Jak oglądać finał mistrzostw świata w Apple TV

Jak oglądać finał Pucharu Świata na Apple TV? Fani piłki nożnej na całym świecie odliczają dni do największej imprezy sportowej roku. Mistrzostwa Świata FIFA 2018 są już za kilka dni, a fani po prostu nie mogą zachować spokoju. Wraz z nadejściem wydarzenia rośnie lęk przed niemożnością obejrzenia go. Z pewnością fani już przygotowali się na to, gdzie będą oglądać Mistrzostwa Świata na miesiąc przed datą jego rozpoczęcia. Ale na wypadek, gdybyś był jednym z tych ludzi, którzy nie poznali jeszcze swojego planu oglądania piłki nożnej, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Dzięki tak wielu kanałom transmitującym Mistrzostwa Świata, takim jak BBC, ITV i Fubo TV, pojawia się wiele urządzeń, na których można oglądać to wydarzenie, na przykład Apple TV. Jednak większość tych kanałów jest ograniczona geograficznie. Oznacza to, że możesz uzyskać do nich dostęp tylko za pomocą VPN. W tym przewodniku dowiesz się, jak oglądać FIFA World Cup 2018 na Apple TV za pomocą VPN.


Oglądaj Mistrzostwa Świata w Apple TV

Oglądaj Mistrzostwa Świata w Apple TV

KANAŁY TV TRANSMISJA WORLD CUP 2018 NA APPLE TV

Oto lista najlepszych kanałów transmisji strumieniowej, które będą transmitować Mistrzostwa Świata na całym świecie. Większość oficjalnych kanałów telewizyjnych ma aplikacje na Apple TV.

 • Zjednoczone Królestwo: BBC, ITV
 • Irlandia: RTE
 • Austraila: SBS, Optus Sport
 • Francja: TF1,
 • USA: Fox Sports, Fubo TV

Jak oglądać Mistrzostwa Świata w Apple TV za pomocą VPN

Strumieniowe przesyłanie treści z dowolnego z powyższych kanałów wymaga VPN. Tylko VPN może je odblokować i pozwolić oglądać FIFA World Cup na Apple TV z dowolnego miejsca na świecie. Powodem tego bloku jest adres IP. Jeśli Twój adres IP nie ujawnia dokładnej lokalizacji, na której opiera się żądany kanał, nie będziesz mógł oglądać żadnej z jego treści, nie mówiąc już o dostępie do nich. VPN w tej sytuacji pomaga oszukać dostawcę usług internetowych i kanałów tak, abyś myślał, że jesteś w miejscu, w którym Cię potrzebujesz, zastępując swój adres IP. Po zainstalowaniu sieci VPN łączysz się z serwerem wybranego kraju i od razu wydaje się, że używasz adresu IP tego kraju. Rozmawialiśmy tylko o tym, jak sieci VPN omijają ograniczenia geograficzne, ale nic nie wspominaliśmy o innych funkcjach, które wykonują. Niektóre z nich to:

 • Oferuj przyjazne dla użytkownika aplikacje, które są kompatybilne z Apple TV.
 • Przyspiesz połączenie internetowe i zapobiegaj ograniczaniu go przez dostawcę usług internetowych.
 • Chroń swoje działania online, dane i dane osobowe.
 • Zaoszczędź pieniądze podczas zakupów za granicą.
 • Umożliwiają udostępnianie dużych plików przez długi czas.

Jeśli chcesz obejrzeć Puchar Świata w Apple TV bez żadnych trudności zalecamy subskrypcję ExpressVPN. Ten dostawca usług okazał się przyjazny dla użytkownika i ma imponujący zestaw funkcji bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu trudnych metod szyfrowania jest mało prawdopodobne, aby jakakolwiek osoba trzecia miała dostęp do twoich danych. Przede wszystkim ExpressVPN jest najlepszy do odblokowywania treści z ograniczeniami geograficznymi. Aby poznać inne opcje dostawców usług VPN, sprawdź tabelę poniżej. Możesz także zapoznać się z naszą szczegółową recenzją Best VPN dla Apple TV.

KANAŁY TV APPLE STREAMING THE WORLD CUP 2018

Apple TV 4 to cyfrowy odtwarzacz multimediów, który pozwala oglądać filmy i programy w niesamowitej jakości 4K HDR. Zawiera jedne z najlepszych kanałów transmisji strumieniowej, co czyni go idealnym urządzeniem do oglądania Mistrzostw Świata. Apple TV to Apple Box lub cyfrowy odtwarzacz multimedialny, który przesyła strumieniowo mnóstwo aplikacji i kanałów po podłączeniu do HDTV za pomocą kabla HDMI. Niestety kanały te są blokowane geograficznie. Oznacza to, że wszystkie wymagają dostępu do VPN. Oto lista niektórych kanałów dostępnych w Apple TV.

FUBO TV

„FuboTV rzuciło kapelusz na ring, zmieniając krajobraz streamingu sportowego” – Forbes. fuboTV jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami, w tym iPhone (z wyjątkiem gier NFL), iPad, Apple TV i wieloma innymi. Możesz przesyłać strumieniowo transmisje sportowe na żywo, takie jak największe wydarzenie piłkarskie, na żywo z Rosji po niskich kosztach dzięki FuboTV

DIRECTV TERAZ

DirecTV Now jest jedną z najlepszych dostępnych usług przesyłania strumieniowego online, ponieważ oferuje użytkownikom ponad 60 kanałów przesyłania strumieniowego za rozsądną miesięczną opłatą. Użytkownicy mogą cieszyć się strumieniowaniem w wysokiej jakości i szybkości. Inne samodzielne kanały, które oferują 7-dniowy okres próbny, nie wymagają subskrypcji kablowej, z których niektóre to: Sling TV, Youtube TV, PS Vue, Hulu Live TV.

SBS

SBS to krajowa sieć telewizji publicznej w Australii, która ma 6000 godzin programów i 900 filmów. Ogłosiła swój program transmisji do fazy grupowej Mistrzostw Świata FIFA 2018 w Rosji, obejmujący sześć startów w prime time. Usługa transmisji strumieniowej wyemituje w sumie 25 najlepszych meczów Mistrzostw Świata NA ŻYWO, ZA DARMO iw jakości HD. Aby uzyskać dostęp do SBS, potrzebujesz australijskiego adresu IP.

FOX SPORTS

Rzeczą w Fox Sports jest to, że do uzyskania dostępu do tego kanału potrzebujesz abonamentu kablowego. Fox zapewnia pełną akcji akcję na żywo wyłącznie za pośrednictwem szeregu kanałów transmisji strumieniowej, których jest właścicielem. Fox Sports będzie transmitować Mistrzostwa Świata 2018 i tylko osoby z subskrypcją VPN będą mogły oglądać ją poza USA.

BBC iPlayer

BBC iPlayer to usługa streamingowa wprowadzona przez BBC, która obejmuje wiele kanałów BBC, w tym wiadomości na żywo, BBC Sports i inne. Można go łatwo zainstalować na Apple TV, ponieważ jest dostępny w iTunes. Jednak przesyłanie strumieniowe Mistrzostw Świata na żywo w tej aplikacji jest niemożliwe, jeśli jesteś poza Wielką Brytanią. Prawdopodobnie musisz zmienić swój region na Wielką Brytanię, aby utworzyć identyfikator Apple iTunes w Wielkiej Brytanii.

ESPN

ESPN jest amerykańskim globalnym kanałem telewizyjnym o tematyce sportowej, z udziałem Walta Disneya, który ma 80% udziału. Jest to bezpłatna aplikacja na Apple TV, która nadal wymaga dostępu do VPN. To miejsce, w którym można oglądać wszelkiego rodzaju sporty, w tym zawody FIFA World Cup 2018.

Oglądaj Mistrzostwa Świata w Apple TV

Tak długo, jak masz VPN, będziesz mieć dostęp do filmów, programów, starannie dobranych rekomendacji, wiadomości i sportu na żywo. Nie przegapisz żadnej akcji Mistrzostw Świata, jeśli masz urządzenie do przesyłania strumieniowego i sieć VPN, która aktywuje kanały na nim. Jeśli znajdujesz się w dowolnej części świata, na dowolnej platformie lub urządzeniu, informujemy, że możesz oglądać Mistrzostwa Świata FIFA w Apple TV Live online z dowolnego miejsca. Pamiętaj, że Apple TV nie obsługuje natywnie VPN. Aby włączyć połączenie VPN w Apple TV, wykonaj ten samouczek.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map