Jak oglądać Emmerdale za granicą za darmo na żywo

Jak oglądać Emmerdale za granicą za darmo na żywo


Jak oglądać Emmerdale za granicą za darmo na żywo

Krok pierwszy – Utwórz bezpłatne konto ITV

Jeśli nie masz jeszcze konta ITV, musisz to zrobić stworzyć jeden. Fajne jest to, że brytyjski kanał streamingowy jest wolny, więc oglądanie ulubionych programów na żywo nie kosztuje nic. Rejestracja do konta ITV jest naprawdę prosta. Aby się zarejestrować, wystarczy:

 1. Odwiedzić Strona ITV.
 2. W prawym górnym rogu ekranu kliknij Zaloguj się.
 3. Następnie na następnej stronie wybierz „Zapisz się teraz„.
 4. Następnie musisz podać swoje dane, w tym swoje tytuł, imię i nazwisko, adres e-mail, i Data urodzenia.
 5. Dla ‘Kod pocztowy„Wpisz„ WC1X 0AA ”(oczywiście bez cudzysłowu).
 6. Teraz przeczytaj „Pole Warunki i Warunki ITV‘ (Jeśli chcesz).
 7. Na koniec kliknij „Jestem gotowy„.

Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków otrzymasz email potwierdzający od ITV. Po prostu naciśnij połączyć w wiadomości e-mail, a będziesz mógł korzystać ze swojego konta ITV.

Ale nie zaczynaj jeszcze robić popcornu. Nadal musisz uzyskać VPN lub usługę Smart DNS, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo Emmerdale z zagranicy.

Stream Emmerdale Live Online za pomocą VPN

Czy poniższe wiadomości wyglądają znajomo?

“Przykro nam. Centrum ITV jest dostępne tylko dla widzów w Wielkiej Brytanii. ”  

lub 

“Przykro nam. Ten film jest obecnie niedostępny. ”

Te błędy geograficzne pojawi się na ekranie, jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do ITV spoza Wielkiej Brytanii bez VPN. Usługa przesyłania strumieniowego użyje Twojego adres IP aby określić swoją lokalizację i zablokować Cię, jeśli znajdziesz się poza jego strefą zasięgu.

Dlatego musisz ukryć Twój adres protokołu internetowego, a jedynym sposobem jest skorzystanie z wirtualnej sieci prywatnej. To narzędzie pozwala ci się połączyć sieci zagraniczne z twojego wyboru, a następnie daje ci nowy adres IP z wybranego regionu. W rezultacie strony takie jak ITV będą myśleć, że znajdujesz się w strefie nadawania, i będziesz mógł oglądać najnowsze odcinki Emmerdale z dowolnego miejsca.

Oto, co musisz zrobić:

 1. Zarejestruj się w dobrej usłudze VPN, takiej jak ExpressVPN. radzę ci unikaj bezpłatnych dostawców jak Hola VPN, ponieważ mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku pod względem bezpieczeństwa i prywatności. Ponadto nie są one bardzo wydajne, jeśli chodzi o szybkość lub omijanie ograniczeń online.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN ze swojego sklepu z aplikacjami lub strony internetowej dostawcy VPN. Wiarygodne usługi są kompatybilne z większością urządzeń i platform, w tym Windows, Mac, Android, Linux, i iOS.
 3. Uruchomić aplikacja i połączyć na serwer w Wielkiej Brytanii, aby uzyskać Brytyjski adres IP.
 4. Możesz teraz odblokować ITV i wszystkie inne kanały zastrzeżone w Wielkiej Brytanii, takie jak BBC iPlayer, Channel 4 i Channel 5.
 5. Na koniec przejdź do ITV lub uruchom Aplikacja ITV Hub do strumieniowego przesyłania Emmerdale i wszystkich innych ulubionych programów.

Najlepsze sieci VPN do odblokowania ITV

wierzę ExpressVPN to najlepsza usługa, jeśli chodzi o omijanie ograniczeń geograficznych, głównie ze względu na dużą sieć serwerów, która rozciąga się na 94 kraje. Podoba mi się również, ponieważ daje użytkownikom możliwość przetestowania funkcji za pomocą 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy zanim podejmą decyzję i zasubskrybują.

Możesz jednak wybrać jedną z poniższych opcji oglądać Emmerdale na żywo w Internecie. I nie martw się, wszystkie są markami premium.

Jak oglądać Emmerdale za darmo online za pomocą Smart DNS

Wirtualne sieci prywatne nie są filiżanką herbaty dla wszystkich. Dlatego jeśli chcesz czegoś, co nie daje wielu poprawia do połączenia internetowego, wypróbuj serwery proxy Smart DNS.

Te narzędzia nie chowaj się ani nie zmieniaj twój adres IP Zamiast tego przekierowują tylko część Twojego ruchu, co oznacza, że ​​możesz uzyskać dostęp do wybrany liczba kanałów przesyłania strumieniowego, w zależności od używanej usługi. Co więcej, oni nie szyfruj twoja aktywność online.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak skonfigurować Smart DNS na swoim urządzeniu, wykonaj następujące czynności:

 1. Subskrybuj dobrą usługę, taką jak Unlocator i przetestuj jego funkcje za pomocą bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Następnie, aby skonfigurować Smart DNS na urządzeniu, którego chcesz użyć, zapoznaj się z tymi filmami / samouczkami konfiguracji. Powinny zapewnić dużą pomoc.
 3. Teraz możesz odwiedzić ITV i obejrzeć Emmerdale lub inny program z gdziekolwiek na świecie.

Unlocator zapewnia dostęp do ITV, funkcji, której nie zapewnia wiele innych serwerów proxy Smart DNS. Ale to nie wszystko. ta usługa ma obsługiwaną listę ponad 200 kanałów, w tym BBC iPlayer, BT Sports, HBO, Hulu, Amazon Prime Video i wiele innych.

Urządzenia kompatybilne z odtwarzaczem ITV

Możesz zainstalować ITV na prawie dowolnym urządzeniu lub systemie operacyjnym, w tym:

 • Android
 • iPhone
 • iPad
 • Prochowiec
 • PC
 • Telewizor apple 
 • Samsung Smart TV
 • Amazon Fire TV
 • Roku
 • Teraz telewizja
 • Amazon FireStick

Jak oglądać Emmerdale za granicą za darmo? – Wniosek

Mam nadzieję, że ten samouczek odpowiedział na twoje pytania i dostarczył rozwiązania problemów. Jeśli jesteś fanatykiem brytyjskiej telewizji tak jak ja i chcę streamuj Emmerdale z dowolnego miejsca na świecie, Myślę, że będziesz zadowolony z końca tego przewodnika.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji na temat korzystania ExpressVPN lub Unlocator aby uniknąć ograniczeń geograficznych, możesz zostawić komentarz poniżej. Te same procedury, które wymieniłem powyżej, można również zastosować do oglądania innych najlepszych programów telewizyjnych w Wielkiej Brytanii, takich jak Doctor Who, Coronation Street, Eastenders i Downton Abbey za granicą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map