Jak oglądać DirecTV poza USA przez VPN lub Smart DNS

Uwaga: Jeśli nie uważasz, że potrzebujesz dodatkowych informacji o Smart DNS lub VPN, możesz zarejestrować się bezpośrednio pod adresem ExpressVPN. Wybierając serwer w USA, będziesz mógł odblokować wszystkie amerykańskie kanały blokowane geograficznie, w tym Direct TV.


Jak odblokować i oglądać DirecTV Everywhere poza USA za pomocą VPN lub Smart DNS Proxy

Jak odblokować i oglądać DirecTV Anywhere

Jak uzyskać dostęp do DirecTV za granicą za pomocą VPN

VPN jest doskonałym narzędziem do omijania ograniczeń nałożonych na amerykańskie serwisy streamingowe, takie jak DirecTV. VPN pozwala zmienić adres IP. Dlatego wydaje się, że jesteś praktycznie w USA. Po uzyskaniu amerykańskiego adresu IP będziesz mieć dostęp do wszystkich kanałów zablokowanych geograficznie w USA. VPN ma własny zestaw funkcji.

 • VPN pozwala w pełni zaszyfrować ruch. Nigdy więcej podsłuchu ze strony agencji rządowych lub dostawców usług internetowych.
 • Zmieniając i ukrywając adres IP, VPN zapewnia anonimowość online. Zapobiega to śledzeniu Cię przez witryny internetowe.
 • Chociaż Smart DNS jest bezsilny wobec przechwytywania DNS i przezroczystych serwerów proxy, VPN działa bezbłędnie nawet w obecności tych zasad.
 • Po wybraniu amerykańskiego serwera VPN wszystkie amerykańskie kanały przesyłania strumieniowego zostaną odblokowane. Ciesz się streamingiem Direct TV, Netflix, Hulu Plus, HBO Go i wieloma innymi.

Aby uzyskać dostęp do DirecTV za granicą, musisz wykonać kilka czynności. Znajdziesz je poniżej.

Kroki

Oto, co musisz zrobić, aby oglądać DirecTV poza Stanami Zjednoczonymi:

 1. Iść do ExpressVPNI zarejestruj się, aby skorzystać z ich usługi.
 2. Następnie pobierz i zainstaluj aplikację VPN na swoim urządzeniu do przesyłania strumieniowego. Znajdziesz klientów na Androida, iOS, PC i Mac.
 3. Po zakończeniu instalacji zaloguj się przy użyciu poświadczeń VPN.
 4. Teraz przejrzyj listę serwerów i wybierz serwer znajdujący się w Stanach Zjednoczonych.
 5. Na koniec uruchom DirecTV, jak tylko nawiążesz połączenie.
 6. Oglądaj kanał w dowolnym miejscu na świecie bez żadnych problemów.

Istnieją dedykowane aplikacje VPN na iPhone, iPad, telefony / tablety z Androidem oraz komputery z systemem Windows / Mac, świadczone przez dostawców usług VPN, takich jak ExpressVPN. Dzięki takim aplikacjom konfiguracja urządzenia za pomocą VPN jest dość łatwa.

Najlepsza sieć VPN dla DirecTV

Po krótkich badaniach wymyśliłem 4 najlepsze VPN dla DirecTV. Wziąłem pod uwagę wszystkie czynniki, które sprawiają, że są najlepszym wyborem, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo DirecTV za granicę. Tutaj są:

ExpressVPN

Znajdziesz to ExpressVPN zajmuje pierwsze miejsce na naszej liście ze względu na setki serwerów w 29 lokalizacjach w całych Stanach Zjednoczonych. Najlepszą rzeczą w tej sieci VPN jest to, że nawet przy szyfrowaniu połączenie pozostaje tak szybkie, jak zawsze. Oznacza to, że możesz oglądać swoje ulubione programy bez żadnych przerw w buforowaniu.

Ich pracownicy wsparcia są bardzo przyjaźni i można się z nimi skontaktować za pośrednictwem czatu na żywo, aby pomóc w każdej sprawie, z którą możesz się spotkać. Ponadto ExpressVPN przyjmuje ścisłe zasady dotyczące braku dzienników, co oznacza, że ​​będziesz mógł przeglądać Internet bez obawy, czy Twoje działania są przechowywane, czy nie. Co więcej, ta sieć VPN umożliwia do 5 jednoczesnych połączeń. Wykorzystaj to jak najlepiej i udostępnij swoje konto dwóm innym użytkownikom, którzy cenią bezpieczeństwo online.

NordVPN

NordVPN oferuje możliwie największą liczbę serwerów dowolnego dostawcy VPN w Stanach Zjednoczonych. W Stanach Zjednoczonych znajdziesz ponad 1000 serwerów i łącznie ponad 5000 na całym świecie. Ich serwery są bardzo szybkie, ale od czasu do czasu można zaobserwować niewielki spadek. Nie wpłynie to jednak w żaden sposób na jakość transmisji.

NordVPN wyróżnia się, gdy mówimy o bezpieczeństwie i prywatności. Oferują takie funkcje, jak żadne inne, w tym podwójne VPN, dedykowane IP, CyberSec i ochronę przed DDoS. Klienci NordVPN mogą logować się na serwerach na maksymalnie 6 urządzeniach jednocześnie. Oznacza to, że możesz oglądać treści z ograniczeniami geograficznymi na wielu urządzeniach jednocześnie.

BulletVPN

BulletVPN to kolejna sieć VPN, o której warto wspomnieć. Ma serwery w 30 krajach, co jest uważane za niewielką ilość w porównaniu do innych. Ale kiedy mówisz o ich serwerach w USA, powinieneś wiedzieć, że jest to jeden z niewielu, którzy mogą odblokować Netflix z dużą prędkością. Nie wspominając o tym, że DirecTV jest dość łatwo dostępny, gdy będziesz korzystać z jego usług.

Bullet VPN obsługuje protokoły OpenVPN, L2TP / IPSec, IPSec, IKEv2, PPTP i oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Znajdziesz aplikacje w prawie każdym dostępnym systemie operacyjnym, w tym na PC, Mac, Android i iOS. Nie wspominając o tym, że możesz podłączyć 5 urządzeń jednocześnie do jednego konta.

SurfShark

SurfShark wykorzystuje szyfrowanie AES-256-GCM i SHA-512 w celu ochrony danych i oferuje własną sieć DNS, a także wbudowaną ochronę przed wyciekiem DNS, WebRTC i IPv6. Jak dotąd tak dobrze, ale poczekaj, jest więcej. Ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Czy wiesz co to znaczy? Nie musisz się martwić o przepisy dotyczące zatrzymywania danych, ponieważ region nie należy do grup krajów 5 i 14 oczu

Surfshark nie ogranicza liczby jednoczesnych połączeń, jakie mogą mieć użytkownicy, co oznacza, że ​​będziesz mógł udostępniać połączenie VPN wszystkim osobom w pobliżu, korzystając z tego samego konta. Ta sieć VPN pozwala nam zaufać ich polityce braku logowania, ponieważ faktycznie istnieje, w przeciwieństwie do niektórych innych sieci VPN, które twierdzą, że szanują naszą prywatność.

Jak odblokować i oglądać DirecTV poza USA za pomocą inteligentnych serwerów proxy DNS

W celu odblokuj DirecTV poza USA, musisz oszukać, że masz do niego dostęp z wewnątrz USA. Inteligentne serwery proxy DNS pozwalają to zrobić. Jeśli wybierzesz Smart DNS, aby odblokować DirecTV, nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania na swoim urządzeniu do przesyłania strumieniowego. Inteligentne serwery proxy DNS mają listę zalet.

 • Smart DNS działa na prawie wszystkich urządzeniach do przesyłania strumieniowego. iPhone’y, iPady, Android, PS4 / PS3, Xbox, Smart TV, Apple TV, Amazon Fire TV i Roku są kompatybilne ze Smart DNS.
 • Inteligentny DNS zmienia tylko trasę niektórych bitów połączenia. W rezultacie twój Prędkość Internetu nie ucierpi.
 • Inteligentny DNS nie zmienia ani nie maskuje twojego adresu IP. Ta funkcja jest przydatna, jeśli często odwiedzasz lokalne witryny i usługi.
 • Inteligentny DNS umożliwia jednoczesne oglądanie kanałów z różnych krajów. Odblokuj DirecTV, CBC Canada i CanalPlay. Nie ma potrzeby ponownej konfiguracji początkowej konfiguracji Smart DNS.

Ważne jest, aby wiedzieć, że Smart DNS staje się bezużyteczny na wypadek, gdyby Twój dostawca usług internetowych wdrożył przejęcie DNS i transparentne proxy.

Unlocator to moja ulubiona usługa Smart DNS. Mają listę około 120 odblokuj kanały strumieniowe. Dodatkowo znajdziesz filmy / przewodniki na temat konfiguracji urządzenia za pomocą Smart DNS. Sprawdź ich 7-dniowy bezpłatny okres próbny tutaj.

Jak odblokować DirectTV za pomocą Smart DNS lub VPN – Różne informacje

DirecTV jest dostępny na następujących urządzeniach.

 • iPhone / iPad
 • Telefony / tablety z Androidem.
 • Amazon Kindle
 • Komputery z systemem Windows / Mac.

Po zakończeniu konfiguracji urządzenia do przesyłania strumieniowego za pomocą Smart DNS lub VPN możesz odblokować Direct TV wraz ze wszystkimi innymi amerykańskimi kanałami online.

 • Amazon Fire TV
 • Trzask
 • M-GO
 • Netflix
 • HBO GO
 • Hulu Plus
 • MLB.TV
 • Sieć WWE
 • UFC
 • Czas gry NBA
 • ZA&mi.
 • NHL Game Center
 • Historia
 • Dożywotni
 • Disney i wiele innych.

DirectTV poza USA – odblokuj / obejrzyj

To prawdopodobnie wszystko, co musisz wiedzieć o odblokowywaniu DirecTV w dowolnym miejscu poza USA przy użyciu Smart DNS lub VPN. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub instrukcji dotyczących konfigurowania konkretnego urządzenia, zostaw komentarz poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map