Jak oglądać dochodzenie Discovery GO poza USA

Właścicielem Discovery Inc. jest firma Investigation Discovery (znana również jako ID), będąca kanałem prawdziwej przestępczości giganta medialnego.


ID nadaje programy dokumentalne, które dotyczą zabójstw, porwań, podpaleń, przemocy… dostajesz zdjęcie.

Dzięki oryginalnym programom, takim jak Umysł mordercy, Manhunt: Unabomber i On Death Row, ID wkrótce wzrosło do wybitnych ocen w całych Stanach Zjednoczonych.

Jak oglądać dochodzenie Discovery GO poza USA

Jak oglądać dochodzenie Discovery GO poza USA

Jeśli popadasz w prawdziwą zbrodnię, ID to Twój kanał. Ma nawet usługę przesyłania strumieniowego o nazwie Investigation Discovery Go, co znacznie ułatwia nadążanie za programami. Jest jeden problem: istnieją poważne blokady geograficzne dla ID i ID GO poza USA. Jeśli jednak chcesz nadrobić zaległości w programach ID, możesz odblokować Investigation Discovery GO poza USA za pomocą VPN.

Co to jest VPN i dlaczego miałby pomóc?

VPN jest skrótem od Virtual Private Network.

VPN wykonuje przekierowanie ruchu do prywatnego „tunelu”. Innymi słowy, zapewnia prywatne i bezpieczne połączenie, nawet jeśli masz połączenie publiczne. Sieci VPN również szyfrują dane, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo w Internecie.

Kolejną świetną funkcją wspólną dla wszystkich sieci VPN jest fałszowanie adresów IP. Po uruchomieniu VPN możesz połączyć się z serwerami, które VPN oferuje. Po połączeniu z serwerem publiczny adres IP zmienia się na adres IP serwera. W przypadku Investigation Discovery GO oznacza to, że połączenie z serwerem w USA zapewni dostęp do usługi przesyłania strumieniowego w dowolnym miejscu.

Jak odblokować Discovery Discovery GO za pomocą VPN

W przypadku Investigation Discovery GO musisz sfałszować swój identyfikator, aby wyglądać, jakbyś był w Stanach. Aby uzyskać amerykański adres IP z VPN, musisz:

 1. Wybierz dostawcę usług VPN. Sugeruję użycie ExpressVPN.
 2. Wejdź na stronę VPN i zarejestruj się w usłudze.
 3. Pobierz aplikację VPN zgodną z urządzeniem, z którego chcesz przesyłać strumieniowo.
 4. Uruchom aplikację po jej pobraniu i zaloguj się przy użyciu poświadczeń.
 5. Wybierz amerykański serwer i połącz się.
 6. Poczekaj na nawiązanie połączenia.
 7. Przejdź do Investigation Discovery GO i ciesz się!

Pamiętaj, aby pobrać aplikację VPN na to samo urządzenie, na którym pobrano aplikację Investigation Discovery.

Najlepsze 4 sieci VPN do odblokowania ID GO za granicą

ExpressVPN

Mój osobisty najlepszy wybór, ExpressVPN to najwyższej klasy VPN, który oferuje niesamowity zakres funkcji i funkcjonalności, w tym:

 • Ponad 2000 serwerów w ponad 94 krajach
 • 5-gwiazdkowe wsparcie klienta
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • 256-bitowe szyfrowanie
 • 5 różnych protokołów VPN

Używam ExpressVPN od ponad roku i nigdy nie miałem problemu z połączeniem się z serwerem. Nie miałem również problemów z kradzieżą danych lub wyciekami, mimo że większość pracy wykonuję w sieciach publicznych.

BulletVPN

Tańsza opcja niż ExpressVPN, BulletVPN jest uważany za „nowy produkt” na rynku. Niezależnie od tego BulletVPN przekroczył oczekiwania, jeśli chodzi o prywatność, jaką oferuje swoim użytkownikom. Niektóre funkcje BulletVPN obejmują:

 • 5 protokołów VPN
 • Całodobowa obsługa klienta w czasie rzeczywistym
 • Zgodność z systemami Windows, Mac, Android, iOS, Fire TV i Fire Stick.
 • Funkcja inteligentnego serwera proxy DNS.

Mimo że BulletVPN oferuje mniej serwerów niż inne sieci VPN z tej listy, wciąż jest to bardzo solidna i niedroga sieć VPN dla nowych użytkowników. Podobnie jak w przypadku ExpressVPN, BulletVPN ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

NordVPN

Popularna na całym świecie sieć VPN, NordVPN ma reputację solidnego dostawcy usług VPN. Ma szeroki zakres funkcji i funkcjonalności, ale niektóre z najważniejszych to:

 • 2048-bitowe szyfrowanie SSL
 • Szyfrowanie DoubleVPN
 • Obsługa serwera udostępniania plików P2P.
 • Uruchamia do 6 połączeń jednocześnie
 • Ponad 4800 serwerów w 62 krajach.
 • 30-dniowe zasady zwrotu pieniędzy.

NordVPN jest również doskonałym spooferem IP dla krajów z poważnymi ograniczeniami internetowymi, takich jak Chiny lub niektóre kraje na Bliskim Wschodzie.

IPVanish

Moim ostatnim wyborem do odblokowania Investigation Discovery Go jest IPVanish. IPVanish jest znany z szybkich prędkości pobierania i obsługi P2P / Torrenting. Niektóre z jego innych funkcji obejmują:

 • Ponad 1000 serwerów VPN w ponad 60 krajach
 • Dzienniki ruchu ścisłego zerowego
 • Nieograniczony ruch P2P
 • Działa do 10 jednoczesnych połączeń.
 • 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Jeśli szukasz prędkości, IPVanish ma Cię za plecami. To także świetny torrenting IP dla twoich współdzielących pliki P2P.

Śledztwo – odkrycie GO – końcowe myśli

Ludzie zawsze byli zafascynowani psychologią przestępców i morderców. Investigation Discovery GO to świetna usługa przesyłania strumieniowego w ruchu dla tych z nas, którzy kochają True Crime. Chcę zakończyć ten artykuł, przypominając, że VPN nie omija żadnych opłat rejestracyjnych ani nieprzewidzianych okoliczności. Logowanie do Investigation Discovery GO będzie wymagało amerykańskiej subskrypcji kablowej, niezależnie od używanej sieci VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map