Jak oglądać brytyjską telewizję za granicą za darmo na żywo w Internecie

Szkoda, że Kanały i usługi w Wielkiej Brytanii są zablokowane poza granicami Wielkiej Brytanii. Innymi słowy, nikt poza Wielką Brytanią nie ma dostępu do tych kanałów lub usług z powodu ograniczeń geograficznych.


Niektóre z najlepszych treści telewizyjnych są nadawane w brytyjskich serwisach streamingowych i nie chcę przegapić rozrywki, szczególnie gdy mam dwa narzędzia które mogą pomóc mi naprawić bieżącą sytuację. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z VPN i Smart DNS na korzyść przesyłania strumieniowego.

Jak oglądać brytyjską telewizję za granicą za darmo na żywo w Internecie

Jak oglądać brytyjską telewizję za granicą za darmo na żywo w Internecie

Przesyłaj strumieniowo telewizję brytyjską za granicę dzięki VPN

Tak działają dostawcy treści. Sprawdzają twój adres IP i wykrywają, skąd łączysz się z Internetem. Jeśli znajdujesz się poza krajem, na którym opiera się żądana treść, próba dostępu zostanie zakończona.

Tak więc każdy Kanał z siedzibą w Wielkiej Brytanii jest niedostępny dla użytkowników łączących się spoza Wielkiej Brytanii. Jednak jeśli oni zmień ich adres IP na brytyjski, będą mieli dostęp do brytyjskiego materiału. Ta technika wymaga nie tylko ukrytej sieci VPN przekierowuje ruch przez serwer do wyboru (w kraju, który chcesz), ale także chroń swoje dane, gdy jesteś online. Dzięki VPN dostaniesz się do ukryj swój oryginalny adres IP i zamień na taki, który ujawnia inną lokalizację geograficzną. Oto kroki, które musisz wykonać zdobywaj telewizję brytyjską gdziekolwiek jesteś:

 1. Pierwszy krok dotyczy ciebie uzyskiwanie subskrypcji VPN. Unikaj darmowych VPN, takich jak Hola.
 2. Skonfiguruj konto VPN.
 3. Czas na pobierz i zainstaluj aplikację VPN ze strony internetowej.
 4. Teraz ty uruchom aplikację i poszukaj serwera w UK.
 5. Połącz się z tym serwerem w Wielkiej Brytanii i zdobądź Brytyjski adres IP.
 6. To podejście pozwoli ci na to odblokuj wszystkie brytyjskie kanały za granicą.

Najlepsza sieć VPN dla brytyjskiej telewizji

Nie wiem o tobie, ale dostaję się ExpressVPN Subskrypcja. Doszedłem do wniosku, że to najlepsza VPN, jaką mogę posiadać. Pamiętam, jak wypróbowałem to po raz pierwszy; Zaproponowano mi 30 dni na zastanowienie się nad tym zobowiązaniem. Gdybym tego nie lubił, mógłbym poprosił o zwrot pieniędzy bez zadawania pytań. Jego możliwości przesyłania strumieniowego są niewiarygodnie dobre. Teraz wiem, że ExpressVPN jest najlepszą siecią VPN, jaką możesz posiadać, ale jeśli nie mieści się w budżecie, sprawdź inne sieci VPN, które możesz subskrybować.

Uzyskaj brytyjską telewizję za granicą online dzięki inteligentnym serwerom proxy DNS

Ta technologia różni się nieco od VPN pod względem bezpieczeństwa, ponieważ nie zabezpiecza połączenia internetowego. W przeciwieństwie do VPN nie dostajesz nowego adresu IP. Twoje pozostaną takie same i pozostaną widoczne dla publicznego oka.

Po skonfigurowaniu Smart DNS na urządzeniu do przesyłania strumieniowego będzie można łatwo ominąć ograniczenia geograficzne nałożone na treści, do których chcesz uzyskać dostęp. Twoje dane i ruch zostaną przekierowane przez jeden z wyznaczonych serwerów, dzięki czemu będziesz się znajdować w kilku miejscach jednocześnie. Pamiętaj jednak, że nie możesz odblokować wszystkiego za pomocą SmartDNS, chyba że ten, którego używasz, obsługuje takie odblokowanie.

Teraz, jeśli uważasz, że Smart DNS jest bardziej odpowiednim narzędziem do odblokowywania, wykonaj poniższe czynności.

 1. Zdobądź subskrypcję Unlocator i zarejestruj się na 7-dniowy bezpłatny okres próbny.
 2. Musisz skonfiguruj Smart DNS na swoim urządzeniu. Te filmy instruktażowe / konfiguracyjne mogą ci pomóc.
 3. Uzyskaj pełny dostęp do kanałów w Wielkiej Brytanii które obsługuje Unlocator.

Najlepszą rzeczą w Unlocator jest to, że ty nie potrzebujesz karty kredytowej podpisać się z nim. Jego inteligentny DNS obsługuje odblokowywanie BBC iPlayer, ITV, Channel 4, TVPlayer, Now TV i Sky Go. To wszystko, o co mógłbym prosić rozsądne ceny. Ta duńska firma wie, czego oczekują klienci i odpowiednio ją realizuje. Podczas 7-dniowego okresu próbnego możesz odblokować ponad 220 kanałów. Jeśli Ci się nie podoba, zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji.

Najlepsze brytyjskie kanały telewizyjne do oglądania za granicą

Korzystanie z serwerów proxy VPN lub Smart DNS umożliwia dostęp do następujących kanałów, niezależnie od tego, gdzie obecnie mieszkasz.

 • BBC iPlayer
 • ITV Hub
 • Kanał 4 (4oD)
 • Kanał 5 (my5)
 • Sky Go
 • Sky Sports
 • Teraz telewizja
 • TVPlayer
 • Amazon Amazon Prime w Wielkiej Brytanii
 • Netflix UK

Jak oglądać brytyjską telewizję za granicą na żywo za darmo online

Z powodu różnych umowy licencyjne, jest bardzo mało prawdopodobne, że brytyjskie kanały telewizyjne, takie jak BBC i ITV, zostaną udostępnione za granicą w najbliższej przyszłości. Dlatego tak ważne jest korzystanie z usług takich jak ExpressVPN i inni czołowi brytyjscy dostawcy VPN, aby uzyskać codzienną korektę w brytyjskiej telewizji.

Czy korzystałeś z takich usług w USA, Kanadzie, Australii lub w innych krajach za granicą, aby przesyłać strumieniowo telewizję w Wielkiej Brytanii? Podziel się swoim doświadczeniem lub pytaniami w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map