Jak oglądać DisneyLife poza Wielką Brytanią

Disney to życie. To kanał, w którym dorastaliśmy i nauczyliśmy się kochać całym sercem. Nie możemy oprzeć się nostalgii, gdy napotykamy film Pixar, który oglądaliśmy w kółko jako dzieci. Te filmy i programy przypominają nam o starych dobrych czasach i przenoszą nas do prostszego czasu. Są chwile, kiedy znów chcemy oglądać treści Disneya, a kiedy to robimy, jest tylko jedno miejsce do odwiedzenia, a to jest DisneyLife. To miejsce, w którym możesz poznać świat Disneya w jednej aplikacji.


Prawdziwym rozczarowaniem jest to, że DisneyLife jest dostępna tylko w Wielkiej Brytanii, co rozczarowuje tysiące miłośników Disneya na całym świecie. Jednak fani Disneya mieszkający poza Wielką Brytanią nadal mogą uzyskać dostęp do DsineyLife, ponieważ wszystko, czego potrzeba, to wiara i zaufanie… i odrobina chochlików. Nie, wystarczy VPN, a oto jak z niego korzystać.

Jak oglądać DisneyLife poza Wielką Brytanią

Jak oglądać DisneyLife poza Wielką Brytanią

Co to jest DisneyLife?

DisneyLife zawiera wiele ekskluzywnych treści, od funkcji zakulisowych po animowane szorty, piosenki i opowiadania. Jednak Disney ogłosił plany kolejnych wyłączności. Subskrypcja DisneyLife kosztuje tylko 4,99 £ miesięcznie w Wielkiej Brytanii, co jest znacznie tańsze niż u innych konkurentów. Dodatkowo istnieje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny, więc możesz przetestować usługę przed zatwierdzeniem. Treści DisneyLife można pobrać offline, dzięki czemu użytkownicy mogą oglądać ulubione filmy Disneya i słuchać ulubionych piosenek Disneya bez konieczności połączenia z Internetem.

Jak odblokować DisneyLife poza Wielką Brytanią

DisneyLife zawiera prawie wszystko, co kiedykolwiek było emitowane na kanale Disney Channel, co czyni go najlepszym miejscem dla zagorzałych fanów Disneya. Ten kanał jest popularny na całym świecie. Służy jako pacyfikator w czasie niskiej rozrywki dla dzieci i ciągnie za serca dorosłych, gdy o tym przypomina. Chcąc go za granicą, nie potrzebujemy uzasadnienia, po prostu to robimy, a VPN jest więcej niż w stanie odblokować DisneyLife poza Wielką Brytanią. VPN rozciąga się na sieć publiczną lub współdzieloną i działa jak tunel, umożliwiając bezpieczną i anonimową wymianę danych. Twoje dane i połączenie zostaną przekierowane przez ten wyznaczony serwer w kraju, w którym serwer się znajduje. W rezultacie otrzymasz nowy adres IP i będziesz mieć dostęp do treści w wybranym kraju. Oto jak odblokować DisneyLife poza Wielką Brytanią za pomocą VPN:

 1.  Najpierw musisz zarejestrować się u usługodawcy VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 4. Teraz połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii.
 5. Przejdź do aplikacji lub strony internetowej DisneyLife.
 6. Oglądaj animowane klasyki, takie jak Król Lew i Księga dżungli, lub całą gamę filmów akcji na żywo, takich jak Sekretariat i Trzej muszkieterowie na DisneyLife.

Jednym z najlepszych dostawców usług, na jaki możesz się natknąć, jest ExpressVPNTen usługodawca oferuje usługę premium i duży wybór lokalizacji do wyboru. Ich niezawodne działanie i kompetentni agenci pomogli ExpressVPN wyrobić sobie markę na rynku. Są inni usługodawcy, którzy mogą pomóc Ci uzyskać Fandor poza Stanami Zjednoczonymi, i znajdują się w tabeli poniżej.

Kiedy DisneyLife uruchomi się w USA?

To trochę zabawne, że DisneyLife nie jest dostępny w USA, gdy kanał Disney ma swoją główną siedzibę w USA. Obecnie usługa przesyłania strumieniowego DisneyLife jest dostępna wyłącznie w Wielkiej Brytanii. Został wprowadzony na rynek w 2015 roku i od tego czasu odnosi wielki sukces. Dzięki temu sukcesowi DisneyLIfe przybywa do USA, ale dopiero w 2019 roku z powodu istniejących umów na wyłączność z innymi platformami. Najwyraźniej jeszcze długo trzeba czekać, będziemy nadal używać VPN, aż magia się stanie.

Obejrzyj DisneyLife poza Wielką Brytanią

Mówimy o nieograniczonej liczbie Disneyów, chłopaki! Czego nie lubić w tej aplikacji? W tej aplikacji możesz wykopać dowolną produkcję Disneya emitowaną kiedykolwiek na kanale Disneya za przystępną cenę. Wkrótce przekonamy się, jak Netflix kształtuje się w porównaniu z uruchomieniem amerykańskiej wersji DisneyLife. Nie dlatego, że nie lubimy oryginałów Netflix, ale Disney na zawsze zajmie specjalne miejsce w naszych sercach.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map