Jak oglądać Disney Channel poza USA

Jak oglądać Disney Channel poza USA? Disney jest sekretnym składnikiem przepisu dotyczącego dorastania. Ojciec lub matka musieli w pewnym momencie swojej kariery rodzicielskiej włączyć kanał Disneya, aby rozładować napady złości dziecka lub szybko udać się do sklepu spożywczego. Niezaprzeczalny urok treści Disneya sprawia, że ​​każde dziecko prosi o więcej. DisneyNOW zastąpił Disney Junior, Disney XD i Disney Channel, dzięki czemu Twoje ulubione programy Disneya są dostępne w jednym miejscu.


Jak oglądać Disney Channel poza USA

Jak oglądać Disney Channel poza USA

DisneyNow pozwala dzieciom wybierać z szerokiej gamy programów telewizyjnych i filmów, które można oglądać w podróży. Istnieje wiele starszych programów, a także wszystkie nowe ulubione, a oferta zmienia się z czasem. Treści Walta Disneya są jednak udostępniane tylko w Stanach Zjednoczonych i dlatego podlegają dodatkowym ograniczeniom geograficznym. Co robią uczciwi fani Disneya w Australii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i innych krajach na całym świecie? Łatwo, dostają VPN lub proxy Smart DNS. Tylko wtedy będą mogli przesyłać strumieniowo programy takie jak Dom Ravena, Klub Myszki Miki i wszystkie wydarzenia Radia Disney na iPhone, iPad, Android, PC, Mac, Apple TV, Kindle Fire, Roku.

Jak oglądać Disney Channel poza USA za pomocą VPN

Disney jest faworyzowany przez dzieci tak samo, jak domagają się tego rodzice. Uwalnia ich od rozrywkowych obowiązków i służy jako świetny sposób na odwrócenie uwagi. Nie zdziwiłbyś się, wiedząc, że rodzice desperacko chcą odblokować DisneyNow poza Stanami Zjednoczonymi. Tak więc dla wszystkich rodziców zmagających się z brakiem metod rozrywki ten poradnik jest dla Ciebie:

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN (najlepiej ExpressVPN).
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz przesyłać strumieniowo Disney Now.
 3. Uruchom aplikację.
 4. Połącz się z amerykańskim serwerem, aby uzyskać amerykański adres IP.
 5. Odblokuj dzieci Muppet, maski PJ i wszystkie fantastyczne piątki, aby Twoje dziecko mogło je oglądać.

Pamiętaj, że nadal będziesz potrzebować amerykańskiej subskrypcji kablowej, aby się zalogować. Zanim zaczniesz bez końca surfować po Internecie dla dobrych dostawców usług, z dumą możemy polecić taką, która z pewnością przyniesie Ci korzyści na wszystkich poziomach. ExpressVPNSerwer w USA zastępuje Twój adres IP adresem amerykańskim, abyś mógł odblokować Disney Now lub dowolny inny kanał lub stronę internetową z siedzibą w USA. Jeśli chcesz uzyskać lepszy pomysł na innych dostawców usług VPN, sprawdź poniższą tabelę.

Jak działa VPN?

VPN oznacza Virtual Private Network i, jak sama nazwa wskazuje, jest to technologia zapewniająca prywatność w Internecie. Pobrana aplikacja VPN łączy urządzenie (komputer, laptop lub smartfon) z serwerem obsługiwanym przez dostawcę VPN. Wszystkie dane przesyłane przez tę sieć prywatną są szyfrowane, zanim dotrą nawet do sieci publicznej. Dzięki VPN nie ma szans, że jakakolwiek strona trzecia uzyska dostęp do twoich danych lub śledzenia twoich działań online. To, co robisz online, jest wyłącznie na własne oczy. Co to ma wspólnego z odblokowaniem DisneyNow? Nie możesz uzyskać dostępu do Disney Now z powodu swojego adresu IP. Twój adres ujawnia Twoją prawdziwą lokalizację, a fakt, że tutaj czytasz, oznacza, że ​​najprawdopodobniej nie jesteś w USA. VPN może zmienić tę rzeczywistość i sprawiać wrażenie, jakbyś mieszkał w USA. Robi to po prostu zastępując swój prawdziwy adres IP adresem amerykańskim, abyś mógł uzyskać dostęp do wszelkiego rodzaju amerykańskich treści, w tym Disney Now. Czy to nie fajne czy co?

Jak odblokować kanał Disney Channel poza USA za pomocą inteligentnego serwera proxy DNS

Więc posłuchajcie rodziców, VPN może zapewnić DisneyNow gdziekolwiek jesteś, ale to nie jedyny sposób. Serwer proxy Smart DNS może zrobić to samo z niewielką różnicą w podejściu. Serwer proxy Smart DNS polega na tym, że częściowo przekierowuje ruch potrzebny do określenia Twojej geolokalizacji za pośrednictwem swoich serwerów DNS, umożliwiając w ten sposób obejście regionalnych ograniczeń i odblokowanie kanałów, które nie są dostępne w twoim kraju. Oznacza to, że nie masz nowego adresu IP, a Twój ruch nie jest w pełni szyfrowany. Przeczytaj poniższe instrukcje, aby dowiedzieć się, jak użyć inteligentnego serwera proxy DNS do odblokowania DisneyNow poza USA.

 1. Najpierw przejdź do Unlocator i zapisz się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Wykonaj te filmy instruktażowe / konfiguracyjne, aby skonfigurować Smart DNS w urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Odwiedź DisenyNow lub uruchom aplikację na swoim urządzeniu.
 4. Przesyłaj śmiesznie zabawne treści DisneyNow w dowolnym miejscu i czasie.

Mimo że Unlocator nie jest dostawcą usług VPN, wykonuje te same funkcje. Może ominąć ograniczenia geograficzne, w tym ograniczenia DisneyNow, i zapewnia duże prędkości podczas przesyłania strumieniowego treści audio i wideo online. Dodatkowo wynosi tylko 4,94 miesięcznie, co jest tańsze niż wielu dostawców usług VPN.

Programy DisneyNow

Oglądaj swoje ulubione seriale Disneya, w tym:

 • Andi Mack
 • Bizaardvark
 • Piętrowe
 • Elena z Avalor
 • Disney Junior Nursery Rhymes
 • Doc McStuffins
 • DuckTales
 • K.C. Tajny
 • Mickey and Roadster Racers
 • Klub Myszki Miki
 • Maski PJ
 • Kumple ze szczeniakami
 • Dom Kruka
 • Gwiazda kontra siły zła
 • Rebelianci z Gwiezdnych wojen
 • Utknąć w środku
 • Tangled: The Series
 • The Lion Guard
 • Wampirina

Oglądaj DisneyNow poza USA

Ostatecznie sukces odblokowania DisneyNow najprawdopodobniej będzie pasował do twoich odczuć związanych z programowaniem Disney Channel na początek. Jeśli chcesz zapewnić swoim dzieciom przyjazną transmisję strumieniową, kup DisneyNow z VPN lub proxy jak najszybciej. Możesz pomóc swoim dzieciom uzyskać dostęp do ulubionych, ustawiając ich profil i tworząc własną listę programów, które akceptujesz. A dla większej wygody możesz pobrać aplikację Disney Now i oglądać odcinki z Roadster Racers, DuckTales, Andi Mack i innych przez cały dzień.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map