest fakt, że różne kraje mają różne zestawy przepisów dotyczących licencjonowania treści. W przypadku American Netflix kraj musi uzyskać umowy licencyjne od grup licencyjnych, aby móc korzystać z treści i wyświetlać je.

Jeśli więc kraj nie kupi praw licencyjnych do treści Netflix US, nie będzie w stanie pokazać go swoim mieszkańcom. W rezultacie ludzie skorzystali z VPN, aby uzyskać dostęp Netflix US poza USA. Każda amerykańska sieć VPN Netflix od czasu do czasu przechodzi problemy serwisowe. Netflix stale szuka sposobów, aby uniemożliwić użytkownikom VPN dostęp do jego usług. Pamiętaj, że gdy Netflix dokona zmiany, musisz skontaktować się z obsługą klienta w celu uzyskania pomocy.

Korzyści z VPN

Aby ominąć geobloki Netflix, musisz zasubskrybować dostawcę usług VPN. Oprócz możliwości strumieniowego przesyłania treści amerykańskich z Netflix, możesz korzystać z VPN pod względem prywatności i bezpieczeństwa. Sieć VPN może pomóc w utrzymaniu danych, trzymać z dala od wścibskich oczu i dać Ci swobodę online / Przyjrzyjmy się wielu korzyściom, jakie VPN oferuje:

 • Dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi: Dzięki VPN możesz uzyskać dostęp do treści na całym świecie z dowolnego kraju, korzystając z jednego z serwerów VPN znajdujących się w wybranym kraju.
 • Oszczędzać pieniądze: Możesz zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów, jeśli wydaje się, że używasz adresu IP kraju, w którym znajdują się Twoje produkty.
 • Najwyższe bezpieczeństwo: VPN chroni twoje dane i ruch, aby uchronić Cię przed złośliwymi atakami i zagrożeniami online.
 • Unikaj nadzoru: Twoi dostawcy usług internetowych nie mogą już szpiegować twoich działań online.
 • Przyspiesza połączenie: Zapobiega dławieniu twojego połączenia przez ISP i przyspiesza.
 • Anonimowość online: VPN ukrywa Twoją lokalizację geograficzną i pozwala przeglądać sieć z ukrytą tożsamością.

Oglądaj amerykański serwis Netflix w Grecji – końcowe myśli

Dla każdego mieszkańca Grecji, który lubi filmy i programy telewizyjne, amerykański serwis Netflix jest koniecznością. Chociaż usługa przesyłania strumieniowego wideo jest dostępna w 190 krajach, jej biblioteka nie jest wszędzie taka sama. Na szczęście znasz już sposób na uzyskanie dostępu do serwisu Netflix US w Grecji za pośrednictwem dostawcy usług VPN. Daj nam znać, jak to działa dla Ciebie w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map