Jak oglądać Euroleague 2018/2019 na żywo w Internecie

The Euroliga to europejska koszykówka równoważna z Ligą Mistrzów UEFA. Zainteresowanie konkurencją stale rośnie od kilku lat, gdy miliony widzów zbierają się przed ekranami, aby kibicować swoim ulubionym drużynom. Teraz możesz zadać sobie pytanie, „Jak mogę oglądać Euroleague na żywo za darmo w Internecie?”. Istnieje wiele bezpłatnych i płatnych kanałów transmisji strumieniowej, które nadają Euroligi w Internecie Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Hiszpania, Turcja, lub Włochy. Jednak większość z tych kanałów przesyłania strumieniowego jest blokowane geograficznie poza ich regionami.


Jak oglądać Euroleague 2017/2018 na żywo w Internecie

Jak oglądać Euroleague 2018/2019 na żywo w Internecie

Więc, jak można odblokować i oglądać kanały transmisji Euroleague? Możesz ominąć ograniczenia geograficzne za pomocą serwerów proxy VPN lub Smart DNS. Przeczytaj następujący przewodnik, aby uzyskać więcej informacji na temat jak przesyłać strumieniowo Euroleague na żywo online.

Jak oglądać Euroleague Online za pomocą VPN

Kiedy po raz pierwszy próbowałem oglądać EuroLeague na Eurosport Player poza Wielką Brytanią, a błąd geograficzny na ekranie pojawił się komunikat, że nie mam dostępu do kanału. Okazało się, że usługa przesyłania strumieniowego ma tylko prawa do transmisji turnieju w Wielkiej Brytanii.

Mimo to zastanawiałem się, skąd ta strona wiedziała, że ​​jestem wtedy za granicą. Po drobnych badaniach online dowiaduję się, że Eurosport Player i każdy inny hosting może śledzić Twoją lokalizację za pośrednictwem Twojej adres IP. Dlatego potrzebujesz wirtualnej sieci prywatnej, czyli VPN.

VPN może ci pomóc ominąć geobloki fałszując swoją lokalizację online. W jaki sposób? Umożliwia połączenie z dowolnym serwerem z całego świata, a następnie przyznaje nowy adres IP z wybranego regionu.

Na przykład, jeśli chcesz oglądać EuroLeague na Eurosport Player, musisz połączyć się z serwerem z UK. A jeśli wolisz beIN Sports, twoje połączenie musi być do serwera z Bliski Wschód lub Afryka Północna.

VPN również szyfrować Twój ruch za każdym razem, gdy korzystasz z Internetu, aby uniemożliwić Twojemu dostawcy usług internetowych lub innym stronom podglądającym Twoją aktywność przeglądanie Twojej aktywności. Aby oglądać sezon EuroLeague 2018/2019 z zagranicy, musisz:

 1. Zarejestrować do znanej usługi VPN, ponieważ będzie oferować serwery w wiele krajów, w tym te wymienione powyżej.
 2. Następnie, Ściągnij i zainstaluj aplikacja VPN na twoim urządzeniu. Dobre usługi są kompatybilne z większością platform, w tym Prochowiec, PC, Android, iPad, iPhone, i więcej.
 3. Zaloguj sie i połączyć na serwer z dowolnego z krajów, o których już wspomniałem. Wszystko zależy od tego, który kanał preferujesz.
 4. otwarty usługa przesyłania strumieniowego i obserwuj swoje ulubione zespoły.

Najlepsze VPN do streamowania EuroLeague

Aby uniknąć kłopotów ze znalezieniem odpowiedniego dostawcy VPN, zalecamy skorzystanie z niego ExpressVPN. Tego użyłem ostatni raz, kiedy oglądałem EuroLeague z zagranicy. W rzeczywistości łączę się teraz z ExpressVPN za każdym razem, gdy jestem online.

Jeśli chcesz ominąć ograniczenia online, ta usługa jest dla Ciebie idealna, ponieważ już się skończyła 3000 serwerów w 94 krajach. Oznacza to, że możesz oglądać sezon EuroLeague 2018/2019 dowolny z powyższych kanałów.

Ponadto firma oferuje 30-dniowa polityka zwrotów aby dać Ci szansę przetestowania wszystkich jego funkcji, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Jeśli ci się to nie spodoba, otrzymasz zwrot pieniędzy bez żadnych kłopotówle.

Nie sądzę, aby istniała inna sieć VPN, która zaznacza wszystkie pola, takie jak ExpressVPN, ale poniższe marki z pewnością się zbliżają. Usługi te zapewniają dostęp do dowolnego kanału nadającego EuroLeague.

Przesyłaj strumieniowo Euroleague Live Online za pośrednictwem inteligentnego serwera proxy DNS

Możesz także uniknąć ograniczeń online, korzystając z serwera proxy Smart DNS. To narzędzie może również sfałszuj swoją lokalizację, ale w przeciwieństwie do VPN, nie ukryje twojego adresu IP ani nie zaszyfruje twojego ruchu, zamiast tego przekieruje tylko związane z lokalizacją część twojego ruchu. Dlatego nie możesz odblokować żadnego kanału, który chcesz.

Widzisz, każda usługa Smart DNS ma listę obsługiwane kanały. Dlatego zanim zasubskrybujesz jeden, musisz upewnić się, że żądany kanał znajduje się na tej liście.

Mając to na uwadze, polecam wybrać Unlocator. Umożliwia dostęp do ponad 200 kanałów, w tym beIN Sports, Viaplay, ESPN, NBA League Pass, BT Sport, SuperSport i wiele więcej. Co więcej, możesz wypróbować usługę przed podjęciem długoterminowych zobowiązań dzięki 7-dniowemu bezpłatnemu okresowi próbnemu, który oferuje firma.

 1. Zarejestruj się w renomowany usługa taka jak Unlocator.
 2. Skonfiguruj Smart DNS na urządzeniu, którego chcesz używać. Możesz skonfigurować jeden na swoim Android smartfon, iPhone, iPad, PC, Mac, PS4 / PS3, Xbox, Roku, Apple TV, Smart TV i więcej.
 3. Unlocator ma wiele instrukcje obsługi i samouczki konfiguracji aby pomóc Ci zainstalować usługę.
 4. Oglądaj EuroLeague z gdziekolwiek na świecie.

Na koniec pamiętaj, że serwery proxy Smart DNS mogą nie działać poprawnie, jeśli używa tego twój dostawca usług internetowych Przejęcie DNS lub przejrzyste proxy. 

Euroleague Streaming Channels

Możesz przesyłać strumieniowo 2018/2019 EuroLeague sezon na żywo w Internecie na jednym z poniższych oficjalnych kanałów nadawczych:

 • NBATV (USA)
 • Flosports (USA)
 • Odtwarzacz Eurosport (Wielka Brytania)
 • Gwiazda filmowa (Hiszpania)
 • SFR (Francja)
 • Viaplay (Skandynawia)
 • Digisport (Węgry)
 • Być w sporcie (MENA)
 • Euroleague.TV (Międzynarodowy*)
 • Eurosport (Azja)

* Niedostępne w Wielkiej Brytanii, Irlandii lub we Włoszech.

Jak oglądać Euroleague 2018/2019 na żywo w Internecie – Smart DNS Proxy lub VPN

Z nowym Euroliga zbliża się sezon VPN i Inteligentne serwery proxy DNS pomoże ci złapać całą akcję i stream Euroligi na żywo w Internecie gdziekolwiek na świecie.

Czy znasz jeszcze kanały nadające EuroLeague? Daj nam znać w sekcji komentarzy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map