Jak oglądać Derry Girls Season 2 Online

Derry Girls śledzi losy Erin, jej kuzynki Orli i ich przyjaciółek Clare, Michelle i angielskiego kuzyna Michelle Jamesa, gdy nawigują i odkrywają swoje nastoletnie lata w Derry podczas kłopotów. Channel 4 ma dość interesujący program, który wszyscy możecie oglądać z dowolnego miejsca na świecie za pomocą VPN lub Smart DNS. 


Jak oglądać Derry Girls Season 2 Online

Jak oglądać Derry Girls Season 2 Online

Jak oglądać Derry Girls Season 2 online za pomocą VPN

Po przygnębiającym finale, w którym fani ocierali łzy, Derry Girls Lisy McGee wróciły wczoraj na Channel 4. Serial zyskał tylko ekrany brytyjskich mieszkańców, ponieważ Channel 4 jest dostępny tylko w granicach Wielkiej Brytanii. Ze względu na ograniczenia geograficzne i problemy z licencjonowaniem kanał 4 jest niedostępny poza Wielką Brytanią. Oznacza to, że każdy, kto chce oglądać Derry Girls za granicą, nie będzie mógł tego zrobić bez usługodawcy VPN.

Wirtualna sieć prywatna (VPN) rozciąga się na sieć publiczną lub współdzieloną i działa jak tunel. Taki, w którym możesz bezpiecznie i anonimowo wymieniać dane przez Internet, tak jakbyś był podłączony bezpośrednio do sieci prywatnej. VPN ukrywa twoją tożsamość i aktywność internetową, którą możesz robić, co chcesz robić online. Jest to możliwe po podłączeniu do jednego z serwerów VPN. Wtedy połączenie zostanie przekierowane przez serwer wybranego kraju i otrzymasz nowy tymczasowy adres IP. Dzięki temu nowemu adresowi IP uzyskasz dostęp do wszystkich treści znajdujących się w kraju, w którym znajduje się serwer, z którym się łączysz.

Oglądaj Derry Girls Season 2 online za pomocą VPN – Kroki

Oto jak odblokujesz kanał 4, aby przesyłać strumieniowo Derry Girls za granicę:

 1. Po pierwsze, zarejestruj się u usługodawcy VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na swoim urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 4. Teraz połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii.
 5. Przejdź do trybu online za pomocą Brytyjski adres IP.
 6. Przesyłaj strumieniowo Derry Girls w dowolnym miejscu na świecie.

ExpressVPN jest bardzo popularny w branży VPN dzięki doskonałym usługom i szybkim prędkościom. Daje ci dostęp do serwerów w ponad 90 krajach, dzięki czemu będziesz mógł ominąć ograniczenia i cieszyć się dostępem do wszelkiego rodzaju treści bez względu na to, gdzie jesteś. Sprawdź poniższą tabelę dla innych dostawców usług VPN.

Jak oglądać Derry Girls Season 2 online za pomocą Smart DNS

Smart DNS to dość nowa technologia, która została opracowana w wyniku wzrostu aktywności blokowania geograficznego. Smart DNS pomaga uzyskiwać dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi, takich jak popularne Hulu, BBC iPlayer, BeInSports i wiele innych, przekierowując ruch wymagany do określenia twojej geolokalizacji. W ten sposób możesz uzyskać dostęp do tych stron z dowolnego miejsca na świecie.

Smart DNS przekierowuje ruch tylko bez zmiany adresu IP lub szyfrowania danych. Połączenie ze Smart DNS nie wpływa na Twoje połączenie. Możesz jednak odblokować zawartość za pomocą tego serwera proxy. Oto jak możesz użyć inteligentnego serwera proxy DNS, aby odblokować kanał 4 i przesyłać strumieniowo Derry Girls:

 1. Najpierw udaj się do Unlocator i zarejestruj się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Wykonaj te filmy instruktażowe / konfiguracyjne, aby skonfigurować Smart DNS w urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Przejdź do strony kanału 4.
 4. Ciesz się transmisją Derry Girls na żywo w Internecie.

Unlocator to najlepsza usługa proxy Smart DNS na rynku. Gwarantuje obejście ograniczeń geograficznych z dowolnego miejsca na świecie. Więc jeśli szukasz Smart DNS, który pomoże Ci odblokować zawartość za granicą, nie szukaj dalej niż Unlocator. 

O Derry Girls

Derry Girls to sitcom, którego premiera odbyła się 4 stycznia 2018 roku na Channel 4, a później została przedłużona na drugą serię. Serial był najczęściej oglądaną serią w Irlandii Północnej od czasu, gdy w 2002 r. Zaczęły się nowoczesne rekordy. Średnio 519 000 widzów dostało się do obejrzenia serialu. Trwają nawet rozmowy o odnowieniu trzeciej serii.

Druga seria jest teraz emitowana na kanale 4 i nadawana jest 5 marca 2019 r. Serial śledzi Erin i jej przyjaciół, którzy dorastają w świecie uzbrojonej policji i punktów kontrolnych armii brytyjskiej. Akcja gry Derry Girls rozgrywa się w Irlandii Północnej w latach 90. XX wieku, a my obserwujemy, jak dziewczyny doświadczają wzlotów i upadków bycia nastolatkami w tak niespokojnych czasach.

Oglądaj Derry Girls Season 2 – Final Words

Czego możemy oczekiwać od pisarza McGee i reżysera Michaela Lennoxa, który wyda życie dziewczyn, młodszego angielskiego faceta i rodziny w drugim sezonie Derry Girls? Włącz kanał 4, aby się dowiedzieć. Czy będzie to VPN czy Smart DNS? Cokolwiek wybierzesz, możesz transmitować serię poza Wielką Brytanią.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map