Jak oglądać CCTV poza Chinami?

China Central Television Network jest łatwo jednym z najczęściej oglądanych kanałów z Chin i okazuje się, że jest krajowym nadawcą telewizyjnym w tym kraju. Z siedzibą w Pekinie nadawca ma do 50 kanałów i oferuje programy przeznaczone zarówno dla odbiorców w języku chińskim, jak i nie chińskim. Program jest zasadniczo treścią w postaci wiadomości, edukacji, komedii, dramatu i rozrywki. Z politycznego punktu widzenia nadawca jest również uważany za rzecznik Komunistycznej Partii Chin, a także ma kanały publiczne oparte na regionie, w którym jest nadawany. Istnieją CCTV-4 Asia, CCTV-4 Europa, CCTV-4 America i CCTV-Daifu, które są filiami międzynarodowego kanału CCTV-4.


Jak oglądać CCTV poza Chinami?

Jak oglądać CCTV poza Chinami?

Jest wolny od CCTV?

Chociaż te cztery są tylko częścią jego blisko 15 kanałów telewizji przemysłowej nadawanych do publicznego oglądania, istnieje jeszcze jedna kategoria około 18 kanałów, za które trzeba zapłacić. Jako kompletny pakiet kanały są oferowane przez różne firmy i dostawców usług satelitarnych, aplikacje mobilne, a nawet przez Internet.

Ponieważ większość osób chce nadrobić zaległości podczas podróży, streaming z Internetu jest uważany za realną opcję. Wystarczy aktywna subskrypcja usługi i urządzenie mobilne z dostępem do Internetu. Można się jednak dowiedzieć, że niektóre kanały CCTV są dostępne tylko dla użytkowników w Chinach kontynentalnych. Doskonałym przykładem jest kanał CCTV-5, który koncentruje się na oferowaniu swoim widzom najlepszych wiadomości, recenzji sportowych i najważniejszych wydarzeń. Jeśli spróbujesz uzyskać do niego dostęp poza Chinami, nawet jeśli masz aktywną subskrypcję usługi przesyłania strumieniowego, prawdopodobnie pojawi się komunikat o błędzie informujący, że Twoja lokalizacja nie jest objęta gwarancją.

Blokowanie następuje po wykryciu twojego adresu IP i wydaje się, że pochodzi on z kraju spoza terytorium Chin. Twój adres IP jest odpowiedzialny za przekazywanie takich informacji, jak Twoja lokalizacja, a w niektórych przypadkach Twoja tożsamość. Aby móc oglądać wszystkie kanały telewizji przemysłowej bez względu na Twoją lokalizację, potrzebujesz rozwiązania, które może oszukać twoją platformę telewizyjną, że tak naprawdę jesteś w Chinach.

Korzystanie z VPN do oglądania telewizji przemysłowej poza Chinami

Subskrybując usługę wirtualnej sieci prywatnej, możesz przekierować ruch na serwery, które z kolei szyfrują twoje połączenie i nadają prywatności pewne szczegóły. Twój adres IP na początek zmienia się za każdym razem, gdy łączysz się z innym serwerem, pozostawiając szczegóły, takie jak faktyczna lokalizacja, zastąpiona lokalizacją serwera, z którym jesteś połączony. Dlatego jeśli jesteś poza Chinami, ale możesz połączyć się z serwerem VPN z siedzibą w Chinach, będziesz mógł przesyłać strumieniowo obraz z dowolnego miejsca. Wykonaj następujące kroki, aby odblokować CCTV poza Chinami:

 1. Zarejestruj się przez VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, urządzeniu Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się.
 4. Wybierz chiński serwer i połącz się z nim.
 5. Sprawdź swój adres IP za pośrednictwem strony internetowej takiej jak WhatIsMyIP.network, aby upewnić się, że dokonano zmiany.
 6. W tej chwili możesz surfować po Internecie z chińskim adresem IP, tak jakbyś mieszkał w Chinach.

Przesyłanie strumieniowe kanałów z ograniczeniami geograficznymi nie jest jedyną rzeczą, którą możesz zrobić przez VPN. Oprócz zabezpieczeń związanych z szyfrowaniem VPN pomaga również ukryć ruch przed dostawcą usług internetowych, a nawet obejść wszelkie warunki, które dostawcy usług internetowych znają, aby ograniczyć połączenie. Obejmują one dławienie połączenia i ograniczenia wykorzystania danych.

Najlepsze sieci VPN do oglądania telewizji przemysłowej poza Chinami

Zdecydowanie, z której usługi VPN korzystać, to kolejna kwestia, którą możesz chcieć być bardzo celowy. Wynika to z faktu, że nie każda usługa odblokowuje chińskie kanały, takie jak CCTV, a nawet ma wystarczającą liczbę serwerów w Chinach, aby ułatwić strumieniowanie. Aby mieć pewność, że zaczniesz dobrze od początku, mamy wielu dostawców, z których jesteśmy pewni, że z przyjemnością z nich skorzystasz, ponieważ wszyscy oni doskonale nadają się do zapewnienia najlepszej jakości przesyłania strumieniowego.

1. ExpressVPN

ExpressVPN to naprawdę jedna z najlepszych usług do rozważenia, zwłaszcza jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia w korzystaniu z VPN. Klient VPN ExpressVPN Dostawca ma w swojej sieci około 2000 serwerów, a na ich szybkość świadczy 99,9% gwarancji nieprzerwanej pracy. Po dokonaniu subskrypcji możesz wybrać jako protokół protokół OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP lub SSTP, ale zaleca się OpenVPN, ponieważ najlepiej działa z 256-bitowym szyfrowaniem AES używanym do zabezpieczenia ruchu.

ExpressVPN z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych utrzymuje niezawodną politykę zerowego logowania i obsługuje do 3 wielu połączeń. Usługa ma również aplikację VPN, która jest naprawdę łatwa w użyciu i może wybrać odpowiednie ustawienia dla użytkowników, którzy nie mieli wcześniejszego doświadczenia z VPN. Istnieje również szereg ukrytych serwerów, z których mogą korzystać subskrybenci, aby ukryć fakt, że korzystają z VPN, a także przełącznik zabijania Internetu, który przerywa połączenie w przypadku naruszenia bezpieczeństwa usługi. Użytkownicy zapewnili również ochronę przed atakami DDOS oraz dostęp do funkcji Smart DNS, która pomaga im pracować w witrynach z ograniczeniami geograficznymi. Aby uzyskać więcej informacji na temat ExpressVPN, zapoznaj się z naszą szczegółową recenzją ExpressVPN.

2. VyprVPN

VyprVPN znajduje się również na tej liście ze względu na wygodną bazę w Szwajcarii, a lista serwerów wystarcza, aby cieszyć się płynną transmisją strumieniową niezależnie od tego, gdzie jesteś. Liczba serwerów to około 700 i niektóre z nich są obecne w Chinach. Usługa ma również wiarygodne zasady zerowego logowania, które powinny zapewnić, że żaden ruch nie zostanie zapisany. Dzięki subskrypcji VyprVPN możesz mieć do 3 innych połączeń w tym samym czasie, a aplikacja jest bardzo łatwa w nawigacji.

Aplikacja może działać na platformach Windows, iOS, Android i Linux, a także ma obsługę czatu na żywo przez całą dobę, dzięki czemu możesz rozwiązać wszelkie problemy, które mogą się pojawić bez pozostawiania cię bez celu. Usługa ma również zasady Smart DNS, których można używać do uzyskiwania dostępu do witryn z ograniczeniami geograficznymi oraz obsługę OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP i IKEv2. VyprVPN jest również uznawany za protokół Chameleon, który szyfruje metadane pakietów i utrudnia przechwycenie połączenia nawet przy głębokiej inspekcji pakietów. Jest to przydatne do uzyskiwania dostępu do witryn w Chinach, ponieważ pozwala ominąć Wielką zaporę ogniową w Chinach. Aby zobaczyć, co jeszcze możesz zyskać z subskrypcji VyprVPN, zapoznaj się z naszą recenzją VyprVPN.

3. NordVPN

NordVPN zamyka naszą listę i jest to jedyna usługa, która ma blisko 4000 serwerów w swojej sieci. Dostawca ma siedzibę w Panamie, a zasięg jego sieci jest prawdopodobnie jego największą siłą. Jeśli jednak wykonasz głębokie kopanie, prawdopodobnie zorientujesz się, że dostawca nie ma żadnych serwerów w Chinach. Odbywa się to celowo, aby zachować dyskretność usług dla chińskiego rządu. Jak zatem użytkownicy powinni uzyskać dostęp do chińskich treści? Usługa ma tak zwane zaciemnione serwery. Te serwery umożliwiają dostęp do treści nawet w bardzo ograniczonych obszarach, takich jak Chiny, i na pewno uzyskają ruch przez ich wielką zaporę.

Oprócz tego NordVPN posiada również szereg wyspecjalizowanych serwerów, które są zoptymalizowane pod kątem takich rzeczy, jak przesyłanie strumieniowe HD, torrentowanie i jednoczesne pobieranie dużych plików. Usługa jest również bardzo hojna dla użytkowników, którzy chcą korzystać z wielu urządzeń, ponieważ umożliwia do 6 jednoczesnych połączeń. Użytkownicy mogą również korzystać z takich funkcji, jak szyfrowanie DoubleVPN, dedykowane serwery IP, ochrona przed atakami anty-DDoS, SmartPlay i CyberSec. Możesz dowiedzieć się znacznie więcej o tych funkcjach, przeglądając naszą recenzję NordVPN.

Wniosek dotyczący oglądania telewizji przemysłowej poza Chinami

Przesyłanie strumieniowe CCTV poza Chiny nie musi być wyzwaniem, zwłaszcza jeśli masz do czynienia z wiarygodnym dostawcą VPN. Jeśli zdecydujesz się wypróbować którykolwiek z trzech przedstawionych przez nas programów, będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Zrób to w sekcji komentarzy poniżej, a my z przyjemnością skontaktujemy się z Tobą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map