Jak oglądać dobre miejsce w sezonie 3 na żywo w Internecie

Entuzjaści programów telewizyjnych wiedzą, że jedno jest prawdą: wrzesień to początek wszystkiego. Jednym z programów, którymi osobiście jestem podekscytowany, jest The Good Place. Trzeci sezon już niedługo, a producenci obiecują premierę książek! Trzeci sezon będzie miał swoją premierę w NBC 27 września, a Netflix będzie go oferować 28 lutego. Dlaczego chcesz wiedzieć, jak oglądać na żywo? Osobiście nie lubię ryzykować czytania spoilera i wiem, że Internet będzie się z nimi czołgał po pierwszym odcinku w USA. Oto jak możesz oglądać The Good Place sezon 3 na NBC w tym samym czasie co USA.


Jak oglądać dobre miejsce w sezonie 3 na żywo w Internecie

Jak oglądać dobre miejsce w sezonie 3 na żywo w Internecie

Dobre miejsce – co wiemy do tej pory

SPOILERY W tej części znajduje się wiele spoilerów. Przejdź do następnej sekcji, jeśli nie widziałeś pierwszych 2 sezonów.

Ok, zostałeś ostrzeżony, kontynuujmy.

Ostatni sezon zakończył się czterema głównymi bohaterami na Ziemi. Tym razem znajdują się na osi czasu, w której żaden z nich nie umarł. Odcinek kończy się, gdy Eleanor (Kristen Bell) z własnej woli znajduje Chidi (William Jackson Harper). Pamiętaj, że żadne z nich nie pamięta niczego, co wydarzyło się, gdy byli martwi.

Ostatni odcinek sezonu 2 doskonale przygotował nadchodzący sezon. Według producentów sezon 3 obejmie Eleanor, Chidi, Tahani (Jameela Jamil) i czas Jasona (Manny Jacinto) na Ziemi po „doświadczeniu bliskiej śmierci”. Jak dotąd nie mamy pojęcia, jak udowodnią, że są dobrymi moralnie ludźmi, nie wiedząc, że są testowani.

Pierwsze 2 minuty S3 Ep1 zostały wyemitowane na tegorocznym San Diego Comic-con, a według IndieWire możemy zobaczyć, jak Michael (Ted Danson) idzie na Ziemię, aby uratować cztery postacie. Słyszysz także Michaela szalonego o gołębiach, który nie lubi fascynacji Michaela wszystkimi rzeczami nienaturalnymi.

Premiera sezonu 3 potrwa godzinę, więc jesteśmy pewni, że wiele z fabuły zostanie omówionych od samego początku. Premiera s3 na NBC można złapać 27 września.

Jak oglądać dobre miejsce w NBC w dowolnym miejscu na świecie

Jak powiedziałem powyżej, Netflix będzie gospodarzem The Good Place s3 w każdym regionie. Jednak każdy odcinek będzie można obejrzeć następnego dnia po jego opublikowaniu w NBC. Jeśli chcesz oglądać program w tym samym czasie co USA, będziesz potrzebować sposobu na odblokowanie NBC, ponieważ platforma przesyłania strumieniowego sieci jest zablokowana poza Stanami Zjednoczonymi. Aby to zrobić, musisz uzyskać VPN.

Dlaczego warto korzystać z VPN??

Istnieje wiele powodów, dla których powinieneś używać VPN. Ta usługa szybko staje się koniecznością dla przeciętnego użytkownika Internetu. VPN szyfruje dane i przekierowuje ruch przez prywatne połączenie, zapewniając całkowite bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie. Aby to zrobić, zostaniesz poproszony o połączenie z jednym z ich serwerów. Gdy ruch zostanie przekierowany przez serwer, Twój publiczny adres IP zmieni się automatycznie. Publiczny adres IP to strony internetowe i dostawcy usług internetowych, aby dowiedzieć się, w jakim regionie się znajdujesz. Jeśli połączysz się z serwerem amerykańskim, Twój adres IP zostanie odczytany jako amerykański adres IP. W ten sposób uzyskasz dostęp do treści zastrzeżonych tylko w Stanach Zjednoczonych.

Jak odblokować NBC The Good Place S3 za pomocą VPN

Teraz, gdy wiesz, jak VPN może odblokować NBC, porozmawiajmy o technicznym aspekcie uzyskania VPN. W przeciwieństwie do tego, co myśli wiele osób, VPN nie jest bardzo łatwy w użyciu. Każdy, kto wie, jak korzystać z aplikacji, może korzystać z VPN. Dla osób, które są nieco bardziej zorientowane na technologię, VPN korzystające z protokołu OpenVPN można skonfigurować na prawie wszystkim.

Innymi słowy, VPN może działać dla każdego. Oto wszystko, co musisz zrobić, aby VPN działał jako przeciętny użytkownik Internetu:

 1. Wybierz dostawcę VPN. Przejdź do strony internetowej dostawcy i zarejestruj się w usłudze.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację na urządzeniu, którego będziesz używać do strumieniowego przesyłania programu. Sieci VPN zwykle mają aplikacje na urządzenia Mac, Windows, iOS i Android.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się przy użyciu swojego konta.
 4. Wybierz amerykański serwer i połącz się z nim. Poczekaj na nawiązanie połączenia.
 5. Sprawdź, czy Twój adres IP pokazuje Cię teraz w USA.
 6. Przejdź do transmisji na żywo NBC i obejrzyj sezon The Good Place w tym samym czasie co USA!

Widzieć? To wszystko, czego potrzeba.

Ilekroć chcesz odblokować program z innego kraju, po prostu wybierz serwer z tego kraju i naciśnij Połącz.

Najlepsza sieć VPN do odblokowania NBC

Jeśli chodzi o dostawcę VPN, powinieneś subskrybować, sugerowałbym ExpressVPN. Jest to trochę drogie w porównaniu do innych usług, ale jest absolutnie najlepszym dostawcą na rynku. Dla tych, którzy nie wiedzą, VPN to usługa typu „dostajesz to, za co płacisz”. Możesz przeczytać naszą pełną recenzję ExpressVPN tutaj, ale powody, dla których ExpressVPN jest zawsze moimi najważniejszymi sugestiami, można opisać w kilku punktach:

 • Dostęp do 2000 serwerów w ponad 94 krajach, gwarantując globalny zasięg serwerów.
 • Szyfrowania klasy wojskowej i najnowsze protokoły VPN
 • Najlepszy zespół obsługi klienta VPN
 • Ścisła polityka zerowego dziennika, na którą możesz liczyć
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy (bez pytań!)

Ten ostatni punkt? Oznacza to, że możesz go przetestować nawet przez miesiąc, zanim podejmiesz prawdziwe zobowiązania. Jeśli nadal nie uważasz, że ExpressVPN to usługa dla Ciebie, wypróbuj jednego z tych najlepszych dostawców VPN:

Stream the Good Place Season 3 – Final Thoughts

Jeszcze kilka tygodni i czekanie się skończyło. Dzięki VPN możesz pominąć 24-godzinny okres karencji Netflix i przeglądać The Good Place S3 online w tym samym czasie co USA. Ważne jest, aby pamiętać, że chociaż VPN odblokuje regionalne ograniczenia NBC, nie uwolni Cię od żadnych dodatkowych opłat rejestracyjnych ani warunków narzuconych przez platformę. Jeśli masz to ubezpieczone, jesteś prawie gotowy! Do tego czasu jest tu zwiastun sezonu, który cię podburzy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map