Jak oglądać Blue Planet 2 poza UK Live Online

Oryginalny, inspirujący serial dokumentalny Blue Planet został wyemitowany w 2001 roku i został bardzo dobrze przyjęty przez widzów dzięki niesamowitym materiałom. w 2017 roku BBC ogłosiło kontynuację popularnego dokumentu, którego premiera odbędzie się 29 października. Sir David Attenborough powraca do opowiadania i prezentacji kontynuacji Blue Planet 2 na BBC One. Producenci i ekipy serialu spędzili ponad 1000 godzin na głębokim morzu, kręcąc filmy na wszystkich kontynentach i oceanach. Być może nie jesteś fanem filmów przyrodniczych, ale jeśli przegapiłeś pierwszą Niebieską Planetę, na pewno nie chcesz przegapić następnej. Będzie zawierać wspaniałe podwodne krajobrazy. A dzięki Hansowi Zimmerowi komponującemu muzykę, wiesz, że będzie epicka.


Jak oglądać Blue Planet 2 poza UK Live Online

Jak oglądać Blue Planet 2 poza UK Live Online

Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, możesz oglądać Blue Planet 2 na żywo online na BBC iPlayer dla wolny. Ale miłośnicy filmów dokumentalnych mieszkający gdzie indziej na świecie nie mają tyle szczęścia. To dlatego, że BBC iPlayer jest blokowane geograficznie poza Wielką Brytanią. Nie oznacza to jednak, że można uniknąć ograniczeń online. W tym przewodniku pokażę Ci, jak to zrobić VPN i proxy Smart DNS może dać ci dostęp do kanału transmisji strumieniowej bez względu na to, gdzie jesteś.

Jak streamować Blue Planet 2 Live poza Wielką Brytanią dzięki VPN

Jeśli mieszkasz w USA, Kanadzie, Niemczech, Nowej Zelandii, Australii lub w innym miejscu poza Wielką Brytanią, pamiętaj, że BBC iPlayer jest niedostępny. Jeśli nalegasz na próbę uzyskania dostępu do usługi z zagranicy, będziesz patrzeć na jeden z następujących komunikatów o błędach lokalizacji:

„Programy BBC iPlayer są dostępne do grania tylko w Wielkiej Brytanii.”

„Ta treść nie jest dostępna w Twojej lokalizacji. Spróbuj ponownie później.”

Aby uniknąć oglądania tak frustrującej sceny, musisz użyć wirtualnej sieci prywatnej lub VPN w skrócie. To narzędzie może sfałszować swoją lokalizację online i spraw, aby wyglądało to tak, jakbyś był w Wielkiej Brytanii. Wystarczy użyć go, aby połączyć się z serwerem brytyjskim. To zainicjuje a przekierowanie twojego połączenia internetowego aby przejść przez wybrany serwer. I twój ruch będzie zaszyfrowane aby nikt nie mógł go namierzyć. Następnie otrzymasz nowy adres IP z wybranego przez Ciebie regionu, którym w tym przypadku jest Wielka Brytania.

Cały ten proces zmusi iPlayera do myślenia, że ​​jesteś w jego strefie widzenia, w ten sposób odblokowujesz jego zawartość, abyś mógł się nią cieszyć.

Oto podział, aby obejrzeć Blue Planet 2 na wypadek, gdybyś go w pełni nie uzyskał:

 1. Subskrybuj najlepsze usługi VPN, takie jak ExpressVPN.
 2. Pobierz aplikację VPN i zainstaluj ją na swoim urządzeniu. Aplikacje są kompatybilne ze wszystkimi główne platformy, włącznie z iOS, Android, PC, i Linux.
 3. Uruchomić usługa i Zaloguj się do Twoje konto.
 4. Połącz z Serwer brytyjski.
 5. Udaj się do BBC iPlayer i ciesz się niesamowitym dokumentem z głębin morskich.

Najlepsze sieci VPN, aby uzyskać dostęp do BBC iPlayer spoza Wielkiej Brytanii

Pierwszą opcją, o której należy pamiętać przy wyborze VPN, jest ExpressVPN. Polecam, ponieważ oferuje wszystkie funkcje, których potrzebujesz od VPN, w tym najwyższe bezpieczeństwo, całkowita prywatność i doskonałe prędkości, nie wspominając o duża sieć serwerów. I na dodatek, skorzystasz z 30-dniowy program zwrotu pieniędzy to gwarantuje pełny zwrot pieniędzy, jeśli usługa Ci się nie spodoba.

Wszystkie te korzyści pomogły znacznie ułatwić mój wybór ExpressVPN. Użyłem go, aby uzyskać dostęp do BBC iPlayer z USA i oglądać Blue Planet 2, nie tracąc ani jednego odcinka.

Ale jeśli chcesz mieć więcej opcji na swoim talerzu, sprawdź je alternatywy premium.

Jak oglądać Blue Planet 2 online za pomocą inteligentnych serwerów proxy DNS

Możesz także uzyskać dostęp do BBC iPlayer za pomocą innego narzędzia o nazwie Smart DNS proxy. Tylko przy tej metodzie część twojego połączenia zostanie przekierowany przez inny serwer. Ponadto Twój adres IP pozostanie bez zmian i twój ruch nie będzie szyfrowany. 

Inną ważną rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest fakt, że serwery proxy Smart DNS nie działają, jeśli używa tego twój dostawca usług internetowych przejrzyste proxy lub Przejęcie DNS.

Aby skonfigurować go na swoim urządzeniu, postępuj zgodnie z tymi prostymi instrukcjami:

 • Subskrybuj do Unlocator lub inny renomowany Inteligentna usługa DNS.
 • Upewnij się, że oni obsługuje BBC iPlayer zanim się zarejestrujesz.
 • Skonfiguruj usługę ręcznie na swoim urządzeniu. Możesz zainstalować go na dowolnym systemie operacyjnym, takim jak iPhone, iPad, Android, Apple TV, PS4, Xbox, PC, Mac, i Amazon Fire TV Stick.
 • Znajdziesz wiele przewodniki i instrukcje aby ci pomóc w razie kłopotów.
 • Oglądaj Blue Planet 2 gdziekolwiek jesteś.

Polecam się trzymać Unlocator ponieważ z pewnością odblokuje BBC iPlayer i 200 dodatkowych kanałów. Obejmuje to między innymi ITV, Channel 4, BT Sport, HBO Go, Hulu, CWTV i wiele innych. A kiedy subskrybujesz, będziesz korzystać z bezpłatny tygodniowy okres próbny.

Zwiastun Blue Planet 2

Jak oglądać Blue Planet 2 w dowolnym miejscu na świecie

Data premiery Blue Planet 2 jest ustalona na niedzielę, 29 października 2017 r. Jest to wynik 4 lat pracy i 125 podróży, które obejmowały każdy ocean na Ziemi. Osobiście nie mogę się doczekać powrotu filmu przyrodniczego, który eksploruje najgłębsze i najciemniejsze królestwa oceanów na świecie.

Czy znasz inną usługę VPN lub Smart DNS, która może odblokować odtwarzacz BBC iPlayer? Opowiedz nam o tym w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map