Jak oglądać Coronation Street poza UK Online

Pamiętasz ten czas, kiedy chciałem oglądać Coronation Street, ale byłem poza Wielką Brytanią i nie mogłem? Nie? W każdym razie chodzi o to, że nie mogłem nawet uzyskać do niego dostępu z powodu „Ograniczenia geograficzne”. Zasadniczo oznacza to, że nie jestem we właściwym miejscu oglądać Coronation Street. Muszę się jakoś przenieść, wydają się być w Wielkiej Brytanii, i wtedy uzyskaj dostęp do programów itv. Czy to w ogóle możliwe? Z VPN i Smart DNS, Tak to jest.


Stream Coronation Street Free Live

Stream Coronation Street Free Live

Coronation Street to najdłużej działające brytyjskie mydło. Zadebiutował w 1960 roku i przez lata zgromadził ogromną rzeszę fanów. Jeśli jesteś brytyjskim emigrantem mieszkającym za granicą lub fanem brytyjskiego serialu telewizyjnego mieszkającego w Australii, Kanadzie lub Stanach Zjednoczonych, możesz mieć trudności ze śledzeniem swojego ulubionego programu online. To dlatego, że ITV, oficjalny kanał transmisji strumieniowej Coronation Street, jest zablokowane za granicą. Ale zamierzamy to naprawić.

Pierwszy krok – Utwórz bezpłatne konto ITV

Heads up, nadal musisz założyć konto ITV, aby móc przesyłać strumieniowo treści itv bez względu na to, czy itv jest darmowym kanałem streamingowym. Aby utworzyć konto, musisz wykonać czynności opisane poniżej. W ten sposób otrzymasz bezpłatne konto itv w dowolnym kraju na całym świecie, w tym w USA, Kanadzie i Australii.

 1. Po pierwsze, przejdź na stronę ITV.
 2. Kliknij „Zaloguj się”, w prawym rogu
 3. Wybierz „Zarejestruj się teraz” na następnej stronie.
 4. Podaj swoje dane i szczegóły. Obejmuje to twoje imię i nazwisko, adres e-mail i datę urodzenia.
 5. Wpisz „WC1X 0AA dla „kodu pocztowego”, ale bez cytatów.
 6. Zaznacz czek w „polu warunków ITV”.
 7. W końcu, wybierz „Jestem gotowy”.

W porządku, więc teraz otrzymasz wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie konta, klikając link. Następnie będziesz mógł korzystać z bezpłatnego konta ITV. Teraz, gdy Twoje konto jest gotowe, pozostało ci nauczyć się korzystać z narzędzi odblokowujących.

Streamuj koronację Street Live Online za pomocą VPN

Nie marnuj czasu na próby uzyskania do niej dostępu, jeśli jesteś poza Wielką Brytanią, ponieważ zobaczysz tylko tę wiadomość: “Przykro nam. Centrum ITV jest dostępne tylko dla widzów w Wielkiej Brytanii ” albo to “Przykro nam. Ten film jest obecnie niedostępny. ” Oba są niezwykle denerwujące, więc dziękuję za istnienie VPN. W przeciwnym razie, w jaki sposób ekspedyci i fani mydła z Wielkiej Brytanii powinni oglądać Coronation Street?

Gdy połączysz się z VPN, najpierw będziesz zyskać bezpieczeństwo, i drugi uzyskiwanie nowego adresu IP. Jak to? Sieć VPN przekierowuje ruch internetowy i dane przez jeden z wybranych serwerów, szyfrując go najpierw, a następnie podając adres IP zgodny z adresem serwera znajdującego się w wybranym miejscu.

Zasadniczo wirtualna sieć prywatna przyznaje ci adres IP w Wielkiej Brytanii który pozwala na dostęp i streamuj brytyjskie kanały strumieniowe pomimo twojego miejsca zamieszkania. Wykonaj następujące kroki, aby stać się wirtualnym lokalnym przedstawicielem Wielkiej Brytanii i odblokować itv:

 1. Uzyskaj subskrypcję u niezawodnego dostawcy VPN. Za wszelką cenę unikaj darmowych VPN takich jak Hola. Darmowe sieci VPN mogą zagrozić Twojemu bezpieczeństwu online i narazić twoje dane na ryzyko.
 2. Utwórz konto VPN i zarejestruj się.
 3. Ze strony VPN, pobierz i zainstaluj aplikację.
 4. Teraz, uruchom aplikację.
 5. Zeskanuj listę serwerów VPN i połącz się z brytyjskim. 
 6. W rezultacie będziesz wydają się być online z Brytyjski adres IP.
 7. Odblokuj wszystkie kanały w Wielkiej Brytanii chcesz gdziekolwiek.

Najlepsza sieć VPN na Coronation Street

Nie chcesz odblokować BBC iPlayera, TVPlayera, kanału 4, kanału 5 i oczywiście odtwarzacza ITV? Zatem nie ma lepszego VPN niż ExpressVPN. Oprócz tego niesamowite funkcje i imponujące usługi, ExpressVPN duża sieć serwerów zrobione z tysiące serwerów w 94 krajach czyni subskrypcję wartą. Pomyśl o możliwościach i możliwości łączenia się z dowolnego kraju, ponieważ zawsze masz serwer w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

Co ważniejsze, możesz używaj ExpressVPN na wszystkich platformach: PC, Mac, Android, iPhone, iPad, Roku, Now TV, Apple TV, Samsung Smart TV, Amazon Fire TV, Amazon FireStick. Nie martw się, jeśli usługa Ci się nie spodobała, możesz skorzystać z 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, co pozwala uzyskać zwrot pieniędzy, jeśli usługi Ci się nie podobają. Możesz także sprawdzić inne usługi VPN, aby odblokować itv i oglądać Coronation Street na żywo w Internecie.

Jak oglądać Coronation Street za darmo online za pomocą Smart DNS

Jeśli VPN nie spełnia Twoich wymagań, możesz skorzystać z serwera proxy SmartDNS. Jest to kolejna metoda odblokowania, która może zabrać Cię za granicę, ale pod względem bezpieczeństwa nie jest taka sama jak VPN. Wiesz jak z VPN twój adres IP jest maskowany i zmienia się. Cóż, tak nie jest w przypadku SmartDNS. Zapewnienie bezpieczeństwa w Internecie jest zadaniem VPN, za który odpowiedzialny jest Smart DNS uzyskiwanie odblokowanych treści. Z powodzeniem dokonuje tego, przekierowując dane określające lokalizację geograficzną przez jeden z wyznaczonych serwerów, dzięki czemu uzyskujesz dostęp do ograniczonej zawartości.

To dlatego, że możesz pojawić się w innym miejscu niż twoje. To miejsce jest więc miejscem, w którym opiera się treść, do której chcesz uzyskać dostęp. Inteligentny DNS również kompatybilny ze wszystkimi platformami wspomniane powyżej, z wyjątkiem Roku i Now TV. Pamiętaj, że do tego dochodzisz dostęp zależy od Smart DNS subskrybujesz. W ten sposób używasz Smart DNS do odblokowywania ITV i przesyłania strumieniowego Coronation Street za darmo na żywo poza granicami Wielkiej Brytanii:

 1. Zrobić Subskrypcja Unlocator i skorzystaj z bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Możesz podążać te filmy / konfiguracja tutorial w celu skonfigurowania Smart DNS na twoim urządzeniu.
 3. Teraz, odwiedź stronę ITV lub otwórz aplikację ITV Player.
 4. Zaloguj się przy użyciu konta ITV stworzyłeś – co wyjaśniliśmy powyżej.
 5. Wreszcie, stream Coronation street dosłownie gdziekolwiek chcesz i gdziekolwiek jesteś.

Unlocator jest warte rozważenia i wyboru, ponieważ tylko on mnie udzielił dostęp do itv. Jednak firma bezpłatny 7-dniowy okres próbny jest tak zachęcające, jak rozczarowujące. Chociaż nie masz nic do stracenia podczas próby, możesz poczuć, że potrzebujesz więcej czasu na przemyślenie. Ponadto jest w stanie odblokowanie ponad 200 kanałów bez wpływu na prędkość. Co ty na to?

Jak oglądać Coronation Street za darmo w dowolnym miejscu?

Fanatycy brytyjskiej telewizji mogą teraz przesyłać strumieniowo Coronation Street w dowolnym miejscu, jeśli mają VPN lub Smart DNS. Twoje priorytety naprawdę mają wszystko wspólnego z tym, co wybierzesz, a chcielibyśmy wiedzieć, która metoda będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia? Zapisz je w sekcji komentarzy poniżej. Zadaj nam wszelkie pytania, które możesz mieć na dowolny temat.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map