Jak oglądać BBC The Planets Live Online

Premiera The Planets odbyła się wczoraj na BBC Two i, co najmniej, była niesamowita. Bez względu na moją lokalizację geograficzną udało mi się uzyskaj dostęp do BBC iPlayer za pomocą VPN dostawca usługi. Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo Planety w dowolnym miejscu, ten przewodnik będzie dla Ciebie pomocny.


Planety, BBC iPlayer jest niedostępny poza Wielką Brytanią. Ale w tym artykule pokażę, jak to zrobić odblokuj kanał z dowolnego miejsca na świecie za pomocą VPN lub Smart DNS proxy. Tą drogą, możesz oglądać każdy odcinek, jak się pojawi.

Oglądaj The Planets BBC z dowolnego miejsca

Jak oglądać BBC The Planets z dowolnego miejsca

Planety na BBC

Przełomową nową serię możesz przesyłać strumieniowo na BBC iPlayer w dowolnym miejscu. Chociaż usługa przesyłania strumieniowego jest dostępne tylko dla widzów mieszkających w Wielkiej Brytanii, międzynarodowi użytkownicy mogą nadal uzyskać do niego dostęp. Dlatego pozwól mi zaoszczędzić trochę czasu i pokazać, co się stanie, jeśli spróbujesz uzyskać do niego dostęp z zagranicy. „Ta treść nie jest dostępna w Twojej lokalizacji”, pojawi się na ekranie.

Problem w tym, że twój Adres IP ujawnia Twoją lokalizację do sieci WWW. A kiedy BBC iPlayer się zorientuje, zostaniesz rozwiązany. Cała ta sprawa jest z powodu problemów z prawami autorskimi. Ale nie martwcie się, chłopaki, VPN i proxy Smart DNS mogą pomóc.

Jak przesyłać strumieniowo planety za pomocą VPN

Najlepszym sposobem na obejrzenie The Planets spoza Wielkiej Brytanii jest wirtualna sieć prywatna. To narzędzie może sfałszuj swoją globalną pozycję, ukrywając swój adres IP. Po pierwsze, VPN przekierowuje ruch internetowy do wybranej sieci, nawet jeśli znajduje się za granicą. Następnie, zmienia twój adres IP dopasować do wybranego regionu.

W konsekwencji będziesz wyglądać, jakbyś był w kraju, a każda ograniczona witryna z tego obszaru stanie się dostępna. Innymi słowy, będziesz w stanie połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii bez względu na to, gdzie jesteś i uzyskaj nowy adres IP w Wielkiej Brytanii. Spowoduje to, że BBC iPlayer będzie myślał, że jesteś w jego polu widzenia. Odblokuje swoją zawartość, w tym The Planets.

Odblokuj BBC iPlayer – VPN

Wykonaj poniższe czynności, a wszystko będzie dobrze:

 1. Jeśli nie masz konta w usłudze VPN, musisz się zapisać. ja zalecamy użycie ExpressVPN.
 2. Skonfiguruj aplikację na komputerze PC, iOS, Android, Mac lub innym urządzeniu.
 3. Połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii i uzyskaj brytyjski adres IP. 
 4. Upewnij się, że twoja sieć VPN zmieniła adres IP, odwiedzając WhatIsMyIP.network.
 5. Przejdź do BBC iPlayer witryna lub aplikacja, w zależności od urządzenia, którego chcesz użyć.
 6. Ciesz się znaczącą serią The Planets.

Najlepsze VPN do odblokowania BBC iPlayer

Jeśli jesteś początkującym VPNem, powiem ci wcześniej, że istnieje wielu dostawców. Jednak nie wszystkie z nich dostarczają, jak obiecują. Dlatego jeśli nie masz ochoty szukać najlepszego dostawcy usług, możesz sprawdzić tabelę poniżej. Ta lista zawiera najwyżej oceniane marki w branży, więc każdy z nich miałby się dobrze.

ExpressVPN

Oczywiście, niektórzy dostawcy są lepsi od innych, dlatego wybrałem ExpressVPN jako nasz numer jeden. Po pierwsze, firma jest właścicielem ponad 1000 serwerów w 94 krajach, z włączeniem Wielkiej Brytanii. To jest jeden z największe sieci w branży, i to zapewnia dostęp do dowolnego kanału w Wielkiej Brytanii, w tym BBC iPlayer. Możesz więc przesyłać strumieniowo Planety z dowolnego miejsca na świecie. Po drugie, ExpressVPN ma jeden z najszybsze serwery, idealna funkcja dla przesyłanie strumieniowe programów HD. ty nie napotka żadnych problemów z buforowaniem lub ładowaniem, nawet jeśli serwery, z którymi się łączyłeś, są daleko.

Ponadto zapewnia najbardziej niezawodny funkcjonalność związana z bezpieczeństwem dla swoich użytkowników, w tym szyfrowanie AES-256. Ten ścisły protokół zapewnia najwyższą prywatność użytkowników. Żadne strony trzecie, takie jak rząd lub dostawca usług internetowych, nie mogą uzyskać dostępu do danych użytkowników. Inne środki ochronne obejmują dzielone tunelowanie, ochrona przed wyciekiem DNS, i przełącznik zabijania. Jeśli chodzi o prywatność, firma nie prowadzi dzienników i śledzi historię użytkowników. Na stronie internetowej wyraźnie napisano: „Nigdy nie prowadzimy dzienników ruchu, a także nie przechowujemy żadnych dzienników, które mogłyby umożliwić dopasowanie adresu IP i znacznika czasu do użytkownika. Pracujemy całkowicie w oparciu o wspólne adresy IP, co oznacza, że ​​pojedynczy adres IP nie śledzi pojedynczego użytkownika. ”

I wreszcie ExpressVPN umożliwia torrentowanie i udostępnianie plików P2P, co oznacza, że ​​możesz bezpiecznie pobierz / prześlij, co chcesz. Aha, a jeśli to nie wystarczy, firma daje dostęp do wszystkich bibliotek Netflix, nawet wersja amerykańska. Aby uzyskać pełną listę funkcji i korzyści firmy, sprawdź Przegląd ExpressVPN.

Oglądaj planety za pomocą inteligentnych serwerów proxy DNS

Jeśli nie lubisz VPNów, jedyną inną opcją oglądania The Planets jest inteligentny serwer proxy DNS. To oprogramowanie przekierowuje tylko adresy URL, które ujawniają Twoją lokalizację, aby nie manipuluje twoim połączeniem. Na przykład inteligentne serwery proxy DNS nie ukrywaj swojego adresu IP, co oznacza, że ​​twoja tożsamość online będzie widoczna dla wszystkich. Ponadto nie szyfrują Twojego ruchu, aby nikt nie mógł monitorować Twojego ruchu i danych. Chociaż pozwala ci to dostęp do treści lokalnych bez spadku prędkości połączenia, jest to również znaczące ryzyko dla bezpieczeństwa i prywatności.

Ponadto serwery proxy Smart DNS nie są bardzo wydajne. Nie działają one poprawnie, jeśli Twój dostawca usług internetowych używa przezroczystych serwerów proxy lub przechwytuje DNS. Ponadto instalowanie ich na urządzeniu nie jest spacerkiem po parku, ponieważ nie mają dedykowanych aplikacji. Z tego powodu musisz skonfigurować je ręcznie, ale będziesz mieć mnóstwo przewodników konfiguracji, które pomogą.

Kroki dzięki Smart DNS

Wreszcie, oto jak możesz odblokuj BBC iPlayer za pomocą Smart DNS proxy:

 1. Subskrybuj przyzwoity Smart DNS usługa taka jak Unlocator.
 2. Upewnij się, że usługa jest kompatybilna z twoimi urządzeniami.
 3. Skonfiguruj Smart DNS na komputerze, laptopie, smartfonie lub tablecie. Alternatywnie możesz zainstalować go na routerach, konsolach do gier lub telewizorach Smart TV.
 4. Dostęp i przesyłanie strumieniowe kanałów zastrzeżonych w Wielkiej Brytanii pomimo twojej geolokalizacji.

BBC’s The Planets

W tej nowej serii profesor Brian Cox opowiada niezwykłą narrację o naszym Układzie Słonecznym. Pierwszy odcinek opowiadał o rozwoju Merkurego, Wenus, Ziemi i Marsa, planet najbliższych Słońcu. I szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać drugiego odcinka. Więc jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to się wszystko zaczęło, nie chcesz tego przegapić.

Premiera The Planets odbyła się 28 maja w BBC Two. Jeśli chcesz ponownie obejrzeć pierwszy odcinek, możesz go odtworzyć w BBC iPlayer. Ale jeśli nie masz pojęcia, o czym jest serial, przeczytaj, co mają do powiedzenia dostawcy treści:

Przesłanka

„W tej ważnej serii profesor Brian Cox opowiada niezwykłą historię życia naszego Układu Słonecznego. Przez cztery i pół miliarda lat każda z planet odbyła niesamowitą podróż wypełnioną zadziwiającym spektaklem i dramatycznym dramatem. Wykorzystując dane z naszych najnowszych odkryć Układu Słonecznego w połączeniu z przełomowym CGI, seria ta ujawnia niewyobrażalne piękno i wspaniałość ośmiu planet, których historie dopiero zaczynamy rozumieć. 

Pierwszy odcinek śledzi rozwój czterech skalistych światów najbliższych Słońcu: Merkurego, Wenus, Ziemi i Marsa. Zrodzeni razem walczyli z niewiarygodną przemocą wczesnego Układu Słonecznego, by stać się stabilnymi planetami. Przez jakiś czas każdy z nich miał chwilę nadziei, kiedy cieszyli się niemal ziemskimi warunkami. Jednak dziś Merkury jest wypalonym jałowym światem. Wenus to uciekający świat cieplarniany z palącą atmosferą, a Mars to zamarznięta pustynia. Tylko na Ziemi oceany – i życie – trwają. 

Dlaczego Ziemia prosperuje, a inni znikają? Najbardziej zaawansowane misje kosmiczne, jakie kiedykolwiek zamontowano, pozwalają nam odkryć momenty, w których losy każdego świata się zmieniły. Rtęć została odrzucona przez Układ Słoneczny w zderzeniu z niewyobrażalną dzikością. Młoda Wenus lśniąca oceanami została uwikłana w bitwę ze słońcem. A wczesny mokry Mars został okradziony z materiału, który byłby potrzebny do przeżycia. 

Tylko Ziemia znalazła się wystarczająco daleko od Słońca, aby życie mogło się utrzymać. Ale to nie może trwać wiecznie. Za miliardy lat nasz świat podąży za losami swoich planet siostrzanych, gdy słońce rozszerzy się, by stać się czerwonym gigantem. Ale podobnie jak inne oazy mogą budzić się w odległych księżycach gazowych gigantów – takich jak księżyc Saturna Tytan. W dalekiej przyszłości również może cieszyć się chwilą na słońcu. ”

Zwiastun filmu

Oto, czego powinieneś się spodziewać.

BBC’s The Planets – Podsumowanie

Seria Planet pokazuje niesamowicie szczegółowo historię 4,5 miliarda lat Układu Słonecznego. Wykorzystując dane z najnowszej kosmosu, eksploracje i najnowocześniejsze CGI ujawnią tajemnicze piękno każdej planety. Będą dyskusje na temat tego, czy życie istnieje również na innych planetach.

Niezależnie od tego, czy interesujesz się nauką, czy nie, Planeta nie jest serią, którą chcesz przegapić. Jeśli więc mieszkasz poza Wielką Brytanią, musisz uzyskaj VPN lub serwer proxy Smart DNS aby odblokować BBC i rozpocząć transmisję strumieniową. Czy użyłbyś VPN lub Smart DNS? Posłuchajmy, co masz do powiedzenia w komentarzach.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map