Jak oglądać CNBC poza USA za pomocą VPN lub Smart DNS

Globalna gospodarka się zmienia. Polityka handlowa się zmienia, a rynki redefiniują się, by nadążyć. Nadszedł czas, aby zwracać uwagę na strony z wiadomościami finansowymi, takie jak CNBC.


Jak oglądać CNBC poza USA

Jak oglądać CNBC poza USA

Czy CNBC jest dostępny poza USA?

CNBC, pomimo otaczających go kontrowersji, jest jednym z najczęściej oglądanych kanałów z wiadomościami finansowymi. CNBC ma różne wersje poza USA, które obsługują różne rynki finansowe. Jednak amerykańska wersja kanału nie jest dostępna poza USA. Jeśli chcesz pozostać na szczycie rynku finansowego w Stanach Zjednoczonych, musisz znaleźć sposób na odblokowanie CNBC za granicą.

Wyjaśnię dwie metody, których możesz użyć do tego: VPN i Smart DNS.

Jak odblokować CNBC za granicą za pomocą VPN

Pierwszą metodą, którą wyjaśnię, aby odblokować regionalne ograniczenia CNBC, jest metoda VPN. VPN, skrót od Virtual Private Network, to oprogramowanie, które szyfruje dane i przekierowuje cały ruch w prywatne i bezpieczne połączenie. VPN może pomóc zachować anonimowość i bezpieczeństwo w Internecie, nawet jeśli korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi.

Powodem, dla którego VPN może odblokować treści ograniczone regionalnie, jest to, że VPN łączy Cię z różnymi serwerami na całym świecie, aby ustanowić bezpieczne połączenie, o którym wspomniałem wcześniej. Gdy łączysz się z serwerem, który nie znajduje się w twoim kraju, twój publiczny adres IP zmienia się, odzwierciedlając adres serwera. W ten sposób VPN może pomóc Ci odblokować ograniczenia regionalne.

Jak skonfigurować VPN

Subskrypcja i konfiguracja VPN jest stosunkowo łatwa. Oto jak uzyskać VPN i odblokować CNBC w dowolnym miejscu na świecie:

 1.  Wejdź na stronę dostawcy VPN i zarejestruj się w usłudze.
 2. Pobierz aplikację pasującą do urządzenia, którego będziesz używać. Zasadniczo VPN będzie mieć aplikację Mac, Windows, iOS, i Android urządzenia.
 3. Uruchom aplikację na urządzeniu i zaloguj się.
 4. Połącz się z serwerem w USA i poczekaj kilka sekund na nawiązanie połączenia.
 5. Przejdź do transmisji na żywo CNBC i ciesz się! *

To takie proste! Zaletą VPN jest to, że mają już aplikacje (czasem nawet wtyczki do przeglądarek), z których można korzystać. Nie musisz mieć doświadczenia technicznego, aby korzystać z VPN.

Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego CNBC na żywo

Sugeruję subskrypcję usługi ExpressVPN. Jest uważany za najlepszego dostawcę usług VPN i ma długą listę funkcji, które pomagają mu utrzymać pozycję na całym świecie. ExpressVPN ma ponad 2000 serwerów w ponad 94 krajach, więc możesz potencjalnie odblokować więcej witryn blokowanych geograficznie.

ExpressVPN ma niezawodną 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc możesz go przetestować i sprawdzić, czy usługa działa dla Ciebie.

Jeśli tak się nie stanie, oto lista innych najlepszych dostawców VPN, których możesz spróbować:

Jak oglądać CNBC za granicą za pomocą Smart DNS

Drugą metodą odblokowania amerykańskiego CNBC za granicą jest Smart Smart. Smart DNS, w przeciwieństwie do VPN, to usługa, którą możesz subskrybować, która jest specyficzna dla odblokowywania witryn z ograniczeniami geograficznymi. W przeciwieństwie do VPN, Smart DNS nie jest usługą, która prosi o wybranie serwera, z którym chcesz się połączyć. Dostawca będzie miał listę odblokowanych kanałów, które są dostępne za pośrednictwem Smart DNS.

Innymi słowy, jeśli chcesz odblokować określony kanał za pomocą Smart DNS, musisz upewnić się, że kanał jest obsługiwany przez wybrany przez ciebie Smart DNS.

Kilka rzeczy, o których należy pamiętać przy korzystaniu ze Smart DNS

Jak wspomniałem powyżej, Smart DNS to nie to samo co VPN. VPN zabezpieczy twoje dane i ruch online, podczas gdy Smart DNS ukryje tylko twoje IP. Zgadza się, twój publiczny adres IP tak naprawdę się nie zmienia, gdy korzystasz ze Smart DNS. Inne rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, to:

 • Inteligentny DNS nie wpłynie na prędkość Internetu.
 • Inteligentne serwery proxy DNS nie chronią przed przejęciem DNS ani przezroczystymi serwerami proxy.
 • Smart DNS musi zostać skonfigurowany, w przeciwieństwie do VPN.
 • Konfigurację Smart DNS można wykonać na szerszym wyborze urządzeń, takich jak PC, Mac, Android, Apple TV, Amazon Fire TV, PS3, PS4, Xbox, iOS, itp…

Najlepszy inteligentny DNS do odblokowania CNBC

Używam Unlocatora jako mojego Smart DNS. Daje dostęp do ponad 200 odblokowanych kanałów, w tym CNBC, i ma świetny zespół obsługi klienta, który jest zawsze gotowy do pomocy. Unlocator udostępnia również przewodniki i samouczki, które przeprowadzą Cię przez proces konfiguracji.

Unlocator ma bezpłatną wersję próbną 7 dni bez karty kredytowej i 14-dniową polisę zwrotu. Spróbuj, to niesamowita usługa, która oszczędza dużo czasu i energii podczas przesyłania strumieniowego.

Oglądaj CNBC poza USA – końcowe myśli

Oto dwie proste metody odblokowania amerykańskiej wersji CNBC. Sugerowałbym wypróbowanie obu metod i sprawdzenie, która z nich będzie dla Ciebie najlepsza. Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo tylko kilka kanałów, Smart DNS może być dla Ciebie usługą. Jeśli interesuje Cię idea bezpieczeństwa online, VPN powinien być tym, na który powinieneś zwrócić uwagę.

* Dostęp do amerykańskiej wersji CNBC wymaga amerykański dostawca telewizji. Ani VPN, ani Smart DNS nie będą w stanie usunąć tego wymogu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map