Jak oglądać Celebrity Family Feud 2019 Live Online

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć lato z pewnym nastawieniem „Feudy”? Jeśli tak, to spodziewaj się swojego ulubionego gospodarza telewizyjnego, Steve’a Harveya, 9 czerwca, kiedy Celebrity Family Feud powróci po raz szósty. Jak zwykle, ABC Go zaprezentuje program podczas swoich letnich premier. Dlatego oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak oglądać Celebrity Family Feud 2019 na żywo w Internecie.


Jak oglądać Celebrity Family Feud 2019 Live Online

Jak oglądać Celebrity Family Feud 2019 Live Online

Feud Family Celebrity w ABC Go

Jeśli mieszkasz w USA, możesz obejrzeć Celebrity Family Feud na żywo w ABC Go. Problem leży jednak w przypadku osób mieszkających za granicą. ABC Go działa tylko wtedy, gdy użytkownik zbliża się do jego treści za pomocą amerykańskiego adresu IP. Jeśli tak nie jest, ABC natychmiast zablokuje dostęp.

Twój adres IP pomaga kanałowi lub innej usłudze online w ustaleniu Twojej fizycznej lokalizacji. Gdy zostaniesz narażony na niebezpieczeństwo za granicą, ABC Go położy kres dostępowi. Zamiast odbierać wideo, pojawi się komunikat o błędzie geograficznym, który zawiera następujące informacje:

„Wygląda na to, że jesteś poza Stanami Zjednoczonymi lub ich terytoriami. Ze względu na międzynarodowe umowy dotyczące praw oferujemy ten film tylko widzom znajdującym się na terenie Stanów Zjednoczonych i ich terytoriów ”.
Błąd feud rodzinnych gwiazd

Na szczęście istnieje sposób na obejście ograniczeń geograficznych narzuconych przez ABC Go. Jeśli korzystasz z VPN, prawdopodobnie uzyskasz dostęp do strony internetowej kanału z jego zasięgu. Jak możesz zapytać Idź trochę dalej na południe i dowiedz się.

Jak oglądać Feud Celebrity Family Feud na żywo z VPN

Wirtualna sieć prywatna to narzędzie służące do zmiany aktualnego miejsca pobytu i pojawienia się w innym miejscu. Możesz to zrobić, łącząc się z serwerem VPN w wybranym kraju. Po nawiązaniu połączenia uzyskasz adres IP w regionie, w którym znajduje się serwer. W końcu możesz uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści regionu, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Co więcej, VPN istniał jako narzędzie bezpieczeństwa podczas przeglądania stron. Przekierowuje Twój ruch przez prywatny tunel, szyfrując go w trakcie i chroniąc przed hakerami i cyberprzestępcami. Co więcej, twój adres IP jest maskowany, co oznacza, że ​​twój dostawca Internetu nie będzie w stanie szpiegować tego, co robisz podczas surfowania w Internecie. Właśnie to nazywamy przeglądaniem anonimowym. Powiedziawszy to, spójrzmy, jak to zrobić odblokuj ABC Go i obejrzyj na żywo Celebrity Family Feud:

 1. Aby rozpocząć proces, musisz znaleźć renomowanego dostawcę VPN i zarejestrować się w celu skorzystania z jego usługi. W mojej opinii, ExpressVPN powinien być twoim najlepszym wyborem.
 2. Po utworzeniu konta pobierz i zainstaluj klienta VPN na kompatybilnym urządzeniu, takim jak Android, iOS, PC lub Mac.
 3. Teraz zaloguj się za pomocą konta VPN i otwórz jego listę serwerów.
 4. Ponieważ ABC Go jest w Stanach Zjednoczonych, potrzebujesz serwera w USA. Można go znaleźć w zalecanej sekcji, aby uzyskać szybsze podejście.
 5. Naciśnij przycisk Połącz i poczekaj chwilę, aż połączenie zostanie nawiązane.
 6. Na koniec uruchom ABC Go i transmituj Celebrity Family Feud na żywo, gdziekolwiek jesteś.

Jeśli nadal jesteś zdezorientowany i nie wiesz, którą VPN wybrać, użyj ExpressVPN ponieważ jest to jedna z najlepszych sieci VPN w branży. Możesz się nie zgodzić, ale opinie na całym świecie tak twierdzą. Teraz, jeśli nadal nie jesteś przekonany, wypróbuj jedną z nich najlepsze VPN dla ABC Go zamiast.

Feud Family Celebrity – Czego można się spodziewać?

Uwielbiany popularny komik i wielokrotnie nagradzany prowadzący teleturniej Steve Harvey powraca na kolejną ciekawostkę. Jeśli tylko włączasz się do programu, pozwól, że podam szczegółowe informacje. Celebrity Family Feud stawia przed sobą aktorów, piosenkarzy, sportowców i inne znane osobistości. Jednak nie jest to zabawne, powinni oni współpracować z członkami rodziny, aby uzyskać najbardziej popularne odpowiedzi na pytania typu ankietowego.

Zwycięska strona otrzymuje przyzwoitą nagrodę na cele charytatywne. Tak więc serial jest nie tylko zabawny, ale także w dobrej sprawie. Czy pamiętasz, co wydarzyło się w czwartym sezonie? Musieliśmy zobaczyć takie drużyny jak Team Kardashian vs. Team West, Stephen Curry vs. Chris Paul, „Grey’s Anatomy” vs. „Station 19”, w środku NBA vs. MLB All-Stars. Jeśli ten sezon jest równie ekscytujący jak czwarty, gwarantuję lato pełne śmiechu i zabawy.

Ze względu na swoją popularność Celebrity Family Feud ma wersje w różnych częściach świata. Regiony te obejmują Australię, Belgię, Zjednoczone Królestwo i Niemcy. Prowadzą je odpowiednio Grant Denyer, Chris Van den Durpel, Vernon Kay i Daniel Harwich.

Po anulowaniu na NBC ABC przejęło oficjalną transmisję programu i nieco zmieniło zasady. Wersja ABC nie używa formatu turniejowego. W jednym odcinku znajdują się dwie gry, w których każda kończy się rundą Fast Money o nagrodę 25000 $. Jeśli rodzina przegra i nie przejdzie tej rundy, wygrywa 5000 $ na cele charytatywne. Tak więc, wygrywaj lub przegrywaj, działalność charytatywna jest główną atrakcją tego niesamowitego programu.

Urządzenia kompatybilne z ABC Go

Cała gama urządzeń obsługuje aplikację ABC Go:

 • Android
 • iPhone
 • iPad
 • Fire TV
 • Roku
 • Telewizor apple
 • PC
 • Prochowiec

Jak oglądać Celebrity Family Feud Live – Final Thoughts

ABC określiło swój letni harmonogram i obfituje w teleturnieje. Jednak głównym celem tego lata jest nie więcej niż feud rodzinnych gwiazd. Bez względu na to, czy jesteś w USA, czy za granicą, nie ma to znaczenia. Dzięki VPN jesteś traktowany jak równy sobie. Śmiało, zainwestuj w odpowiedniego dostawcę VPN i transmituj na żywo Celebrity Family Feud na żywo, gdziekolwiek jesteś.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map