Jak oglądać FIFA World Cup 2018 bez abonamentu kablowego

Jak oglądać Mistrzostwa Świata 2018 bez abonamentu kablowego? Chociaż reprezentacja USA w piłce nożnej nie zakwalifikowała się do Rosji w 2018 r., Jest wielu fanów futbolu amerykańskiego, którzy szukają sposobu na obejrzenie wydarzenia na żywo. Mistrzostwa Świata FIFA 2018 są już za dwa tygodnie od tworzenia historii w Rosji. Przy tych wszystkich nieosiągalnych emocjach prawdopodobnie powinieneś zacząć dostosowywać harmonogram oglądania piłki nożnej do tego, co odpowiada Twojemu własnemu harmonogramowi. Powinieneś, ponieważ możesz. Co jeśli powiem ci, że nie będziesz potrzebować abonamentu kablowego, aby oglądać najbardziej epicką imprezę piłkarską roku? Istnieje wiele kanałów transmisji strumieniowej, których można użyć do oglądania Mistrzostw Świata FIFA na żywo w Internecie, a wszyscy, którzy kroją sztruksy, mogą cieszyć się nimi w aplikacji Fox Sport na dowolnym urządzeniu strumieniowym, które przyjdzie Ci do głowy, w tym Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, PS4, Xbox, PC, Mac, Android i iOS.


Jak oglądać Mistrzostwa Świata FIFA 2018 bez abonamentu kablowego

Jak oglądać Mistrzostwa Świata FIFA 2018 bez abonamentu kablowego

Kanały strumieniowe FIFA World Cup 2018

FIFA obiecała obszerną relację z tegorocznych mistrzostw świata, a wiele amerykańskich kanałów transmituje to wydarzenie, podczas którego ludzie będą mogli oglądać niepotrzebnie kabel. Nie musisz panikować w związku z długoterminową subskrypcją kablową, ponieważ te kanały oferują siedmiodniowy bezpłatny okres próbny, na wypadek gdyby Ci się nie podobały. Niektóre z tych kanałów to:

 1. Fubo TV
 2. DirecTV Now
 3. Sling TV
 4. Hulu Live TV
 5. PS Vue

Oglądaj Mistrzostwa Świata FIFA bez kabla

Przyjrzyjmy się teraz twoim opcjom?

Fubo TV

Jest to dostawca treści OTT, który nasyca swoich subskrybentów niezawodnym i obszernym zasięgiem sportowym w wysokiej rozdzielczości, bez nakłaniania ich do posiadania abonamentu kablowego. Lista kanałów na fuboTV wciąż rośnie, ponieważ ostatnio dodała do swojej oferty NBC Sports, Fox Sports, a także ESPN. Platforma zapewnia widzom dostęp do głównych lig sportowych i turniejów, a wszystko to można zrobić w ramach 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. FuboTV ma aplikacje na wszystkich głównych urządzeniach do przesyłania strumieniowego, w tym Roku, FireStick, Apple TV, iPhone, iPad, Android i Chromecast.

DirecTV Now

Najbardziej przekonującą funkcją DirecTV Now jest to, że usługi operatora telewizji kablowej nie są już potrzebne. Widzowie mogą bez wahania przeciąć przewód i strumieniować swoje ulubione programy za pomocą aplikacji DirecTV na Amazon Fire TV, Roku, Apple TV, iOS i urządzeniach z Androidem. W&T DirecTV Teraz pozwala oglądać Mistrzostwa Świata FIFA bez kabla w Stanach Zjednoczonych.

PlayStation Vue

To, że słowo PlayStation znajduje się w tytule, nie oznacza, że ​​jest ono dostępne tylko na PS3 i PS4. Sony PSVue to usługa przesyłania strumieniowego na żywo, która działa bez kabla w FireStick, Apple TV, Roku, Android i iOS między innymi urządzeniami. Dzięki tej usłudze przesyłania strumieniowego otrzymujesz telewizję na własnych warunkach i możesz oglądać telewizję, sport, filmy i wiadomości – na żywo na żądanie.

Hulu Live TV

Oglądaj tysiące filmów i programów w dowolnym miejscu i czasie. Po subskrybowaniu planu Hulu możesz przesyłać strumieniowo do 50 i więcej kanałów telewizyjnych na żywo i na żądanie, w tym informacje sportowe, wiadomości i rozrywkę. Oznacza to, że jest to także kolejna opcja oglądania Puchar Świata FIFA bez kabla, ale nadal będziesz potrzebować konta VOD, aby uzyskać dostęp do obszernej biblioteki przesyłania strumieniowego Hulu.

Sling TV

Najlepszą cechą tej usługi przesyłania strumieniowego jest swoboda, ponieważ widzowie nie muszą już trzymać się starego telewizora. Aplikacja Sling TV jest dostępna na Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, iOS, Android, Chromecast, a także Samsung i LG Smart TV. Nie ma żadnych bezużytecznych kanałów, długoterminowych zobowiązań ani ukrytych opłat, tylko możliwość strumieniowego przesyłania telewizji na żywo na wszystkich twoich urządzeniach.

Jak odblokować kanały strumieniowe Mistrzostw Świata za pomocą VPN

Teraz, kiedy wszyscy jesteście podekscytowani możliwością oglądania Mistrzostw Świata FIFA bez abonamentu kablowego, musimy przypomnieć, że wszystkie te kanały są blokowane geograficznie. To trochę rozczarowujące, ale w porządku, wiesz dlaczego? Ponieważ ograniczenia geograficzne można ominąć za pomocą wirtualnej sieci prywatnej. Zakazy, ograniczenia i cenzura nie są tak naprawdę wielkim problemem, gdy korzystasz z usługodawcy VPN. VPN w zasadzie wysyła cały Twój ruch do prywatnego tunelu, który szyfruje i chroni twoje dane, zanim dotrze do publicznej sieci, którą jest Internet. Tworzy bezpieczne połączenie między tobą a serwerem, maskując własny adres IP, aby nikt nie wiedział, kim jesteś i co robisz. Wystarczy skonfigurować VPN na jednym z następujących urządzeń iPhone, Android, iPad, PC i Mac. Następnie instalujesz aplikację VPN i łączysz się z serwerem w USA. Chcesz wiedzieć, co jeszcze robi VPN?

 1. Posiadanie amerykańskiego adresu IP odblokowuje kanały Fubo TV, PS Vue, Sling TV i wszystkie inne kanały tylko w USA. Ten adres IP jest dostarczany dzięki VPN.
 2. Odblokowuje kanały transmisji strumieniowej FIFA World Cup, które są niedostępne w USA, takie jak RAI TV, ZDF, BBC iPlayer i wiele innych.
 3. VPN jest odporny na przejęcie DNS lub przezroczyste serwery proxy DNS.
 4. VPN, jak wspomniano powyżej, szyfruje cały ruch i blokuje nieautoryzowane żądania i ingerencje stron trzecich.

Odblokowanie tych kanałów wymaga dostawcy usług VPN, a my mamy tylko jeden dla Ciebie. Zróżnicowana geograficzna dystrybucja serwerów ExpressVPN i silne protokoły szyfrowania sprawiają, że jest taka, jaka jest dzisiaj.

Jak oglądać FIFA World Cup 2018 bez kabla

Brak abonamentu kablowego nie stanowi już problemu, a lokalizacja po drugiej stronie globu nie stanowi już problemu. Nic nie jest problematyczne, jeśli zaangażowane są sieci VPN. Jak inaczej oczekujesz, że będziesz świadkiem, kto zabiera do domu mistrzostwa świata, jeśli nie posiadasz VPN? Czy naprawdę zamierzasz oglądać największe zawody piłkarskie w 2018 r. Tylko dlatego, że nie masz telewizji kablowej i nie mieszkasz w USA? Zrobiliśmy to, co mieliśmy do ciebie, czyli obejście tej całej sytuacji. Teraz piłka jest na twoim boisku, co zamierzasz z tym zrobić?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map