Jak oglądać BBC iPlayer na iPhonie lub iPadzie poza Wielką Brytanią

Jak oglądać BBC iPlayer na iPhonie / iPadzie poza Wielką Brytanią? Jesteś tutaj, ponieważ chcesz bezproblemowego sposobu oglądania BBC iPlayer za granicą na urządzeniach z systemem iOS. Mamy dokładnie to, czego potrzebujesz. Możesz być w USA, Kanadzie, Australii, Niemczech, Francji lub w dowolnym zakątku świata, ale to nie powstrzyma Cię przed strumieniowaniem BBC iPlayer poza Wielką Brytanią. Tak, jesteśmy świadomi komunikatu o błędzie „BBC iPlayer działa tylko w Wielkiej Brytanii” i wiemy, jak sobie z tym poradzić. Dostęp do BBC ma backdoor, a konfiguracja nie może być łatwiejsza. Dzięki VPN możesz oglądać BBC iPlayer poza Wielką Brytanią na swoim iPhonie lub iPadzie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się dokładnie, jak to się robi.


Jak oglądać BBC iPlayer poza Wielką Brytanią na iPhonie / iPadzie

Jak oglądać BBC iPlayer poza Wielką Brytanią na iPhonie / iPadzie

Jak oglądać BBC iPlayer na iPhonie / iPadzie za granicą za pomocą VPN

BBC iPlayer to usługa przesyłania strumieniowego, nadrabiania zaległości, telewizji i radia oferowana przez firmę BBC. To tutaj możesz oglądać programy BBC online i odkrywać szeroką gamę programów różnych gatunków dramatu, komedii, filmów dokumentalnych, rozrywki, podróży, wiadomości, przyrody, sportu, kultury i innych. Różnorodność programów i jakość treści zachęcają użytkowników do szukania BBC iPlayer za granicą, gdziekolwiek się znajdują. VPN to wszystko, czego potrzebują, aby przenieść BBC iPlayer na ekrany swoich iPhone / iPadów. VPN pozwoli ci ominąć geobloki, a dokładnie tego używa BBC, aby zapobiec przesyłaniu ich treści poza Wielką Brytanię. Jak widać, pojawi się następujący komunikat: „BBC iPlayer działa tylko w Wielkiej Brytanii. Przepraszamy, to z powodu problemów z prawami ”.BBC iPlayer GeoBlocked

Zaszyfruje również Twoje dane w tunelu cyfrowym, aby zapewnić najwyższy poziom prywatności i bezpieczeństwa. Po połączeniu z serwerem VPN otrzymasz adres IP tego serwera za pomocą jednego kliknięcia. Zobacz, jak to się robi:

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN, który oferuje aplikacje VPN na iOS.
 2. Udaj się do Apple App Store.
 3. Pobierz i zainstaluj aplikację dostawcy usług VPN na swoim iPhonie / iPadzie.
 4. Uruchom aplikację i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 5. Na koniec za pomocą aplikacji połącz się z wybranym serwerem VPN.

BBC iPlayer OdblokowanyTo w zasadzie wszystko, czego potrzeba, aby uzyskać BBC iPlayer na urządzenia z iOS za granicą. Jeśli jeszcze nie zainstalowałeś aplikacji BBC iPlayer na iPhonie lub iPadzie, najpierw zmień region iTunes, aby uzyskać dostęp do aplikacji tylko w Wielkiej Brytanii. ExpressVPN nie jest najtańszym dostawcą usług, ale jest zdecydowanie najbardziej niezawodny. Zapewniają wysoką wydajność i gwarantują obejście wszelkiego rodzaju ograniczeń geograficznych na całym świecie. W poniższej tabeli znajduje się więcej opcji do obejrzenia. Może chcesz to sprawdzić najlepsza VPN dla BBC iPlayer dla lepszego wglądu.

Odblokuj BBC iPlayer na iOS za granicą za pomocą Smart DNS

Smart DNS to alternatywna metoda odblokowywania usług przesyłania strumieniowego online, takich jak BBC iPlayer, z większą prędkością. Wystarczy wpisać adres serwera DNS podany przez usługodawcę i to wszystko. Ponadto Smart DNS zapewnia wysoką jakość wyświetlania na wielu urządzeniach, w tym iPhone’ach i iPadach. Wykonaj następujące kroki, aby odblokować BBC iPLayer na iPhonie / iPadzie w dowolnym kraju.

 1. Najpierw udaj się do Unlocator i zarejestruj się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Wykonaj te filmy instruktażowe / konfiguracyjne, aby skonfigurować Smart DNS w urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Wejdź na stronę BBC iPlayer.
 4. Ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich treści BBC iPlayer.

Unlocator to proxy Smart DNS potrzebne do odblokowania BBC iPlayer na iPhonie lub iPadzie poza Wielką Brytanią. Ten inteligentny DNS może odblokować ponad 200 kanałów na całym świecie dzięki aplikacjom przyjaznym dla użytkownika. Twój ruch pozostaje nietknięty, a oni przestrzegają surowej polityki prywatności. Co najlepsze, nie przechowują żadnych dzienników aktywności użytkowników w Internecie. Najlepszym wyborem dla inteligentnego serwera proxy DNS będzie Unlocator.

Pobierz BBC iPlayer poza Wielką Brytanią na iPhone / iPad

Tak długo, jak jesteś w Wielkiej Brytanii, możesz oglądać BBC iPlayer na swoim iPhonie / iPadzie, ile chcesz. Potrzebujesz jednak VPN lub Smart DNS, aby uzyskać BBC iPlayer, jeśli mieszkasz za granicą. Te dwie metody mogą ułatwić Ci życie i poprawić jakość przesyłania strumieniowego. Aby uzyskać pożądaną rozrywkę, wystarczy kilka połączeń i subskrypcji, a następnie BBC iPlayer jest cały.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map