Jak oglądać AsianCrush poza USA

Zawsze zastanawiałem się, gdzie mogę zdobyć azjatycką rozrywkę, dopóki nie wylądowałem na AsianCrush. Część dotycząca „gdzie oglądać” została rozwiązana, teraz pozostaje nam „jak”. Dodając do mojej wiedzy, dowiedziałem się, że takie kanały w USA lubią AsianCrush nie jest dostępny spoza kraju. Ale dwa narzędzia mogą w tym pomóc. Dowiedz się, jakie są te narzędzia, czytając ten artykuł.


Jak oglądać AsianCrush poza USA

Jak oglądać AsianCrush poza USA

Jak oglądać AsianCrush poza USA – VPN

AsianCrush jest cyfrowym miejscem docelowym dla codziennej naprawy kina azjatyckiego, telewizji, muzyki & Zawartość sieci. Teraz ta usługa jest ograniczona do oglądalności w USA. Oznacza to, że osoby spoza USA nie mogą uzyskiwać dostępu do AsianCrush ani przesyłać strumieniowo za granicę. O ile nie używają VPN, oglądanie AsianCrush poza granicami USA jest niemożliwe.

Wirtualna sieć prywatna zapewnia dostęp do sieci prywatnej tak jak sugeruje jego nazwa. Ta sieć gwarantuje ci bezpieczne przejście do Internetu dzięki warstwom szyfrującym zaangażowanym w jego tworzenie. Po nawiązaniu połączenia z serwerem VPN wszystkie dane dotyczące podróży i ruch online przechodzą przez ten zaszyfrowany tunel. Przed osiągnięciem drugiej sieci, Twoje dane zostaną przekierowane przez wybrany serwer. To sprawia, że ​​wydajesz się być w kraju innym niż ten, w którym tak naprawdę jesteś, uzyskanie dostępu do treści tego kraju.

Tak więc, jeśli chcesz oglądać AsianCrush, musisz wyglądać na przebywającego w USA. Najbezpieczniejszym sposobem na to jest podłączenie do sieci VPN. Oto co zrobiłem:

 1. ja zarejestrowany u dostawcy usług VPN, który jest ExpressVPN.
 2. Musisz mieć aplikację VPN Ściągnij i zainstaluj. Tak właśnie zrobiłem.
 3. Więc jauruchomiłem aplikację VPN i zalogowałem się z moim kontem VPN.
 4. ja zlokalizował serwer w USA i był z nim połączony.
 5. Po tym, Otrzymałem amerykański adres IP.
 6. Aplikacja AsianCrush i strona internetowa stały się dla mnie dostępne.

Połóż na mnie dramat, mam rację?

Przesyłaj strumieniowo AsianCrush poza USA za pomocą Smart DNS

Powodem, dla którego powiedzieliśmy „najbezpieczniejszym sposobem oglądania Asain Crush poza Stanami Zjednoczonymi jest VPN”, ponieważ Smart DNS nie ma niezbędnych środków bezpieczeństwa. Innymi słowy, nie szyfruje twoich danych ani nie ukrywa twojego adresu IP, podczas gdy VPN robi jedno i drugie. Właśnie dlatego VPN kwalifikuje się jako bardziej bezpieczne narzędzie niż Smart DNS. Niewątpliwie Smart DNS jest tak samo silny jak VPN, jeśli chodzi o odblokowywanie treści – jeśli nie silniejszy.

Przez silny mam na myśli szybki. Jest dość szybki, ponieważ nie ma procesu szyfrowania. Cała aplikacja protokołu i pakowanie danych z szyfrowaniem zajmuje dużo czasu i spowalnia proces odblokowywania. Tak więc, jeśli nie jesteś fanem bezpieczeństwa i nie masz cierpliwości do opóźnień lub jąkania, zalecamy użycie Smart DNS.

W ten sposób odblokowałem AsianCrush za pomocą Smart DNS:

 1. Zgodnie z zaleceniami, Sprawdziłem Unlocator i zapisałem się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Znalazłem te konfiguracje filmy / konfiguracja samouczki bardzo przydatne podczas konfigurowania mojego.
 3. Po tym, Odwiedziłem aplikację Asian Crush- to samo dotyczy jego strony internetowej.
 4. ja uzyskałem dostęp do wszystkich dramatycznych treści AsianCrush w kilka minut.

znalazłem Unlocator skuteczny, użyteczny i łatwy w użyciu. Otrzymałem natychmiastową pomoc, gdy szukałem jej podczas konfigurowania DNS. Poza tym mówi się, że Unlocator może odblokuj ponad 200 kanałów na całym świecie. Chociaż nie wypróbowałem tak wielu kanałów, założę się, że to prawda, biorąc pod uwagę, jak dobrze sprawdził się w Asian Crush.

Najlepsza sieć VPN dla AsainCrush

Ze wszystkich sieci VPN na rynku, ExpressVPN jest zdecydowanie najlepszym wyborem. To bardzo szybka sieć VPN oferuje wspaniałe występy. Jego fascynujące prędkości są prawdopodobnie powiązane z ExpressVPN niestandardowe serwery. Moim zdaniem jest to VPN stulecia. Spróbuj, a dowiesz się, że to, co mówię, jest prawdą. Z drugiej strony możesz dowiedzieć się więcej o innych dostawcach usług VPN w poniższej tabeli.

Oglądaj AsianCrush za granicą

Korzystaj z najlepszych azjatyckich filmów i telewizji online na całym świecie VPN lub Smart DNS. Od chińskich sztuk walki po koreańskie dramaty, japońskie filmy kultowe po tajskie horrory – ciesz się najlepszą rozrywką oferowaną przez Asia na AsianCrush. Czy wybierzesz VPN lub Smart DNS? Będziemy wdzięczni za poinformowanie nas przez umieszczenie komentarza w poniższej sekcji.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map