Jak oglądać CMT poza USA

Jak oglądać CMT poza USA? Ludzie byli świadkami światowej premiery telewizyjnej „American Woman” Kelly Clarkson na żywo podczas CMT Music Awards w dniu 7 czerwca 2018 r. I było nie mniej niż oszałamiające. Niestety wielu fanów mieszkających poza USA przegapiło występ, ponieważ nie mieli dostępu do kanału nadającego wydarzenie. CMT to amerykański podstawowy kanał telewizji kablowej i satelitarnej, który zawiera wszystkie wiadomości z kraju, muzykę, programy telewizyjne i radio.


Jak oglądać CMT poza USA

Jak oglądać CMT poza USA

Więc jeśli jesteś fanem kraju, CMT jest kanałem dla Ciebie. Fani z krajów amerykańskich mieszkający w Kanadzie, Australii, Francji, Wielkiej Brytanii, a nawet Niemczech nie mogą oglądać ani transmitować treści CMT z powodu ograniczeń geograficznych. Jednak amerykańscy emigranci lub każdy fan z dowolnej części świata może zabezpieczyć dostęp do CMT przez VPN lub Smart DNS proxy na swoich komputerach PC, Mac, Android i iOS. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Oglądaj CMT poza USA dzięki VPN

CMT to kanał, na którym można przeczytać ekskluzywne wiadomości o najlepszych artystach muzyki country, takich jak Keith Urban, o dzieleniu się jednym z jego sekretów sukcesu. Możesz przesyłać strumieniowo muzykę od najlepszych artystów country, wschodzących gwiazd i największych nazwisk, takich jak mistrz Carrie Underwood ”Feat. Ludacris. A jeśli to nie wystarczy, CMT to miejsce, w którym można oglądać telewizję na żywo w Directv, Mediacom i Suddenlink oraz popularne programy takie jak Home Improvement, Last Man Standing i Full House.

Nie ma znaczenia, że ​​nie jesteś w granicach USA, ponieważ VPN może sprawić, że będziesz wyglądać jak ty. Tak to działa. Nie możesz uzyskać dostępu do CMT, jeśli kanał wykryje próbę uzyskania dostępu z nieamerykańskim adresem IP. Aby to zmienić, musisz uzyskać VPN. VPN może zastąpić twój obecny adres IP adresem amerykańskim, umożliwiając w ten sposób dostęp do CMT. Wykonaj następujące kroki, aby odblokować CMT poza USA:

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN (najlepiej ExpressVPN).
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz przesyłać strumieniowo CMT.
 3. Uruchom aplikację.
 4. Połącz się z amerykańskim serwerem, aby uzyskać amerykański adres IP.
 5. Ciesz się najlepszą muzyką country, programami i wydarzeniami, o które możesz poprosić.

Najlepsza sieć VPN dla CMT

ExpressVPNUsługa w USA zastępuje Twój adres IP adresem amerykańskim, dzięki czemu możesz odblokować CMT lub dowolny inny kanał lub stronę internetową z siedzibą w USA. Ten usługodawca dba o prywatność i bezpieczeństwo bardziej niż ty, dlatego używają twardych protokołów szyfrowania, aby zapewnić bezpieczeństwo danych i chronić oczy hakerów. Standardy bezpieczeństwa ExpressVPN zapobiegają ingerencjom stron trzecich, co oznacza, że ​​nikt nie może wiedzieć o żadnych działaniach związanych z pomijaniem i odblokowywaniem. Aby uzyskać więcej informacji o innych dostawcach usług VPN, sprawdź tabelę poniżej.

Oglądaj CMT poza USA dzięki Smart DNS Proxy

Inną metodą, która pomaga uzyskać CMT poza USA, jest inteligentny serwer proxy DNS. Teraz to narzędzie nie działa jak VPN, ponieważ inteligentny serwer proxy DNS nie zapewnia tymczasowego adresu IP. Inteligentny serwer proxy DNS częściowo przekierowuje ruch potrzebny do określenia Twojej geolokalizacji za pośrednictwem swoich serwerów DNS, dzięki czemu możesz użyć do ominięcia regionalnych ograniczeń i odblokowania kanałów, które nie są dostępne w twoim kraju. Kanały, które można odblokować, zależą jednak wyłącznie od używanej usługi proxy Smart DNS. Oto jak możesz użyć Smart DNS do odblokowania CMT poza USA:

 1. Najpierw przejdź do Unlocator i zapisz się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Wykonaj te filmy instruktażowe / konfiguracyjne, aby skonfigurować Smart DNS w urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Odwiedź CMT lub uruchom aplikację na swoim urządzeniu.
 4. Przesyłaj strumieniowo CMT z dowolnego miejsca na świecie.

Nie chcę być stronniczy ani nic, ale po przeprowadzeniu kilku testów doszliśmy do wniosku, że Unlocator jest najlepszą dostępną usługą Smart DNS proxy. Gwarantuje obejście ograniczeń geograficznych z całego świata. Oferuje również 7-dniowy bezpłatny okres próbny, co oznacza, że ​​masz wystarczająco dużo czasu na podjęcie decyzji.

Oglądaj CMT poza USA

Nie musisz już narzekać, że nie możesz uzyskać dostępu do najlepszych amerykańskich kanałów podczas pobytu za granicą, ponieważ teraz masz dwa sposoby na urozmaicenie swojego streamingu. Śledź wszystkie ulubione CMT, przesyłaj strumieniowo pełne odcinki „Nashville”, uzyskuj dostęp do ekskluzywnych treści i sprawdź specjalne wydarzenia CMT w dowolnym miejscu i czasie dzięki VPN i Smart DNS proxy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map