Jak oglądać brytyjskie kanały telewizyjne w Grecji w ciągu kilku minut

Drodzy emigranci z Wielkiej Brytanii, czy przeprowadziliście się do Grecji tylko po to, aby znaleźć to swoje ulubione kanały są zablokowane? Czy tęsknisz za dostępem do kanału 5 lub BBC? Nie martw się, są dwa narzędzia, których możesz użyć do odblokowania brytyjskich kanałów w Grecji w ciągu kilku minut, a powiem ci wszystko, co musisz o nich wiedzieć.


Jak oglądać brytyjskie kanały w Grecji w ciągu kilku minut

Jak oglądać brytyjskie kanały w Grecji w ciągu kilku minut

Dostęp do kanałów brytyjskich w Grecji?

Nie, większość Kanały w Wielkiej Brytanii są dostępne w Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że dopóki nie mieszkasz w Wielkiej Brytanii, nie będziesz mieć dostępu do jej kanałów. Prawa autorskie są przyczyną ograniczeń. Sam kanał nie ma nic wspólnego z odblokowaniem. Aby zachować zgodność z międzynarodowym prawem autorskim, na przykład dostawcy treści, nakładać zakazy IP na adresy IP spoza Wielkiej Brytanii.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​mamy dwie narzędzia, które potrafią ominąć te ograniczenia z dowolnego miejsca na świecie, nawet z Grecji!

Najpopularniejsze kanały w Wielkiej Brytanii

Tutaj jest lista kanałów Brytyjscy emigranci i turyści spędzający czas za granicą chcą streamować jak najwięcej online:

 • BBC iPlayer
 • ITV Hub
 • Kanał 5 (my5)
 • Kanał 4 (wszystkie 4)
 • TVPlayer
 • Sky GO
 • Teraz telewizja

Oglądaj brytyjskie kanały w Grecji – VPN

Pierwszy narzędzie online możesz skorzystać z dostęp do kanałów brytyjskich w Grecji to VPN, Wirtualnej sieci prywatnej.

ZA VPN to internetowa usługa bezpieczeństwa cybernetycznego, która:

 • Szyfruje i chroni dane przed stronami trzecimi i atakami.
 • Przekieruj swój ruch online przez wysoce bezpieczne serwery.

Po prostu VPN zabezpiecza twoje dane i zapewnia to twoje połączenie pozostaje prywatne. Fajną rzeczą w sieciach VPN jest jednak to, że kończą zmiana twojego publicznego adresu IP także. Kiedy twój ruch online przechodzi przez ten serwer w innym kraju publiczne zmiany IP aby dopasować lokalizację podłączonego serwera. W ten sposób również VPN działają jako potężne narzędzia do fałszowania adresów IP do nożyc do kabli na całym świecie.

Odblokuj kanały w Wielkiej Brytanii – kroki

Oto jak możesz korzystaj z VPN, aby oglądać brytyjskie kanały w Grecji:

 1. Zdobądź zaufanego dostawcę VPN.
 2. Pobierz, a następnie zainstaluj aplikację VPN który jest zgodny z urządzeniem do przesyłania strumieniowego. Ogólnie rzecz biorąc, znajdziesz aplikacje dla systemów Windows, iOS, macOS i Android. Dzięki najpopularniejszym VPNom możesz także znaleźć aplikacje Telewizory Smart, Kodi, Ruko, PS4, Xbox One, i inni.
 3. Uruchom aplikację i połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii.
 4. Przejdź do kanału, który chcesz oglądać, i ciesz się swoimi programami!

Teraz pozostaje tylko dowiedzieć się, którego dostawcę wybrać. Mamy cię również przy tym:

Najlepsza sieć VPN dla Grecji

Ekspert ds. Bezpieczeństwa, Charles przeprowadził badania i udało się wymyślić lista VPN które działają idealnie dla Grecji. Jego najlepszy wybór padł na ExpressVPN jakość usług, doskonała obsługa klienta i szeroka sieć serwerów.

Zdarza się również, że ma fantastyczne 30-dniowa polityka zwrotów. W ten sposób możesz wypróbować usługę przez cały miesiąc przed zatwierdzeniem. tak, gwarancją jest „bez zadawania pytań. Jeśli nie jesteś fanem ExpressVPN, zamiast tego możesz sprawdzić tych dostawców VPN:

Oglądaj brytyjskie kanały w Grecji dzięki Smart DNS

Niektóre osoby nie dbają zbytnio o dodatkowe funkcje bezpieczeństwa VPN. Jest to nawet bardziej prawdziwe w krajach o ogólnie wolnych połączeniach, ponieważ VPN nieco spowalniają twój Internet. Jeśli jesteś jedną z tych osób, możesz zamiast tego zastosuj serwer proxy Smart DNS. Inteligentny serwer proxy DNS to usługa online, która zapewnia dostęp do określonej listy zablokowanych kanałów. Oto jak VPN różni się od inteligentnego serwera proxy DNS:

 • Inteligentne serwery proxy DNS wymagają konfiguracji. Jednak nie ma aplikacji, które można pobrać, aby je uruchomić. Na szczęście zazwyczaj mają przewodniki, które mogą pomóc każdemu nowicjuszowi w skonfigurowaniu tego wszystkiego.
 • Nie używają szyfrowania, co oznacza, że ​​Smart DNS nie jest tak bezpieczny jak VPN.
 • Ponieważ nie przekierowują twojego ruchu, inteligentne serwery proxy DNS nie spowalniają twojego połączenia.
 • Inteligentny DNS nie będzie działał, jeśli używa go twój dostawca usług internetowych przejrzyste proxy lub Przejęcie DNS.
 • Twój adres IP nie zmieni się podczas korzystania ze Smart DNS. Nie fałszuje twojego publicznego adresu IP.

Najlepszy inteligentny DNS dla Grecji

Proponuję użyć Unlocator jako dostawca Smart DNS podczas pobytu w Grecji. Jest ogromny lista odblokowanych kanałów z treściami brytyjskimi – do których może on uzyskać dostęp. Jeśli się nie mylę, Unlocator może odblokuj ponad 200 kanałów.

Duńska firma oferuje również proste przewodniki aby pomóc początkującym w procesie konfiguracji. Możesz też skorzystaj z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego bez uciekania się do karty kredytowej w celu jej ponownej aktywacji. Możesz skorzystać z 14-dniowy okres zwrotu po okresie próbnym, co oznacza, że ​​upewniasz się, że Unlocator działa dla Ciebie przed podjęciem jakichkolwiek zobowiązań.

Oglądaj brytyjskie kanały w Grecji – końcowe myśli

Panie i panowie! Tak można odblokuj kanały brytyjskie w Grecji. Pamiętaj, używając albo VPN lub Smart DNS nie pomoże ci pominąć jakiejkolwiek opłaty rejestracyjnej wymaganej przez wybrany kanał. Wszystkie te narzędzia usuń geobloki i zapewni ci dostęp do brytyjskich kanałów, które chcesz.

Czy masz inne sposoby, w jakie możesz oglądać kanały brytyjskie w Grecji? Podziel się swoimi sugestiami w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map