Jak oglądać ESPN w Meksyku

Jak oglądać ESPN w Meksyku


Jak oglądać ESPN w Meksyku

Jak oglądać ESPN w Meksyku za pomocą VPN

ESPN jest świetny, ale dotyczy to tylko mieszkańców USA. Z drugiej strony obywatele Meksyku muszą cierpieć ograniczenia geograficzne. Jeśli nie mieszkasz w USA, nie możesz oglądać ESPN za granicą, chyba że korzystasz z VPN.

Wirtualne sieci prywatne (VPN) to narzędzia, które potrafią naciąganie Twoja lokalizacja online za pomocą protokoły tunelowania. Wysyłają Twój ruch internetowy za pośrednictwem innej wybranej sieci, szyfrować twoje dane i dam ci nowy adres IP która pasuje do lokalizacji twojego serwera.

Innymi słowy, VPN pozwalają na obejście geobloki utrzymując swój bezpieczeństwo online i prywatność. Aby odblokować ESPN w Meksyku, wystarczy połączyć się z serwerem amerykańskim. Wtedy twoja VPN będzie ukryć swój oryginalny adres IP i dać ci chwilowy jeden z USA. W rezultacie kanał przesyłania strumieniowego pomyśli, że jesteś mieszkańcem lokalnym i zapewni ci dostęp do jego treści.

Aby wszystko było bardziej zrozumiałe, wykonaj następujące kroki:

 1. Zarejestruj się u elitarnego dostawcy VPN, który oferuje najwyższe prędkości i silne szyfrowanie. Poniższa tabela zawiera najlepsze opcje, ale ExpressVPN jest wybór.
 2. Możesz zainstalować VPN na prawie każdym urządzeniu, w tym iPhone, iPad, PC i Mac. Wszystkie dobre usługi mają dedykowane aplikacje dla prawie każdej platformy, co oznacza, że ​​możesz je znaleźć w dowolnym sklepie z aplikacjami.
 3. Po zakończeniu procesu instalacji, otwarty aplikacja i Zaloguj się.
 4. Następnie połącz się z serwerem ze Stanów Zjednoczonych, aby uzyskać Amerykański adres IP.
 5. Wreszcie udaj się do ESPN i ciesz się wolność online.
 6. To nie tylko odblokuje ESPN w Meksyku, ale także każde inne ograniczone w USA kanał transmisji strumieniowej.

Najlepsze sieci VPN do omijania ograniczeń online

Każdy dostawca VPN na rynku ma serwery na terytoriach wuja Sama. Nie oznacza to jednak, że wszystkie są wydajne i godne zaufania. Darmowe VPN jak na przykład Hola prowadzić ewidencję Twojej aktywności online i sprzedaj to stronom trzecim. Plus, jego serwery są powolny, co sprawia, że ​​jest to okropny wybór do strumieniowego przesyłania sportu na żywo.

ExpressVPN, z drugiej strony jest dostawcą premium, który oferuje niesamowite stawki prędkości, najlepsze funkcje bezpieczeństwa i prywatności, a także 30-dniową politykę zwrotów. The 256-bitowe szyfrowanie AES to wojskowy protokół, który jest w pełni w stanie zapewnić bezpieczeństwo danych i ich nieczytelność. Ponadto firma nie przechowuje zapisów tego, co robisz w Internecie, co zapewnia prywatność w Internecie.

Co do 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy, pozwala przetestować usługę przed podjęciem długoterminowego zobowiązania.

Zawsze używam tej marki za każdym razem, gdy podróżuję poza USA, aby być na bieżąco z najnowszymi grami NBA. W rzeczywistości używam ExpressVPN ilekroć wchodzę do sieci. Podczas mojej ostatniej wizyty w Meksyku musiałem obserwować Lakers, którzy rywalizowali z San Antonio Spurs na ESPN. Moją jedyną opcją był ExpressVPN i chociaż byłem rozczarowany wynikiem gry, byłem zadowolony z VPN występ.

Ale jeśli chcesz jeszcze więcej opcji do rozważenia przed podjęciem decyzji, bądź moim gościem.

Jak oglądać ESPN w Meksyku za pomocą inteligentnego serwera proxy DNS

Wirtualne sieci prywatne nie są jedyną metodą odblokowania ESPN w Meksyku. Możesz także wypróbować serwer proxy Smart DNS, jeśli chcesz uzyskać dostęp do kanału transmisji strumieniowej. Mówię to dlatego, że narzędzia te nie oferują wiele, jeśli chodzi o prywatność. Jeden, nie ukrywają twojego adresu IP, i dwa, nie szyfrują twojego ruchu. 

Zamiast tego inteligentne serwery proxy DNS przekierowują tylko część lokalizacji Twojego połączenia internetowego przez inny serwer. Jeśli więc szukasz szybkiego i prostego sposobu na odblokowanie ESPN, to narzędzie jest właśnie dla Ciebie.

Pamiętaj jednak, że te usługi nie będą działać, jeśli Twój dostawca usług internetowych stosuje przechwytywanie DNS lub przezroczyste proxy. 

Oto, co musisz obejrzeć ESPN w kraju Mariachi:

 1. Zarejestruj się za pomocą usługi Smart DNS, która obsługuje kilka kanałów przesyłania strumieniowego, w tym ESPN. Polecam użyć Unlocator
 2. Sprawdź instrukcje i przewodniki dotyczące konfigurowania usługi w urządzeniu. W przeciwieństwie do VPN, serwery proxy Smart DNS nie mają aplikacji do pobrania bezpośrednio na urządzenie. Są one jednak kompatybilne z każdym systemem operacyjnym, w tym routery, inteligentne telewizory i konsole do gier. 
 3. Przejdź do strony lub aplikacji ESPN.
 4. Oglądaj swoje ulubione drużyny z Meksyku lub gdziekolwiek indziej na świecie.

Jak wspomniałem wcześniej, chcesz uzyskać Smart DNS z dużą ilością obsługiwanych kanałów. Unlocator może odblokować więcej niż 220 kanałów, w tym ESPN, Fox Sports Go, NBC Sports, BT Sport, BBC Sport, beIN Sports, SuperSport i wiele innych. Aby uczynić wszystko jeszcze słodszym, możesz skorzystać z bezpłatny okres próbny w pierwszym tygodniu subskrypcji.

Obejrzyj ESPN w Meksyku

ESPN uniemożliwia wszystkim użytkownikom spoza USA uzyskiwanie dostępu do treści online firmy za pośrednictwem urządzeń do przesyłania strumieniowego. Dlatego powinieneś użyć VPN (ExpressVPN) lub a Serwer proxy SmartDNS (Unlocator) aby uzyskać dostęp do kanału sportowego w Meksyku.

Którą metodę byś wybrał? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map